Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Musíš trefit věž, potom prochází spolehlivě i z malejch děl jako například Tigrova 8,8.

 

Ale HE na jiný tanky než nový německý papíry jsou hrozný... Má smysl je střílet až od ráže 120+. A můžeš očekávat tak 70 dmg pokud máš dobrý RNG - záleží na tom do jakýho pancíře se trefíš. HE jsem skoro přestal používat potom co jsem s T30 potkal hulldown IS7 s 8 hp.. všichni jí dingali, říkám si, paráda toho si hezky vyndám HEčkem. 16s nabíjím to sprostý HE, střelím ho do palice, 0 dmg... ze 150mm děla s 950 alfou s HEčkem. ,!,,

tak to je přesně to o čem mluvím, navíc nachystáš HE na toho Hellcata před sebou - a vyjede obluda typu KV-4 na full HP! HE jedině na konci bitvy když jsou ve hře papíry nebo otevřený artiny, ale i tak je to buď - anebo ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus víc ukazovat spodek; naúhlován něco vydrží. 7ky docela dingají.

 To je fakt, pod úhlem nedá spodek P Tigera občas ani IX tank. bohužel o věži to neplatí a velmi často se nestihnu s touhle obludou ukrýt než přebije a pak už s jistotou míří na věž. Sice mezitím dostane ode mě 2x za 200, ale co je to platné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono že vidíte, že to letí na věž neznamená, že to ta, letělo. Taky jsem si nedávno říkal, jak to tý SU-100 hezky letí na řidiče a cinkl jsem KV, který bylo nalepený na jeho boku. Takže pokud WT E-100 neprobijete věž HEčkem, chci replay, jinak jste trefili dělo, nebo podvozek. 

 

Co se týče HEček na malých rážích... jak co a jak kdy. Třebas si sundat 1 vs 1 Hellcata s T40, to je *****. Nabít HEčka a díky rychlejšímu reloadu (pokud jeho ránu přežijete) je Hellcat všude okolo vás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden jsem byl také označen za i*iota a nooba, který používá goldy, od jednoho polského hráče s IS7. 

(Bylo to poté, co jsem ho s RHM čelně vyndal face to face vykukováním za skálou (vím s RHM je to šílenej nápad, ale nic jiného mi nezbylo a on místo aby na mne vyjel tak se přestřeloval).... 

Tak jsem mu napsal co má za problém, když já jsem VIII tier a on je X tier...  tak zkrátka goldy používám...  a že on je může používat taky.
 
 
Na to mi bylo odepsáno, že mi přeje abych za to platil hodně peněz, a že jsem asi hodně bohatej, když si můžu dovolit ve hře používat goldy.
Když jsem mi napsal, že nemám prémko a do mého účtu jsem nikdy neinvestoval ani korunu, tak mi napsal že lžu....
 
No tak co na to říci...     po bitvě jsem zjistil, že má 4 X-tier tanky a celkový win/lost 44% ......  takže tolik k používání goldů a jak goldy vidí někteří hráči.
 
je to marný, je to marný ...... je to marný.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale přece jedno, když jsou goldy dostupné všem, tak jsou všichni stějně zvýhodnění a staty si teda zlepší všichni. Ovšem je to s tím stejné, jako s OP tankem. Kolik lamek si zlepšilo staty s T40 a nebo s Wafflovačem a  jestli vůbec ?!

 

mnoho

 

Hmm, to by mohla byt celkem sranda, pockam na vikend. Ted trochu potrebuju dohnat chybejici spanek (radove dny).

 

Spatne, nikdy nestrilej do vlastniho ve vyssim tanku. Nikdy.

 

Já už jsem byl frustrovaný, v normální rozpoložení bych to přešel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po pár hrách s Pantherm II jsem zjistil, že jsem na meds lajnu vybral dobře. Né že bych měl z Panthera Ii nějaký orgáč..je to líná ludra. Ale zjistil jsem v losech s 10t jedno.

