Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Moc toho v poslední době nenajezdím, tak ani není co psát. Ale včera předemnou byla výzva. Chybělo mi 60 killů na dokončení Němců. Né že bych toužil po WZ-111. Na to bych potřeboval minimálně týden dovolenou. Ale včera byl čas, tak jsem to zkusil, jestli je to možné. Dopoledne jsem hrál cca hodinu a půl. Udělal jsem 20 killů. No večer jsem si sedl ke hře něco okolo půl sedmé. Cíl byl udělat misi nejpozději do 22:30. A musím říci, že se to povedlo. Přesně 22:32 jsem hru vypínal. Byla to pro mě hezká výzva a dny premka jsou fajn. Někdo namítne, že bych si je mohl raději koupit, ale když mě hra baví a je čas, tak proč si nedat nějakou výzvu? Hra má potom jiné grády a není to jen tupé expení a ježdění jen tak. A celkově to výzva byla i tak, protože u Němců nemám žádný extra vlivný stroj. Na osmičkách VK A a IP a na šestkách jsem měl jen Schmalturma. Ještě jsem si koupil JgPz. Tady musím podotknout, že jsem ten tank dlouho odkládal jestli koupit nebo ne. Nakonec to nebyla špatná volba. Jezdím to s flusačkou ze Stuga a je to vcelku masakr. Každopádně jsem celkově spokojený. Nakonec čísla mohly být malinko lepší, toho jsem si vědom, ale těžko něco člověk udělá, když posledních cca 10 her jsem jel jen proti T+2. Takže šestky proti osmičkám a osmičky proti desítkám. Takže v tuto chvíli děkuji WG za celkových 9 dní premka. 

Jinak ještě k IP. Nějak mi na začátek ten stroj nesedl. Za A s ním mám dost bídnou bilanci W/L. Za B nejsem s ním schopný moc nastřílet. Tak jsem trošku pouvažoval, jestli není někde chyba ve mě. No popravdě byla. Byl jsem s tím tankem příliš agresivní. Včera jsem změnil taktiku. Držel jsem se trošku stranou, za každou cenu jsem nebyl v první línii. Přece jen je to jako celek papír. A vyplatilo se. Až na jednu hru proti X, kde jsem nenastřílel nic (popisovat proč by bylo na dlouho), tak jsem se držel hezky okolo 2000dmg na bitvu. Stokrát škoda, že mi to neřekl nikdo na začátku. Njn ale chybama se člověk učí. Ještě že už jsem ve hře postoupil tak daleko, že mi to trvalo ani né 50 bitev, než jsem na to přišel. Být to před půl rokem, tak už jsem ho přestal jezdit. Tak snad se naučím s ním jezdit opatrně a s Leopardem už se nebudu muset učit jezdit něco jiného. 

Tak pánové sportu zdar a tankům zvláště  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak už jsem si zvyknul na to, že každá 2-3 bitva končí výsledky 0-6:15 a záleží jen na štěstí, zda člověk dostane výherní nebo prohrávající tým. Nejsem pastelkář (XVM) a tak mě občas něco překvapí. Třeba včera jsem náhodou zjistil, že u enemáků byl hráč co má 19k bitev s KV-1 a o několik bitev později jsem dostal spoluhráče s Hetzrem a na něm 9k bitev. Je vidět, že tady s náma tahle hra už nějaký ten rok je.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem, že když hraju a fakticky expím TD (ISU, Borsiga a T95), tak mi letí WN8 dolů. cca kolem 1400. No a když hraju s medkama (typicky Cromwell, E-50M a Obj. 140) letí WN8 zase nahoru... Tím chci jen říct, že když budu expit, asi se na "borůvku" nikdy nedohrabu :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medka jsou neskutečný honiči statů, ani se mi nechce kupovat SU-101 , když si vzpomenu jakej byl předchůdce :/

 

výhody - rychlé, obratné a rychle to střílí

nevýhody - není plně otočný, armor skoro žádný, počet HP , deprese děla, dohled

 

Někdo nějaký rady jak hrát s těmito stroji ? Hrál jsem to jako medko , ale vzhledem k tomu, že jsem vydržel jednu ránu ze 122mm a pak jsem byl pomalu od všeho na jedničku, tak to končilo docela rychle .

 

Kdybych na testu neskoušel tu 263, tak ji nechci, ale co ten tank vydrží a to jeho luxusní dělo :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medka jsou neskutečný honiči statů, ani se mi nechce kupovat SU-101 , když si vzpomenu jakej byl předchůdce :/

 

výhody - rychlé, obratné a rychle to střílí

nevýhody - není plně otočný, armor skoro žádný, počet HP , deprese děla, dohled

 

Někdo nějaký rady jak hrát s těmito stroji ? Hrál jsem to jako medko , ale vzhledem k tomu, že jsem vydržel jednu ránu ze 122mm a pak jsem byl pomalu od všeho na jedničku, tak to končilo docela rychle .

