Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Absolutně nerozumím těm nářkům na "goldovou" munici a zvlášť u tieru 10. Za kredity se dá koupit už tak dlouho, že ji považuji za standardní alternativu, stejně jako ostatní munici. A právě na nejvyšším tieru ji vůbec neváhám použít, klidně i u T57-čky, protože zrovna ta dokáže zvrátit bitvu a já se přece nebudu nervovat kvůli spoluhráči, kterej na "desítce" 8x vystřelí a ve finále má 500 dmg. Ne, to raději nabiju tuto průbojnější munici a nastřílím to za něj. Možná to bude znít divně, ale já chci pořád vyhrávat a to i přesto, že to hraji hlavně pro zábavu.   :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absolutně nerozumím těm nářkům na "goldovou" munici a zvlášť u tieru 10. Za kredity se dá koupit už tak dlouho, že ji považuji za standardní alternativu, stejně jako ostatní munici. A právě na nejvyšším tieru ji vůbec neváhám použít, klidně i u T57-čky, protože zrovna ta dokáže zvrátit bitvu a já se přece nebudu nervovat kvůli spoluhráči, kterej na "desítce" 8x vystřelí a ve finále má 500 dmg. Ne, to raději nabiju tuto průbojnější munici a nastřílím to za něj. Možná to bude znít divně, ale já chci pořád vyhrávat a to i přesto, že to hraji hlavně pro zábavu.   :biggrin:

 

když potřebuju probíjet každou ránu, tak jedu goldama i na leopardovi, nerad se dostávám do situací, že mi RNG dvakrát vymyslí ding.................jinak včera katastrofa 1 výhra, 6 porážek, ultratragické stats, jako bonus včerejšího RNG punishmentu považuju ding 59-16ky s WTPzIV plně doměřenou z boku s tou dlouho 128kou, jen dodávám, že soupeř měl 98% capu, a tento sráč měl tak 60% z těch 98%, a tak to bylo každou bitvu, tak jsem to prostě ukončil a šel spát:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absolutně nerozumím těm nářkům na "goldovou" munici a zvlášť u tieru 10. Za kredity se dá koupit už tak dlouho, že ji považuji za standardní alternativu, stejně jako ostatní munici. A právě na nejvyšším tieru ji vůbec neváhám použít, klidně i u T57-čky, protože zrovna ta dokáže zvrátit bitvu a já se přece nebudu nervovat kvůli spoluhráči, kterej na "desítce" 8x vystřelí a ve finále má 500 dmg. Ne, to raději nabiju tuto průbojnější munici a nastřílím to za něj. Možná to bude znít divně, ale já chci pořád vyhrávat a to i přesto, že to hraji hlavně pro zábavu.   :biggrin:

Protože narozdíl od třeba 5,6 či 7 tieru, člověk nepotká na desíté třídě dvanáctou! Všechny stroje mají penetraci dostačující. Proč mám brát do E4 gold, když má penetraci 295! Většina strojů má kolem 270mm. Jestli tohle někomu nestačí tak už nevím.

 

Já vím, že za tohle hráči vlastně nemůžou. Potřebuju dostat tu E100 co je natočená a má schovaný spodek? Ok, naláduju gold a vezmu ho přes palici....to samé u Mause...

On je to kucíí začarovaný kruh. WG nasadilo goldy za peníze....lidi co měli stroje, které se spoléhali hlavně na pancíř, začali oprávněně řvát....tak Wg udělalo celkový buf pancíře, aby tito hráči neřvali a jejich stroje něco vydrželi i proti goldům.......tím ovšem kruh jen uzavřeli, protože hráči používající klasickou AP munici najednou nepentrovali to co dřív v pohodě dávali a museli začít používat goldy( můj případ)......tím Wg nutí lidi mít prémko, páč jinak se dlouhodobě takto hrát nedá.

 

WG 100% ví, že to je chujovina, ale taky vidí grafy....určitě po zavedení goldů stoupl počet premiových účtů, jinak by goldy za peníze odtranili jak původně slibovali.(mělo to být pouze na zkoušku..).

