Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ako si mozes uzivat SU-122-44? Ja som ho musel predat, lebo tie IX MM ma dohanali k psychickej nerovnovahe, hlavne pri penetracii a presnosti toho dela a HP tanku...

Mám s ní 408 bitev, 58,6% WL (jen sólo publik), průměr dmg 1400 a WN7 1779 (hraju úplně stejně jak s JgPantherem, srovnatelný výsledky, ale 1250 bitev), mě baví i SU-122-54 na kterou hodně lidí nadává, tam už ale takový výsledky nemám, spíš průměr. Taky nemám výsledky s O268 ani s Foch 155, z X. TD hraju jen s O263 (pohyblivý a má to pancíř).

Obecně mi ve hře TD vyhovují, hraju většinou sólo a snažím se dělat svou práci. Nemusím tvořit hru a přizpůsobuju se situaci na bojišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám s ní 408 bitev, 58,6% WL (jen sólo publik), průměr dmg 1400 a WN7 1779 (hraju úplně stejně jak s JgPantherem, srovnatelný výsledky, ale 1250 bitev), mě baví i SU-122-54 na kterou hodně lidí nadává, tam už ale takový výsledky nemám, spíš průměr. Taky nemám výsledky s O268 ani s Foch 155, z X. TD hraju jen s O263 (pohyblivý a má to pancíř).

Obecně mi ve hře TD vyhovují, hraju většinou sólo a snažím se dělat svou práci. Nemusím tvořit hru a přizpůsobuju se situaci na bojišti.

Na Obj. 263 sa tesim, urcite to bude moj oblubenec, mna bavia tie pohyblive rychlopalne TD-cka, preto som si aj kupil ten premiak SU, ale tie losy sa proste nedali, keby to malo penetraciu OK, ale dostat sa IX heavine na bok ta stoji strasne vela HP :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle bych neřešil, jsi jeden z 15 a odvedl jsi v bitvě jak je vidět maximum, stats ti šla taky nahoru tímto...a že se nevyhrálo ? to je život , win ratio je také o prostém štěstí na tým, spoluhráče....a čím vyšší tier , tím více je to poplatné....

 

já na tvém místě bych byl s tímhle navýsost spokojen :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dobou jezdím četu jen ve dvou a daří se nám držet kolem 70% wr na 9-10 tierech snad to takhle pujde dál

h-xbagajd5.png

tady jedna závěrečná potřeboval sem 4xkill na misi za 30 fragů a jít spát tak vezmu hellcata a skončilo to pro soupeře dost špatně 10 tanků u nich má 0 to je nej co sem zažil.

h-2lk739ll.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sálovka super..pěkně mě bolí nohy.

WOT? 50% win a jsem rád....z 12 her jen 6 winů.....dmg celkem v poho, to mě uklidňuje. Ovšem dneska ani našlapaná četa s Hellcaty, neměla šanci.....

Rudý odpad na topkách vše zařídil.....teď nebudu kecat, ale všech 12 her, jsem měli vždy brutální reds dobytek. Půlku winů jsme s četou uhráli, ale ty další ...to nešlo. 2500dmg....jenže proti 13....to prostě nejde....

Hnus, rychle spát.

Jeden ultra noob v topovém 8 HT britovi po svém "výkonu" napsal..."its a game"....

A já mu slušně odpověděl, ať jde do hajzlu, že WOT je týmová hra a díky jeho **** hře my prohrajem. Tak ať si jde hrát jiné ....games...

Kur...va tohle není BF2 nebo COD4....mozek....mozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek!