 

Kdybych na testu neskoušel tu 263, tak ji nechci, ale co ten tank vydrží a to jeho luxusní dělo :teehee:

SU-100M1 byl luxusni stroj, SU-101 je utrpeni :-D

 

Jako TD to hrat nemuzes, nemas pene ani dmg a jako medko to taky nejde, na to zase nemas vez.

 

Je smutny kdyz stojis vedle ISU, posles nekomu se stestim ze probijes ranu za 250, a jen vidis tu ISUnu jak narve za 850 :-D

 

Nevim no, s utrpenim sem se doskrabal na 50k expu a pustil tam 100k volnejch... Nasledovnik je uz jine kafe :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medka jsou neskutečný honiči statů, ani se mi nechce kupovat SU-101 , když si vzpomenu jakej byl předchůdce :/

 

výhody - rychlé, obratné a rychle to střílí

nevýhody - není plně otočný, armor skoro žádný, počet HP , deprese děla, dohled

 

Někdo nějaký rady jak hrát s těmito stroji ? Hrál jsem to jako medko , ale vzhledem k tomu, že jsem vydržel jednu ránu ze 122mm a pak jsem byl pomalu od všeho na jedničku, tak to končilo docela rychle .

 

Kdybych na testu neskoušel tu 263, tak ji nechci, ale co ten tank vydrží a to jeho luxusní dělo :teehee:

Nezapomínat na to, že jsi TD, hrát zezadu, najít krytou pozici s výhledem (na některých mapách prakticky nejsou). Jako medko hrát v okamžiku, kdy se situace vyjasní a můžeš si to dovolit. Rychlost využít pro přesuny a když se to vyvíjí blbě, musíš umět včas zdrhnout. Mám tu řadu odehranou, v garáži O263 a řek bych, že to za to stojí (ale myslím, že  dřív vydržel víc). Je to ale cesta pro trpělivé masochisty.

Já mám TD dost rád, teď ale hraju jen s JgPantherem a E-25 (a FCM). Zbytek malý tiery nebo medka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezapomínat na to, že jsi TD, hrát zezadu, najít krytou pozici s výhledem (na některých mapách prakticky nejsou). Jako medko hrát v okamžiku, kdy se situace vyjasní a můžeš si to dovolit. Rychlost využít pro přesuny a když se to vyvíjí blbě, musíš umět včas zdrhnout. Mám tu řadu odehranou, v garáži O263 a řek bych, že to za to stojí (ale myslím, že  dřív vydržel víc). Je to ale cesta pro trpělivé masochisty.

Já mám TD dost rád, teď ale hraju jen s JgPantherem a E-25 (a FCM). Zbytek malý tiery nebo medka.

Já mám TDčka rád , ale jen když jsou pohyblivý ;)

masochista ? To já jsem :laugh:

Já se na tu SU-101 moc netěším, ale ta 122-54 snad už bude jiný kafe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem náhodou zjistil, že u enemáků byl hráč co má 19k bitev s KV-1 a o několik bitev později jsem dostal spoluhráče s Hetzrem a na něm 9k bitev. Je vidět, že tady s náma tahle hra už nějaký ten rok je.  

A to jsem si myslel že jsem potkal extrém.. hráč 8k bitev a z toho 6,8k s KV1.. WR 45% :confused: prolustroval jsem si ho jen proto, že byl první mrtvej a celou bitvu nadával česky do chatu (hlavně mě).. Co na tom že jsem bitvu nakonec dovedl s jedním spoluhráčem do vítězného konce.. pro něj bude lama kažej kdo přežije v bitvě dýl než 2 minuty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jsem si myslel že jsem potkal extrém.. hráč 8k bitev a z toho 6,8k s KV1.. WR 45% :confused: prolustroval jsem si ho jen proto, že byl první mrtvej a celou bitvu nadával česky do chatu (hlavně mě).. Co na tom že jsem bitvu nakonec dovedl s jedním spoluhráčem do vítězného konce.. pro něj bude lama kažej kdo přežije v bitvě dýl než 2 minuty..

Co tyhle lidi na tom vlastně baví?