A teď nám kucíí dělají navíc z map koridorové arény, kde platí jediné pravidlo "silnější pes mrrr". Bojuje se na pár metrech, kdo toho více vydingá a má tak štestí, vyhrál.....jednou tam potkám dva Waflovače a 183, během vteřiny končím, další hru tam potkám dvé osmyčky a E100 a rozsekám zas já je....taktika veškerá žádná, pořádně na nás nikdo skrz ty stěny okolo nemůže...komu padne RNG vyhrál...

 

Já goldy na nižších tierech občas používám, ale stále jsem pro návrat starých pořádků. Opět by Ferda v dobrém MM podržel a byl král jako dřív.....ikdyž na těch nových mapách.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože narozdíl od třeba 5,6 či 7 tieru, člověk nepotká na desíté třídě dvanáctou! Všechny stroje mají penetraci dostačující. Proč mám brát do E4 gold, když má penetraci 295! Většina strojů má kolem 270mm. Jestli tohle někomu nestačí tak už nevím.

 

Já vím, že za tohle hráči vlastně nemůžou. Potřebuju dostat tu E100 co je natočená a má schovaný spodek? Ok, naláduju gold a vezmu ho přes palici....to samé u Mause...

On je to kucíí začarovaný kruh. WG nasadilo goldy za peníze....lidi co měli stroje, které se spoléhali hlavně na pancíř, začali oprávněně řvát....tak Wg udělalo celkový buf pancíře, aby tito hráči neřvali a jejich stroje něco vydrželi i proti goldům.......tím ovšem kruh jen uzavřeli, protože hráči používající klasickou AP munici najednou nepentrovali to co dřív v pohodě dávali a museli začít používat goldy( můj případ)......tím Wg nutí lidi mít prémko, páč jinak se dlouhodobě takto hrát nedá.

 

WG 100% ví, že to je chujovina, ale taky vidí grafy....určitě po zavedení goldů stoupl počet premiových účtů, jinak by goldy za peníze odtranili jak původně slibovali.(mělo to být pouze na zkoušku..).

A teď nám kucíí dělají navíc z map koridorové arény, kde platí jediné pravidlo "silnější pes mrrr". Bojuje se na pár metrech, kdo toho více vydingá a má tak štestí, vyhrál.....jednou tam potkám dva Waflovače a 183, během vteřiny končím, další hru tam potkám dvé osmyčky a E100 a rozsekám zas já je....taktika veškerá žádná, pořádně na nás nikdo skrz ty stěny okolo nemůže...komu padne RNG vyhrál...

 

Já goldy na nižších tierech občas používám, ale stále jsem pro návrat starých pořádků. Opět by Ferda v dobrém MM podržel a byl král jako dřív.....ikdyž na těch nových mapách.....

 

Tak oni lítají ode zdi ke zdi, to je tak se vším, není lehké v té hře udržet nějaký rozumný balanc, goldová munice za kredity byl zlom, kde se to všechno rozsypalo, od té doby je to neustálé lepení problémů, navíc všechno už je jinak, prostě cirkus WG, ale pořád ho mám rád:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální by bylo vtátit se hrou někam k 7.5 a začít nanovo, tohle to co WG vyvádí nikam nevede...

 

Hlavně ale - přepracovat systém zaměřování, aby počítal se vzdáleností, na kterou mířím (čili odstranění trefování krtin těsně před tankem), likvidace RNG na všechno (OK, dejte si 25%, ale celkově, ne plus mínus), což by omezilo vliv lam v týmu, návrat ke starýmu spottingu (páč novej je tragicky nahouby).

 

Ale co, GJ maká, půjdem jinam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 ...............jinak včera katastrofa 1 výhra, 6 porážek, ultratragické stats, jako bonus včerejšího RNG punishmentu považuju ding 59-16ky s WTPzIV plně doměřenou z boku s tou dlouho 128kou, jen dodávám, že soupeř měl 98% capu, a tento sráč měl tak 60% z těch 98%, a tak to bylo každou bitvu, tak jsem to prostě ukončil a šel spát:D

