Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Taky dnes jedna bitva s E4... 6500 dmg a lost jako věž. No a třešničkou na dortu bylo, že:

Malinovka. Spodní báze. Jedu doleva k barákům, aby neprojeli. 30% na win. Bojuje se tak nějak vyrovnaně. Vedle mě E-100 1700 HP, já 1000. Proti zůstala E3 s 500 HP. Píšu mu ať nabije HE. Nabil. Já tedy taky. A tak jsme vyjeli. Jel, detrackli ho, ale doměřil a dal mu za 200HP. Paráda, 300 HP a mám ho. *** pancíř... 0 dmg. A pak jsem to neuhlídal a sklouzl do vody... Rána s potenciálem 1000 dmg dá za 0. Dělo jsem netrefil...

Hahaha-heh...

 

Jinak CW dobrý, poblik lepší průměr těch pár bitev.

 

Co máš z toho.. Já s JgPzE100... Face to face s E3. Do vežičky mu to většinou projde na 200m AP municí... Tak jsem tam nabil HE, abych mu těch jeho 60 HP sebral... Vystřelím, on dostane tím HE za nula a mě to ubere mých 100 HP a zabije mě to :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že už jen kousek. Už jen kousek mi chybí a bude SP v garáži. Né že bych se na ten tank tak těšil. Ale zase na druhou stranu si jen tak hraju a dostanu za to věc, která stojí reálné peníze. To se jen tak často nevidí  :wink:. Ale k věci. Včera neděle byla....... jak se zpívá v jedné písni. No a začátek neděle byl mooooc hezký. Věděl jsem, že to nevydrží celou dobu, ale kde jsem chtěl vyjet dvojnásobek, tam se to také povedlo. Teda až na Type T34. Popravdě s Japončíkama mi to jde lépe než s číňany. U JPN mi už chybí jen 6k XP a hotovo. Takže dnešek to jistí. Dále už to bude jen šmrdlačka. Nakonec si nechávám Němce. MurderIII, StugIII G a TigerP to dají levou zadní za jeden den. Už jen proto, že se mi s nimi hraje dobře. Teda pokud s Murderem nebo Stugem nedostanu Himml. Tam jsem zbytečný. No přeci jen jednu bitvu ze včerejška bych vytáhnul. S kolegou v četě jsme vzali právě Type T34. Hmm super, sedmičková bitva a ještě na Northwestu a spodní báze. Tak jsem jen tak chvilku bloumali poblíž báze. Pak jsem najeli na tu spodní cestu. Pořád hezky vzadu. Objevili se před námi nějaké KVS. Pořád jsme se schovávali. Nemá smysl jim lézt před lauf. Ale po chvilce už nás to nebavilo. Tak říkám kolegovi, že půjdeme tu jednu KVsku potrolit. Přinejhorším jeden z nás umře, ale uklovat ho musíme. Tak jsme vyjeli. Ještě se tam objevila enemácká Matilda, takže ta šla jako první. A pak přišlo na řadu KVS. Já teda nevím co to bylo za hráče, ale borec měl tunelové vidění. Měl svůj cíl a šel si tvrdě za ním. Byl k nám zády a měl full HP. Tak jsme ho začali kropit. A on pořád ujížděl, protože chtěl zabít našeho Shermana. A mi pořád za ním a co vteřinu na střídačku přišla včelička.Ne, vůbec na nás nereagoval. Tak jsme ho vyřídili. Pak jsme ještě něco poklovali okolo a pohled na mapku a bylo nám jasné,že by nás capli, i když jsme vyhrávali. Tak jsem zavelel zpátečku a jelo se bránit proti T-25, T49 a Typovi 58. Všechno jsme stačili ještě vykosit. Výhra byla v kapse. KOnečná tabulka zněla jasně. Má maličkost 1300dmg, kolega 1100 dmg. První dva v dmg i v XP  :whistling:. Proč to popisuji. Ani né tak, že by to bylo nějak napínavé, ale proto, že jsem se u toho zasmáli. Tak jak si nás nikdo nevšímal, tak jsme to tam solili po těch 80ti jak malé děcka a měli z toho vánoce  :woot:. No bylo to tím, že přeci jen s tím Typem udělat takový dmg není úplně normální. Dost jsme točili i pětkové JPN. Poslední bitvu jsme si užili. Pro mě konec během dvou minut. Opět v sedmičkové bitvě ale tentokráte na Útesech. Najedeme na střed a jen co nás spotli, začalo to lítat. Popravdě byli jsme jediní zelení v týmu, tak bylo nutné nás vyřídit. Dostal jsem za 30 vteřin 3x od artyn a byl jsem v garáži. Njn pokakané FV a do toho sedmičkový frantík. Šup pásy, oprava, pohyb velké bum od frantíka, a šup už tam byla další od FV. OK, hrozná zábava. Co na tom, že 50 m na volném prostoru ode mě stojí T29. Ten přeci není nebezpečný. Úkol zněl jasně, zničit Chi-Nu. A hned po něm zničit i druhé Chi-Nu kolegy a nakonec ještě rychle zničit toho zmetka v Type T34. Kašlem na sedmičky, frag je jistý. Po bitvě kouknu na výsledky. Borci mají nastříleno o 200 více než co byl náš součet HP. Takže se prakticky do nikoho jiného netrefili, jen do nás  :sick:  :geek:. Ale jinak OK, já se včera bavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nám tenhle exot projel vyhranou bitvu, ačkoliv byl TOP, musel jsem se na něj podívat do garáže. Tohle se ani ve WoT moc často nevidí. Vzhledem k tomu, že má za sebou skoro 9tis bitev, tak naděje na zlepšení je nejspíš nulová. Tohle je  pro WG ideální hráč ,  prodělává i při ježdění s premiákem, takže nejspíš i kredity kupuje za goldy. No, ještě že ho ta hra baví.....

