Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Carramba si asi mysli ze maji vsichni deseti tisice na novej pc :-D

Kdyz jsem byl jeste na skole, tak muj pc nebyl nic vic nez kalkulacka, co byl rad ze tahal wotko na 20 fps, natoz abych si zapinal replaye a jeste je nekam ukladal, to uz vubec ne. Byl sem stastnej ze se mi tam vubec wotko vlezlo a musel sem mazat co slo aby tam mohlo zustat dale :-D

Az s praci jsem si mohl dovolit lepsi pc, na ktery sem si samozrejme musel vydelat, a nebyt toho ze jeste bydlim u rodicu a platim nicotny najem tak bych na nej ani nemel.

Krom toho, pokud nekdo jako ty zije jen wotkem, tak si misto na disku najde, ale pokud ma nekdo i jine konicky a vi, ze muze penize vyuzit jinak a asi i rozumneji, tak proc by mel investovat do pc, aby si zvetsil disk a tim te uspokojil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pocujte vsimli ste si ze ked date automaticke zameriavanie na tank tak to zameriava minimalne 2x rychlejsie, najviac to vidno na artinach a tankoch co dlho zameriavaju, momentalne hram s T49 tak to casto vyuzivam.

Ja viem ze to zameriava na stred tanku a nie je to ziadna vyhra, ale priblizne v polovici domeriavania na automat to rychlo prepnem na klasiku v zoome a strielam kde potrebujem. Pouziva to tiez z vas niekto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, ale to nahrávání replayů sežere kolik? Jedno FPS? Vždyť ta hra jen zaznamenává číselný události, aby to měl engine z čeho rekonstruovat (proto se replay od bitvy může trochu lišit), to není jako když FRAPSem děláte kompletní záznam celý obrazovky ve FullHD.

 

Apropó, už se to tu řešilo víckrát, dostal sem i za svůj názor ohledně adekvátního HW v bedně i pár mínusů, ale "nemám místo na disku" je fakt debilní výmluva. Ještě horší než "žere mi to FPS".

 

Zahoďte ty kalkulačky a kupte si něco ucházejícího, vy desetitisícové investice. Za pár tisíc seženete solidní stroj, není rok 95.

Budes se divit, ale na starem pc mi to klidne 5-10 fps sezralo. Coz pri vykonu 20-25 fps delalo hru z tezce hratelne na nehratelne.

 

A jen mimochodem, ja mam pc za 20 tisic, coz uz se da pocitat jako par desitek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pocujte vsimli ste si ze ked date automaticke zameriavanie na tank tak to zameriava minimalne 2x rychlejsie, najviac to vidno na artinach a tankoch co dlho zameriavaju, momentalne hram s T49 tak to casto vyuzivam.

Ja viem ze to zameriava na stred tanku a nie je to ziadna vyhra, ale priblizne v polovici domeriavania na automat to rychlo prepnem na klasiku v zoome a strielam kde potrebujem. Pouziva to tiez z vas niekto?

Už jsem na to upozorňoval- automatické zaměření bohužel často  funguje lépe, než sniper mod. Tím se také vysvětlují ty úžasné zásahy starou KV-1S na 300m za jízdy, KV-1 s houfnicí z otočky věže atd. Páč většinou to tak bylo tuším od hráčů, co možná o nějakém sniper modu ani nemají tušení. A např. když ani na 3-tí pokus nepentruji to, co bych měl, přepínám na automatické zaměření a ono to najednou jde :confused: . Doporučuji vyzkoušet a přesvědčit se na vlastní oko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem na to upozorňoval- automatické zaměření bohužel často  funguje lépe, než sniper mod. Tím se také vysvětlují ty úžasné zásahy starou KV-1S na 300m za jízdy, KV-1 s houfnicí z otočky věže atd. Páč většinou to tak bylo tuším od hráčů, co možná o nějakém sniper modu ani nemají tušení. A např. když ani na 3-tí pokus nepentruji to, co bych měl, přepínám na automatické zaměření a ono to najednou jde :confused: . Doporučuji vyzkoušet a přesvědčit se na vlastní oko.

Potvrzuji.....s medkama ho pouzivam casto a s uspechem. (temer vyhradne za jizdy, trefuju se zazracne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né možná, ale určitě !  Potřebuju večer parťáka na desítky......ještě 8 k expů a mám 150 mm dělo na E-100 :wink:

 

Tak nakonec na desítky nedošlo, ale 9/3 nebyl špatný výsledek, sice mi trvalo 3 hry, než jsem se rozkoukal, každopádně nakonec docela dobré, ze začátku byly i perfektní losy, než si toho všimlo WG a začalo nám to dávat retardy do X her...tak jsem to radši utnul, než si na závěr zkazit večer...dík za hry;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máme hotovo:

 

Úkol byl dokončen! Odměna:
Vozidla přidána: TOG II*
Stání přidána: 1
Přidáno: Automatický hasicí přístroj (x1), Velká sada nářadí (x1)

 

Kromě tří nebo čtyř dnů, kdy jsem potřeboval víc jak 10 bitev na 5 winů to byla pohoda.

Asi jsem měl štěstí, většinou jsem se vešel do 8mi her...

 

Dnes to bylo 5/8 (Efficiency: 1402, WN8: 3250).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se stále ještě kupodivu vezu na vítězné vlně, i když včera už  Win "jen " 68%. Nicméně je neskutečně vidět ovlivnění výsledku bitvy ze strany WG. Naše TOP četa retardů na tieru 8  nastřílí celkové damage 522, přesto vyhrajeme 15:8 atd. Teoreticky bych měl být rád, prakticky mě moc nebaví, když ze mě někdo dělá tak okatě vola. Stačilo by jen takové malé pohoupáníčko, to bych byl spokojenější :no: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6/8 a urodilo se :)
Mission completed! Reward:
Vehicles added: TOG II*
Slots added: 1
Added: Automatic Fire Extinguisher (x1), Large Repair Kit (x1)

 

I jedno Mko se pri tom stihlo :)

Victory
Redshire
Type 62
Experience received:3 403    Credits received 100 116  
 Battle achievements Mastery Badge: "Ace Tanker"
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes hotov TOG. Trochu jsem to urychlil s T69 - 5/5.

 

No a třetí bitvu:

...

 

Za mě dobrý. Sice líná mrcha jako T95, ale dobrý.

U mě už druhou :-), ale vůbec nesoutežím, na to nemám :-D Jen jsem chtěl ukázat, že M leží proklatě nízko - 1109 base exp.

 

v8cFR.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec na desítky nedošlo, ale 9/3 nebyl špatný výsledek, sice mi trvalo 3 hry, než jsem se rozkoukal, každopádně nakonec docela dobré, ze začátku byly i perfektní losy, než si toho všimlo WG a začalo nám to dávat retardy do X her...tak jsem to radši utnul, než si na závěr zkazit večer...dík za hry;)

Jojo, T-54 + Centurion 7/1 byla dobrá kombinace.....pěkně jsme si zařádili :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...