Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera úplně špatně, vůbec se nedařilo. Ovšem ono se hraje dost těžko, když s Leopardem 1 či devítkovým WT, dostanete 8x naprosto zmršenej Severogorsk, kde můžete s takovýma papírákama buď zcela bezúčelně kempit nebo rychle zdechnout. Jak já tuhle mapu nesnáším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera zase probíhala normalizace mého WR, dal jsem poměrně dost her(35), ale vyhrál jsem jen 15. Chtěl jsem zkusit i nižší tiery než X, ale po 4 hrách, kdy jsem byl v losech -2 tier jsem se na to vy....., nebudu nikomu dělat pitomce. Díky skvělým prohrám ve stylu 3:15 apod. jsem byl rád, že jsem měl WN8 lehce přes 2300, holt když WOT nechce, tak se můžu třeba stavět na hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si to už přiznej :-). Pořád tady brečíš, jak je všecko proti fialkám... Netrefují, všichni po nich jdou, čety jsou furt dole... 

Dost jsem teďka odehrál na acc s WN8 500... A žádnej rozdíl nevidím. Včera jsme měli četu podobných hráčů jako jsem já s Tigrama 1... 50% jsme byli TOP, nějaký osmičky a nějaký devítky.

 

RNG je sice 25%... Ale podle mého názoru by některý tanky měly být zepředu neprůstřelný. A že na 400m 5x netrefíš věžičku? A co bys nechtěl... Navíc jsou věžičkáři největší spodina WoT. Objedou tank z boku, ale stejně do ní střílí.. A pro jistotu ještě goldem...

RNG můžeš obejít. Střílet z boku, zezadu. Vysidescrapovat tank k výstřelu.. A pak se na nějaký RNG možeš vybodnout, když máš 10s času na zaměření. Nebo ani nepenetruj.. Jenom detrackuj :-)

 

Já sem taky včera asi na 300m neprobil jedoucí ELCčko 4x za sebou... 3x to letělo hodně k zemi, tak to požraly pásy. Jednou jsem ho opravdu detracknul...

 

Chce to mít serverový zaměřovač... Pak se nebude nadávat na to, že to letělo někam do prdele, protože se to NESTANE.

1. Co si mám přiznat ?

2. Já nikdy nepsal, že netrefuju

3. Nikdy jsem nepsal, že jdou po mě i když je to logické, že se každý snaží zničit nejprve dobré hráče ale to mi nikdy nevadilo, to tu píšou jiní

4. Jestli jsi byl 50% TOP, tak jsi měl jenom kliku a nebo také zafungoval ten slabý účet :wink: . Zkus si postavit modrofialovou četu na tieru 8. A sledoval jsi koho máš v týmu a koho   proti sobě, když jste byli TOP?

5. Vůbec nevím co mi chceš vlastně sdělit. WoT je postavený na slosování a tím pádem je už pro mě díky WT nezajímavý. Je to taková desková hra s tanky :laugh: . Hodíš kostkou a ono se něco stane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera byl zpočátku los přízniv a na publicu se zadařilo víc výher i když WN8 v průměru jen kolem 2000.  Pak jsme totálně prošvihli několik čet s Medidkem a Zzagim, s Tigrem II jsem měl dost zásahů a pokud aspoň jednu penetraci za hru, tak jsem byl rád.  :mad:  Ale na druhou stranu byla zábava na TS, tak jsem to nebral vážně. No a abych staty zase trochu vylepšil, tak jsem poté v sóle projel oblíbenou T49 a kupodivu se s winy dařilo, jen WN8 už jsem už na původní úroveň nevytáhl.

