Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak mně se poslední denní mise díky týmům povedla celkem rychle ( hrál jsem jako naprostý začátečník ) a TOG je v garáži. Co s ním ale budu dělat nevím. Prodávat prémiák se mi nechce, na druhou stranu v garáži už mám tolik  tanků, že je stejnak nestíhám projet. Uvidíme, zatím bude rezivět v garáži a časem se uvidí. Těm, co po něm jdou, přeji rychlé a zábavné splnění mise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrát tier 10 je něco tak frustrujícího, že celý WoT je proti tomu PRD !!!

Dal jsem dnes pár bitev s modrou četou a jenom prohry a to i přes to, že jsme měli šanci na výhru pokaždé vyšší než 60% a já i zbytek čety jsme nastříleli bezkonkurenční damage.

To se prostě nedá vůbec rozumě hrát a nechápu, jak to někoho může bavit.

Stačí, když někdo dingne to, co by neměl, což je dnes už standart a je celá bitva v pérdeli pane hrábě. Hnůůůůß!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že WR mi jde stále a vytrvale dolů, tlak nahoru a již se přibližuje chvíle, kdy ..

 

a) dám pěstí monitoru, rozšlápnu myš a jebne mi

B) odinstaluji ten blbinec

v klidu, po každé porážce si dej 10 kliků

1) vztej a adrenalin zmizí

2) bude z tebe korba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to nešlo, měl jsem 3 výhry a 4 prohry, zkusil jsem dvě čety, nicméně obě měly stejně kvalitní mm, poslední 3 hry skončily 2:15, 15:3 a 0:15, byly hry, kdy jsem jsem s centurionem 7/1 v topu bouncnul 5 x po sobě osmičku(3 x prototype t28 a 2 x indiena) a kolegové v četě měly úplně stejný problém...náhoda? kdepak, tak se prohrávají hry by WG magic, tak jsem to zabalil a šel jsem spát....dobrá volba, nemá cenu to drtit na sílu, není to zábava a výsledky se stejně nedostaví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokončeno, mám klid, šunku zkusím ale pochybuji, že bude k něčemu. Místo v garáži se hodí, pár stříbrných za prodej taky.

 

shot253b.jpg

 

 

Edit: Dal jsem s ním dvě bitvy, obě prohrané, v jedné 4 arty. Poznatky: V terénu 7 - 11 km/h, hodně losů proti tieru 7 ( :-)), prostřelí to tier 4, dobrá penetrace (prostřelí čelně IS KV-3 ne), magnet pro arty, nehoří, na kredity asi jako Pz S35 (s tím je ale větší zábava), bez šance ovlivnit bitvu, je spíš pro smích. Strašný křáp (podle mého názoru nejhorší tank ve hře). Moc se těším až jich bude plno na publicu, velmi snadný soupeř.

Jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes od tří do šesti, 19 bitev a 5 vítězství :wallbash:

A teď druhé kolo za 8 bitev, 5 vítězství. Ráno jsem fakt myslel, že se jim na to vykašlu. Byť mi chybí už jen dva dny. S tím dojmem navíc, že se teď TOGy objevují téměř v každé bitvě patřičného tieru a teda nic moc výkony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím dojmem navíc, že se teď TOGy objevují téměř v každé bitvě patřičného tieru a teda nic moc výkony.

 

Ono s tím moc dělat nejde. Je to pomalé a obrovské...

 

shot254.jpg

 

...a hnusné.

 

Nejlepší je s ním nedělat nic.

 

shot255.jpg

 

Dal jsem na mapě Severozápad R a vyrazil, za 8,19 minuty jsem nedojel přímou cestou na enemy bázi. Nepřítele jsem nepotkal. "Honič statů" :-), buď už je po válce, nebo vás rozeberou skauti a artyny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera spokojenost..už druhej den v řadě. To nevěstí nic dobrýho :laugh: Jinak se začíná Object 140 stávat mým nejoblíbenějším tankem. Respektive kopec zábavy a pocitově se mi s ním hraje skvěle! Jen netuším kolik XP je třeba na M. Včera se mi s ním povedla slušná bitva, s prémkem asi 2400 XP a přesto to stačilo jen na 2 :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera spokojenost..už druhej den v řadě. To nevěstí nic dobrýho :laugh: Jinak se začíná Object 140 stávat mým nejoblíbenějším tankem. Respektive kopec zábavy a pocitově se mi s ním hraje skvěle! Jen netuším kolik XP je třeba na M. Včera se mi s ním povedla slušná bitva, s prémkem asi 2400 XP a přesto to stačilo jen na 2 :whistling:

 

140ka je oblíbená mezi skillery, cesta na "M" bude trnitá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 1200 exp M? Vidno ze uz za to moc ludi nehrava, na inych tankoch niekedy ani 1300 nestaci...

co nadelas :)

ale porad je to zabijak...skoda ze sem si ho nemohl vyzkouset pred tim nez ho nerfli

 

ty staty jdou sli dolu,pac  sem zacal lamit jako krava.do toho expit novy stroje a muzes se zblaznit,a jde to dolu samo.ted sem zmenil klan,tak doufam ze ten pad pomoci ceticek  a podobne zastavim a pomalu zacnu zvedat.

a hlavne,ja ty staty az tak neresim.potrebuju mit ze hry dobrej pocit,ze sem udelal max pro to,abychom vyhrali.

ale aji to nekdy nestaci.viz tady 16016586494180018722.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak  po 4 výborných dnech s Winem +- 70% včera peklo, misena TOG hotová až po 22 bitvách, Win tragických 34%. Bylo to už jen kdo z koho (já versus WG), zkrátka jsem to chtěl mít z krku a nakonec je housenka v garáži.

 Nejvíc unavující nebyla ta bezmoc, s tím se počítá a nemá smysl se tím nervovat. Unavující byly ty komentáře vesměs velmi špatných hráčů směrem k týmu a ke všemu okolo. Když jsem se jich pak velmi slušně v garáži optal, proč nadávají týmu do noobů atd. když téměř nejhorší v tom týmu byli oni, tak se mi dostalo klasických výmluv- hraju jen pro zábavu, hraje to i můj šestiletý syn, mám 10 FPS atd :wallbash: . Jak se dříve nadávalo na Poláky, tak posledních pár měsíců mají zdaleka nejhorší chování v bitvách Češi, bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem odjet misi na Toga, ale vypnul jsem to první bitvě. Nechám si to na později, tedy na 17:00, kdy se chystá stream s marty_vole, na který bych vás chtěl pozvat: http://www.twitch.tv/marty_vole

 

Jinak bych vám chtěl ukázat na čem teď pracuji. Je to ročníkový projekt do školy, rikša:

 

Bez_n_zvu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...