 

 

 

Včera mi jeden Čech s podobným zápisem vysvětloval, že to neumím hrát, nakonec mi napsal, že jsem hacknul pro account, to jsem šel do kolen, já s těma tragickýma statama...lol

 

 

Jinak víkend výherní, ale to jenom díky neděli...34bitev(74%,2600 WN8)....něco udělali s gunem na leo1, neskutečně to začalo dingat i uplné papíry, jako amx scouty apod., osmičky z boků, dokonce jsem 3 x po sobě dingl baťáka, beze srandy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....něco udělali s gunem na leo1, neskutečně to začalo dingat i uplné papíry, jako amx scouty apod., osmičky z boků, dokonce jsem 3 x po sobě dingl baťáka, beze srandy

Ha, tak se mi to jen nezdálo, že to dělo prostě není to, co "papírově" má být....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak minule v X bitve mi uz rupli nervy a fakt som si po bitke musel pozriet co za individuum nam doslova "prehralo" bitku - ked X tier v 8-ckovej bitke nerobi co ma tak je to k***a citit...

Vysledok:

http://i57.tinypic.com/33es9c8.jpg

 

http://i62.tinypic.com/32zkqxg.jpg

 

Chlapec chodi hravat artiny, premiaky a same OP stroje ako KV-1S, RHM atd...ma v garazi asi 6 X tier, pricom ako som pozeral vsetkych predchodcov preskocil cez free expy...

