Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

T25/2 někomu vyhovuje, pro mě to bylo peklo. Ale má celkem slušnou věž + depresi, takže se dá něco zahrát. T28proto... prostě si vyber stranu, vypni mozek a jeď dopředu, dělo nemá problém prostřelit vše (Maus a E100 čelně goldem do věže), 8ky odráží celkem slušně, ale ta rychlost... ach ta rychlost.

Zas až tak hrozný grind to není, jsou daleko horší lajny a T30 je prostě pohádka :smile:

 

 

Mimochodem.. jsem si na testu zkusil E4, může mi někdo říct proč bych ji měl kupovat? Reload je o 1,2s rychlejší, dmg stejnej, penetrace T30 stačí. E4 mi přijde neohrabanější, nemá tak dobrou věž, nemá depresi a má 10kovej MM. Tohle všechno mám vyměnit za víc hp a o 1,2s rychlejší reload? Proč bych to dělal?

Presne tak E4 ma svoje casy davno za sebou, odkedy jej zobrali pancier z veze sa do nej vobec neoplati ist, zato E3 je uz ine caffe :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to meleš? T25/2 je náhodou super tank a T28P taky. T25 jsem si nakonec i nechal a teď přemýšlím že si necham i Prototype, ale nevím kde furt brát posádky.

ja s T25/2 tiež trpím :D však to delo je výsmech .... Nashorn je tier 6 a má to delo presnejšie, rýchlejšie mieri, nabíja, lepšia pene .... na T7 mať 170 pene je niekedy dosť málo hlavne na TD kde hráš odzadu a proti tierom 8 .... taká IS-3 je dosť problňem :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ciniminies, on 28 Jan 2014 - 17:05, said:

 

ja s T25/2 tiež trpím :D však to delo je výsmech .... Nashorn je tier 6 a má to delo presnejšie, rýchlejšie mieri, nabíja, lepšia pene .... na T7 mať 170 pene je niekedy dosť málo hlavne na TD kde hráš odzadu a proti tierom 8 .... taká IS-3 je dosť problňem :/

přeci nechceš srovnávat TD s otočnou věží a bez ni.... ??

minule tu někdo psal, ze se nějakýmu TD pomalu otáčí věž - je to TD a vždy by se měla sčítat rychlost otáčení věže a podvozku. přeci nikdo nemůže chtít ,aby se samotná věž otáčela tak rychle, jako celé TD bez věže - a přitom si na to někteří stále stěžují....

nebo napr. zmineny Nashorn umi vyjet bokem z poza šutru, vystřelit a zase se schovat? ne, to umí jen otočná věž a proto musí být penalizována.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja píšu o vozidle jako celku.

jasně, vyber si z každého vozidla to nej co ti vyhovuje a WG ti to dá dohromady.

ano T28 a T28p. možná mají stejné delo, ale jeden ma napr. pancir 200 a druhy 250 - vzdy je tam nejaka kompenzace.

takze pokud srovnáváš Tier7 s věží a Tier6 bez věže, tak dle mého je to hloupost - a je jedno o čem píšeš - jestli o dělu, rychlosti, pancíři nebo dohledu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voee...opouštím 9 a 10 třídu. Skoro každou dvě až tři praso artyny. Zas jen hard camp a ze hry je tak nuda. Teď první tři artyny....2x46% a jedna 48%.....

Klasika..... s tanky neumí ani zatočit, ale klikačka jim jde. Nikdy, ale opravdu nikdy nepochopím kdo za to může hrát. Jen to ukazuje na povahu člověka....pěkně z teplíčka, přes celou mapu....ani neumím popsat jak snima pohrdám...

Teď jsem v souboji jeden na jednoho sfouknul briťáka 183....Adrenalin jak kráva. A kdo mě dorazil, že? 46% nula .....splešem...

nafackovat by si měly....nuly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.tier

Děkuji všem za doporučení! :)  V užším výběru se ocitla ST1 a nově nejtěžší z nejtěžších T54.... :biggrin:

Zdar, mám ST-I, můžu jen doporučit, velmi dobře hratelný tank. Ale musíš si dát ze začátku hned to druhé dělo, koupit torzní tyče místo expení podvozku a hned jet na lepší věž a top dělo.  Tak to řekl Velký Akcido a já potvrzuji, že je to pravda.  Použít free expy, já jsem si to druhé dělo kupoval jen za ně, šetřil jsem. Pro mě je to opravdu dobrý tank, i když nemůžu srovnat, jiné HT 9. tier nemám. Když to jde, ukazovat jen věž.