Spot nemá absolutně cenu. V době ghost UFO německých TD a dalších potvor je to jen zbytečné vystavování svého HP. Už několikrát jsem se snažil aktivně spotovat na středu Prochorovky. Je to zbytečné...do 7 třídy ..no možná do 8 to cenu má. Protože TD mají až na pár kousků malý dohled..nebo spíše menší jak medka. S 5 nebo 6 třídou to tam spotuju jako blázen. Ale v 10 třídě? není ani 1% šance. Ty bestie mají každá 400 dohled, sedí v křáku a jen tupě čekají. Kdo má větší nervy ten vyhrál. Naše TD do nevydržely a zaútočily.....pár výstřelů od neviditelných strojů a byl konec. Většina střelců se ani neukázala.

Spoting systém by se měl změnit. Už ani nekomentuju ten fatk, že není vidět po výstřelu zášleh...od 10 hyen....

Takže budu s Pantherem prostě sedět a v klidu čekat....čekat a pak snipovat. Klasická nuda by 10 tier.

Včera mě rozesmálo 8 německé TD....já s AMX45 a on asi 200m předemnou. Vystřelil a ukázal se....rychle zajel za kamen. Tak jsem si jen doměřil na 100% a čekal nehnutě za křákem až vyjede, že mu jí pustím. Noobíci prostě vždy vykouknou....a noobík nezklamal a vyjel. Jenže já ho uviděl až když zajížděl po výstřelu!!!

Naprostá arcádová ubohost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po pár hrách s Pantherm II jsem zjistil, že jsem na meds lajnu vybral dobře. Né že bych měl z Panthera Ii nějaký orgáč..je to líná ludra. Ale zjistil jsem v losech s 10t jedno.

Spot nemá absolutně cenu......

 

 

ohledne "Medek" mrkni na Quickybabyho - (jestli jsem to správně pochopil) parkrát říkal, že nejraději hraje s medkama. hraje agresivně, ale klidně 2 minuty kuse popojíždí a vykukuje přes teréní nerovnost a čeká kdo vystřelí a ohalí tak pozici. samo, že bez žárovky by si ani neškrtnul. žárovka mu řekne, jestli tam někdo je nebo ne. pokud nesvítí, tak jede dál ... žárovka dělá 70% jeho spotovacího uspěchu ..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká těch TD, tak tě asi potěší tohle: (a zároveň to něpotěší všechny majitele Hellcatů)

 

- Storm confirms that the entire TD class will lose its class bonus to camo after firing a gun

To bude zas sranda! Vsadím nedělní botky, že pak TDéčko v bitvě skoro nepotkáte.... :biggrin:  WG se chová jak ožralý chlap. Od pangejtu ke pangejtu :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalni prodleva pri spottingu, proste se trefil tesne po refresh intervalu...

 

 

A to jako proc? Ze ti TD zasviti po vystrelu je hezky, ale tak nejak k nicemu, kdyz ho potrebujes videt pred vystrelem, aby ses mohl adekvatne zaridit. :-)

Nicmene takhle to aspon muze omezit vecnej kemp v jednom keriku, coz je spoko.

Protože je to ode zdi ke zdi, proto! Něco ve hře změní a až je z toho lavina artyn a nebo TDéček a nebo něčeho jiného, tak udělají zase změnu a to něco se totálně podělá a skoro nehraje. A tak je to furt dokola. TDéček je moc ale tímto to řešit mi přijde poněkud nefér protože ostaní tanky to mít nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože je to ode zdi ke zdi, proto! Něco ve hře změní a až je z toho lavina artyn a nebo TDéček a nebo něčeho jiného, tak udělají zase změnu a to něco se totálně podělá a skoro nehraje. A tak je to furt dokola. TDéček je moc ale tímto to řešit mi přijde poněkud nefér protože ostaní tanky to mít nebudou.

ale to je pro ně velice výhodná obchodní strategie.. nutí to hráče stále expit a kupovat goldy na převod xp...

uděláme něco OP no a za půl roku to zmrvíme (nerfneme) a hodíme do hry nový OP stroječky..