Dneska to byl IQ masakr....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. Tak dneska pozdě v noci cca 15 bitev , 4-9.tier. Pokaždé na 4-8. tieru, nevím jak to slušně nazvat, prostě ******** MM, ale naprosto totálně. Když něco nastřílím, prohra, když nic, tak občas výhra. Taky vezmu třeba HT, dostanu mapu, kde mi to s ním moc nejdema samozřejmě naopak u jiných strojů .Mám dneska pěkné dvojnásobky :) 

A ještě k těm goldům, jak jste přede mnou psali. Kdyby byl MM jeden tier, tak nejsou vůbec potřeba, já je nepoužívám ani teď, jsem starý a pomalý, nestačím zhodnotit situaci a včas přebít  a hlavně  si na to ani nějak nevzpomenu a nejsem magor, abych jezdil jenom s goldovou municí. Když byly goldy jen za peníze, tak budiž, když chce někdo WG platit..., ale teď ? Má to vůbec ve finále vůbec nějaký finanční přínos ? Já bych chápal třeba omezení , že si  můžete koupit cca 1-2 goldové munice na hru, budiž. Ale ládovat to jenom goldy a vymlouvat se, že mám špatné dělo ? Každý stroj ve hře je nějaký, má své plusy a mínusy, s tím se podle mě musí počítat a hrát. Myslím si, že pokud není goldová munice omezena, tak se prostě do hry vnáší další nevyváženost, nastavené parametry strojů prostě už tak najednou zcela neplatí. Co byste třeba říkali tomu, že WG po nějakém patchi dá možnost si za goldy koupit lepší pancíř, reolad nabíjení, zaměření  apod apod. Vždyť v principu je to vlastně to samé. Je to navíc zvýhodnění oproti nastaveným parametrům stroje. 

Mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak ze včerejška se mi chce ještě teďka blinkat. opět jsem přes noc zapomněl hrát. Nevím jak to WG dělá, ale občas si připadnu i já jako ruďoch, který hře vůbec nerozumí. A byla to taková klasika, kam jsem najel, tam se naráz objevila horda enemáků, i když tam potkám většinou tak jednoho nebo dva. Spoluhráči jen koukají, jak mě někde rozemelou a čekají za rožkem až se ta horda vyřítí na ně. Vrcholem všeho byla hra s Hellcatem, kdy jsem si vyjel na Crusadera. Tento pětkový tank má 450Hp. Dělo na kočce má průměr 240. Asi nikoho nepřekvapí, že mě ten Crusader ustřílel. I s naražením, kterým jsem mu vzal 20Hp mu zůstalo 70Hp. Když to spočítám, dal jsem mu 2x po 180. Takže ať mi nikdo neříká, že to nebyla ochrana total retarda, který celou dobu stál za šutrem a ani jednou nevstřelil. Za celou bitvu měl 540dmg a jeden kill. No a takto mohu pokračovat dále. Killy jsem dával dohromady velice pomalu, protože tankům jsem nechával vždycky něco málo, aby je mohl dorazit někdo jiný. Takže akci jsem sice splnil ale celkový výsledek a dojem ze hry byl naprosto strašný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Každý stroj ve hře je nějaký, má své plusy a mínusy, s tím se podle mě musí počítat a hrát. 

 

V podstatě s tebou souhlasím, jenomže, pak bys potkával jenom stroje, které jsou na daném tieru OP a nic jiného. Při mm +-2 si nedovedu dost dobře představit, jak bojuje například Sherman se sedmými tiery bez goldů. Ano, najdou se masochisti ale s goldy, ač je výsledek nejistý, je šance větší. Museli by snížit battletier na +-1, pak by mohli goldy úplně zrušit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě s tebou souhlasím, jenomže, pak bys potkával jenom stroje, které jsou na daném tieru OP a nic jiného. Při mm +-2 si nedovedu dost dobře představit, jak bojuje například Sherman se sedmými tiery bez goldů. Ano, najdou se masochisti ale s goldy, ač je výsledek nejistý, je šance větší. Museli by snížit battletier na +-1, pak by mohli goldy úplně zrušit.

