Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tož jsem to nainstaloval ten patch, nic se pro mě nezměnilo, kromě většího sekání, všechno mám na minimum, jediný efekt je, že mi svítí tanky, jak nosy ožralců, když lezou ráno ze sklepa, dal jsem pár bitev a pokračuje decrease mého W/L(za poslední měsíc mi klesl 60days z 62% na 57%...nechápu, nic jsem neměnil, jezdím to pořád stejně), včera to nebylo nic extra...věc, kterou nechápu, je počítání průměrného WN8, včera jsme měl mizerných 2100 a průměrný WN8 mi klesl z 1666 na 1661, čemuž nějak nerozumím, snažím se v tom najít nějakou logiku, ale jde to těžko

Mrkni sem, nastavení grafiky se tam dost probírá, taky s tím mám problém a budu to ještě zkoušet ladit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, v den patche zásadně nehraju a to jsem včera dodržel,ale ohledně toho terénu ve wot. Jsem vystudovanej zeměměřič a jelikož jsme měli v mapování i reliéf typy terénu kde se co kde vyskytuje tak opravdu wg si z nás dělá srandu a vlastně z reálných bojovníků v tanků taky. 

Existuje 2 typy terénu:

Jednoduchý a členitý. Oba dva druhy maj ještě svoje pod skupiny ale tj fuk. Zásadní je že v drtivé většině Evropy je typ terénu jednoduchý což znamená rovné plochy mírné svahy, zaoblené kupy (kopce) atd. A ne co nám WG nabízí, oni nám tam všude dělaj minimálně podhůří Alp a hotovo, musim souhlasit, že zlaté staré mapy. Tedka dělaj mapy takové, aby byly rychle hotové a půlka z té mapy aspon nehratelná  jako dle mě ten humus Skrytá Vesnice. Nedávno jsem četl, že aby udělali new mapu trvá to půl roku  :Smile_confused:  tak to nechápu co tam ten půl rok fakt dělaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tvrdil,že sklil a perk se budou kupovat za zlatky, aby se začátečníci vyrovnali s hráči co maj na posádce naježděno přes 1000 bitev a více.ale to by asi hodně hráčů nepobralo. Opravdu je to znát,alespoň u mě(trpím s holou posádkou na JAP). A oni to prostě udělaj takhle,daj mapy tak, aby ta nevýhoda nebyla nevýhoda + noob factor= jsi mrtvej ty a né noob...každej se prostě bude viděn a každej se trefí na 50m. Na co mi bude žárovka,maskování,BIA,dohledy a jemné míření při jízdě nebo u střelce, ted už vlastně na nic.

 

WG nepotřebuje hráče s 10 000bitvami a více, protože tito hráči odrazují nové hráče. A kdo jim nese peníze,lidi,kteří hrají už jen pro zábav, i když na to nadávaj nebo co hrají ESL a ti už vůbec nepošlou ani kačku a nebo lidi co se připojí a začnou hrát...si zahrabejte v paměti kolik vám to stálo a teď.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já tu hloupost udělal...a v den patche hrál... dal asi 14 bitev z toho 11 prohra. Klasicky pocit "to zlomím" výhry přijdou..... a přišlo prd.... týmy nad kterýma bych brečel ..... ale náladu mi to zkazit nemohlo.... otevřel jsem lahvinku vínka a hned byl hezkej večer s mladou. :-)

je to fakt lepší se na to vyprdnout vždy  vyleze ten nejhrubší červený odpad, nedávno jsem si dělal statistiku když jsem hrál v den patche a mám tam win z 230 bitev asi 44% a jinak celkově mám win lehce nad 60%. :) Čísla mluví za vše :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to fakt lepší se na to vyprdnout vždy  vyleze ten nejhrubší červený odpad, nedávno jsem si dělal statistiku když jsem hrál v den patche a mám tam win z 230 bitev asi 44% a jinak celkově mám win lehce nad 60%. :) Čísla mluví za vše :).

 

No doufám, že se z toho příště poučím. :-) 

Ono to vlastně platí i všeobecně.... "když to nejde tak to nejde" a nemá smysl se snažit to zlomit. Zkrátka dát 3-5 her a pokud to stále končí prohrama, tak hru vypnout. Chyba bývá jak v losech tak mnohdy v nás samotných, při špatném duševním rozpoložení samo sekáme chybu za chybou. :-)

 

Nu víkend a Velikonoce bude lepší strávit venku na sluníčku a pak v týdnu zase zalézt do tanků... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No doufám, že se z toho příště poučím. :-)

Ono to vlastně platí i všeobecně.... "když to nejde tak to nejde" a nemá smysl se snažit to zlomit. Zkrátka dát 3-5 her a pokud to stále končí prohrama, tak hru vypnout. Chyba bývá jak v losech tak mnohdy v nás samotných, při špatném duševním rozpoložení samo sekáme chybu za chybou. :-)

 

Nu víkend a Velikonoce bude lepší strávit venku na sluníčku a pak v týdnu zase zalézt do tanků... 