 

děje se to tak už několik let tak už by jste si na to mohli zvyknout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledne "Medek" mrkni na Quickybabyho - (jestli jsem to správně pochopil) parkrát říkal, že nejraději hraje s medkama. hraje agresivně, ale klidně 2 minuty kuse popojíždí a vykukuje přes teréní nerovnost a čeká kdo vystřelí a ohalí tak pozici. samo, že bez žárovky by si ani neškrtnul. žárovka mu řekne, jestli tam někdo je nebo ne. pokud nesvítí, tak jede dál ... žárovka dělá 70% jeho spotovacího uspěchu ..:)

Já na nikoho koukat nemusím :biggrin: . Vím jak to hrát. A přesně tak jak píšeš to dělám...jenže u 10 oblud....ty prostě 8 medkem nenasvítíš. Jen se mi vždy rozsvítí žárovka a já musím ještě rychleji couvat.

 

EDIT: K Hellcatu...doufám, že je opravdu pravda, že TD ztratí po výstřelu 100% camo. Páč to je logické. U M18 mi to je jedno. Stejně většinou po vystřelu ihned couvám pod horizont. Ale pomalejší TD budou mít problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím několik věcí ze svých hlášení zopakovat, aby to mělo hlavu a patu.

Někdy po novém roce jsem nafasaval parádní šňůru prohrávacích dní, kde až na drobné výjimky byl denní win státe pod 50% a asi za 51-55 dní se dostal za toto období k hranici co dosahuje Boot. Tedy k hodnotě mezi 41,75-43%. Během té doby jsem vyzkoušel různý herní přístup, tak nějak bez efektu. Dokonce jsem jeden čas začal hrát hodně na sebe a umíral mezi posledníma z týmu. Ten styl jakoby na osobní statistiku mi nějak neseděl a musel bych hodně změnit přístup ke hře a nejlépe na novém účtu. Během toho jsem si víc všímal WN a pár věcí překvapilo. Když byl člověk dole v týmu a nastřílel 1.2x svého HP při prohře, tak dostal jen cca 660 bodů. Zato v lehce vyhrané bitvě se stejným tankem na TOP postu s nastřílením 2.7x svého HP se WN mohl zbláznit a číslo bylo někde nad 2600 - ....... Rozhodně byla několikanásobně větší fuška získat těch 660 bodíků. To byla jen taková menší odbočka.

Tohle mizerný období proher skončilo a přišla doba výher cca 60%. Bohužel stačilo proklikat hráče v týmech a bylo v celeku jasný proč se vyhrává. Los mi prostě dává nyní často výherní tým. Najednou jsem přestal mít z výher radost. Dříve, když se dny nebo pár dnů po sobě střídalo lepší a horší období na win, tak jsem žil tak trochu v tom, že mám vliv na bitvu. Malý, ale je tam. Bohužel po dvou měsících s úspěšností Boota jsem o tuto ideu přišel s tím, že většina bitev je jen čistě o losu, a že se s tím nedá nic dělat. Tím pro mě WoT stratilo přitažlivost, idkyž se v něm vlastně za poslední 3 měsíce nic převratného nezměnilo. Tenhle můj vnitřní zlom už asi žádná další verze WoT nespraví. Tím netvrdím, že končím úplně s hraním, jen už to nebude mít ten správný herní náboj :sad:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím několik věcí ze svých hlášení zopakovat, aby to mělo hlavu a patu.