Nechci nikoho od tohoto tanku odrazovat, není to jeho chyba, ale co se mi včera přihodilo a jak mě WG potrestal za předchozí výhry : ST-I s top dělem, Mapa Severozápad, začínám dole, jedu vlevo a sjíždím z takového hrbolatého svahu. Najednou , Velitel zraněn !!!, tanku ale nic, ani pás, ani škrábnutí.  Co naplat, uzdravím velitele, jedu dál, dochází ke střetu. 4x ding, 1x pás, ( a to všechno na vzdálenost cca 100 m ) Střelba do tří tanků, neprostřelím ani tier 8. Dostávám 6 zásáhů a odcházím do věčných lovišť jako noob . A nekecejte mi o úhlování a weakspotech.

Někdo tady před pár dny psal, jak je znechucen hráči, co mají v konečném výsledku s X.tierem HT 0 dmg. Nevím, jak na X. tieru, ale na IX. to jde docela dobře :(  Mějte se.

 

 

Děkuji všem za doporučení! :)  V užším výběru se ocitla ST1 a nově nejtěžší z nejtěžších T54.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kto tu hovorí o veži ?! :D ja vravím o DELE..... T28 a T28 prot majú to isté delo, T30 a T95 tiež, tak prečo nemá T25/2 delo z T25 AT? ..... ja som hovoril že to delo tier 7 je horšie ako u nemcov tier 6 .... je to skrátka ŠROT

Už jsem to jsem jednou někam dával. Koukni se jak se řádit s T25/2. Musíš hrát zanďoura, používat hulldown a jde to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem chtěl zvednout win na AMX 50B... 45% s 3050 dmg/bitva je opravdu epický. Tank mi sedí stejně jako předchůdce...

Skončil jsem s výsledným winem 44%, avg dmg 3150 na bitvu. 2 remízy během 6 bitev. Erlenberg a poté Komarin... jakmile jsou na obou stranách 2-3 WT E-100, nikdo se nehne. Efekt lepší jak artina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož večer pohoda. V četě s Kanárem a Georgem. Jenom dva losty...poslední hry. Hrozně se rozmohl nešvar debílků se tlemí, když puknem. Mám 2500dmg on 700 s KV1s a ihned v palí do chatu "polski noob"....hráči bez slušnosti a respektu. Pak kouknu na staty a má 46%.....

Když se mu v garáži vytlemím tak nikdy neodpoví....Prostě nuly co si užívají těch pár winů za den no.... :woot: .

 

Jinak jsem jel i Háčko...asi 5 bitev a vše win. Začíná se mi moc líbit. Neudělá tolik dmg a práce jako M18, páč si prostě tak rychle pro dmg nedojede, ale ta rychlá přesná fluska spolu s 950hp....ten tank fakt podrží. Přesný opak M18, proto je střídám. Každý chce jiný styl....osobně si myslím, že je lepší jak KV1S....obecně ne, páč 70% hráčů s ním nezahraje, ale pro zkušeného hráče je super....face to face nemá na 100% KV1S šanci. Ještě mě v souboji na blízko nedala. Satčí abych jednou dingnul a ještě mi 400 - 500 zbude...Na dálku to nemá ani cenu psát.....

Navíc z kopce Háčko frčí 60km! Na přepady super. Fakt zábavná alternativa za M18 a hlavně za KV1S.

 

EDIT: Georg chudák měl tu hru smůlu....zahlásil" jedu si pro hlídku". Jenže měl tu smůlu, že tam jel enemy zmatený scout rudý jak rajče, ale než umřel tak Georga nasvítil....někdy mají štěstí sičáci :biggrin: A já málem umřel smíchy....jedu si pro hlídku :woot: .

