Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jo. Dnešek byl herní peklo. S T34 jsem... končil i s nulou. Spot, *** arty, *** arty. Z 5 her, 4x zabit arty. Tak jsem vzal T-127. Čtyřky. Ale i tak jsem nebyl dost dobrej:

zSMb9.jpg

 

Tak to nechám vypnuté. Poslední hru s T34 - SU-122-44 ... 477 - já ji cinkl. Druhá 469. Pak už jen dorážka od Fcm 50t, který mi dalo druhou ránu... RNG jako prase u enemy SU. V SP mě zabije KV-2, i když minul... začíná toho být moc. Nejvíc mě rozčilují ti hráči. Mezi desítkama a devítkama permanentně 100-200 ratingy. No a mých 75% úmrtí díky arty taky nic moc. Kdyby mě v tý T-127 nezabila, tak bych to možná i dal... D2 nemá totž dělo, takže by mi těch 17 HP asi nevzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze dnesek stal za ****** hrali jsme v klukama v cete 10ky a wg nam neustale cpalo všechno rude..naopak protejsi tym vždy modro fialove cety..a pak ze wg nepocita se statama..však to je viditelne jak kamosovo znaminko na xichte...neustale *********    ******** s 10k bitvama a wn pod 500..to bylo vždy za 2min 1:7 atd. proste takove  ********  ******** ..a jak  me chytl ten 10 tier po dlouhe době ale po dnesku uz nevim nevim...********** *********

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy capuji během hry abych rozhodil nepřátelskou obranu a donutil nepřítele obrátit tanky z dobrých pozic.Pak se zase spakuji a jedu si po svých.Pokud capuji a jeden z našich má enemáka na lopatě,tak mu klidně uhnu z kruhu.

Též to tak dělám, hlavně mi v rozhodování pomohl týmový healthbar co má v balíčku Crabtr33. Párkrát se mi totiž stalo že jsme za stavu vedení přijeli na cap a najednou rajčata rozhodla "dont cap". A všeci hurá na nepřítele který měl sice méně tanků, ale v součtu daleko vyšší HP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedák:

To si pleteš s D1, páč D2 má na svůj tier brutální dělo. Já ji prodal, páč mě vadila ta šnekovitost a mám v tomto tieru Pz38, ale byl to brutální stroj. T127 si to vyndá jako nic i s AP.....66mm nebo s goldy 98mm. Ovšem samo, že záleží co měl za kanon a kdo to řídil.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy capuji během hry abych rozhodil nepřátelskou obranu a donutil nepřítele obrátit tanky z dobrých pozic.Pak se zase spakuji a jedu si po svých.Pokud capuji a jeden z našich má enemáka na lopatě,tak mu klidně uhnu z kruhu.

Zajímavá taktika, přiznám se, že to mě nikdy nenapadlo. Chce to mít ale rychlej stroj, aby člověk zase zmizel do bezpečí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je velice účinná taktika a není výhradně jen pro rychlé tanky. Pokud to situace dovolí a máš možnost se dostat na cap relativně beztrestně a víš, že není blízko nikdo nebezpečný, tak jdi do toho. Chce to prostě trochu u toho myslet a odhadnout, kdy to má cenu a kdy ne. Capnutím se vždy odpoutá i několik tanků z boje a nebo dobrých pozic, což může zásadně ovlivnit průběh bitvy. A většinou jedou decapovat ti lepší hráči a v nebezpečných medkách, čímž tvůj tým dostane šanci dorubat ty červené, kterým je všechno šumák :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je velice účinná taktika a není výhradně jen pro rychlé tanky. Pokud to situace dovolí a máš možnost se dostat na cap relativně beztrestně a víš, že není blízko nikdo nebezpečný, tak jdi do toho. Chce to prostě trochu u toho myslet a odhadnout, kdy to má cenu a kdy ne. Capnutím se vždy odpoutá i několik tanků z boje a nebo dobrých pozic, což může zásadně ovlivnit průběh bitvy. A většinou jedou decapovat ti lepší hráči a v nebezpečných medkách, čímž tvůj tým dostane šanci dorubat ty červené, kterým je všechno šumák :wink:

 

 

Hodnotný príspěvek. Naprosto souhlasím a používám taky. Bohužel já taky patřím k těm, co se obrací bránit cap. A jak to dopadne? Buď mě sejmou na capu a nebo Ti lamáci, které opustím prohrajou a sejmou mě pak taky. Takže je to opravdu účiná taktika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam ten svět spěje  :wallbash:

V T8 bitvě nastřílím s T71 víc než 5 našich topek celkem (2xIS-3, 1xT29, 2xT26E4) a rupneme. Ne, že bych byl tak dobrej, ale spíš oni tak "nedobří", každý dal +- 400dmg, celkem 2 killy, já 3...  :yucky:  Průměrné WG hodnocení měli 5000, tady bych tedy už čekal nějaký standartní výkon...