Když někdo hraje blbě a expí furt nějaké tanky a hraje s kdečím, tak to beru ale tohle?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jsem si myslel že jsem potkal extrém.. hráč 8k bitev a z toho 6,8k s KV1.. WR 45% :confused: prolustroval jsem si ho jen proto, že byl první mrtvej a celou bitvu nadával česky do chatu (hlavně mě).. Co na tom že jsem bitvu nakonec dovedl s jedním spoluhráčem do vítězného konce.. pro něj bude lama kažej kdo přežije v bitvě dýl než 2 minuty..

Já dnes potkal hráče dzemss v KV-1 a protože mě zaujala jeho taktika schovávat se ve Stalingradu za artynama (za ním byly už jen domečky/konec mapy), tak jsem se na něj po bitvě podíval:

 

Celkový počet bitev: 32 363 / Celkový WR: 47,85%

Počet bitev s KV-1: 19 655 / WR s KV-1: 50.09%

WN8: 699 / WG: 4 208 / 91 strojů = 3x"Hrdina"

 

Přiznám se, že mi opravdu uniká smysl, proč to hraje. Napadla mě pouze jedna varianta, že to je dítě na prvním stupni základní školy (nevěřím, že by takhle hrál někdo starší, když už má účet skoro tři roky), které nezná princip hry. Pochopil bych to u prvních pár tisíc bitev, ale tohle jsem dlouho rozdýchaval. Ta hra, resp. hráči, mě neustále budou překvapovat :devil: Asi jako když jsem dnes 3x neprostřelil s T67 kolmo do boku rudou T-28 s 15hp :wallbash::laugh:

 

K té češtině, jakmile se v chatu objeví "cz/sk?", tak je to v pytli, většinou to píše toptier v heavyně co je rudý jako "soudružská průkazka" a umírá v řádech sekund po spatření nepřítele, pak nadává celou hru a kliká na mapu (ještě že blacklist jde dát při hře). Poláci jsou proti tomu zlatí, zahulákají si "siemka/witam" a pak už se o nich většinou neví a nevím jak u koho, ale u mě v chatu ani moc neprudí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes potkal hráče dzemss v KV-1 a protože mě zaujala jeho taktika schovávat se ve Stalingradu za artynama (za ním byly už jen domečky/konec mapy), tak jsem se na něj po bitvě podíval:

 

Celkový počet bitev: 32 363 / Celkový WR: 47,85%

Počet bitev s KV-1: 19 655 / WR s KV-1: 50.09%

WN8: 699 / WG: 4 208 / 91 strojů = 3x"Hrdina"

Tak to byl asi stejný hráč, kterého jsem potkal já.  Nick nevím, ale tohle by tak nějak sedělo "Počet bitev s KV-1: 19 655 / WR s KV-1: 50.09%" a o ostatní jsem se nezajímal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martene jen otázka,dle tvého účtu a preferovaných tanků asi na získávání nových tančíků dlabeš,nebo se mýlím??

TDčka a artyny jsou problém no  :laugh: Ale nějaké to TDčko možná koupím zpátky, ale budu s tím strašně marný... Ale ty mise jsou postavené na hlavu, nebaví mě klikat manuálně na jednotlivé mise a pak třeba u medek někoho zapálit, to prostě nejde cíleně. Ty tanky nijak nehrotím a obejdu se bez nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel se WG povrtalo v nějakých parametrech. Sice hraju bez PÚ, ale prodělávat se strojem 6 třídy bez použití goldammo to je mazec.

Při nastřílené avg. DMG 532 na tieru VI bohužel nemůžeš chtít zázraky a jediný problém budou tvé levé ruce.Ale teď je v módě plivat na WG,že? :wink: 

3550971588731db43afc55ac11cbf2a9.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TDčka a artyny jsou problém no  :laugh: Ale nějaké to TDčko možná koupím zpátky, ale budu s tím strašně marný... Ale ty mise jsou postavené na hlavu, nebaví mě klikat manuálně na jednotlivé mise a pak třeba u medek někoho zapálit, to prostě nejde cíleně. Ty tanky nijak nehrotím a obejdu se bez nich.

Tak já mám na štěstí v garáži od každého něco,jen budu muset koupit prvně pořádné TD(asi nazpět borsiga),T67 je fajn,ale pak už asi nebude stíhat.Lightku mám T37,s tím to jde samo,střeďáky drandím SP,no teď mě čeká mise na odlov artyny,ale to asi sfouknu s T-25,se SP bych se tam nedohrabal.Arcku mám britské FVčko,s tím by se to mělo dát splnit komplet,u heavyn vede IS-3,na vyžíracé mise se osvědčila 50 100 :laugh: Takže co dům dal,ale budu muset ještě rozšířit vozový park,některé mise prostě s tím splnit nepůjdou :woot: Můj cíl je T55,ten tank je prostě nádherný :woot: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...