Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hlásím, že víkend jsem měl znepříjemňován pouze, stále dokola se opakujícíma, mikrolagama. Vzhledem k chatu ve hře, jsem nebyl ani zdaleka jedinej, který s tím měl problémy. Vystřelit s Tigerem 13 ran a zasáhnout 6x?! To je řádná komedie...... 
Musím na rovinu přiznat, že vzhledem k těmto skutečnostem a  víkendu jsem jezdil nejčastěji "blbuvzdorné" tanky KV1S spolu s  ST1 a do toho občas zamíchal nově zakoupenou T40, pak klasiku Tigera, T29 a IS6 nakonec pár her i s  AMX 50 100.  :smile: 

Takže až na ty stále přetrvávající lagy, hra dobrá.

P.S.: v sobotu večer už jsem to nevydržel a jal se ping testovat na CS Source. Za hodinu hraní na nějakým německým serveru jsem měl ping 23-31 ms a o žádném lagu nebylo vidu ani slechu. Přesně takto mi fungovalo WoT i před patchem 8.11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S.: v sobotu večer už jsem to nevydržel a jal se ping testovat na CS Source. Za hodinu hraní na nějakým německým serveru jsem měl ping 23-31 ms a o žádném lagu nebylo vidu ani slechu. Přesně takto mi fungovalo WoT i před patchem 8.11

 

Mě přijde, že těm jejich báchorkám o přetíženým internetu v celý Evropě už nikdo nevěří. Mají přetíženou páteř na server a je jim to UPLNĚ jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sobota byla naprosto tragická, 9 bitev s leopardem 1 a 2 výhry, naprosto neuvěřitelné průjezdy 1:15 apod., včera trochu zlepšení, ale stejně jenom nějakých 5 výher z 11 her opět s leopardem, ale aspoň se dařilo herně......WN8 3700 nebo něco takového, hrozně jsme to vyndávali, ale stejně to často nestačilo, takže víkend ve znamení průjezdů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrdilo se mi, to co tady spousta lidí už psalo a to, že o víkendu vylézá na public ta nejhorší svoloč. Už to ani v sobotu ani v neděli nepustím, mám jen jedny nervy.

A ještě jedna věc, pořídil jsem si svojí první sedmičku a to IS-2. Mám ho až na třetí motor full. Hodně mě překvapilo špatné dělo. Nedá se vůbec sklopit, je velice nepřesné a proti osmičkám a devítkám je naprosto bezzubé i s goldy. Myslel jsem, že bude mít alespoň tak účinný kanón jako klasické IS (které jsem si zkoušel u kamaráda) ale nemá. Budu ho muset rychle odjezdit, protože výsledky typu 8 střel, 8 zásahů, 1 průstřel mě strašlivé štvou.

 

P.S. Jenom maličkost mistru Osvaldovi. Už dva dny jsem nedostal los s šancí na výhru vyšší než 43%. To je ale náhoda.

Tady doporučuji místo jedné hodiny hraní najít si nějaký Letsplay ohledně IS2. Třeba od akcida. Nebo Acetankerodrom od maniaXXL z RGV. Na You tube to nebude problém. Btw všichni Číňani nemají depresi, to jsi si mohl zjistit malinko dříve  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady doporučuji místo jedné hodiny hraní najít si nějaký Letsplay ohledně IS2. Třeba od akcida. Nebo Acetankerodrom od maniaXXL z RGV. Na You tube to nebude problém. Btw všichni Číňani nemají depresi, to jsi si mohl zjistit malinko dříve  :cool:

 

Já to věděl a to mi až tak nevadí ale nízká pene (bez goldu) a strašidelná nepřesnost. Ale ono se s tím dá zahrát, jen musí člověk změnit styl. Já jsem na pár videí koukal, než jsem jí koupil ale to co funguje nějakému skillerovi, tak mě s posádkou na 98% nefunguje, takže to stejně musím pochopit sám.