Hmm tady by stačilo jedna věc. A to mapy, kde máš možnost manévrovat. Není potřeba goldů a ani MM+1. Prostě udělejte dostatečně velké mapy, aby jste se těm tankům mohli dostat do boku, aniž by vás někde na 300m rozsekala hromada campujících neviditelných TD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera 15 bitev, denní kredity doma a jedna parádní bitva s KV1 kdy jsem dal 9 kilů a skoro 3k dmg, posléze jsem to raději rychle vypl, jelikož poslední 2 bity byly už jen utrpení :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tady by stačilo jedna věc. A to mapy, kde máš možnost manévrovat. Není potřeba goldů a ani MM+1. Prostě udělejte dostatečně velké mapy, aby jste se těm tankům mohli dostat do boku, aniž by vás někde na 300m rozsekala hromada campujících neviditelných TD.

To by se mělo tesat do skály !!! Snad dokonce kdysi dávno tahle hra tak měla vypadat. Nějak se to ale zvrtlo. Asi peníze :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. Tak dneska pozdě v noci cca 15 bitev , 4-9.tier. Pokaždé na 4-8. tieru, nevím jak to slušně nazvat, prostě ******** MM, ale naprosto totálně. Když něco nastřílím, prohra, když nic, tak občas výhra. Taky vezmu třeba HT, dostanu mapu, kde mi to s ním moc nejdema samozřejmě naopak u jiných strojů .Mám dneska pěkné dvojnásobky :) 

A ještě k těm goldům, jak jste přede mnou psali. Kdyby byl MM jeden tier, tak nejsou vůbec potřeba, já je nepoužívám ani teď, jsem starý a pomalý, nestačím zhodnotit situaci a včas přebít  a hlavně  si na to ani nějak nevzpomenu a nejsem magor, abych jezdil jenom s goldovou municí. Když byly goldy jen za peníze, tak budiž, když chce někdo WG platit..., ale teď ? Má to vůbec ve finále vůbec nějaký finanční přínos ? Já bych chápal třeba omezení , že si  můžete koupit cca 1-2 goldové munice na hru, budiž. Ale ládovat to jenom goldy a vymlouvat se, že mám špatné dělo ? Každý stroj ve hře je nějaký, má své plusy a mínusy, s tím se podle mě musí počítat a hrát. Myslím si, že pokud není goldová munice omezena, tak se prostě do hry vnáší další nevyváženost, nastavené parametry strojů prostě už tak najednou zcela neplatí. Co byste třeba říkali tomu, že WG po nějakém patchi dá možnost si za goldy koupit lepší pancíř, reolad nabíjení, zaměření  apod apod. Vždyť v principu je to vlastně to samé. Je to navíc zvýhodnění oproti nastaveným parametrům stroje. 

Mějte se.

O těch goldech jsem tu už psal. Nelze to vzí zpět ze čtyř důvodů:

1. Několik lajn tanků a patchů bylo postaveno v době godlů a některé stroje by tak bez gold municne nebylo možno zastavit. Hra už je na goldy bohužel nastavena.  Muselo by se vše brutálně překopat.

2 . Mapy......staré dobré mapy jsou pryč. Většinou potkáte enemáka čelně...a není moc možností jej nějak přetaktizovat.

3. V začátcích hry, kdy většina hráčů tušila jak se WOT hraje, byla hra v tomto ohledu náročnější. MM + - 3 tiery. A v týmu byly třeba jen dva stroje, které byly schopny sundat čelně enemy topky. Většinou to byly TD nebo taky naše topky. Určitě si budte pamatovat, že o WINu nerozhodovala tak jako dnes kvalita týmu, ale to jestli naše topky měly top kanon nebo ne. Když jejich Ferdíci měly 128 a naši jen 105, bylo většinou vymalováno. Prostě tými byli daleko více vyrovnané. Opravdu úroveň vyzkoumání topek byla zásadní.

