Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Demence na vysokých tierech, jak na střídačku, buď je totálně převálcujeme my, nebo oni nás. A k tomu hrozný RNG, v jedný hře jsem s T30 dvakrát dingnul Loweho a 3x T34, pak netrefil (rozumněj střela si udělala výlet k okraji kruhu) ISU a WTF E100. Stejně jsem skončil s 3500 dmg, ale prohra, kdyby alespoň půlka těch ran prošla, tak jsme vyhráli...

 

Hrozně mě to dnes naštvalo, tak jsem vytáhl KV1S na projížďku po hrobech začátečníků:

2m321pe.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohry stále převažují a zábavnost hry je hodně nízko. Za poslední 4 měsíce jsem vydělal něco přes 12 mega stříbra a nějak nevím na co šetřit nebo od čeho investovat. V garáži mi koroduje ještě dost strojů co za sebou nemají ani jednu bitvu, tak proč kupovat další. Mrknul jsem se do své herní historie a skoro jsem nechápal jak jsem to mohl dřív hrát při těch drsných losech. Tak abych moc nekecal, tak mě kdysi jeden nepoužitelný stroj hodně štval. M6 byl strašnej křáp proti KV-3 a drobet jsem chytal nerva, když jsem ho expil přes násobky.

Pamatuju doby, kdy byl Type59 jenzábavnější tank. Artypárty v low třídě, kde člověk počítal sekundy v LT v Topu do prvního zásahu od arty a kolik jich od arty asi vydrží. Ve velice vzácných případech jsem viděl (přesněji neviděl) neviditelný tank i na vzdálenost 30 m. Dále bitvy scoutů, kde bylo v bitvě 5 třídy 45 LT. Genocidu začátečníků ve strojích první třídy prováděné tanky Pz38H. Bitvy kde se to rozdělovalo na tým složený ze solo hráčů a tým složený z čet. Přesto všechno jsem se celkově bavil víc než poslední měsíce a nikdy jsem neměl tak strmě padající křivku vítězství dolů. Proto mám za poslední měsíc nahraných jen 60 bitev. Kde jsou ty roky, kdy to dělalo denní průměr kolem 18-22 bitev, tedy 600 bitev na měsíc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jeden skiller vedle druhého a tolik slz jak na pohřbu. To si vážně myslíte, že je možné udělat hru kam nepolezou děti a dementi? Že firma vytvoří produkt, ve kterém nepůjde o peníze a potažmo o podporu největší skupiny uživatelů na úkor nejmenší skupiny uživatelů. Hrajete to jeden vedle druhého několik let a pořád jste si na to nezvykli?

Myslíte si, že to v jiné, takto masové, hře bude jinak? Nebude. A jestli se s tím nehodláte smířit, tak si nainstalujte nějakou hru co má single player, tam vám to nebude kazit ani hra, ani jak s oblibou říkáte "rudý dobytek".

 

To se mi ulevilo  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jeden skiller vedle druhého a tolik slz jak na pohřbu...

 

To se mi ulevilo   :-)

Redakčně zkráceno.

 

Víš, když dostaneš blbej los na techniku, tak se s tím dá něco dělat, když ho dostaneš dvakrát, řekneš si "blbej den", ale když ho dostáváš pořád, tak už to je nahouby, zejména když víš, že zbytek týmu zahraje ÚPLNOU tužku. A pak, v dobrým losu, po dvou minutách zjišťuješ, že vám zbejvá pět tanků, enemáci přišli o dva scouty a ty netrefíš ani stodolu.

 

Ať WG zruší to okatý rádoby RNG (kde to Random je jen aby se neřeklo) a začne dávat všem stejným metrem, jako u každý normální hry. V Battlefieldu mi lamy nevadily, člověk si svoje nastřílel a hra mi záhadně nemizela střely, když sem na nějakýho chudáka s K/D 1:15 vysypal dávku (a jo, vím o hitech za rohem a dalších supervěcích, který si ta záležitost díky dodrbanýmu netkódu nese).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jeden skiller vedle druhého a tolik slz jak na pohřbu. To si vážně myslíte, že je možné udělat hru kam nepolezou děti a dementi? Že firma vytvoří produkt, ve kterém nepůjde o peníze a potažmo o podporu největší skupiny uživatelů na úkor nejmenší skupiny uživatelů. Hrajete to jeden vedle druhého několik let a pořád jste si na to nezvykli?