Poučení je jasné - na Tigrovi musím doexpit dlouhou 105, jinak je to proti vyšším tierům fakt bída, prostě neprostřelí a neprostřelí... Anebo taky mohu ukecat kolegy na má oblíbená střednětierová vozítka :wink:

Uvažuju, že přejdu z Panthera II na E50, Panhter mě opravdu baví, na osmičce je to skvělé vozítko, ale proti vyšším tierům nemá šanci se prosadit. A to je při současném MM pro tier 8 opravdu špatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zvládl jen 9 bitev s Tigrem P, ale docela to šlo, člověk si prostě musí zvyknout, že v losu s devítkama nijak nezazáří a že to je tak půlka her. Jinak ale dobrý, leze mi nahoru průměr nastřílenýho dmg, což mě těší. Vůbec s ním mám blbý staty, tak to postupně snad zlepším. Jinak jsem koukal, že vBAddict ty výsledky poněkud vylepšuje, protože to nesouhlasí s tím, co ukazují jiné stránky. 
68188465157005913811.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice zajímavý článek na téma WN8 (english only). O tom co jí ovlivňuje, jaký tanky jsou zvýhodněný, znevýhodněný atd.

Asi půjdu "zlepšovat staty" na ELC :laugh:

 

http://rocketbrainsurgeon.com/wn8-good-bad-padding/

 

tak zrovna jedu ruské medka, tak to je dobré, akorát teda s pětkovou T34 to je fakt úlet, ten krám než něco doměří, tak člověk zestárne, fakt to nemám rád, ale ta šestka je prý docela slušná, tak uvidíme, jinak mi medka všeobecně přijdou dobré na WN8, akorát to už chce nějaký skill, já ted grindím toho leoparda 1, který mi přijde naprosto ultimátní

 

moc nevím, co čekat od takové kv13, jestli je to hratelné, ale já jedu směr object 140, u kterého mi přijdou papárové parametry uplně skvělé, i ten borec ho tady vychvaloval, tak uvidím.....T71 alias zlokomár byla vynikající, ani nevím, proč jsem ji prodal, asi koupím znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde úlet to ELC.. na 3k WN8 ti stačí 750 dmg? Oo

Nebo naopak chudák M4 Sherman, má staty přeboostěný z doby gold houfnic, takže na 3k WN8 potřebuje nějakých 1500 dmg a víc. To je míň jak Tiger, který má staty hrozný, protože ho hraje / hrálo moc lidí, kteří to neuměli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zrovna jedu ruské medka, tak to je dobré, akorát teda s pětkovou T34 to je fakt úlet, ten krám než něco doměří, tak člověk zestárne, fakt to nemám rád, ale ta šestka je prý docela slušná, tak uvidíme, jinak mi medka všeobecně přijdou dobré na WN8, akorát to už chce nějaký skill, já ted grindím toho leoparda 1, který mi přijde naprosto ultimátní

 

moc nevím, co čekat od takové kv13, jestli je to hratelné, ale já jedu směr object 140, u kterého mi přijdou papárové parametry uplně skvělé, i ten borec ho tady vychvaloval, tak uvidím.....T71 alias zlokomár byla vynikající, ani nevím, proč jsem ji prodal, asi koupím znova

kv13 ma pancier z IS a pohyblivost T43 - pre mna jedno z najlepsich mediek vobec v tejto hre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera jsem po delší době opět vyrazil na public a docela se dařilo. 1. bitva po skoro týdnu a hned s Hellcatem 5 killů a 2,5k. DMG to by se mi libílo. Jinak musím ohlásit už se blížím na JgTiger na top gun a pak hurá na další 10, ikdyž 210k to bude fuška.   :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

RNG můžeš obejít. Střílet z boku, zezadu. Vysidescrapovat tank k výstřelu.. A pak se na nějaký RNG možeš vybodnout, když máš 10s času na zaměření. Nebo ani nepenetruj.. Jenom detrackuj :-)

Pokud střílíš na tutovku, kde šance cinknout je 1%, tak to procento nebudeš eliminovat. S 270mm penetrací prostě očekávám, že na rovině probiju vanu JP E-100, který tam má kolik, 120mm? Jako příklad ze včerejška, kdy jsem se radoval, že mu to na tu vanu letí...

