Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

...třetí den s winem 50% ... dnes díky rotám. Jinak 38%... četa nečeta... 70% her s devítkou proti desítkám... proti fialové čety, všude okolo rudo... 

Centurion 7/1:

"Hele, E-75 na ránu. Prd! Vana cinkla? ... ***, o 500HP chudší... ok, Prd! Vana cinkla? Fajn, couvám, nemá smysl..."

"Hele, E100 a jede. Prd vana. Cink... Hele, vystřelila... Prd vana...cink..."

270mm pene v akci... díky cinkání weakspotů jsem dostával naloženo...

 

Cent 7/1 a jeho věž... nevěřil jsem, že mě do věže ustřílela T69 bez goldů. Nic necinklo, zato já nemohl trefit a cinkal tu jeho...

 

Rota - beru WZ-132... kroutím JP II. První 3 střely dobrý. Čtvrtá někam doprava nahoru nade mne. Pátá 120° doprava za mě... jel jsem od něj asi 3m ... zajímalo by mě, kam se vydal serverový zaměřovač...

 Třetí den na prd... nějaká bitva se povedla, ale ty prohry... i přes to se mi staty na Centíkovi stále zvedají.. nechápu...

 

Dneska moc RNG i na mě...

 

Dohrán Hitman Absolution. čekal jsem lepší konec. Ale aspoň byla celá hra dobrá a užil jsem si to. Dokonce měla výbornou herní dobu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi setrilek, co nesype goldy .... Ve vsech situacich te proste mohly zachranit. Samo nerikam, ze LFP obcas pri nizkym rollu nedingne, nicmene je to vyrazne mene caste a mene nervy drasajici :-)

Nedopsal jsem, že to bylo s Centíkem, ale dalo se to vypozorovat ;)

 

Kopanec: Goldy HESH - 210mm penetrace. 

Btw nebudu střílet goldy na něco, co v 99% případech probiju... to si radši zanadávám, než střílet perma goldy, abych necinkl... naštvou mě jen extrémní situace jako tyto  :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem si dát příjemný večer ( noc? ) s WoT a láhví vodky .. což bylo ukončeno asi po hodině a půl hraní hodinovým banem za team kill a tlakem 160/100.. tahal sem převážně T49, sólo, v četě je 5. tier už nefér :D Asi mám smůlu nebo nevím jestli vývoj poměrů ve WoT již tak pokročil, ale tým většinou totální odpad a win chance nešla nad 40% ... zoufalství je samozřejmě umocněno nalosováním na spodku tabulky v koridorových mapách ... takže sem skončil dřív než sem začal, hru sem si absolutně neužil a téměř střízlivý a 100% nasraný jdu spát ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to udělal obráceně, nejdřív hospůdka a pak WoT - bylo dost brzo na spaní. A protože jsem ve dvou bitvách netrefil ani stodolu (presto jsem byl v horních patrech tabulky), tak zavelel rozum a zavolala postel... :-) Kdybych toho vypil min, asi bych hrál lip, ale pivo je pivo ;-) To ani WoT nepřebije :-D

Sent by Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera jsem zažil nevídané. 10 her, 10 výher. To je fičák. Škoda jen, že to nakonec zkazili losy map. POslední tři hry jen a jen město, z toho 2x Himml v zimním provedení. Je zvláštní, že s KV4 město nedostanu, ani kdybych se rozkrájel. Ale s papírovými AMX 50 100 a 120 hned 2x za sebou. Ale ono to ani moc nevadilo. Prostě jsem hrál zanďoura a vyplatilo se. Hasili se problémy a vcelku zábava. Když už jsem byl u té KV4. Dostal jsem s ní Malinovku. Zůstal jsem na bázi schovaný za domečky. Hra vypadala od samého začátku blbě. Naši to hráli jak ponocní. Nicméně Nakonec z toho byl Win, přímo epický. Ani né tak tím, že bych něco nějak extra nastřílel, ale spíš tím, že jsem díky dobré pozici oddingal téměř 8000 dmg. Nakonec přeživší se mnou zahráli taky dobře. Zahráli jsme i dobré hry v desítkách, takže za včerejšek jsem velice spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s vzornými tankisty, v jedné bitvě dám 5 killů a 3800 dmg a dostanu 3. třídu a v druhé 3 killy a 1500 dmg a dostanu 1. třídu? Prase aby se v tom vyznalo.

 

Tys asi moc pozor nedával, když se vysvětlovalo, jak to s oceněníma funguje, co? A co se třebas podívat na wiki, to by ti asi ruce neutrhlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas desitkovou bitku - naladuj goldiky a nedingej. Snadne.