Myslíte si, že to v jiné, takto masové, hře bude jinak? Nebude. A jestli se s tím nehodláte smířit, tak si nainstalujte nějakou hru co má single player, tam vám to nebude kazit ani hra, ani jak s oblibou říkáte "rudý dobytek".

 

To se mi ulevilo   :-)

 

mladej, nebuď moudrej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš naprostou pravdu Charlie, jenomže, tak to prostě je a nebude to, zřejmě, hned tak jinak. Takže zbývá, buď se s tím smířit nebo se na to vybodnout. Ale jedno vím jistě, nářky ničemu nepomůžou.   :-)

No popravdě malinko přehnaná reakce. Denní hlášení je od toho, abychom si ulevili. A jestli někdo brečí? No každý si občas postěžuje. A myslím, že bych dohledal i některé tvé příspěvky, které jsou typu Brečení.

Tak například já a včerejšek. Zapnu to, řekl jsem si, že si najezdím pár posádek, takže to vemu sólo, abych nikoho neotravoval ježděním pořád dokola těch samých tanků. A jak to dopadlo? 7 výher v řadě. Neskutečné jak se dařilo. Co jsem chtěl, to jsem měl. Hezky nastříleno, hezky nadingáno. A pak přišel přesně ten moment zlomu. 4x prohra. Ale jaká. To se jen tak nevidí. Tanky nevidíš ani na 50 metrů. Nic jsem netrefil, nic jsem nezabil. 4x prohra stylem 3-5:15. Tak jsem to rychle vypnul. Z WN7 2700 co se mi ukazuje v garáži, jsem letěl dolů tak rychle, že jsme bál, abych neskončil v mínusu  :biggrin:. 

Co se ještě týče těch kreditů a PÚ. Když si to tady člověk pročítá, tak mám dojem, že někteří buďto neuvažují, nebo nechtějí uvažovat. Oháníte se tím, že bez PÚ se dá jezdit krásně. Hlavně když máte tanky, co krásně vydělávají. To je potom lahoda. Ale kdyby jste si přečetli pořádně kolik jsem odjezdil a odjezdím bitev na tom druhém účtu, tak to ani nemůžete myslet vážně. Samozřejmě že když máte 5000+ bitev, tak už máte tanky, které vydělávají hezky. Ale když máte jen 2,3,4 tak toho moc nevyděláte. Jde to pomalinku, po pár tisícovkách. A vyjezdit si dostatek na všechno, je běh na dlouhou trať. Jasně, až tam budu mít tzv Moneymakery, bude to taky pohodka. Ale nejdřív je potřeba se k nim dostat. Takhle jsem to celé myslel. Já všechny ty, kteří to odjezdili bez PÚ obdivuji, protože to je fakt makačka. Ale neříkejte mi tady, že jste na začátku měly hned miliony a jde to všechno samo. Osobně bych se zhodnotil jako mírně pokročilý, a i tak mám problém s trojkou proti pětkám. Bez goldu, bez doplňků, bez pořádných posádek. To je sakra rozdílné hraní. Takže trošku soudnosti a ruku na srdce, při stavu 237 bitev a denním odježdění max 15 bitev jste ty miliony měly? Pokud ano, tak mi napište do PM jak, budu za to rád. A prosím netahejte tady akce z loňského roku. To je jako když mi má dcera (5) řekne, že maminka ji češe jinak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš naprostou pravdu Charlie, jenomže, tak to prostě je a nebude to, zřejmě, hned tak jinak. Takže zbývá, buď se s tím smířit nebo se na to vybodnout. Ale jedno vím jistě, nářky ničemu nepomůžou.   :-)

 

No vzhledemk tomu, že s některejma bugama a fíčurama sem se nikdy nesmířil, tak už jen čekám, jak moc hratelný a zábavný bude WT:GF. Protože upřímně náhoda ve WoT nikomu nevadila, dokavad se nezačaly množit tanky, kterejm po zásahu s uberlow DMG rollem zůstalo 5HP, oneshoty od KV-1S z otočky a podobný úžasnosti.

 

Takže jakmile Gaijin otevře Open Betu, půjdů zkoušet - a pak se uvidí.

