Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hlásím, že VIII. tier je díky MM úplně nehratelný. Proč jsem pořád omylem s Ferdou, PII a T44 omylem na "CWčkách"?? Jo a kdyby jste si někdo chtěl koupit SU 122-44, tak se připravte na IX.tier každou bitvu.

 

Mikrolagy a zběsile blikající kontrolku mám taky.

jj ja som kvoli tomu to SU-122-44 predal, stale medzi IX to bolo vzdy o 2-3 vystreloch a siel som do garaze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co se týká mého včerejšího vystoupení na bojištích WoT tak to byla bída a utrpení.. s T40 dvě fialový hry, ale lost, pak jsem vytáhl zaprášenou T49 (ani nwm jak se to teď jmenuje) no 2x jsem nazobal 1900 dmg, ale jinak jsem si proti +2t ani neprd, (8 lostů v řadě) v poslední bitvě na Stalingradu jsem byl ftf potupně rozstřílen goldovými zásobníky... No a nakonec 5 bitev s IS8 (ta byla nejen zaprášená, ale už měla i zrezlej lauf :-P) kde se povedly jen 2.. ale alespoň jsem doexpil druhou věž.. Dneska pauza a uvidíme jak to půjde zítra..

 

Edit: ojoj, teď na to koukám a vypadá to jako bych si stěžoval na týmy nebo hru.. Ale opak je pravdou.. lamil jsem jak prase..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl po 10ti letech v kině samozřejmě na Fury. Za mě super film, pár klasických filmových amerických klišé, ale jinak paráda. Pěkně vysvětlena funkce tanků v pozemních bitvách s podporou pěchoty, dobívání města a klasická tanková bitva. Čekal jsem víc záběrů s tigerem a závěrečná bitva nebyla tanková, ale i tak za mě dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl po 10ti letech v kině samozřejmě na Fury. Za mě super film, pár klasických filmových amerických klišé, ale jinak paráda. Pěkně vysvětlena funkce tanků v pozemních bitvách s podporou pěchoty, dobívání města a klasická tanková bitva. Čekal jsem víc záběrů s tigerem a závěrečná bitva nebyla tanková, ale i tak za mě dobrý.

 

Nacpali tam Ti praštění Amíci zase romantiku, jako do každého válečného filmu a nebo je to tentokrát konečně bez?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl po 10ti letech v kině samozřejmě na Fury. Za mě super film, pár klasických filmových amerických klišé, ale jinak paráda. Pěkně vysvětlena funkce tanků v pozemních bitvách s podporou pěchoty, dobívání města a klasická tanková bitva. Čekal jsem víc záběrů s tigerem a závěrečná bitva nebyla tanková, ale i tak za mě dobrý.

Já se na to teprve chystám, ale co jsme slyšel že ta hudba k tomu že se asi zbláznili či co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co se deje ted na  publicu to je hruza-nehratelne...ty 5nasobky to je lakadlo snad na vsechny rajcata, ktere jsou ve wotu...a kdyz uz nemuzes ani 5x v rade vyhrat na topu tak to je na  :wallbash: kazdou bitvu pulka tymu 0dmg a to je na t9-10 k  :sick: ..nevim jestli to mam vubec jeste zapinat..  :no:

 

edit: odpoledne to same....takze vypnuto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...