 

Sakra, koukam ze 60d winrate i WN8 jdou kruto dolu... Zda se, ze odpadnuti staleho tretiho spoluhrace v platoonu ma sve dusledky. Jestli se najde nekdo, kdo hodne nadava a nevadi mu delat navnadu, at se ozve :-)

 

šak to pošli, dáme pár nerváckých, zrovna včera jsem byl psychouš k pohledání, už jsem měl tendence poškozovat hardware:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No, jak bych začal.... dnes děs. Prodal jsem T-54! Proč? Tank je naprosto luxusní, ale co mi MM dává za týmy, to je až nechutnost. Každý den jsem musel odjet minimálně tři, ale většinou i 5-7 her, než jsem odjel násobek. Jo v četě to celkem šlo, ale solo jsem jen prohrával. Tak jsem zakoupil Obj. 140 no prostě hnus čtyři první hry byly prohry... střídal jsem Obj. 140 s T-62A a u ní jsem zase vyhrával. No pátou hru jsem si řekl, že jestli bude prohra, tak ten tank prostě prodám.... Tank mi sedl stejně jako např. T-54 nebo T-62A ovšem trpět na retardovanost nebudu. No tu pátou hru to vyšlo, ovšem nebýt mě je to další na nic prohra.

 

Vítězství!

Klidné pobřeží (Serene Coast) 
Objekt 140 
Získáno zkušeností:4 080   ( x2)    104 652  
 Úspěchy v bitvě Velká ráže, Válečník, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Vzorný tankista: "Hrdina"
 
Celkem: 42 059   WN8: 10 746 (100)
 
Pátá hra, teda už konečně výhra a pěkně Hrdina! Joo to byl aplaus od mích mrtvých spoluhráčů, no zahrál jsem to pěkně i přes ty nervy, když už jsem tušil v půlce bitvy, že bude zase lost....  :wallbash:
Jinak můj dnešní Win-rate těžce pod průměr (14/30 46.67%) .... T 34 nešel odjet dvojnásobek, to samé T-54, taky Obj. 140 PROSTĚ SAMÉ PROHRY  :confused:
Ta poslední bitva mi, ale spravila náladu, tak aspoň něco...

 

kurňa, já 5 dní zpět s obj.140 dostal základní exp 1412 a dostal jenom 1. class ??? Nastříleno 7k dmg a naspotováno asi jen 1500 . Kolik jsi měl base exp ?

 

edit: tak sorry jen 1300 exp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak mě se to povedlo rovnou 3x :@ jednou jako tobě, podruhý byly arty dvě, jedna mě spotla a druhá mě při otočce smázla a po 3. mě vyškolilo Rhm o kterým jsem si myslel že je na druhým konci mapy.. to bylo pláče a nadávek v mém týmu.. :-P

 

My snad hráli stejnou hru :)  včera mi ty artyhyeny dávaly fakt zabrat a jedna mou T40 sesmahla právě při otočce skoro o 180 stupňů - říkal jsem si, že to půjdu na jistotu, nechal jsem si čas po zastavení na uklidnění před výstřelem a ta mrcha měla prostě štěstí. To bych i bral, ale co mě štvalo, byly dva zásahy na dálku když jsem byl v plné jízdě a ještě manévroval. To jsem se fakt neudržel a nadával nahlas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera to zase byla hrůza, RNG se mnou zametalo jak s desátým potratem opičí coury, naprosto otřesné, série kritických zásahů|(0 dmg) do boků tédéček s pene téměř 270, to je fakt sick, první jsem dal odpoledne 6 her(1 výhra), týmy super 2:7 po třech minutách standart, čety tier 8 + tier 5, takže jsem byl i teamkiller, večer jsem dal četu se shockem a infem, no nebylo to z mé strany nic moc, navíc nějak skřípala spolupráce, takže jsem celkově nebyl nějak nadšenej, výsledkem byl fakt, že mi z klávesnice vyskočilo pár zbytečných písmenek.

 

Jeden moment mi utkvěl v paměti, jedu WTPzIV a proti nám IS7 rudá s WN8 kolem 500, přestřeluje se s našima heavykama, tak si říkám dám mu z boku, okej vyjedu, že mu to nakouřím, borec měl nějakou haluz a začal se točit v momentě, kdy jsem vyjížděl, a v otáčení tankem i věží mi dal bez míření HEčkem na 300 metrů, které používal proti našim heavys, já mu dal kritický za 0, není to über cool?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera první hra Hellcat na Malinovce se šestkama.. prostě luxus, tak jsem si říkal "dneska půjde w/l hore kopcom" ;-) no opak byl pravdou.. Hned další los Prochorovka a já jediná 6, tři 7 zbytek 8.tier.. 2300 dmg, top v tabulce a samozřejmě lost.. Já prostě nechápu, jak můžou dát T32+IS3 a Rhm+Rhm DOHROMADY 1800dmg??! A to ještě vypisujou do chatu něco o noobech.. následoval 2x himmel a 2x skrytá vesnice všechno s osmama a i přesto opět do 5. místa.. Následovalo pár průměrných her kdy jsem umřel v polovině hracího času a jen sledoval jak to naše topky vedou opět k nevyhnutelnému lostu..