Jo ještě doplním....vidíte tu naši E25? 4killy a 2000dmg. A to se zapojil do hry až na konci..totální, ale totální noob. Fakt lempl jak blázen...a má 4ks a 2k....E25 je OP UFO....

 

1390945083.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voee...opouštím 9 a 10 třídu. Skoro každou dvě až tři praso artyny. Zas jen hard camp a ze hry je tak nuda. Teď první tři artyny....2x46% a jedna 48%.....

Klasika..... s tanky neumí ani zatočit, ale klikačka jim jde. Nikdy, ale opravdu nikdy nepochopím kdo za to může hrát. Jen to ukazuje na povahu člověka....pěkně z teplíčka, přes celou mapu....ani neumím popsat jak snima pohrdám...

Teď jsem v souboji jeden na jednoho sfouknul briťáka 183....Adrenalin jak kráva. A kdo mě dorazil, že? 46% nula .....splešem...

nafackovat by si měly....nuly.

Nazdar, tohle, co jsi napsal o artynách, je pěkná blbost, máš určitě víc nahráno než já a víc zkušeností, ale tohle je prostě hovadina. Já jel ruské arty do 6. tieru, pak už mě to nebavilo, ale určitě to není o tom, že hráči za arty mají zkurvenou povahu, to jsi silně přestřelil, slušně řečeno. Ono to taková sranda zase není. I když stojíš na vhodném místě, plno tanků se někde kryje. Střely létají mimo jako u ostaních strojů, zasáhnout tank v pohybu vyžaduje daleko víc zkušenostim a odhadu, než s normálním tankem. A díky rush attack blbům si pro tebe každou chvíli někdo dojede. Takže žádná klikačka.

Takový hráč jako ty, už určitě vyzkoušel skoro všechno, tak dej taky artyny a uvidíš a nekecej něco o povaze lidí, kteří hrají za arty.Dělostřelectvo do hry prostě patří. Narozdíl od artyn  nevím, jak se např. v bitvě u Kurska a Prochorovky uplatnili scouti To k zamyšlení pro ty, co přemýšlí nad reáliemi hry. Arty mají ve hře reálné místo , ne scout. Jestli se mýlím, tak mě opravte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z dnešního hraní jsem mírně řečeno rozladěn. Asi 5 proher v řadě s milovanou T30. 4 byly prostě otřesný týmy, dojedete na svůj flek, dvakrát vystřelíte a prohráváte o 5 tanků... A jednou to byla opravdu pěkná hra, která skončíla remízou. Nám zbyl deathstar se 100hp a soupeřům jgpzE100 se 100hp, s deathstarem jsme pěkně komunikovali, dohadovali kdo půjde první a bude spotit, atd. Takže tahle remíza mě ani nemrzí.

 

A pak se mi povedlo na lakeville 3x za sebou trefit T62A poslepu aniž by byl spotlej na středu, jen jsem odhadnul kde bude. 3x hit a mrtvej nasranej T62A :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: Georg chudák měl tu hru smůlu....zahlásil" jedu si pro hlídku". Jenže měl tu smůlu, že tam jel enemy zmatený scout rudý jak rajče, ale než umřel tak Georga nasvítil....někdy mají štěstí sičáci :biggrin: A já málem umřel smíchy....jedu si pro hlídku :woot: .

Jo ještě doplním....vidíte tu naši E25? 4killy a 2000dmg. A to se zapojil do hry až na konci..totální, ale totální noob. Fakt lempl jak blázen...a má 4ks a 2k....E25 je OP UFO....

 

To křovíčko na Malinovce mi skoro pokaždý vyjde a jsou z toho parádní výsledky. Ten scout mi to zmrvil....hlídka se nekonala :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, to je zajimavy jak tu T30 popisujes. nekdo ji tady zase chvali. me prisla od pohledu docela zajimava, proste T34 s lepsim delem. myslim ze kdyz jsem si zvykl na T34 tak bych se naucil hrat i tohle :) ale nepujdu do toho. mozna zkusim na testu. na X tieru to byl tenkrat dost zajimavej tank, kompletne jiny nez ostatni tehdejsi heavyny. spoust alidi na to nadavalo, ale me se to libilo, davalo to mrdy za 750 (tenkrat to neco znamenalo:))) a papirovej podvozek to nedovolil hrat kazdy lame

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučte nějakej americkej low tier tank (tak do 5ky), kde bych si mohl vyškolit alespoň velitele pro budoucí T32ku, odmítám hrát osmičku bez žárovky. Na tom jestli to bude light/med/hvy mi nezáleží, přetrénuju to za goldy.