A takychto na publiku stretavam bezne, je to zaruka dopredu prehranej bitky ak ma v danom MM a mape klucovu ulohu. Preste tito hraci kazia tuto hru najviac a WG by si malo na nich posvietit a urobit pre nich specialny MM, kde by si chlapci zahrali medzi sebou a nekazili hru inym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Pro mě konec během dvou minut. Opět v sedmičkové bitvě ale tentokráte na Útesech. Najedeme na střed a jen co nás spotli, začalo to lítat. Popravdě byli jsme jediní zelení v týmu, tak bylo nutné nás vyřídit. Dostal jsem za 30 vteřin 3x od artyn a byl jsem v garáži. Njn pokakané FV a do toho sedmičkový frantík. Šup pásy, oprava, pohyb velké bum od frantíka, a šup už tam byla další od FV. OK, hrozná zábava. Co na tom, že 50 m na volném prostoru ode mě stojí T29. Ten přeci není nebezpečný. Úkol zněl jasně, zničit Chi-Nu. A hned po něm zničit i druhé Chi-Nu kolegy a nakonec ještě rychle zničit toho zmetka v Type T34. Kašlem na sedmičky, frag je jistý. Po bitvě kouknu na výsledky. Borci mají nastříleno o 200 více než co byl náš součet HP. Takže se prakticky do nikoho jiného netrefili, jen do nás  :sick:  :geek:. Ale jinak OK, já se včera bavil.

 Jé, že bych přeci jen nebyl paranoidní?

 

Ostatní: Vidíte?! Vidíte?! I zelení hráči to sledují, když jsou nejlepší v týmu! To není problém jen fialek, toto může být i váš problém!  :laugh:  Muhehehe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Jé, že bych přeci jen nebyl paranoidní?

 

Ostatní: Vidíte?! Vidíte?! I zelení hráči to sledují, když jsou nejlepší v týmu! To není problém jen fialek, toto může být i váš problém!  :laugh:  Muhehehe

:devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že už jen kousek. Už jen kousek mi chybí a bude SP v garáži. Né že bych se na ten tank tak těšil. Ale zase na druhou stranu si jen tak hraju a dostanu za to věc, která stojí reálné peníze. To se jen tak často nevidí  :wink:. Ale k věci. Včera neděle byla....... jak se zpívá v jedné písni. No a začátek neděle byl mooooc hezký. Věděl jsem, že to nevydrží celou dobu, ale kde jsem chtěl vyjet dvojnásobek, tam se to také povedlo. Teda až na Type T34. Popravdě s Japončíkama mi to jde lépe než s číňany. U JPN mi už chybí jen 6k XP a hotovo. Takže dnešek to jistí. Dále už to bude jen šmrdlačka. Nakonec si nechávám Němce. MurderIII, StugIII G a TigerP to dají levou zadní za jeden den. Už jen proto, že se mi s nimi hraje dobře. Teda pokud s Murderem nebo Stugem nedostanu Himml. Tam jsem zbytečný. No přeci jen jednu bitvu ze včerejška bych vytáhnul. S kolegou v četě jsme vzali právě Type T34. Hmm super, sedmičková bitva a ještě na Northwestu a spodní báze. Tak jsem jen tak chvilku bloumali poblíž báze. Pak jsem najeli na tu spodní cestu. Pořád hezky vzadu. Objevili se před námi nějaké KVS. Pořád jsme se schovávali. Nemá smysl jim lézt před lauf. Ale po chvilce už nás to nebavilo. Tak říkám kolegovi, že půjdeme tu jednu KVsku potrolit. Přinejhorším jeden z nás umře, ale uklovat ho musíme. Tak jsme vyjeli. Ještě se tam objevila enemácká Matilda, takže ta šla jako první. A pak přišlo na řadu KVS. Já teda nevím co to bylo za hráče, ale borec měl tunelové vidění. Měl svůj cíl a šel si tvrdě za ním. Byl k nám zády a měl full HP. Tak jsme ho začali kropit. A on pořád ujížděl, protože chtěl zabít našeho Shermana. A mi pořád za ním a co vteřinu na střídačku přišla včelička.Ne, vůbec na nás nereagoval. Tak jsme ho vyřídili. Pak jsme ještě něco poklovali okolo a pohled na mapku a bylo nám jasné,že by nás capli, i když jsme vyhrávali. Tak jsem zavelel zpátečku a jelo se bránit proti T-25, T49 a Typovi 58. Všechno jsme stačili ještě vykosit. Výhra byla v kapse. KOnečná tabulka zněla jasně. Má maličkost 1300dmg, kolega 1100 dmg. První dva v dmg i v XP  :whistling:. Proč to popisuji. Ani né tak, že by to bylo nějak napínavé, ale proto, že jsem se u toho zasmáli. Tak jak si nás nikdo nevšímal, tak jsme to tam solili po těch 80ti jak malé děcka a měli z toho vánoce  :woot:. No bylo to tím, že přeci jen s tím Typem udělat takový dmg není úplně normální. Dost jsme točili i pětkové JPN. Poslední bitvu jsme si užili. Pro mě konec během dvou minut. Opět v sedmičkové bitvě ale tentokráte na Útesech. Najedeme na střed a jen co nás spotli, začalo to lítat. Popravdě byli jsme jediní zelení v týmu, tak bylo nutné nás vyřídit. Dostal jsem za 30 vteřin 3x od artyn a byl jsem v garáži. Njn pokakané FV a do toho sedmičkový frantík. Šup pásy, oprava, pohyb velké bum od frantíka, a šup už tam byla další od FV. OK, hrozná zábava. Co na tom, že 50 m na volném prostoru ode mě stojí T29. Ten přeci není nebezpečný. Úkol zněl jasně, zničit Chi-Nu. A hned po něm zničit i druhé Chi-Nu kolegy a nakonec ještě rychle zničit toho zmetka v Type T34. Kašlem na sedmičky, frag je jistý. Po bitvě kouknu na výsledky. Borci mají nastříleno o 200 více než co byl náš součet HP. Takže se prakticky do nikoho jiného netrefili, jen do nás  :sick:  :geek:. Ale jinak OK, já se včera bavil.