včera byl asi obecně vypečenej den, páč zrovna s Leopardem jsem měl také jednu vypečenou hru. Hrál jsem s ním hru na "vykukovanou" proti WTE, stál přesně mezi náma barák  a já náhodně volil strany odkud mu pošlu pozdrav :laugh: , tak to bezvadně fungovalo až do doby, kdy jsme mu nechal 9hp, páč pak jsem jednou vystřelil zcela mimo kruh a následně jej neprosřelil do věže. Ani asi nemá cenu psát, že díky tomuto mu stihla dorazit pomoc a já umřel. Toto jsou přesně situace, kdy mám chvilkové představy o nejmenovaném člověku z WG, který je unesen bandou homosexuálně orientovaných delikventů.... :biggrin:  :biggrin:   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože narozdíl od třeba 5,6 či 7 tieru, člověk nepotká na desíté třídě dvanáctou! Všechny stroje mají penetraci dostačující. Proč mám brát do E4 gold, když má penetraci 295! Většina strojů má kolem 270mm. Jestli tohle někomu nestačí tak už nevím.

 

 

Můj pohled na věc je ten, že průšvih je právě to, když nižší tier dokáže díky goldům penetrovat ten o dva výš. To je právě to absolutní rozhození hry a pokud to někdo považuje za "ok", tak tomu pak zas já nerozumím.  :wink: 

To že po sobě desítky pálej goldama je naprosto v pořádku, je to "vrchol", tak ať pálej goldama, nalejvaj se colou, maj 500% posádky atd., atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě se objevila IS3. A začal tuhý boj a naháněčka a poziční bitva, jelikož za IS3 se ještě zjevilo RHM. Já vám řeknu, že jsem byl spocený až na patě jak jsem musel sledovat co všechno kde je abych bitvu přežil. Společnými silami a za pomoci artyn jsme všechny sundali. Trvalo to asi dvě minuty neskutečné práce na klávesnici. Málem se mi zapletly prsty :geek:. 

 

Kvůli tomu to hraješ, že ano? :wink:

Jinak fakt dobrý popis bitvy, člověk to skoro vidí. a i trochu závidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj pohled na věc je ten, že průšvih je právě to, když nižší tier dokáže díky goldům penetrovat ten o dva výš. To je právě to absolutní rozhození hry a pokud to někdo považuje za "ok", tak tomu pak zas já nerozumím.  :wink: 

To že po sobě desítky pálej goldama je naprosto v pořádku, je to "vrchol", tak ať pálej goldama, nalejvaj se colou, maj 500% posádky atd., atd.

Jenže dřív ty nižší třídy tolik goldit nemusely....o to jde. Tanky obecně vydrží o dost více než dřív....právě kvůli goldům. A jsem zpět u map.....já si ISko třeba s T49 objedu a začnu hop šikanonvat zezadu....jenže na kolika mapách jsem schopen se vůbec k němu dost? Všechno je směřováno na čelní koridorový boj, nebo na suicide projetí středem, kde po spotnutí končím stejně rychle jako když čelně potkám s T49 to ISko.....

U desítek je to jiné....na ránu nikdy nejdou....a penetrace často v poho stačí i na čelní boj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže dřív ty nižší třídy tolik goldit nemusely....o to jde.

To je pravda, protože dřív žádnej MM +2 neexistoval a když si seděl v šestce tak ti proti devítkové IS4 byl gold stejně k prdu. Právě díky zpřístupnění goldové munice si najednou nízké tiery moc "vyskakují" a to dřív právě nebylo. Aspoň tak si já pamatuji svoje začátky. :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvůli tomu to hraješ, že ano? :wink:

Jinak fakt dobrý popis bitvy, člověk to skoro vidí. a i trochu závidí...

Samozřejmě to kvůli tomu hraju. Ale taková bitva byla už moc. Do toho ještě mačkat Q abych se s kolegou domluvil kam jede, do čeho střílí a tak podobně. Jak říkám, místo prstů uzel  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, protože dřív žádnej MM +2 neexistoval a když si seděl v šestce tak ti proti devítkové IS4 byl gold stejně k prdu. Právě díky zpřístupnění goldové munice si najednou nízké tiery moc "vyskakují" a to dřív právě nebylo. Aspoň tak si já pamatuji svoje začátky. :smile:

Jenže dřív sis vždy nějaký cíl našel....nebyly losy jako: já s M18, 2x7 arty a pak 12x 8 třída.