Ze zoufalství jsem vzal WtPzlV a zase koridor.. když jsem dal 2x AMX1390 pásy a 0dmg a při přemisťování mě sfoukla arty oneshotem následoval Alt+F4.

Chtěl bych WG poděkovat za implementaci RNG a fajn MM.

Váš věrný platící hráč.

 

Edit: Než jsem to naťukal tak přibylo pár nových příspěvků ve stejném duchu. Jsem rád že v tom nejsem sám. Jo a klávesnice to odnesla i u mě. Ulomil jsem jí nožičky :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem si dát příjemný večer ( noc? ) s WoT a láhví vodky .. což bylo ukončeno asi po hodině a půl hraní hodinovým banem za team kill a tlakem 160/100.. tahal sem převážně T49, sólo, v četě je 5. tier už nefér :D Asi mám smůlu nebo nevím jestli vývoj poměrů ve WoT již tak pokročil, ale tým většinou totální odpad a win chance nešla nad 40% ... zoufalství je samozřejmě umocněno nalosováním na spodku tabulky v koridorových mapách ... takže sem skončil dřív než sem začal, hru sem si absolutně neužil a téměř střízlivý a 100% nasraný jdu spát ...

Já teda jezdim v četě zásadně 3x T49, tj ale bordel co na mapě uděláme, teda když něco nezkoníme. Nedávno jsme s kámošem byli jsme jen 2 na El Halufu vymlátili 13 protivníků a měli zásadáček docela jsme se v té bitvě vyblbli. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda jezdim v četě zásadně 3x T49, tj ale bordel co na mapě uděláme, teda když něco nezkoníme. Nedávno jsme s kámošem byli jsme jen 2 na El Halufu vymlátili 13 protivníků a měli zásadáček docela jsme se v té bitvě vyblbli. :)

To věřím .. pár čet 3xT49 jsem taky zažil .. jenže když si to dám se švejkem, dawekillerem nebo jinýma klukama z klanu, tak mi všechno vystřílejí :) Osobně mi nejvíce vyhovuje, když dawe vezme BDR, neskutečně s tím umí a mám takový pocit, že jsme dost často na topu .. ale už sem dlouho v četě nehrál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To věřím .. pár čet 3xT49 jsem taky zažil .. jenže když si to dám se švejkem, dawekillerem nebo jinýma klukama z klanu, tak mi všechno vystřílejí :) Osobně mi nejvíce vyhovuje, když dawe vezme BDR, neskutečně s tím umí a mám takový pocit, že jsme dost často na topu .. ale už sem dlouho v četě nehrál

 

BDR má dobrý mm jak sviňa, uplně ultimátní, asi si ho znovu pořídím na trollení, je to totiž zabiják

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V posledních dvou dnech se mi už potřetí stalo, že jsem trefil  francouzkou artynu ( na různých tierech, různou technikou) a místo, aby se se vší slušností odporoučela do garáže,tak  damage za 0 a jen jsem jí zničil dělo. Co má být zase tohle za vychytávku proboha :wallbash: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem zjistil fajn věc, již 800 bitev se mi nepohlo WR, už jsem o tom psal, že mi klesá 60days WR, ale teď už je to fakt nemocné, do týdne dostanu 60days WR pod overall průměr WR, nechápu, čím to je, jezdím pořád čety, ale většinou přináším jen smůlu a utrpení, jsem taková černá opice:D

 

edit: pohlo -0,03%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem zjistil fajn věc, již 800 bitev se mi nepohlo WR, už jsem o tom psal, že mi klesá 60days WR, ale teď už je to fakt nemocné, do týdne dostanu 60days WR pod overall průměr WR, nechápu, čím to je, jezdím pořád čety, ale většinou přináším jen smůlu a utrpení, jsem taková černá opice:D

 

edit: pohlo -0,03%

22.00+ dneska budu ready,vysekáme ten rudý odpad na publicku  :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si po třech dnech konečně zase s kolegou zahrál. RNG v rozumné míře, co mělo projít prošlo, co nemělo, neprošlo. Lítalo to relativně dobře, týmy vyrovnané, MM taky v poho (stejný počet top tierů, půl napůl desítky/devítky).

Hurá! Dneska to bylo dobré dopoledne.

UpfB1.jpg

 

A Centurion 7/1 pokořil další metu. 4k WN8. Už jen 100 bodů a je před E-25  :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...