 

Za mě jednoznačně T49 ale nevím, jestli jde přeškolit velitel z TD na HT. Jinak určitě T1 Heavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda tady je témat na odpověď  :smile:.  Tak předně k hlášení ke včerejšku. Stačil jsem dát jen 6 her, 5x jsem vyhrál a pak jsem musel zase hru vypnout a jít dělat užitečnější věci. Hezky jsem si zastřílel, dal sice jen dvě akce, ale světe div se. Ani jednou jsem nemusel vytáhnout goldy, protože jsem prostě měl dobrý MM maximálně +1. Takže celkově spokojenost. 

Tak a zkusím i já zodpovědět pár témat. Začnu s T30. Ono to vlastně pořád není žádné TD. Prostě je to HT s hp TD (už je to jak v písničce od Mládka). Stejně jen co vystřelíte, tak svítíte přes celou mapu. Jen co pohmete podvozkem, už svítíte. Armor to nemá žádný ani nahoře, ani dole. Na IX vás do hlavy prorve kde kdo. Nebavím se o X. Jen VIII mají občas problém. Do podvozku vás prorve i 12t. Takže sice dělo, které dává pecky, ale jinak je ohnuté do pravého úhlu. Na víc jak 300m něco trefit je zázrak. Do 250m je to 50/50 a pod tuto hranici trefíte už spolehlivě, ale dost často bez DMG. A je jinak krásné, jak to každému funguje jinak. 

Další téma, které se dotklo i mě jsou artyny. Ano, je to humus a kolikrát jsem taky pěkně naštvaný, když stojím za šutrem a 46% indián mi ji za ten šutr pošle. Kdybych tam střílel já, tak trefím ten šutr 5x z 5 ran. Oni ani jednou. A na artyny to chce trošku skillu. Kolikrát se podíváte po bitvě a zjistíte, že ten ňouma má nastříleno jen to, co dal vám, plus maximálně o sto víc, protože trefil náhodou někoho jiného. Artyna umí ovlivnit bitvu velice, ale to vám musí Serb přát. Včera jsem měl hru, kdy jsem 6x vystřelil a první 4 rány neletěli nikam. A když říkám nikam, tak opravdu nikam. Až poslední dvě rány vyšly z kanónu a tak jsem aspoň trošku pomohl. Možná do hry nepatří, možná ano. Ale když tam jsou, tak je třeba se s nimi smířit. A když tam sedí dobrý hráč, a ví kde a jak pomoci, tak proč ne. Akorát poznáte dobrého artynáře od špatného. Dobrý nikdy nevypustí svou první ránu na první tank co svítí. Protože to je většinou scout nebo nějaký low tier. Ten si počká až na dobrého hráče nebo top tier tanky. Takže asi tak bych to definoval. A Švejku, mám jinak stejný problém s enemy arty  :biggrin:. 

A poslední byl dotaz co na vyexpení do V. tieru na žárovku. Moje odpověď je, že nic. Doporučuji co nejrychleji přeskákat na T29. Důvod? VII tier má boost na XP. A na T29 se posádka cvičí prakticky sama. Na V tieru nebo níže, budeš muset těch her odehrát 2x tolik. Už jen proto, že tam nenastřílíš většinou tolik dmg. Sice dáš třeba s T1Heawy hodně killů, tak samo i s T49, ale pořád to není dost, aby jsi měl třeba průměr XP na bitvu 700. To by jsi musel být už jó top hráč. Nehledě k tomu, že T49 bez žárovky je taky těžko hratelná tak, aby jsi nekempil raději někde vzadu. Za to s T29 700XP na bitvu jde hravě. Ale je to jen můj názor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...