Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Standardní víkendový humus, kdyby nebyla akce TOG tak to ani nepustím. Příšerné jako každý víkend.

 

P.S. Pokud to o víkendu pustím, vždycky si říkám, že jsem z pátku na sobotu zapomněl hrát nebo, že mi upadly ruce.

To se mi stalo uz vcera večer po osmé hodině. Kupodivu jsem dnes ráno (mezi pul osmou a pul devatou) dal TOG akci na 9 her (4x byl lost). Ted mam strach to zapnout :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdesi vysoko na nebesích WOT, kam obyčejný bezvýznamný smrtelný červ nedohlédne, bylo zamícháno velkým osudím losů.Čísi boží ruka poté vytáhla z osudí proužek pergamenu s mým nickem a položila ho na bitevní stůl bohů WOT lícem nahoru. Bylo mi poručeno jeď a bojuj a já , neznalý úradku bohů, jel. 

Vzal jsem T95 a jel jsem. Bohové rozhodli a já podal nadprůměrný výkon.  Dal jsem 6 killů, 5 500 dmg, co rána, to prošlo, dokonce jsem byl 28000 peněz v plusu. Samozřejmě to bylo prd platný, prohráli jsme. Proti osudu, který nám obyčejným červům určí tam nahoře, se nelze stavět.

 

Mě už z téhle hry fakt jeb-e !  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažím se doexpit Leoparda Pt. A, jenže ten tank je strašný WN8 statpadder... Za dnešní den mi připsal 5 500+, což bych za normálních okolností s ničím jiným neměl. Pomaličku se blížím vytouženému Leopardu 1, takže kdo má nějakou devítku, ozvěte se na četu.

Hodně nad tou linií přemýšlím. Nevím, zda-li jít do Japonské linie či do Německé linie. Leo 1 vs STB 1. Furt koukám na videa. Furt nevím, která linie bude zábavnější  :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem se na Walker Buldoka a ... zásobník je příjemnej. Umí to pozlobit. Ale asi s tou linií brzo seknu. Všichni jsou jak jetí po barvičkách. Stačí někde bliknout a není dělo, co by se netočilo. Tanky co se přestřelují s našima jim klidně i natočí boky, jen aby mě hned zaměřili a sundali, když tam vlítnu. Už toho mám dost. Zvláštní je, že kdykoli se enemy scout rozhodne projet, nemá to zas tak složitý a ani to moc lidi neřeší... A kempit se scoutíkem opravdu není ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff, dneska mě pětivýhra na TOGa stála spoustu nervových buněk :yucky:

Ja ted jsem s rodinkou na cestě na bobovku (trubkovou), musíme dojezdit permici :-) Akci na TOGa jsem dal ráno (9 her, 5 vyher, stejně jako vcera, uplny kopirak ;-)). Vic o víkendu nemá cenu, je to o nervy... Lepší je se tomu vyhnout...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nainstaloval tanky, vzal PZ III , mapa Prochorovka. Já ani nevěděl kam mám jet... :-D  Sice se vyhrálo, bitva se sedmým tierem jak jinak ,  dokonce jsem i přežil, něco i nasvítil, dostal sem Pozorovatele či co, ...ale WN jako největší rajče :-)))) No aby bylo jasno, tak si nyní ve WOT připadám :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní hraní, minimálně tři zakopcemklikacíbuzeranti na hru, týmy totálních lam, špatný den na hraní, koneckonců jako každý víkend.

A ještě jedna věc, M103. Výborný tank se snad nejhorším mm. 90% her proti desítkám. To z něj dělá absolutně zbytečný tank v garáži. Když chci hrát hvězdné války tak si radši pořídím tier 10.

 

Pro ilustraci, takové týmy mám celý den.

 

shot207.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes násobek na Type 61, ST-I a E5. Zbytek Walker Bulldog. Jen mi něco říká, že za výsledný win asi nemůžu  :confused: . Vlastně jo, měl bych nabít tank po střechu goldama. Bez nich to asi fakt není ono. Ale je příjemné expit po 2-4k XP za bitvu... vyhranou...

jivXF.jpg

Zatím co jsem potkal hráče v Bulldogem, jeli všichni full gold. Až mi to přišlo, že si tím něco kompenzují :laugh: . Zase na druhou stranu uznávám, že např. takový Hellcat nebo Tiger jsou opancéřované bestie, na které je třeba použít nejlepší dostupné střelivo :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za dnešních cca 40 bitev hlásím 4. zabití spojencem... Hraní scoutů nebylo nikdy těžší. Hezké je, že 3x to vedlo k prohře... dnešní win pod 40%, jenom CW mi zvyšují hranici. Tohle je vážně krutý. Celý den slabší týmy, zabíjení od vlastních, všichni jak jetý po fialový barvě, neustále se VŠICHNI otáčí, kamkoli vjedu... jak parádní se scoutem stát vzadu a snipit, abych vůbec něco udělal. XVM mě opravdu neskutečně vytáčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za dnešních cca 40 bitev hlásím 4. zabití spojencem... Hraní scoutů nebylo nikdy těžší. Hezké je, že 3x to vedlo k prohře... dnešní win pod 40%, jenom CW mi zvyšují hranici. Tohle je vážně krutý. Celý den slabší týmy, zabíjení od vlastních, všichni jak jetý po fialový barvě, neustále se VŠICHNI otáčí, kamkoli vjedu... jak parádní se scoutem stát vzadu a snipit, abych vůbec něco udělal. XVM mě opravdu neskutečně vytáčí.