Většinou to byla všehochuť. 4x5,3x6,4x7 a 4x8. Víš jak to je teď.....Mám i pár halonenek s SU85, kdy jsem sundal 3x KT! Asi má nejlepší hra....vše amo bez goldu. Ale hlavně byla větší pestrst teirů v dané hře.....vždy se našlo co se dalo v poho penetrovat. A navíc vše bylo stabilnější...penetrace nebo dmg ....vše se pohybovalo u papírových předpokladů....neexistovalo "mizení střel do modulů apod.

Hra se hrozně zjednodušila....proto 10 četa už zdaleka nemá takový vliv jako dřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurá, nemusím měnit M18 za M36 :laugh: ...zatím

No uvidíme, píšou, že: "Hellcat a Tiger budu rebalancovane, ale ako sucast komplexneho riesenia, (v tomto pripade riesenia situacie "midtierov"). Storm sa tiez vyjadril, ze vyvojari vzdy uvedu komplexnejsie a sofistikovanejsie vysvetlenie na kazdu zmenu.".

Ale co tím myslím, WG ví... Zrovna Hellcat, pitomci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže dřív sis vždy nějaký cíl našel....nebyly losy jako: já s M18, 2x7 arty a pak 12x 8 třída.

Většinou to byla všehochuť. 4x5,3x6,4x7 a 4x8. Víš jak to je teď.....Mám i pár halonenek s SU85, kdy jsem sundal 3x KT! Asi má nejlepší hra....vše amo bez goldu. Ale hlavně byla větší pestrst teirů v dané hře.....vždy se našlo co se dalo v poho penetrovat. A navíc vše bylo stabilnější...penetrace nebo dmg ....vše se pohybovalo u papírových předpokladů....neexistovalo "mizení střel do modulů apod.

Hra se hrozně zjednodušila....proto 10 četa už zdaleka nemá takový vliv jako dřív.

 

Švejku, tyhlety kecy o tom, jak byl dřív MM mnohem lepší... A že jseš jednou za sto losů na spodku tabulky...

 

Co já si pamatuju, tak ne, nebylo všechno stabilnější. Na nižších tierech jsi se pravidelně dostával do bitev, kde pokud jsi se neschoval do koutu, tak tě na jednu ránu sfoukl tank o tři tiery výš. Hru nevyhrával skill, ale vyšší tier. Desítky byly naprosto nehratelné, protože v každé třetí bitvě (bez přehánění) byla arty party.

 

Jestli se něco na WoTku opravdu zlepšilo, tak MM. Ale ty si stejně budeš stěžovat vždycky, od tebe už tu snad ani nikdo nic jiného nečeká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, tyhlety kecy o tom, jak byl dřív MM mnohem lepší... A že jseš jednou za sto losů na spodku tabulky...

 

Co já si pamatuju, tak ne, nebylo všechno stabilnější. Na nižších tierech jsi se pravidelně dostával do bitev, kde pokud jsi se neschoval do koutu, tak tě na jednu ránu sfoukl tank o tři tiery výš. Hru nevyhrával skill, ale vyšší tier. Desítky byly naprosto nehratelné, protože v každé třetí bitvě (bez přehánění) byla arty party.

 

Jestli se něco na WoTku opravdu zlepšilo, tak MM. Ale ty si stejně budeš stěžovat vždycky, od tebe už tu snad ani nikdo nic jiného nečeká.

Jenže tys tu ještě nebyl, když se žádná artypárty nekonala.... :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co já si pamatuju, tak ne, nebylo všechno stabilnější. Na nižších tierech jsi se pravidelně dostával do bitev, kde pokud jsi se neschoval do koutu, tak tě na jednu ránu sfoukl tank o tři tiery výš. Hru nevyhrával skill, ale vyšší tier. Desítky byly naprosto nehratelné, protože v každé třetí bitvě (bez přehánění) byla arty party.

 

No nevím, ale artypárty v desítkách s Hummelama a S-51 jako TOP arty asi nebyla tak tragická záležitost.

 

S KV sem losy s osmičkama přímo miloval (houfnice HEčkem dávala 700), PzIV s dlouhou 75mm byl taky hodně vlivnej stroj, Panther (a celá německá med lajna) byl špičkovej pasivní spotter. Tiger sice proti IS zaostával, ale ne o moc a dalo se s ním zahrát.

