Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ke včerejšku snad jen jedno. Hrálo se fakt dobře. Nebudu brát v potaz nějaké faily hlavně hráčů v mém týmu. Člověk vážně kolikrát uvažuje, jak mohou takoví jedinci existovat. Ale jinak jsem si hru užíval. Pomalu a jistě vylepšuji mise a dostávám hezký příděl kreditů. Nijak se nesnažím, prostě to mám jen zapnuté a buď to vyjde, nebo ne. Kéž by bylo takových dnů více. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke včerejšku snad jen jedno. Hrálo se fakt dobře. Nebudu brát v potaz nějaké faily hlavně hráčů v mém týmu. Člověk vážně kolikrát uvažuje, jak mohou takoví jedinci existovat. Ale jinak jsem si hru užíval. Pomalu a jistě vylepšuji mise a dostávám hezký příděl kreditů. Nijak se nesnažím, prostě to mám jen zapnuté a buď to vyjde, nebo ne. Kéž by bylo takových dnů více. 

Ja vcera taky vyhral co slo i neslo (vlastne vsechny hry), bojim se to dnes zapnout, nevyhraju ani jednou:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovej ten den, kdy vysypete zásobník s 50 100, jedete si na jinou pozici, kde se vysypete a najednou se na monitoru objeví "GAME OVER". Atp atp ... No a když jsem vzal FCM a jeden šikovnej Bulldog me vždy hned po vyjetí zpoza skalky na 200m trefil každou ranou, zatímco moje střela ani nestihla vyletět z kanónu, tak jsem si ho koupil taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před časem jsem si dal úkol vyexpot všechny arty 1-7 třídy. Už jsem si splnil první dílek frantíky.

Taky jsem si už skoro zvyknul, že hru nemůžu ovlivnit, ale stavy 1:5-9 za několik minut ještě moc nezvládám.

Dnes mi jel na Jezerní vesnici ke konci bitvy scoutovat blázen s KV-1 proti Tigrovi a jeho arty. No strašná fraška, ale RNG podrželo a tak se to povedlo.

Naproti  tomu na Malinovce jsem se musel s arty bránit útoku nepřátelského scouta s označení KV-1 v bitvě T7. To je děs, s čím vším se v dnešní době

nechá se středem mapy přijet v prvních minutách hry nepozorovaně až skoro do nejvzdálenějšího kouta mapy na artyny.

Mapa Dálnice a tým má dvě arty, nějaké TD a hlavně 5 scoutů v sedmičkové bitvě. Ještě 1:25 po začátku bitvy nespotnutý ani jeden enemák.

Prvního našlo HT ve městě a na jiných směrech by se hodilo napsat, že enemáci našli asi nás :(.

 

Nevyváženost týmů je už tak nějak běžná věc a v kombinaci s RNG co mají arty jdou výsledky od extrému k extrému. Na trojnásobek třeba jen 550 expů :).

Čert to vem, když se vyhrává aspoň se tankáni z týmu vyblbnou. Drůhá možnost, kdy dostávají na budku a člověk jim nemůže pomoci je dost hnusná.

Viz. třeba tady: http://imagelink.cz/images/artyrng.jpg

Stojící enemák a stejné zaměření. První střela přeletí až k bílému oplocení a druhá nedoletí = 0 DMG a poškozených částí tanku.

Uvedený jev není běžný, ale vzácností bych ho taky nenazval. Třetí rána by ten tank trefila, ale v této bitvě jsem tu možnost nedostal.

Od 100% posádky jsem takvou kvalitu střelby nečekal a už taky víc obdivuju hráče co s arty dokáží držel lepší vyrovnané výsledky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od včerejška tu mám na návštěvě kámoše se dvěmi dcerami ( 6 a 7) a pak přišel vnuk ( 7 ) a pořád otravovali, že chtějí něco hrát a tak jsem jim založil účet a celý půlden hráli jak o život. Protože měli problémy ovládat tank dvěma rukama, tak to vyřešili tak, že vždy jeden mačkal klávesy ( šipky ) a druhý ovládal myší věž a střelbu a třetí navigoval. Nevěřili byste, jak je to bavilo a jakou měli pokaždé radost, když zničili nepřítele a ještě větší radost, když vyhráli a tank neměli zničený.