 

Umřel jsem za stavu 12:8... a nakonec to dopadlo 12:15... Ale nevadí, tím že jsem omezil počet her za den, tak už to ani tak moc neprožívám a hodit to sem na fórum vydá za 2 neuroly :devil:

 

Zatím mám denní WN8: 3,028 (99), battles: 4/6 (66.67%). Svoje si odvedu a to mi stačí :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to ještě večer zapl. Už lepší.

 

Četa s kolegou. 

T34 - Komarin, 4 arty, jediný osmičky ve hře. Po prvním spotu s 50 HP díky artinám volím vodu. Vzbudilo to rozruch. Díky XVM prostě nemá smysl se zdržovat. Stáli jsme 3 vedle sebe, vyšší tiery okolo (i měkčí) a artiny berou mě. Co se mám snažit, když spot znamená, že se přemíří a zkusí vystřelit po mně... začínám zastávat teorii, že kdyby oficiálně XVM zrušilo barvičky, že by se hrálo lépe. Mnozí mi budou oponovat, ale XVM má vliv jako prase a ty některý hry jsou díky tomu velmi nepříjemný.

 

T-127 na konec. Paráda. Prostě vše výhra, co říct. Krom tý jedný...

 

Vzal jsem měsíční prémko... příjmy jsou a po večerech si pár bitev dle chutě chci dát. Bez PU nemůžu jet devítky ani osmy + musím vydělávat na CW a ESL... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.........

 

Vzal jsem měsíční prémko... příjmy jsou a po večerech si pár bitev dle chutě chci dát. Bez PU nemůžu jet devítky ani osmy + musím vydělávat na CW a ESL... 

Tomu nerozumím. Jsi podstatně lepší hráč než já, goldy používáš velmi střídmě a bez PU by jsi neuživil osmičky a devítky? Já to jezdím normálně,  proložím to nějakou pětkou a sedmou a kredity neustále přibývají...

 

Dneska 22 bitev, Win 77%. Takže čekám, že v nejbližší době zase utrpím lokální anestezii a bude problém nahrát Win alespoň 35% :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dny se celkem daří....včerejšek, opět jsem hrál sólo i v četách, když jsme měli četu s velitelem, který má lepší hodnocení než já... tak losy hrozný furt naspodu, po té jsem měl velitele čety já s nejnišším hodnocením a byly jsme v 90% většinou v horní půlce tabůlky....tohle pozoruji za poslední 4 dny jako pravidlo...