 

To znám z dob, kdy jsem hrál profi poker, když to nešlo, tak to nešlo, i kdyby se člověk stavěl na hlavu a setrvávat s nadějí, že se to zlomí nebo odejít, to je rozdíl mezi hráčem a gamblerem:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, v den patche zásadně nehraju a to jsem včera dodržel,ale ohledně toho terénu ve wot. Jsem vystudovanej zeměměřič a jelikož jsme měli v mapování i reliéf typy terénu kde se co kde vyskytuje tak opravdu wg si z nás dělá srandu a vlastně z reálných bojovníků v tanků taky. 

Existuje 2 typy terénu:

Jednoduchý a členitý. Oba dva druhy maj ještě svoje pod skupiny ale tj fuk. Zásadní je že v drtivé většině Evropy je typ terénu jednoduchý což znamená rovné plochy mírné svahy, zaoblené kupy (kopce) atd. A ne co nám WG nabízí, oni nám tam všude dělaj minimálně podhůří Alp a hotovo, musim souhlasit, že zlaté staré mapy. Tedka dělaj mapy takové, aby byly rychle hotové a půlka z té mapy aspon nehratelná  jako dle mě ten humus Skrytá Vesnice. Nedávno jsem četl, že aby udělali new mapu trvá to půl roku  :Smile_confused:  tak to nechápu co tam ten půl rok fakt dělaj.

Co tam dělají půl roku? Já ti to klidně prozradím. Kdysi se tomu říkalo píčovinky, bigbýt a barevná hudba. Nevím, zda to dnešní mládež pochopí ale v podstatě šlo o to aby něco kráááásně vypadalo...ale jenom vypadalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JejKey:

Ty mapy už jsou NAPROSTO nekoukatelný! Pusť WT - tam tý scenérii tak nějak uvěříš. Wotko má mapy sice menší, fajn, nic proti, ale to co na tom dokážou vymodelovat, to je na šavli. Dřív jsem byl v klidu, jenže teď už to má každá nová mapa a půlka starých díky úpravám.

Kde v přírodě najdeš na každým kroku svah/skálu, kde máš cestu a na druhý straně cesty máš další x metrů vysokou skálu, jenž se táhne podél cesty, za níž pokračuje sráz...

Toto je ve WOT všude: 

severogorsk_-_brawlb.jpg

Naprosto dementní a nesmyslná bariéra podél cesty, kde měl pokračovat svah.

 

Takto to většinou vypadá v reálu:

red-mountain-pass4.jpg

 

Prostě je humus, že už ani mapy úmyslně dělaj nekoukatelný, jen aby potěšili lidi jako jsi ty a rajčátka... 

UFO tanky, UFO mapy ... je to hra, ale sakra, předlohu má v realitě, proč nezachovat aspoň něco, co není zas tak těžký zachovat? Čekám, kdy tyhle hroudy udělaj na Siegfriedovce na náměstí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to fakt lepší se na to vyprdnout vždy  vyleze ten nejhrubší červený odpad, nedávno jsem si dělal statistiku když jsem hrál v den patche a mám tam win z 230 bitev asi 44% a jinak celkově mám win lehce nad 60%. :) Čísla mluví za vše :).

to ses frajer kdyz das za den 230 bitev.. pri prumeru 7min na bitvu sis do jednoho dne dokazal nacpat 26,8h -  sikula

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táhnou to pač od pače do kopru, resp. do rudého kopru a naprosto programově. Jim je jedno, že staří psi to přestanou hrát protože ti jenom kazí těm děckám hru. V podstatě je to fajn, že tu máme WT a  jen čekám na příležitost abych ten účet slušně prodal.

 

Ja jsem to jeste ani nestahoval a asi ani spechat nebudu, kdyz to tady ctu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to vlastně platí i všeobecně.... "když to nejde tak to nejde" a nemá smysl se snažit to zlomit. Zkrátka dát 3-5 her a pokud to stále končí prohrama, tak hru vypnout. Chyba bývá jak v losech tak mnohdy v nás samotných, při špatném duševním rozpoložení samo sekáme chybu za chybou. :-)

Hezké pravidlo. Už skoro 3 měsíce se jím sám téměř řídím. Z původních 15-20 bitev na den jsem nyní už na necelých 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JejKey:

Ty mapy už jsou NAPROSTO nekoukatelný! Pusť WT - tam tý scenérii tak nějak uvěříš. Wotko má mapy sice menší, fajn, nic proti, ale to co na tom dokážou vymodelovat, to je na šavli. Dřív jsem byl v klidu, jenže teď už to má každá nová mapa a půlka starých díky úpravám.