Docela už chápu proč to hraje tolik dětí. :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak to má být, je to hra a hrou se má člověk bavit.   :thumbsup:

To je jistě pravda, jen si nejsem jistý, zda je WoT hra vhodná pro to aby ji hráli děti s dospělými dohromady. Pexeso a nebo Člověče nezlob se, to je velká rodinná sranda ale WoT? To už chce asi velkou dávku trpělivosti a hlavně tolerance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miri: Hru ovlivnit muzes, jinak nevim kde bych nabral 53win kdyz hraju zcela zdarma a vetsinou sam. Pritom na to celkem dlabu, zadny nervy. Nebud obet statistik a hraj pro zabavu. Demence ve WoT je bezna vec, podivna losovacka taky.

On asi myslel, že hru příliš neovlivní při hře za arty (ano, existují výjimky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od včerejška tu mám na návštěvě kámoše se dvěmi dcerami ( 6 a 7) a pak přišel vnuk ( 7 ) a pořád otravovali, že chtějí něco hrát a tak jsem jim založil účet a celý půlden hráli jak o život. Protože měli problémy ovládat tank dvěma rukama, tak to vyřešili tak, že vždy jeden mačkal klávesy ( šipky ) a druhý ovládal myší věž a střelbu a třetí navigoval. Nevěřili byste, jak je to bavilo a jakou měli pokaždé radost, když zničili nepřítele a ještě větší radost, když vyhráli a tank neměli zničený.

a o tom to přece je.zábavnost a nehledat v tom něco co v tom není.

 

Docela už chápu proč to hraje tolik dětí. :laugh:

jsem taky dítě svých rodičů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pár dnech herní abstinence jsem to dnes pustil .. vydržel jsem 8 bitev. To, že MM se zase předvádí v celé své kráse a v drtivé většině bitev figuruju jak lowtier - to bych zkousnul .. to, že neprostřelím 50B 4x v řadě do věže a další nesmyslné neprůstřely možná taky rozdýchám .. ale ta neustále se zvyšující demence "spoluhráčů" je už do nebe volající .. zvěrstva, která se děla ani nebudu popisovat, bylo by to brečení na spoustu řádků a stejně si to umí každý dost dobře představit :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě vytočilo !!! S LT splním misi, tj. 100% cap základny (já z toho měl 95%) ,bez jediného zásahu . Mise samozřejmě spuštěna. A ono nic. Ti bolševičtí buzeranti to prostě regulují komu ano a komu ne. Replay je možno doložit.

a nezabili jste posledního enemáka před koncem hry ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nezabili jste posledního enemáka před koncem hry ?

Ne 100% cap a nahlášeno, že je základna obsazena. Dostal jsem i medaili útočníka což je jasný důkaz ,že je vše OK

Ono ty šmejdy asi se re to, že cap je moje oblíbená disciplína a udělal jsem to na první pokus. A bolševik úspěch neodpouští. :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pár dnech herní abstinence jsem to dnes pustil .. vydržel jsem 8 bitev. To, že MM se zase předvádí v celé své kráse a v drtivé většině bitev figuruju jak lowtier - to bych zkousnul .. to, že neprostřelím 50B 4x v řadě do věže a další nesmyslné neprůstřely možná taky rozdýchám .. ale ta neustále se zvyšující demence "spoluhráčů" je už do nebe volající .. zvěrstva, která se děla ani nebudu popisovat, bylo by to brečení na spoustu řádků a stejně si to umí každý dost dobře představit

jjjjjjjjjjj nedele no..to se dalo cekat..a spoluhraci jako by nebyli..total odpad (99% wot) proste kdyz tu hru hraji retardi co 2x vystreli a zdechnou coz je tech 99% hracu tak se neni cemu divit..jo a musim si prenastavit xvm pac kosoctverec se 1300wn nemuze byt zeleny to at se na me nikdo nezlobi pak si myslis ze ma clovek nejakou oporu a ti ***** porad jen kempi..fu

 

a dneska zase mapy s pta-charkov,lakeville,charkov,stalingrad a zase to same dokola sem tam nejaka jina grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne 100% cap a nahlášeno, že je základna obsazena. Dostal jsem i medaili útočníka což je jasný důkaz ,že je vše OK

Ono ty šmejdy asi se re to, že cap je moje oblíbená disciplína a udělal jsem to na první pokus. A bolševik úspěch neodpouští. :devil:

dej sem replay  to bych se na to mrknul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...