shot_428.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejšek byl jeden z těch velice dobrých. Zastřílel jsem si, zasmál jsem se, zaklel jsem. Ale jinak velice spokojen. Nemohu si vynachválit SP. Co jsme včera s ním vyváděli, to bylo až hanebné. V jedné hře na Klidném pobřeží jsem si totálně rozebrali jednoho v osmičkové Vece. Mě bylo toho hráče až líto. Vůbec netušil kam nás má střílet. Teda hlavně mě. Mířil všude možně a stejně neprošla ani jedna. Hlavně taky proto, že jsem sebou mlel jak kapr na suchu. A je to zvláštní, ale artyny jdou zásadně po low tierech. Včera šli po mě neskutečně. V devítkové hře pálí artyna po sedmičkovém BlackPrincovi. Tohle není normální. Samozřejmě že hru prohráli, protože kdyby poslal ty rány do Tortoise nebo IS8 místo do mě, tak mohli vyhrát. Ale né, to on to bude házet po mě. No co se dá dělat. Jeho blbost. Hlavně že měl nastříleno. Potáhl jsem taky s KV4. Dal jsem si s ní nový rekord. 6700dmg zastavené poškození pancířem. Docela nářez. Správné úhlování a hned to jde samo. Škoda toho děla. Ale i na to se dá zvyknout. A ještě jedna super bitva na Murovance. Četa Peršing, SuperPeršing a T-44. Dostali jsme bázi u lesíka. Moc našich do lesíka nejelo. Ani mi né. Najeli jsme si klasicky na A,B 1,2. Po chvilce většina našich, co byli okolo nás vychípali. Samozřejmě že chcípli, když tam lezli před laufy enemáka. Potom nám všichni nadávali, jací jsme noobové. Že jsem tam na nic atd. Tak když jsme tam byli úplně na nic, tak jsme tam rozstříleli ISU, T30, T29, IS8, T29 a RHM. Potom jsme jeli bránit lesík, kde už zůstalo jen pár enemáků a hru jsme vyhráli. Ale všechno jen díky dobré komunikaci a taktice počkat si na ten správný moment. A i tak nám pořád nadávali, dokud nepadl poslední enemák. Tabulka hovořila za vše. Dohromady jsme měli nastříleno 8500dmg a osm killů. Njn jsme to ale noobové  :whistling:. Hlavně nadávali ti, kteří umřeli po dvou minutách hry a měli 500dmg na kontě. Jj s T54E1 500dmg, to už je výkon. Na to musí být člověk sakra inteligent  :geek:. Když to vemu kolem a kolem, nemám si na co stěžovat. Jsem asi odměněn za to, že jsem se zúčastnil srazu. Pokud to tak bude i příště, tak to asi začnu doporučovat všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek celkem dobrej, ale bohužel se začínám utvrzovat v tom, že Leopard 1 není pro sólo hraní příliš užitečný stroj. Nemožnost cokoliv trefit za jízdy tento stroj jako medko zcela degraduje a jinak dobré dělo vás nechá absolutně ve štychu. Co z toho, že do té doby "zašitej" nastřílíte 4,5 dmg, když vás pak z plného života na ránu smahne artyna jen kvůli tomu, že prostě musíte zastavit, doměřit na ni, vystřelit, nechat ji 25HP, pak uděláte uhýbný mánevr, ale ona vás stejně trefí do posledního možného "pixelu" vašeho tanku a jdete do garáže. Ne,ne, Leopard 1 je skvělej a pohyblivej stíhač, ale medko ani omylem.... :no:    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedak (9-TD) : jasně, nechtěl jsem,aby to vyznělo blbě, ale prostě většinou píšeš,e to vlastně stojí .... a když vidím co vidím,musím se nad tím pousmát.

Jasně někdo má hranici jinde, tvé hodnoty bych bral hned, tobě zas možná http://www.noobmeter.com/player/eu/EmbryonicJourney/502605082/ to by mě opravdu zajímalo jak to dělá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezký obrázek.

Běžná záležitost už léta. Kombinace slabého PC (nízký FPS) a hlavně nestabilního připojení (dost pod 50%), což se rovná ping někde mezi 2000-10000. Vzniklá chyba má různé variace.

slabé PC ano, dá se pořešit nastavením grafiky, ale mě se základní prostě nelíbí.. ale FPS jsem neřešil.. nestabilní připojení těžko (zajímalo by mě jak jsi přišel na těch 50%).. ledažby mi myši překousaly kabely od UPC.. a píšu že to dělalo jen teď o víkendu (a jednou včera), tak jsem chtěl vědět jestli jsem v tom sám..

 

Edit: zapoměl jsem podat DH. Včera 15her a 60% win, ale podle výkonu bych si zasloužil tak 33%. Ve zbytku her proti osmám, jsem příliš brzo umíral a mám podezření, že moje posádka v Hellcatu cestou na bojiště někde ohnula lauf a potrhala maskovačku, páč jinak by to musela být chyba mezi židlí a klávesnicí. A to bych nikdy nepřiznal. :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze dnesek stal za ****** hrali jsme v klukama v cete 10ky a wg nam neustale cpalo všechno rude..naopak protejsi tym vždy modro fialove cety..a pak ze wg nepocita se statama..však to je viditelne jak kamosovo znaminko na xichte...neustale *********    ******** s 10k bitvama a wn pod 500..to bylo vždy za 2min 1:7 atd. proste takove  ********  ******** ..a jak  me chytl ten 10 tier po dlouhe době ale po dnesku uz nevim nevim...********** *********

 

Hele, pokud by WG penalizovalo dobré hráče kvůli fajnovým statům, tak by ti vaši soupeři měli být... jací? Pokud jste jako enemáky měli modro fialové čety, tak WG zjevně ty modro fialové čety nepenalizovalo za jejich fajnový staty, ale spíše odměnilo pěkným losem...

 

Hele, máš na tohle taky nějakou teorii? Nebo někdo jiný? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...