Kde v přírodě najdeš na každým kroku svah/skálu, kde máš cestu a na druhý straně cesty máš další x metrů vysokou skálu, jenž se táhne podél cesty, za níž pokračuje sráz...

 

Tak hodně podobný terén, jako jsou současné mapy ve WoT, se vyskytuje na golfových hřištích. Dokonce i rozlohou ty mapy tak nějak odpovídají. Jen si nejsem úplně jistý, jestli je golfové hřiště  zrovna ten správný terén pro tankové bitvy.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hodně podobný terén, jako jsou současné mapy ve WoT, se vyskytuje na golfových hřištích. Dokonce i rozlohou ty mapy tak nějak odpovídají. Jen si nejsem úplně jistý, jestli je golfové hřiště  zrovna ten správný terén pro tankové bitvy.....

Kolem deváté jamky se pohybuje Maus :woot: a má těžké železo :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ses frajer kdyz das za den 230 bitev.. pri prumeru 7min na bitvu sis do jednoho dne dokazal nacpat 26,8h -  sikula

 Tos pochopil špatně moje maximum za den bylo snad 35 bitev. Já mám mezi bitvama občas i 10 mnin pauzu (jídlo,net atd.)

Těch 230 bitev je od patch 8.0. až do 8.9. pak jsem přetal v den patchů hrát 

 

Já jsem to pochopil tak, že si dělá statistiku ve dnech, kdy vycházejí patche, tedy 0.8.11, 0.8.10 a tak...

Přesně tak  :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem si dal jednu rychlou s M8A1. Už třetí super posádku jsem totiž dal s T40 jinam....teď naE4. Tak jsem si řekl, že to chce změnu. T40 mám od začátku. Je to výborné TD. Určitě se k němu vrátím, páč má i víc vhodných členů do posádky na expení. Tak jsem byl zvědav na kolegu....

A bude to dobrý. Hned první hra a pohoda. A to jsme měli fakt strašný tým. Samo, že mě pak dala jedna ze tří artyn....prostě tři najednou nedáte a v lese je nevidíte ani na 5m....šaškárna.

Pěkně sklopí do stran, to mam rád. Čelní deprese je vyhovující, ale T40 jí má tedy sakra lepší. 57mm kanůnek je dle očekávání výborný. Délku zaměření jsem vyřešil rychlozaměřovákem. Akcelerace je je dobrá i maximálka je v poho...ale lehké zklamaní, čekal jsem hbytějšího ďáblíka.

Ale jo...mám 75% posáku, a hned jsem si v průměrné hře dal hrdinu. Budeme si rozumět.

 

1397740864.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Před pár dny mě pojala touha zkusit řadu německých středních tanků Panther atd. Nyní mám D.W.2.  Tohle je prostě další výsměch ze strany WG. To není tank, je to nějaké TO. TO je ještě horší, než francouz B1. M3Lee je proti tomuhle killer.

V drtivé většině her nejsem schopen dát nějakou dmg, něco prostě uhrát. Volné expy šetřím na něco jiného, takže tiše trpím a snažím se dávat aspoň pásy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Před pár dny mě pojala touha zkusit řadu německých středních tanků Panther atd. Nyní mám D.W.2.  Tohle je prostě další výsměch ze strany WG. To není tank, je to nějaké TO. TO je ještě horší, než francouz B1. M3Lee je proti tomuhle killer.

V drtivé většině her nejsem schopen dát nějakou dmg, něco prostě uhrát. Volné expy šetřím na něco jiného, takže tiše trpím a snažím se dávat aspoň pásy. 

Dej 75mm a HE, jinak to nemá cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Před pár dny mě pojala touha zkusit řadu německých středních tanků Panther atd. Nyní mám D.W.2.  Tohle je prostě další výsměch ze strany WG. To není tank, je to nějaké TO. TO je ještě horší, než francouz B1. M3Lee je proti tomuhle killer.

V drtivé většině her nejsem schopen dát nějakou dmg, něco prostě uhrát. Volné expy šetřím na něco jiného, takže tiše trpím a snažím se dávat aspoň pásy. 

Není horší než B1. Já s ním odjel jen 21 bitev, zničil jsem 24 tanků, win 61,9%. Je to málo bitev, ale zase taková plečka to není.

 

Snažím se o tu misi vyhrát s light tankem 75 bitev, ale je to porod. A to jsem si na to vzal Valentine II. Z 8 bitev jsem dneska vyhrál 2, prostě fakt nemůžu celej nepřátelskej tým vystřílet sám a to se opravdu snažím.  :laugh:  Navíc mi přibyl kromě protivné Matildy a T40 na IV. tieru ještě Stug...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...