 

 

Jak jsem koupil toho JP E-100... asi to byla chyba, protože to svítí a nikde to neschovám. Jediná artina ve hře bohatě stačí díky milovanému XVM...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám zapotřebí toto hrát. 

m9Ntr.jpg

 

0 zásahů, svítil jsem, ač 100m přede mnou byli naši. Já samozřejmě neměl dohled na to, co oni viděli. Viděl jsem jen za kopcem IS-7, na kterou jsem nemohl... btw ta smrt trvala asi 7 vteřin  :sweat: Ale jo, asi jsem paranoidní, když si myslím, že všechny arty jdou po těch nejfialovějších...

 

Ne,ne,ne... už musím najít něco místo WOTka sakra, dokud neodstraní XVM, tak si nezahraju... koupit neviditelný němce a nic jinýho nehrát. To je jediná záruka přežití. 

Navíc už chápu, proč všichni střílí goldy. Na 100m jsem neprobil do středu! věžičku E5... 300mm pene a já t neprobil přesně doprostřed. Ta hra fakt hraje místo mě. I FV bylo dneska opět slabé. Hlavně mapy teď padají na pytel. Ruinberg, Ruinberg v plamenech.. JP E-100 Fjordy, Prochorovka...

 

COD MW2 TDM 26:6... tam ani ta prohra nemrzí. Ale hrál jsem to tři roky na základce, už to není ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na všech desítkách co jezdím CW mám drahý spotřebáky. Jaké bylo mé překvapení, když se spustila bitva a ... sloty se spotřebákama nikde. K účtu nikdo přístup nemá a po nocích si z nudy spotřebáky neházím do skladu. Prostě jsem rozjel CWčka bez nich. Druhá střela mě zapálila...

 

Epické... nemám co říct. Po bitvě v garáži prázdné sloty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes mám naopak po delší době plácání se s WR kolem 40 - 50 docela povedený den...

Solo public - WN 1679 (na mě dobré :-D), WR: 75.00% (15/20). Přišel jsem na chuť britské med lajně Cromwell - FV 4202, ted hraju "medko" Comet a docela psina...

 

Nicméně taky mám občas chuť se na to vyprdnout, ale vždy, když se rozhodnu udělat radikální řez, tak se najde něco, co mě zabaví. Ale intervaly zabavitelnosti se pomalu zkracují... Dřív mě "něco" zabavilo třeba na měsíc, pak to postupně klesalo na 1 týden a teď je to v řádu dní, Comet je světlá výjimka, zatím se v poslední době drží nejdýl (od čtvrtka), ostatní jezdím max 2násobky, pokud je zrovna expím a chci stroj který je za nima...

 

Dnes to už raději balím, než mě WG stihne před postelí naštvat, to by se ženě asi nelíbilo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsi vzal takovou hezkou statistiku?

 

 

 

Dneska mě ta hra tak neskutečně nasrala, že s ní končim....!

Co se stalo? Když se nedaří, vždy stačí vzít nějaký léky na duši... třeba fullgold KV1S, nebo KV2, nebo Hellcata.

 

PS: doporučte nějaký zábavný tier 2, zjistil jsem, že mi chybí ulovit asi 5 tierů 1 až 3 a budu mít 3 další experty do sbírky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsi vzal takovou hezkou statistiku?

 

 

 

Co se stalo? Když se nedaří, vždy stačí vzít nějaký léky na duši... třeba fullgold KV1S, nebo KV2, nebo Hellcata.

 

PS: doporučte nějaký zábavný tier 2, zjistil jsem, že mi chybí ulovit asi 5 tierů 1 až 3 a budu mít 3 další experty do sbírky.

Britský cruiser

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomaličku začínám věřit konspiračkám páně Kanára, protože co si jinak myslet o tom, když s Leopardem kroutíte IS7 a 7x ho trefíte bez udělení DMG a z toho mu to to 2x letí do zadku ?! Naštěstí to byl ňouma, takže mě 3x minul, ale já byl prostě nucen ujet, protože nepomohlo ani přebití na goldy. Toto se vážně jen tak nevidí...... :mad:  

EDIT: tak se omlouvám, záznam jsem našel a až na jednu smolnou ránu, vše moje chyba!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...