 

shot071jmj.jpg

 

P.S. Hloupost některých hráčů a nafoukanost mě asi nikdy nepřestanou překvapovat. Velkorysost je vlastností vítězů. To ale není, bohužel pravidlo. Potkal jsem českého hráče "fueled5237", Pochopím, že s KV-1 na jeho T29 nemám ale aby mi do konce bitvy nadával, že jsem na něj vzal goldy, to mi hlava nebere. Přeci, když už mě vyndá a vítězství je jejich, tak kde se bere v takovém člověku ještě tolik debility aby mi ještě nadával? Já přeci vím, že jsem " posera s goldama" :-)

 

shot072zuz.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak jsem se o víkendu dověděl zajímavou věc a chci se o tu informaci podělit, aby se mohli poučit i další hráči. Koupil jsem zpět t1 heavy, je to bezva tank a potřebuji aspoň trochu připravit posádku pro t32, když posádka z t29 zůstane tam, kde je. Dal jsem bitvu, vedle skauta jediná pětka v týmu. Na topu několik t29 a t25/2. Mapa Rybářský přístav, konfrontace proti Němcům. U nich tedy na topu vesměs tigři. Skoro nikdo nejel do města, na střed vůbec nikdo. Tak jsem tam najel já. Něco málo jsem nastřílel a pak hrdinně umřel na tigra :-) Tak se tak přepínám po přeživších a koukám na zakempené t29. Jedna stála s plnými hp na kopečku u toho kostelíka nad bází. Tak jsem se v chatu podivil nad tím, že heavy tank na topu v mm kempí celou dobu u báze. Odpověděl mi další s t29, který byl už tou dobou po smrti, že jsem hlupák, že těžké tanky nemají takový armor, aby bojovaly v první linii jako tédéčka! Tohle byla pro mě úplně nová informace, to jsem prostě nevěděl. Nojo, člověk se holt pořád učí... I přes tuhle taktiku našich těžkých tanků jsme prohráli. Ten blbej hellcat, který měl nastříleno nejvíc z našeho týmu prostě svou úlohu nezvládl, asi neumí dost dobře útočit nebo co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou nebyla moc chuť a hlavně čas, takže jsem moc nejezdil. Mrzí mě trojnásobkový víkend, protože to jsou vždycky XP žně. Po mapě se toulá spousty truhlíků, kteří se dají vyhubit snáz, než blbouni nejapní. Škoda, že evoluce dovolí hráčům, jejichž průměrný WN8 není alespoň nad 1700, spustit hru. Samozřejmě jen do garáže na chat, do bitvy bych takové farizeje ani nepouštěl. Tam by mělo být měřítko nepochybně přísnější. Alespoň je ve hře plno špatných tanků, za které se dá hrát a trochu si tím přidat na obtížnosti.

19 bitev, 58% WR. A tanky čeká trocha oddych, za 6 dní startuje nová sezóna v Hearthstone a zítra předobjednávka D3, takže času nebude nazbyt. Škoda zbylých premium dnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Škoda, že evoluce dovolí hráčům, jejichž průměrný WN8 není alespoň nad 1700, spustit hru. Samozřejmě jen do garáže na chat, do bitvy bych takové farizeje ani nepouštěl. Tam by mělo být měřítko nepochybně přísnější. Alespoň je ve hře plno špatných tanků, za které se dá hrát a trochu si tím přidat na obtížnosti.

 

 

jako vždy jsi pobavil :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend naprosto super. Myslím že tak 76% win sám na "poblicu".

Ježděno převážně s Borsigem.... už z něj asi to 152mm dělo nesundám. :-) Veřte mi, že když se s ním hraje agresivněji, a nekempíte jen v křoví a nečekáte kdo vám co nasvítí, tak je to neskutečná sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend naprosto super. Myslím že tak 76% win sám na "poblicu".

Ježděno převážně s Borsigem.... už z něj asi to 152mm dělo nesundám. :-) Veřte mi, že když se s ním hraje agresivněji, a nekempíte jen v křoví a nečekáte kdo vám co nasvítí, tak je to neskutečná sranda.