 

WoT nezahodím, na to tam mám příliš kamarádů, a čekám na Historický bitvy (který WG slibuje někdy od Closed Bety nebo jejího konce), ale možná to dopadne jako s Bad Company 2 - bavila mě jaxviňa, ale stejně sem přešel na BF3 (kterej už tak super nebyl a ani ho už nehraju) a pak na WoT. A teď si jí zahraju občas rekreačně.

 

Jasson: upřímně? Já bych tu hru ve stavu, v jakým je, nechtěl znova rozjíždět ani za nic. Jsem FAKT vděčnej, že sem si svoje odjezdil po uvedení, kdy tanky byly uplně jinak balancovaný, některý stroje měly jiný výdělky, a hlavně - úroveň hráčů byla UPLNĚ jinde. Jo a cca tři čtvrtě roku sem hrál s prémkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím pokorně přiznat, že moje závislost na WoT je až nezdravá. :confused:  Sice hra šla z disku pryč, ale hned druhý den jsem ji zase nainstaloval..... Takže tím pádem mohu říct, že ač se WG zřejmě snaží, tak výrazné zvýšení pingu trvá stále, jen těch mikrolagů naštěstí není tolik. 

Ohledně víkendového hraní asi tolik, výborná zábava s Obj.740, trolení s opět zakoupenou KV2(je lepší jezdit v četě, páč 22,5 sec je dost dlouhé nabíjení), průměr s Leopardem PTA a dost velké trápení s AMX50100. S frantíkem za prvé hrozně lamím a za druhé mám dost smůlu na týmy. Prostě s tím amxkem nedokážu ještě tak ovlivnit bitvu jak s jinýma takama a na úspěšnosti je to sakra poznat..... :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omyl, Jásone. Denní hlášení není od toho, aby si tu kdekdo ulevil. Od toho je vlákno "Ulevte si..." nebo jak se jmenuje ;-) Kde je vlastně náš tučňák??

A nechápu, co pořád píšeš o 15 bitvách denně. Dle podpisu jsi za posledních 30 dnů odehrál cca 23 bitev každý den, od pondělí do neděle, za posledních 60 dní dokonce 25 bitev. To už je slušná porce. Při 12k bitev musíš ty miliony mít taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend byl docela dobrej, relativně jsem se naučil jezdit s typem 58, i když ten gun.....fuuuu, pro germána jako já je to čisté utrpení, jinak klasika devítky medonosné, kvanta medailí, dokonce i pár epických...zjistil jsem, že můj limit průměrného měsíčního WN8 je cca 2600, sice jsou dny, kdy to uletí přes 3000, někdy i ke 4000, ale jsou to spíš výjimky a mažou ty dny, kdy je to slabší, myslel jsem, že se ještě budu škrabat nahoru, ale asi už to nepůjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend byl docela dobrej, relativně jsem se naučil jezdit s typem 58, i když ten gun.....fuuuu, pro germána jako já je to čisté utrpení, jinak klasika devítky medonosné, kvanta medailí, dokonce i pár epických...zjistil jsem, že můj limit průměrného měsíčního WN8 je cca 2600, sice jsou dny, kdy to uletí přes 3000, někdy i ke 4000, ale jsou to spíš výjimky a mažou ty dny, kdy je to slabší, myslel jsem, že se ještě budu škrabat nahoru, ale asi už to nepůjde

Pokud si to pamatuji dobře, tak v sobotu jsem dal pár her i s tebou a musím říct, že to hraješ opravdu moc dobře. Osobně se do klanových čet moc necpu, začnu to najednou hrát jak po lobotomii, ale tebe jsem myslím "potkal" v četě už aspoň 2x a vždy velká pohoda, radost hrát, dík.   :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omyl, Jásone. Denní hlášení není od toho, aby si tu kdekdo ulevil. Od toho je vlákno "Ulevte si..." nebo jak se jmenuje ;-) Kde je vlastně náš tučňák??

A nechápu, co pořád píšeš o 15 bitvách denně. Dle podpisu jsi za posledních 30 dnů odehrál cca 23 bitev každý den, od pondělí do neděle, za posledních 60 dní dokonce 25 bitev. To už je slušná porce. Při 12k bitev musíš ty miliony mít taky...