Ak hras s atrinou a mozes si zvolit medzi trafenim tazko opancierovanej heviny, das za 30% max DMG alebo papieraka japonca/frantika/anglicana kde das DMG skoro za full+mozno kill co si vyberies? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak hras s atrinou a mozes si zvolit medzi trafenim tazko opancierovanej heviny, das za 30% max DMG alebo papieraka japonca/frantika/anglicana kde das DMG skoro za full+mozno kill co si vyberies? ;)

Vždycky jsem si vybíral cíl, který je nebezpečný. Když odhlédnu od XVM, tak jsem se snažil trefit převážně nebezpečné HT nebo TD. Je to o tom, jestli tu hraješ pro sebe, nebo pro tým. Já jsem týmový, takže nejdřív jsem hledal HT, potom TD a ten zbytek podle situace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepšího hráče / nebezpečnější tank (a to sra** typu Chinu fakt nejsou - do těch střílí jen trubko artyny, pokud jim vedle stojí třeba KV-1 nebo stug). Obecně vždy první TD, protože jsou nebezpečný a měkký, pak HT. Medka by tě v artyně neměli skoro zajímat, pokud v nich teda nesedí nějakej skiller.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si vezmu ráno na pár her E4. prostě mě baví :laugh: .A scénař? Pořád stejné...jednu hru zavelí jeden náš Batchat," all meds on hill!!!" během 2 minut jsem již prohrávali 0:4 a neměli jsem medka.....

Další hru dám 4ks, 5000 dmg a stejně lost.....je to pořád až nudně stejný. No nic možná příjdu večer, ale popravdě už mě WOT nebaví. Je to jediná hra, kde se dobrý hráč může třeba posr.....ale win to nezaručí. Po 20 bitvách jsem měl win a E4 74%! Teď mám sotva 58%. Úsměvné na tom je to, že těch 20 prvních her jsem nehrál nějak dobře, učil jsem se....a teď když už jsem si s E4 sednul, tak los , lost , lost....

Pořád to stejné.....naše četa vždy mezi 10-15 000dmg a ostatní ani né půlku ....jdu pařir Panzer Generála. Tomu říkám spravedlivá hra. Udělám chybu a zaplatím za ní....udělám super věc a odměna je jistá.....né jako ve World of SAZKA.