Počkej až si to přečte Kanár :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se tak probíral screeny ze hry a nechápu,proč tuhle hru ještě hraju..poslední dobou(cca 2 týdny) se ve hře brutálně rozjelo napadání mé osoby,a netuším proč..ano,nemám problém poslat team do prdele či zhodnotit jejich stronk taktiku..ale co je moc to je moc..dokonce jsem 4krát po bitvě psal do garáže buď enemákům,či svým za super výkon(buď mi pomohli,nebo mě sundali 1 vs 1 na konci),což jsem dříve nedělal..akorát mě neustále utvrzuje to,že češi jsou větší hovada než poláci..a skillově už je dorovnali..dokonce jsem měl 20min debatu s borcem,který mě neustále nadával že sem zasranec,že je lepší on(47% WR)..když jsem mu naznačil,že oranžový je jen kvůli 2000 bitvách s fochem a 1500 s rhm a jeho WR je spíš k smíchu,byl jsem ujištěn,že jsem jen tupá nula,že on se snaží a jeho spoluhráči mu to furt serou..bohužel jsem ale krypl,jelikož má větší přesnost zásahů a průměrnou DMG(chjo,měl na jediné desítce víc bitev než já na všech)..to jsou takový bezmozci a neustále si stojí za svojí pravdou..co mě ale dostává,už párkrát jsem se brutálně dostal do slovní přestřelky s nějakým skillově lepším hráčem kvůli chujovině,trollu či tak..v garáži jsme na sebe vypálili veškerou slovní zásobu..pak si oba zjistili navzájem staty..a najednou to opadlo..zjistili jsme,co kdo udělal zle,zasmáli se,omluvili že nám z té hry hrabe a ještě dali navrch čety..ale prostě ne,lidi kteří hrají úplné prd tak sou přesvědčení,že jsou mistři světa a přez to vlak nejede..že jim nechybí trocha soudnosti..ale s tímto jsme se všichni setkali i zde,viz HBJ..pokud tu hru přestanu hrát,tak jen kvůli tomuhle..pár příhod z publicku...

Přez 600m střelba,ammorack,překvápko po bitvě v garáži....

4fd5cca1d28e4b28a4d1b34744159d41.jpg

Otázka,proč medka kempila na bázi a nejela na kopec,čímž prohrála bitvu,mě ze hry vyřadil lag..

7d70dce73c19e90dce4371062901706e.jpg

Zjištění,že jsem kemper s rhm,poté v garáži následoval jeho 20min průjem,kde jsem se mimo jiné dozvěděl to,že s rhm se spotuje,bo má super camo atd atd..jen já sem ********* camper..3900 Dmg vs 900 dmg mluvilo za vše,myslím že pro tým sem byl větším přínosem..njn 47% WR..

61db53be73ac4174000de06ec8beb4b9.jpg

A taková tečka od SS o nazi CW z česka..tady ani perma ban nepomůže,asi bych je namístě dokopal...

http://ftr.wot-news.com/2014/03/23/hall-of-shame-clanwars-nazi-edition/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S. Jenom maličkost mistru Osvaldovi. Už dva dny jsem nedostal los s šancí na výhru vyšší než 43%. To je ale náhoda.

 

ne, to skutečně není náhoda. celej jeden programátor ve WG ke vyčleněn pouze na to, aby jsi ty konkrétně měl takový los - to snad dá rozum, ...  že WG do MM zapracovali staty, které nejsou ani dílem WG a zpestřili tak hru hráčům, kteří je používají. ten kdo XVM nepoužije se ani nedozví, že měl vlastně prohrát a jeho případná výhra se bude trestat BANem ...

forum, kam chodí ti vaši protějšci. ti kteří mají stále šanci na výhru 80%, nikdy jim střela nedingne, prostě ti kteří jsou už na začátku mapy zvýhodnováni, je kde? nebo všichni hráči WoT jou znevýhodněni? mi přijde, že to snad ani nejde.  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se tak probíral screeny ze hry a nechápu,proč tuhle hru ještě hraju..poslední dobou(cca 2 týdny) se ve hře brutálně rozjelo napadání mé osoby,a netuším proč..