Sorry, ale ty jsi buď natvrdlý nebo neumíš číst. Ano, to je můj standartní účet, kde mám skoro 12K bitev, 27 tanků v garáži, 18mega na účtu a nevím co s tím, mám tam 1999 goldů, 98 dní PÚ a všechny tanky vybavené. A píšu já o něm? Vadí ti, že jsem se zmínil o tom, že jízda s malinkatými tanky bez PÚ je horor? Nebo mi snad chceš říct, že ty jsi hned od první hry vydělal bez PÚ 25K za bitvu? Pokud ano, tak jsi mistr. Pokud ne, tak zkus napsat něco konstruktivního. Jednou meleš něco o tom, že nevidíš můj podpis, potom tady vypustíš takový blábol na co si já stěžuji. Ty jsi zapomněl na včerejší debatu? Neděle ti dala asi sakra zabrat. 

A k tomu brečení, všichni tady pobrekávají. Málokdo se smíří s tím, jak hra funguje, ale je to součástí hodnocení hry. Hra nás "baví", ale jsme Češi, tak si musíme postěžovat. Nic není dokonalé. Ale myslím si, že většina komentářů a hodnocení hry je zcela objektivně subjektivní. Někdy pustí víc negace, někdo méně. A někdo nenapíše ani denní hlášení, ale musí pořád psát voloviny  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nebrečím, já jsem megaspokojený s hrou. Proč jsi tak nabroušený? Hoď sem druhý účet a bude jasno. Mluvíš o výdělcích obecně, ne o výdělcích na nějakém pofiderním účtu. A jestli máš čas hrát plnohodnotně dva účty, klobouk dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nebrečím, já jsem megaspokojený s hrou. Proč jsi tak nabroušený? Hoď sem druhý účet a bude jasno. Mluvíš o výdělcích obecně, ne o výdělcích na nějakém pofiderním účtu. A jestli máš čas hrát plnohodnotně dva účty, klobouk dolů.

Nn, já mluvím o výdělcích na začátku. O tom tady celou dobu melu a někteří melou o tom, že si musíš najít tanky které ti ty prachy vydělají. Což jde dost těžko, když jsi na samém začátku. A ještě pochválím všechny, kteří to zvládli bez úhony a opět někteří to vidí jako kritiku, nebo bůh ví co. Nevím ještě, co si představuješ pod pojmem plnohodnotné hraní. Celkově dám za den cca 20-30 her, většinou v odpoledních až večerních hodinách. A když nemám co dělat, nebo mám čas, tak i 35. Protože když je člověk pánem svého času, tak to není problém. I když 35 her jsem zahrál naposled snad někdy v lednu a jinak o svátcích. Dám ti tady i podpis z druhého účtu, aby jsi byl ještě megaspokojenější  :cool:

 

SigCustom.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K ARL....papírově by to neměl být bad tank. Ale já sním mám hrozné hry. Vždy dostanu nějakou mapu, která je snad pro ARL ta nejhoší....pořád nemám cíle..nemám žrádlo. Páč mapy jsou velké a něž tam dojedu je win. Je vidět na kilák a tak na dálku se sním třílí hrozně. Kanon bez 100% zaměření je klasicky francouzký.....netrefí nic. Jinže než zaměříte, tak už dávno svítíte a lítá to do vás....pořádně to nesklopí, takže se musí vyjíždět...což je u lenocha problém.....

Fakt sním trpím...kdyby mi to dalo alespoň nějaké městské mapy. Tam se s tím 90mm kanonem dá zahrát pěkně. Ale město jsem měl jednou....nejhorší je ta velikost a lenost....těžký je, že by měl vydržet i zásah od atomovky. Ale realita je jiná. Pancíř jen tank zpomaluje....přeexpím ho, ale je to utrpení.

 

Máš to ARL v topu? On ten topový motor dosti výrazně přidá na pohyblivosti, stejně tak jako pásy. Než jsem nasadil top motor, byla to líná veš. Následně se změnila na... svižnou blechu :-)

 

Jinak ten "klid zbraní" přijímám... IMHO jsme se shodli v zásadních bodech (artyny jsou otravné / hrají je hodně rajčátka, aby si alespoň trošku zastřílela atp.), rozdílné názory jsme měli v "detailech". Co už, každý může mít svůj názor (správný i špatný), každý má právo nenechat se přesvědčit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že Jejkey není schopen (ačkoli všechno zná a všechno umí) vytvořit si logo klanu sám a musel použít pro svůj klan mého avatara a že všechny mé příspěvky na toto téma byly okamžitě smazány (nevím proč), měním si avatara na obrázek, který snad už nikdo jako logo klanu (proto jsem použil logo Rammstein) ani nic jiného nepoužije.