 

Jistě, byly tragický tanky jako třebas americká heavy lajna (tu sem přímo miloval, M1 a M6, to byla taková krásná jezdící stodola, do který se dalo krásně trefovat a ona neměla jak reagovat) nebo T28 (i když ta měla alespoň jedovatý dělo, což jí ovšem bylo prd platný) či Pz38na, ale ty josu i dneska.

 

 

Hlavně - tým většinou něco zahrál, nebyly ty davy suicide scouterů, HT kempících v rohu mapy, TD artyn...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to někdy prostě nejde. Dobré je se kouknout po bitvě kolik toho kdo vystřelil a co z toho nakonec bylo. Často je to k pláči....bohužel !!!

Vím kam míříš. Jsem celkem tolerantní a vím, že občas střelba moc nejde, ale tento případ to nebyl jinak bych o tom nepsal.

Po bitvě bych nic zajímavého díky hře našeho týmu na killall nenašel. Pokud nejsou skoro celou bitvu top stroje vidět a zůstanou poslední z týmu se 100% HP, tak to o něčem svědčí. Už jen dodám, že šlo o MT a HT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádné buffy / nerfy tanků  se v 9.1 konat nebudou.

 

http://ftr.wot-news.com/2014/05/14/storm-9-1-tank-changes-cancelled/

 

Každopádně by měl přijít "globální" nerf TDéček = ztráta camobonusu po výstřelu. Což je dobrá zpráva pro všechny mé tanky kromě HellCata :-D

 

když potřebuju probíjet každou ránu, tak jedu goldama i na leopardovi, nerad se dostávám do situací, že mi RNG dvakrát vymyslí ding.................jinak včera katastrofa 1 výhra, 6 porážek, ultratragické stats, jako bonus včerejšího RNG punishmentu považuju ding 59-16ky s WTPzIV plně doměřenou z boku s tou dlouho 128kou, jen dodávám, že soupeř měl 98% capu, a tento sráč měl tak 60% z těch 98%, a tak to bylo každou bitvu, tak jsem to prostě ukončil a šel spát:D

 

Potvrzuji ten katastrofální včerejšek... páč jsme hráli v četě :-) a abys nebyl v tom "dingacím večeru" sám, tak já jsem dingnul (všechno tuším s HellCatem) zezadu čtverkového čínského Stuarta, pak z boku VK30.02(M) a také pětkového Chrchla. Když se daří, tak se daří... zkoušeli jsme různé tiery, různé stroje, ale prostě včerejšek byl ve znamení "ne, dneska si tanky neužiješ", tudíž jsem si vzal příklad z Casiopea a šel jsem chrnět.

 

To je pravda, protože dřív žádnej MM +2 neexistoval a když si seděl v šestce tak ti proti devítkové IS4 byl gold stejně k prdu. Právě díky zpřístupnění goldové munice si najednou nízké tiery moc "vyskakují" a to dřív právě nebylo. Aspoň tak si já pamatuji svoje začátky. :smile:

 

Třeba KV-1 (pokud se nepletu) mívalo los MM +4... takže MM +2 je docela pohoda, ne? :-)

 

Nehledě na to, že kdybych byl se 6.tierem v desítkové bitvě, tak ta zábavnost by pro mě nebyla nikterak přehnaná :-) tudíž se mi mnohem více líbí možnost s nejnižším tierem v bitvě alespoň něco trošku ovlivnit (anebo si aspoň trochu zastřílet s penetrujícími zásahy) nežli být v bitvě jenom do počtu, kdy sloužím vyšším tierům jako "potrava".

 

 

Tak večer u s E4 celkem šel .Chce to hrát později...desítky přes den to je peklo. Ikdyž dnešek byl všehochuť špatností od WG...předposlední hra a já 30s mířím na jedno místo, kde jsem čekal že vyjede enemák. A udělal chybu.....vyjela T30 ....já vystřlím přesně na spodek, nebylo to daleko. .....a těsně před zásahem asi zafoukalo a kule spadla jak kámen mezi pásy T30 do hlíny....další střelu jsem pro jistotu poslal do hlíny předemnou....ikdyž v zaměřovači vůbec nebyla.....