 

Myslím že si to Rejnoku moc bereš.... :-) Ale to je dané věkem. Až ti bude 30 a více (a budeš stále hrát hry), tak se nad tím spíš jen pousměješ a pomyslíš si svoje o tom jaký je ten, kdo tyhle věty dovede vyplodit, blb a duševní mrzák. A nebudeš to dál řešit.

 

Osobně se mi to taky už párkrát stalo, ale je fakt, že většinou to prostě ani nezjistím že mi někdo psal. :-) V garáži si v drtivé většině ani nevšimnu, že mi někdo píše, nebo že mne zve do čety apod.... prostě dohraju hru, kliknu na další tank a jedu. Psaní si je pro mne ztráta času.

 

To samé ve hře.... spíš koukam na mapu... chat prakticky nevnímám....  zkus to stejně a uvidíš že to bude lepší.... :-)

 

Možná je to hodně dané i tím, jak sám píšeš, že to ve hře dost komentuješ...   to někteří jedinci dost těžko snášejí..... lepší je napsat něco standardního o rajčatech nebo bezmozcích a na to většinou už nikdo nereaguje... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to věděl a to mi až tak nevadí ale nízká pene (bez goldu) a strašidelná nepřesnost. Ale ono se s tím dá zahrát, jen musí člověk změnit styl. Já jsem na pár videí koukal, než jsem jí koupil ale to co funguje nějakému skillerovi, tak mě s posádkou na 98% nefunguje, takže to stejně musím pochopit sám.

 

Hrál jsi za Rusy, konkrétně ISko? No tak IS-2 je to samé v bleděmodrém :-) dělo má pene 175mm (jestli se nepletu), je nepřesné (vzhledem k damage, tieru a ráži), goldy jsou loterie. Toto jsou tanky do první linie... kupodivu to top dělo netrefuje z otočky poklop tanku za skalkou na 400 metrů (jako tomu bývá u KV-1S).

 

Tohle se o těchto tancích ví už docela dlouhou dobu, takže to není žádné velké "překvápko".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, to skutečně není náhoda. celej jeden programátor ve WG ke vyčleněn pouze na to, aby jsi ty konkrétně měl takový los - to snad dá rozum, ...  že WG do MM zapracovali staty, které nejsou ani dílem WG a zpestřili tak hru hráčům, kteří je používají. ten kdo XVM nepoužije se ani nedozví, že měl vlastně prohrát a jeho případná výhra se bude trestat BANem ...

forum, kam chodí ti vaši protějšci. ti kteří mají stále šanci na výhru 80%, nikdy jim střela nedingne, prostě ti kteří jsou už na začátku mapy zvýhodnováni, je kde? nebo všichni hráči WoT jou znevýhodněni? mi přijde, že to snad ani nejde.  :smile:

Osvalde, žádný programátor není potřeba, ten už svou práci udělal. Program je nastaverný a už jede sám. Nikdo to hlídat nemusí. Nevím, jak si na tom stojíš ale jestli máš WN8 alespoň 1500, tak musíš vidět, jak často jsi na dně tabulky a jak často máš v týmu to nejhorší co jen lze najít. A hrát četu se špičkovými hráči? To ani netřeba popisvat, to zná každý, kdo má lepší staty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že si to Rejnoku moc bereš.... :-) Ale to je dané věkem. Až ti bude 30 a více (a budeš stále hrát hry), tak se nad tím spíš jen pousměješ a pomyslíš si svoje o tom jaký je ten, kdo tyhle věty dovede vyplodit, blb a duševní mrzák. A nebudeš to dál řešit.

 

IMHO to o věku není, ... ale já jsem lamka - zvyknul jsem si na urážky  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj vam sa poslednu dobu stava, ze ziskate Ace Tankera, "M", v bitke ktoru prehrate?

Prvykrat som to zazil este minuly rok s Objektom 704, myslel som si ze to bude nahoda - zabil som ich tusim 6 a nastrielal cez 6K DMG tusim.