 

Pomalu přejdu na Panzer Generála a zkusím až bude více času WT. Zjistil jsem něco důležitého.....když nehraju WOT, tak jsem daleko klidnější. Ikdyž Panzer generál je taky pěkný adrenalin..ale bez tak brutálního RNG a rudých dementů :thumbsup: .

 

EDIT: velký impuls omezení hraní mi dala poslední hra s E4. Mě se prostě povedla. během 3 minut jsem sudnal sám, T34, E4, T15 a amx50120. Držel jsem celou stranu a byla to fantastická adrenalinová hra. Jenže se kouknu na druhou stranu, kde jsou vlastně skoro všichni naši a oni to tam puknou.....stačím už jen při obraně base sundat M103 a plesknout jednu Waflovači.....zbyl jsem sám proti 6....

Ta bezmoc a zoufalost .....už toho mám dost. Blba Wg dělat nebudu. Je to jen hra a her, které pobaví ale nenervují jsou tuny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera německý TD.. Borsig v poho, WtPzlV buď tragedie, kdy jsem si jednou vystřelil a šup do garáže, nebo mraky dmg, ale lost (takže taky tragedie), Hetzer fajn, ale nuda.. nakonec jsem vzal Mardera38T. Ještě nemá žárovku a je akce na expení posádek, tak jsem s ním odehrál asi 20 bitev.. losy příjemný, šestky ve větším množství, jsem potkal snad 3x (kéž by to tak měla i T40) Našla se spousta joudů, hlavně lV. a V. tier čína, kteří asi díky honbě za expy, vysloveně páchali sebevraždy a bylo to hodně nepříjemný, zvlášť když měl enemák na TOPu četu 2-3xKV1. Winů ale bylo dost a během těch cca 20ti her bylo 3x "M" a 5x "1" takže za mě opět spokojenost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z 10 her me to s T40 6x flakne k sestkam.radost hrat proti mrakum KV-1S,keri te plesknou na ranu a nemusi se moc snazit.topka tank sem s nou nebyl ani nepamatuju...

jinak ja sem vcera tanky ani nezapl a bylo me fajn :)

mno ještě mám v živé paměti herní den kdy jsem měl 17 her s T40 a z toho 14 bitev poslední v tabulce a všechno lost.. Ten pocit bezmoci byl strašnej.. ještě ten den jsem jí prodal.. Ale po pár měsících jsem se oklepal a koupil jsem jí zpět. Pokud jsou ve hře 2-3 KV1S a zbytek V. a lV. tak se dá naspotit i nastřílet, ale jak se tam prohání Hellcati a jsem jediná lV v týmu (což se stává až nepříjemě často, odhadem tak 25-33%) tak to stojí za starou bačkoru :-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé, že bych přeci jen nebyl paranoidní?

 

Ostatní: Vidíte?! Vidíte?! I zelení hráči to sledují, když jsou nejlepší v týmu! To není problém jen fialek, toto může být i váš problém! :laugh: Muhehehe

jejich volba, že používají XVM.. já si stále můžu myslet že je to náhoda :-P možná by se hodil replay, aby bylo vidět kde se kdo přesně pohyboval.. a ještě jedna věc.. pokud se zakopcemklikači zdá lepší vyřazovat tanky postupně dle barev, je to jeho volba, třeba mu fialka (modrásek, zeleňásek) ve slabším stroji přijde nebezpečnější než rajče v HT.. a kolikrát (většinou?) je to i pravda ;-):-D

 

Edit: možná by stálo za to, pro vás plačky, uspořádat anketu jestli zrušit XVM, když toho ti hajzlíci artynáři tak zneužívají ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jejich volba, že používají XVM.. já si stále můžu myslet že je to náhoda :-P možná by se hodil replay, aby bylo vidět kde se kdo přesně pohyboval.. a ještě jedna věc.. pokud se zakopcemklikači zdá lepší vyřazovat tanky postupně dle barev, je to jeho volba, třeba mu fialka (modrásek, zeleňásek) ve slabším stroji přijde nebezpečnější než rajče v HT.. a kolikrát (většinou?) je to i pravda ;-):-D