Někdy po novém roce jsem nafasaval parádní šňůru prohrávacích dní, kde až na drobné výjimky byl denní win státe pod 50% a asi za 51-55 dní se dostal za toto období k hranici co dosahuje Boot. Tedy k hodnotě mezi 41,75-43%. Během té doby jsem vyzkoušel různý herní přístup, tak nějak bez efektu. Dokonce jsem jeden čas začal hrát hodně na sebe a umíral mezi posledníma z týmu. Ten styl jakoby na osobní statistiku mi nějak neseděl a musel bych hodně změnit přístup ke hře a nejlépe na novém účtu. Během toho jsem si víc všímal WN a pár věcí překvapilo. Když byl člověk dole v týmu a nastřílel 1.2x svého HP při prohře, tak dostal jen cca 660 bodů. Zato v lehce vyhrané bitvě se stejným tankem na TOP postu s nastřílením 2.7x svého HP se WN mohl zbláznit a číslo bylo někde nad 2600 - ....... Rozhodně byla několikanásobně větší fuška získat těch 660 bodíků. To byla jen taková menší odbočka.

Tohle mizerný období proher skončilo a přišla doba výher cca 60%. Bohužel stačilo proklikat hráče v týmech a bylo v celeku jasný proč se vyhrává. Los mi prostě dává nyní často výherní tým. Najednou jsem přestal mít z výher radost. Dříve, když se dny nebo pár dnů po sobě střídalo lepší a horší období na win, tak jsem žil tak trochu v tom, že mám vliv na bitvu. Malý, ale je tam. Bohužel po dvou měsících s úspěšností Boota jsem o tuto ideu přišel s tím, že většina bitev je jen čistě o losu, a že se s tím nedá nic dělat. Tím pro mě WoT stratilo přitažlivost, idkyž se v něm vlastně za poslední 3 měsíce nic převratného nezměnilo. Tenhle můj vnitřní zlom už asi žádná další verze WoT nespraví. Tím netvrdím, že končím úplně s hraním, jen už to nebude mít ten správný herní náboj :sad:.

Miri no já nevím, ale co si třeba zahrát čety, když nemáš skill a chceš mít vliv na win? já to tak občas dělám.. byl jsem v podobný situaci jako ty a ty čety mi teď tak spraví náladu, že to zas několik dní vydržím hrát sám..

 

jinak nevím co tě na dobrých losech tak štve.. co já bych za to dal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 her, 8 výher 3500 WN8, dál to ani pokoušet nebudu.

 

Není nic lepšího než když máš v KV2 200 hp, soupeři na tebe vyjíždí ze dvouch stran a najednou na tebe hrdinsky vyjede Borsig, tak mu dáš dárek za 1k a jdeš se usmívat do garáže :devil:

 

edit: dovyzbrojil jsem T32 a dal s ní první hru a hned jsem si ulovil 3 arty na pasciněco medajli :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to byl neuvěřitelnej los, W/L skoro 80%, to opravdu neznám. a přitom jsem hru dost kazil, zkoušel jsem být hodně na špici a taky jsem za to dost platil. A přesto řada výher. Test nového stockového Hellcata (jen max. motor a druhé dělo) a i s ním výhry. A clkově jsem měl pocit že hraju pod průměr. Je to fakt zajímavé co ty losy dělají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miri no já nevím, ale co si třeba zahrát čety, když nemáš skill a chceš mít vliv na win? já to tak občas dělám.. byl jsem v podobný situaci jako ty a ty čety mi teď tak spraví náladu, že to zas několik dní vydržím hrát sám..

 

jinak nevím co tě na dobrých losech tak štve.. co já bych za to dal..

Tak na dobrých-výherních losech mi nic nevadí. Jen jsem psal, že z nich už nemám radost, protože jsem získal přesvědčení, že většina bitev je jen o nalosování. Vliv na win byl zmíněn v kontextu k tomu, že za určité delší období win dosahoval úspěšnosti Bootu.

V mém případě a pojetí hry četa nic neřeší. Nehledám něco jako rozhodující postavení v bitvě. Toho jsem si neplánovaně užil, když jsem se naštval na Pz38H v době jeho OP působení a nějaký čas ještě po tom. Mimo vyřízení si účtů s tím strojem to nebylo to co od hry očekávám.

Prostě mi v současnosti chybí dřívější důvod hrát. V bitvě o win už nejde, když jsem nějak vnitřeně došel k přesvědčení, že je to většinou dané-rozhodnuté losem.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...