Teraz ked uz vam ukazuje tie ocenenia stale, ked ich ziskate sa to nejako mnozi, kupil som M103 a Conquerora, oba v stocku, s oboma som prehral, 6-7 zabiti, 6+K DMG a "M"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osvalde, žádný programátor není potřeba, ten už svou práci udělal. Program je nastaverný a už jede sám. Nikdo to hlídat nemusí. Nevím, jak si na tom stojíš ale jestli máš WN8 alespoň 1500, tak musíš vidět, jak často jsi na dně tabulky a jak často máš v týmu to nejhorší co jen lze najít. A hrát četu se špičkovými hráči? To ani netřeba popisvat, to zná každý, kdo má lepší staty.

 

WN8 mám cca 1800.

- asi jsem slepý neb jsem si nevšimnul nějakého soustavného příkoří. pokud si vezmu 5tier (BDR) tak v cca 70ti% jsem top tier a .. jsem z toho sklamán neb je na mapě málo HP na získání. mám raději když jsem se 6tým tierem a se 7dmým se prostě držím v zadu a paběrkuju.

- čety - když si k sobě vezmu 2 fialky a jedem napr 4-9 tier, tak jsem se zrovna minule podivoval, že desátou bitvu za sebou jsem byli stále TOP ...

 

dnes: 10 bitev. 2x win. jen jedenkrát jsem přežil. ani ve snu by mě nenapadlo, že v tom má WG prsty. prostě se to tak nějak na mapě vyvrbilo a moc se nedařilo ... týmům .. ale mě je to jedno. já si svoje odehrál, svoje jsem si nastřílel. střílet mi WG ještě nezakázalo, postavit se na mapě kam chci taky ne a chování enemy a mého týmu taky asi neovlivní, takže mi přijde, že vše funguje jak má.

ale, joo, minulej týden při expení T21 jsem byl snad 8x s desítkama a tuším i 3x za sebou jako jedinej 6tej tier na mapě ... ale že by mě chtěla poškodit? nevím - jsem prostě light tank a pro enemy tým zrovna žádnej nebyl, asi. :) spíš mi např. vadily městský mapy a žádný arty neb nevím k čemu na takový map sem a moc XP z toho nebude - nebo to si WG taky takto vymyslelo a prdlo mi Himl bez arty proti 9-10 tier, kde jsem od začátku zhola k prdu? (ten Himl jsem zrovna náhodou dal sice 2000DMG nějakýmu joudovi, kterýho jsem zapálil a on nějak nereagoval a nechal mě stále ze zadu střílet - ale že bych se šel kůli tomi utopit?) :smile:

 

takže skutečně věříš že WG bere v potaz WN8? něco co vyrobil někdo jiný a WG na tom postavilo svůj MM? a až přijde WN9, tak to překope?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stingray: Já to říkám dlouho...Češi jsou jedni z nejhorších. A to jak v nadávání tak i v kvalitě. Pořád se nadává na Poláky.....ale kolik už já potkal totálních nul s CZ....

Poláci si napíšou ty svoje siemky a je klid....Češi? Sprostý nadávky a jak je v klanu nějako CZRB?CZ...rota, četa, prapor a já nevím co všechno = záruka lemplovosti. Čím větší dřeva tím více dávají na obdiv znaky země....nevím proč, ale je to tak.

Já taky nadávám, ale klasicky..noobs..idiots..camper...téé všechno. A vždy, když si to tým zaslouží. Nechápu jak může nadávat někdo na někoho a má 44-48%...a že jich je.

Stingray já tohle zažívám pořád. Jen uvedu pár her dneska:

 

První hra s MKIII:

sundám AMX38 a reakce toho sundaného? ...že jsem zasr..pedotanker a leštím si staty...na odpověď, že vždy projíždím garáž od spodu a  tohle je má první dnešní hra jen reagoval další nadávkou...

druhá hra s Pz38 proti pětkám :

Klasická xwm pochvala od čety..nice stats svejk ( vždy odpovím " only lucker? nebo only numbers"). Pak sundám T34 goldy...a už to jelo" golds pedotankers noob"....apod.

Pátá hra s Pantherem kdy se mi zadařilo dát 3000dmg:

Tentokrát čech s AMX45 nadával po sundání, že jsem golds chudák apod.

 

To bylo dnešních 5 ranních her. A z toho 3x napadnut. Já už skoro na to nereaguji....to nemá cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...