 

Edit: možná by stálo za to, pro vás plačky, uspořádat anketu jestli zrušit XVM, když toho ti hajzlíci artynáři tak zneužívají ;-)

Nejen artináři. Sedím-li v arti/TD (princip těch strojů je víceméně stejnej - teď čekám flame  :laugh: ), tak si jako lama vybírám líp hodnocený cíle. Když už funguju jako "přerážeč nohou" tak je zlomím Messimu, ne nějakýmu chcípákovi z druhý ligy  :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si vezmu ráno na pár her E4. prostě mě baví :laugh: .A scénař? Pořád stejné...jednu hru zavelí jeden náš Batchat," all meds on hill!!!" během 2 minut jsem již prohrávali 0:4 a neměli jsem medka.....

Další hru dám 4ks, 5000 dmg a stejně lost.....je to pořád až nudně stejný. No nic možná příjdu večer, ale popravdě už mě WOT nebaví. Je to jediná hra, kde se dobrý hráč může třeba posr.....ale win to nezaručí. Po 20 bitvách jsem měl win a E4 74%! Teď mám sotva 58%. Úsměvné na tom je to, že těch 20 prvních her jsem nehrál nějak dobře, učil jsem se....a teď když už jsem si s E4 sednul, tak los , lost , lost....

Pořád to stejné.....naše četa vždy mezi 10-15 000dmg a ostatní ani né půlku ....jdu pařir Panzer Generála. Tomu říkám spravedlivá hra. Udělám chybu a zaplatím za ní....udělám super věc a odměna je jistá.....né jako ve World of SAZKA.

 

Pomalu přejdu na Panzer Generála a zkusím až bude více času WT. Zjistil jsem něco důležitého.....když nehraju WOT, tak jsem daleko klidnější. Ikdyž Panzer generál je taky pěkný adrenalin..ale bez tak brutálního RNG a rudých dementů :thumbsup: .

 

EDIT: velký impuls omezení hraní mi dala poslední hra s E4. Mě se prostě povedla. během 3 minut jsem sudnal sám, T34, E4, T15 a amx50120. Držel jsem celou stranu a byla to fantastická adrenalinová hra. Jenže se kouknu na druhou stranu, kde jsou vlastně skoro všichni naši a oni to tam puknou.....stačím už jen při obraně base sundat M103 a plesknout jednu Waflovači.....zbyl jsem sám proti 6....

Ta bezmoc a zoufalost .....už toho mám dost. Blba Wg dělat nebudu. Je to jen hra a her, které pobaví ale nenervují jsou tuny.

 

No tak něco podobného jsem si prožíval poslední dobou taky. Včera s JPII jsem nebyl schopen dát dvojnásobek...  prostě to nešlo i kdybych se na hlavu stavěl... enemáci nás přejeli vždy jak hejno kobylek kukuřici. Po 8mi prohrách jsem urval jedno vítězství, kdy jsem jako osmička nastřílel v X tier hře 5500dmg a o prsa jsme vyhráli. Poté jsem ještě stále s pěnou u pusy a s cukajícím koutkem oka provedl opětovný uninstall a doufám, že mi to tentokrát dlouho vydrží. Tahle hra mne opět více nervuje, než aby mi přinášela potěšení.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomalu přejdu na Panzer Generála a zkusím až bude více času WT. Zjistil jsem něco důležitého.....když nehraju WOT, tak jsem daleko klidnější. Ikdyž Panzer generál je taky pěkný adrenalin..ale bez tak brutálního RNG a rudých dementů :thumbsup: .

 

Zatěžko srovnávat hru, kde jsi ty vs 1 enemy, s hrou, kde jsi ty a 14 spolusráčů proti 15 protisráčům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak naprostý amatérismus a nekvalita se nědky hodí...díky tomu se občas podaří i takové hry.....ale před touto hrou byly zas dva losty....hrůza. Ale tady to člověk alespoň chápe. To u desítek ne.....