Někdy lituju, že nemám zaplý replay.....ihned bych to fláknul na support, co mi k tomu řeknou a kdy chtějí nastoupit léčbu do Bohnic...rád jim domluvím termín nástupu. I míček, který hodí můj roční syn, tak rychle neklesne k zemi..... :wallbash:

A navíc jsem se při prvním kontaktu na sálovce jebnul o soupeře pod koleno a mám v píííí úpon šlachy....no dneska byl tedy den. :Smile-hiding:

 

To bylo řečí, že už to nezapneš :-D a ejhle... "dvakrát mysli, jednou piš" ;-) stává se z tebe stále větší "WoT hater" = se divím, že to ještě hraješ...

 

A k těm tvým postřehům a mnohdy i konspiracím: nahrávej si replaye a při pochybnostech si je prohlédni. Kromě "JejKeye" ti to tu doporučovali i jiní uživatelé, tudíž na tom něco bude. Dělat z každého tvého neúspěchu konspiraci / nepřejícnost WG / nevímjakjinaktonazvat, to už je trošku nuda hraničící s uplakaností (z mého pohledu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, tyhlety kecy o tom, jak byl dřív MM mnohem lepší... A že jseš jednou za sto losů na spodku tabulky...

 

Co já si pamatuju, tak ne, nebylo všechno stabilnější. Na nižších tierech jsi se pravidelně dostával do bitev, kde pokud jsi se neschoval do koutu, tak tě na jednu ránu sfoukl tank o tři tiery výš. Hru nevyhrával skill, ale vyšší tier. Desítky byly naprosto nehratelné, protože v každé třetí bitvě (bez přehánění) byla arty party.

 

Jestli se něco na WoTku opravdu zlepšilo, tak MM. Ale ty si stejně budeš stěžovat vždycky, od tebe už tu snad ani nikdo nic jiného nečeká.

Tak na MM si já přece nestěžuju. Já se tu bavil o goldech a jejich použití. S tím změna MM souvisí. Je spousta věcí co se ve WOT povedlo a změna MM k tomu patří.

Pravda ovšem je, že sis vždy našel cíl, který šel dát i bez goldů....dík rovným mapám, jinému pancíři, pesrému MM apod. Teď když jsi dole, tak je věčina strojů o dvě třídy jinde. To dřív nebylo. Kdyby byl WOT tak na nic, tak už ho dávno nehraju.

Ale nejsem člověk, který se neozve, když mu něco vadí. WOT hraju 3,5 roku a právě proto se nesmíte divit, že nadávám.....vidím ty změny od začátku. A bohužel většina je k horšímu.....UFA, spoting systém, kvalita hráčů, mapy.....to se na mě nezlob, ale tohle všechno šlo pěkně do prrrr.

Já se nebojím říct pravdu ....WOT už má prostě nejlepší dny zasebou a jen teď těží z velkého počtu hráčů své EURa.....WOT byl první a za to mu dík, ale to je tak všechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidé mají odjakživa tendence idealizovat si minulost:-)

V případě WOTu tomu opravdu tak je.

To jste slepí?? Po čem to teď jezdíte? To nejsou mapy, ale odpad pro pěchotu. Prohání se tu Ufa nebo artyny s rychlostí F1, které nedohoní ani medko, tank či TDčko vystřelí 100m od Vás a stejně není vidět.....halóó...Prubuďte se!

Já zažil spoting systém v betě. Ihned jsem řval, proč mění fungující systém....po výstřelu byl vždy každý stroj vidět....žádné mizení tanku při jízde za křovím ....Mizení střel do modulů taky nebylo a 25% RNG už vůbec ne....

Tak co se zlepšilo???? No prosím...piště. maximálně MM, staty po bitvě a národností jazyky. NIC JINÉHO!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kulervoucí grafika. Teda prý, já ji viděl jen na zkoušku a hned vypnul :laugh: Švejku asi už jsou spuštěné tanky ve WT na OPEN BETA a nebo zítra? Čeká nás  buff VK2801 a MT-25, takže budou nové OP tanky pro nás, ne? :laugh:

 

Dotaz: Můžu si ještě zažádat o navrácení prodaného Tetrarcha ? Když jo, tak kam se to píše?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...