 

P.S. Jejkeyi, hnáty by ti neupadly, kdybys poslal PMko, že se ti to líbí, klidně bych ti to přenechal. Jenomže ty ve své přezíravosti nejsi slušného chování schopen.

 

Jsi upad' na hlavu, ne? "Jejkey" to tady vysvětloval, tudíž netřeba hysterčit a měnit avatara :-D tvl, kolik ti je, 10? Tu lamu jsi evidentně stáhnul coby obrázek z netu a ty si tady DOVOLÍŠ ho přisvojovat?? Tím se dostávám na začátek svého příspěvku... jsi upad' na hlavu, ne? :-)

 

Jestli ti byly smazány příspěvky, tak evidentně nepatřily do "denního hlášení", což můžeš být - vzhledem k jejich obsahu (který si pamatuju) - jenom rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě se zeptám

 

- vím, že se na to nedá jen tak odpovědět neb je to hoodně subjektivní - která Devítka je blbuvzdorná, aby ji zvládnul i noobík jako já ... :) (ideálně bez NLO tanků)

 

- jsou někde k mání replaye dobrých hráčů? koukám na wotreplays.com, ale pokazdý si na noometru kontroluji, jestli dotyčný hraje v průměru skutečně dobře nebo se mu jen povedla ta jedna postnutá bitva

 

dik

 

Pokud je to i tvůj herní nick, tak jednozněčně žádná, taky jsem začínal a měl jsem první devítku e-75, ale věř mi, že ani její blbuvzdornost mě neubránila od toho, abych to hrál jak lama, tam tě nic nezachrání, jenom schopnosti, devátý tier už je docela složitý na hraní, navíc v public džungli je to hardcore a hru ti to může jenom zhnusit, nechci říkat, že tam budeš kazit hru dobrým hráčům, protože i tam je to rudé moře, ale rozhodně nečekej nějakou extra zábavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi upad' na hlavu, ne? "Jejkey" to tady vysvětloval, tudíž netřeba hysterčit a měnit avatara :-D tvl, kolik ti je, 10? Tu lamu jsi evidentně stáhnul coby obrázek z netu a ty si tady DOVOLÍŠ ho přisvojovat?? Tím se dostávám na začátek svého příspěvku... jsi upad' na hlavu, ne? :-)

 

Jestli ti byly smazány příspěvky, tak evidentně nepatřily do "denního hlášení", což můžeš být - vzhledem k jejich obsahu (který si pamatuju) - jenom rád.

 

Divil bych se, kdyby ses neozval. :-) ....na hlavu jsem neupadl a není mi deset :-)

Nešlo o ten obrázek ale o ten ořez....a nehodlám se k tomu vracet.

Přeji ti krásný den, mamlassi. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že Jejkey není schopen (ačkoli všechno zná a všechno umí) vytvořit si logo klanu sám a musel použít pro svůj klan mého avatara a že všechny mé příspěvky na toto téma byly okamžitě smazány (nevím proč), měním si avatara na obrázek, který snad už nikdo jako logo klanu (proto jsem použil logo Rammstein) ani nic jiného nepoužije.

 

P.S. Jejkeyi, hnáty by ti neupadly, kdybys poslal PMko, že se ti to líbí, klidně bych ti to přenechal. Jenomže ty ve své přezíravosti nejsi slušného chování schopen.

 

Hochu, ty bys měl klečet na kolenou, když s ním mluvíš, ty dítě nezbedné! Navíc tu bylo xkrát vysvětleno, jak to s tím avatarem je, ale ty jedeš tu svou jako kolovrátek.

Jeykey je sice svérázný, ale má svůj názor, který na něčem stojí, i když s ním v něčem nemůžu souhlasit, tak to respektuju. Zatímco ty působíš jako stará zaseklá gramofonová deska s nahraným ferdou mravencem, teda spíš broukem pytlíkem, tvoje názory jsou jako silikonové kozy, můžou se jevit dobře, ale když se díváš(čteš) pozorněji, zjistíš, že jsou fake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...