Ovšem i tady jsem se zapotil. Nikdo nic nezahrál a Himmel není pro papírovou Pz38 ideální mapa.

1400498127.jpeg

 

 

1400497901.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak naprostý amatérismus a nekvalita se nědky hodí...díky tomu se občas podaří i takové hry.....ale před touto hrou byly zas dva losty....hrůza. Ale tady to člověk alespoň chápe. To u desítek ne.....

Ovšem i tady jsem se zapotil. Nikdo nic nezahrál a Himmel není pro papírovou Pz38 ideální mapa.

 

 

 

 

 

já jsem tak včera vytáhl trojkové FCM tédéčko, dalo mi to pětkovou hru na Murovance, zalezl jsem do lesa, nakonec jsem namlátil skoro 2000 dmg, druhej měl myslím kolem 600, tým byl uplně rudej, dostal jsem snad 1550 expů bez premka, docela funny, ale bylo to jen díky magickému lesu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem tak včera vytáhl trojkové FCM tédéčko, dalo mi to pětkovou hru na Murovance, zalezl jsem do lesa, nakonec jsem namlátil skoro 2000 dmg, druhej měl myslím kolem 600, tým byl uplně rudej, dostal jsem snad 1550 expů bez premka, docela funny, ale bylo to jen díky magickému lesu

FCM36 je dobrý stroj, ale mě drtí ta lenost. Taky ho mám, ale moc už ho nejezdím....jak to chytí 5 mapu a naši jsou lepší, tak než někam dojedu už je konec :laugh: .

U Pz38 mě jen mrzí ta penetrace goldů. Papírově 115mm, ale reál je naprosto jiný. Pětky jsou už nad 100 metrů velký problém. Některé 4 jako Hetzer taky. Už jsem měl několikrát dvě pětky killnutý, ale pak jsem třeba 5x dingnul T1HT před doražením a někdo mi ji sundal. To Chi - ha je přeborník na Orlíky....130mm pene a rve to jako blázen. Ale jinak je ve všem horší.

Ovšem stále je Pz38 pro mě nejzábavnější prcek. Vlastně mimo T30 a E4 teď už jezdím jen pz38. Nic jiného už mě nějak nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes win nad 50% a protože víc nepotřebuju, tak spokojenost. Poslední dobu mám pocit, že je styl hraní ve WoT poněkud naruby. Top čety kempí v rohu mapy poblíž základny atd. Akce WG ignoruju a tak mě nikam nic nežene a proto relaxuju s LT a přizpůsobuju se novým taktikám.

 

V poslední bitvě nebyl ping na začátku nic moc až ke 350, což nebyla chyba hry. Ležérně jsem se odjel zakempit někam do středu mapy Opatství a v poklidu sledoval jak tým dostává po obou stranách mapy postupně na *****. Přes spot 50 m jsem sledoval enemáka a on mě. Byl až na jednu menší střeleckou výměnu klid a ani jeden z nás už nic nenacvičoval. Postupem času získával nepřítel početní převahu a z nějakého důvodu ke mě přijelo nějaké naše papírové TD a to už začalo být trochu dusno. Enemákům docházeli cíle a tak začali mít tendenci dělat mi díry do tanku. Nastoupil na nás taky nějaký modrý hráč v MT a vybral si primárně za cíl TD než žluťáka v LT, díky čemuž jsem přežil. Nakonec se podařilo zvrátit bitvu z nepříjemného stavu 3:7 na výhru. Hlavně díky TD (AT-8) co přijelo vyřešit moje obklíčení a později sundalo nejlepší enemácký Top stroj co capoval a nastřílel v bitvě nejvíc DMG. Win toho enemáka pouhých 43% :), což bylo drobet překvapení vzhledem k udělené DMG. Enemákům přitom stačilo vykašlat se na zakempený LT a celkem s přehledem by vyhráli na cap a případně vyřídili v početní převaze i za pomoci arty naše AT-8.        

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...