Zvedaku nic si z toho nerob, ja expim teraz uz len tie nove LT a rusku artinu a dnes to bolo utrpenie dat 3x, tusim 8 prehier za sebou, ak nesadne mapa, popripade tim je uplne "out of brain" tak si len statista a len pozorujes postupne rozoberanie vlastnych enemackymi tankami bez realnej moznosti do toho nejako zasiahnut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se na 3násobky a víkend vykašlal, měl jsem pouze jeden cíl: dát včera i dnes akci na TOGa. Včera i dnes úplný kopírák: každé ráno okolo osmé hodiny jsem dal 9her (4x lost, 5x win), abych to měl z krku a mohl se věnovat rodince (mezi 8-9 ráno mají většinou půlnoc :-D). Včera večer jsem dal i něco nad plán (byla to chyba, trápil jsem se :wallbash:), moje hloupost. Poučen včerejškem tam dnes večer nelezu...

 

Celý celý den jsme s rodinkou a psem byli v přírodě mimo města, ve skiareálu s celoročním provozem. Se psem jsme vyjeli sedačkovou lanovkou na jeden kopeček, dali obídek a pak zase dolů - čuba byla hodná, držela, poslouchala a kochala se okolím :-)). Prcek řádil na bobové dráze, dala asi 8 jízd se slovy "Jupí; Nebrzdi!, Ten se s tím prdí!, To si dělá srandu, apod.". Líbil se mi přístup obsluhy bobovky, protože patříme mezi zkušené harcovníky a jezdíme bez brzd (trubková bobovka, korýtka nejezdíme), tak dost lidí dojíždíme. Když jsme dnes dojeli předchozí bob po cca 200m jízdy z 1100m (celou dobu jízdy z kopce se kochali a pořád z 50ti procent brzdili), tak nám dali jízdu grátis... Cestou domů vyhnila v autě a spí stále, patrně až do rána :-D

 

Rada pro všechny: pokud se "nedaří", vypněte a zkuste něco bez jedniček a nul :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska naprosto nesmyslná věc. Borec proti mě v Leopardu Pt. A, já v tom stejném tanku.. bitva se nějak vyvinula, byl na ránu, tak jsem ho dorazil. V ten moment jsem se stal purple noobem, že prý střílím goldy. Ano APCR je standart minuce u Leoše a nevšimnout si, že on tím střílí taky? Pobavil jsem se pěkně, pak šel do ignoru. Pak jsem se díval na jeho staty a bylo to rajče jako prase. Takže xvm používá opravdu každý druhý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska naprosto nesmyslná věc. Borec proti mě v Leopardu Pt. A, já v tom stejném tanku.. bitva se nějak vyvinula, byl na ránu, tak jsem ho dorazil. V ten moment jsem se stal purple noobem, že prý střílím goldy. Ano APCR je standart minuce u Leoše a nevšimnout si, že on tím střílí taky? Pobavil jsem se pěkně, pak šel do ignoru. Pak jsem se díval na jeho staty a bylo to rajče jako prase. Takže xvm používá opravdu každý druhý...

Pocitam ze predevsim artynari, v kriticke chvili po me vcera sli vsichni 3 jak slepice po flusu (krom toho jeste dva tanky), no jasne ze me dostali, ani nevim jak to dopadlo. paradoxne to muze znamenat win pro team. Me to nedrti, vadi mi obecne velika blbost hracu, ale i na to jsem si asi zvykl. Vadi mi vic, ze i dnesa jsou tu hraci kteri do me schvalne drcnou abych se netrefil a oni meli kill v zaveru bitvy. Zacnu ty zmetky zas strilet, jen aby vedeli ze se to nedela.

Abych jen nekritizoval - sam nekdy zahraju uplny houno. Sam hraju nekdy uplne spatne a vubec se za to nestydim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraní na kockot, raději jsem to vypnul. Losování mám jaké mám, delší dobu, Win jde stále dolů, s takovou bandou kreténů to ani jinak nejde. Malý příklad, včera na Westfíldu, jedu přes údolí na druhou stranu, chat:

 

ahoj, někdo cz?

já jsem čech

jo, taky slovak

jak to mám, udělat, abych psal nepřítelům, co zmačknout

 

začínám tušit průser, jsem na kopci a hledám snipe flek..

 

mačkej tabulátor, ale neříkej kde jsme, jo?

Miro, to si ty?

 

k naší pozici jedou asi 4 enemáci, jednoho zapaluju, dalšímu sundávám pásy

 

no jo chíter s klanu, se mu to střílí zápalnýma

máš dobrou maskovačku

 

vedle stojící Hetzer se pootáčí a prohlíží si můj nástřik, vzápětí vybuchuje.

 

jak mne mohl vidět, nevíš?

 

Vstávám, dávám si panáka a přemýšlím o něčem, co bych nakopl. Za stavu 8:1 pro nás se naše levá strana dala do pohybu. Z lesa vyjede jakýs enemák, nestřílí, náš Stugg se postaví před něj. ...

 

jé, zdár, to si ty?

jo, čus, de to dneska? 

 

nabíjím hečka, dojíždí nějakej jeho kumpán, tak si tam stojí v kroužku a debatují .......

 

jo, už mám 6 medailí

 

Další rozhovor jsem už neunesl, enemáka sundal a ty dva naše rozehnal. Výhra 15:2, hra o ničem, nicméně, když máte neustále v týmu takáto hovada boží, opravdu to už nejde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...