Hlávní ovšem bylo, že ti hráči co měli ty dobré kanony, tak si to většinou uvědomovali a nechípli 30s po startu. Páč pak byl neskutečně těžké enemy topky zastavit. Nebylo nikoho kdo by je zastavil.....dokážete si to představit ted´? Kolik her můj Hellcat zachránil v 8 hrách! Páč naše  8 TDa HT lehly ihned na začátku. V dnešní době masové demence by hra bez goldů ve špatným MM, byla nehratelná. Včera se mi to jen potvrdilo....jeden 44% ruďoch na topkách za druhým.....(pár i 41%)

4. WG buflo pancíř, předělalo systém....kdyby se goldy odtranily, tak by WG muselo něco udělat i s tím. To, co člověk před érou goldů v poho penetroval, teď už dingá....

 

 

Já goldy taky nemusím.....ale používám je hojně. V případě, že chcete vítězit, neexistuje nic mezi. To si nesmíme namlouvat.....člověk musí hrát na 120% a goldy k tomu potřebujeme....ať se nám to líbí nebo ne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě s tebou souhlasím, jenomže, pak bys potkával jenom stroje, které jsou na daném tieru OP a nic jiného. Při mm +-2 si nedovedu dost dobře představit, jak bojuje například Sherman se sedmými tiery bez goldů. Ano, najdou se masochisti ale s goldy, ač je výsledek nejistý, je šance větší. Museli by snížit battletier na +-1, pak by mohli goldy úplně zrušit.

WG vyšlo vstříc hráčům co chtěli MM +-0 nebo přesněji, že každý musí probít každého. Ono dříve to bylo ve WoT jiné a bystřejší hráči pochopili, že tam kam jezdí HT v topu se s ničím jiným nemají cpát. Neprobijou a určitě chcípnou a enemácký HT se třeba za jízdy nebudou obtěžovat ani zastavit. Bohužel většina hráčů to není schopná pochopit nebo nechtěla a tak se jen nadávalo. Taky člověk neviděl Sherman jezdit do uličky smrti v Himlu, když tam s 90% jistotou bude enemácká topka s Lowe nebo aby tam jela M6, když tam bude IS4.

 

Ono je to taky dost o tom co hráči očekávají. Hodně si jich chce zastřílet obyčejnou arkádu na úrovni Moorhuhn a těm WG vychází čím dál ví vstříc. Pak tu máme hráče strategičtější, ale těch je méně co jim byl původní model a hry bližší. Kam asi patří hráči co vozí většinu goldmunice a když dostanou na oplátku ochutnávkou toho samého, tak nadávají jako špačci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera si jedna vopice pořídila E 25 a chtěla s tím naučit hrát + nějaký tipy/triky a sniper posty..tak jsme vyrazili v četě 2xE 25. :Smile_trollface-3: no, losování map nám moc nepřálo..ale s tím se dá smířit..jenže ty mančafty!! :facepalm_wowp: to bylo tak smutný..jak je možný, že naše top tanky během 3 minut vychcípaj, ale všechny enemy top přežijou až do konce bitvy?!

 

včera jsme zažili i krásnej případ vlivu barviček na výkon týmu. nalosovalo nám to skvělou mapu Skrytá vesnice, my top, celkem 5xVII. tier na obou stranách..my dva byli fialový, pak jeden žlutej a 2 oranžový, zbytek krvavej..někdo z enemy napsal "kill E 25 platoon first." (nečekaně)..u nás v chatu se objevilo "E 25's will win this game for us." odepsal jsem "no no no, play your best!" nechápu, proč si myslej, že 2 hráči z 15 dokážou sami vyhrát hru..krapet naivní. náš tým samozřejmě zahrál totální tužku a najelo na nás 6 enemy tanků a bylo vymalováno.

 

naopak mě potěšilo, když mi enemy nadávali do gold noobů. :Smile_trollface-3: jeden byl asi psychicky narušenej a neunes, že jsem ho rozstřílel a ze hry, co vypadala na lost, jsme to otočili na win..nadával mi do teploušů, buzerantů, že jsem si "skill" vyjezdil na goldech a jakej jsem ubohej noob, apod. :Smile_teethhappy: tak jsem mu odepsal klasiku "don't cry little child" a dal report za urážky. pak jsem ho chtěl ještě hned po bitvě vytrollit v garáži, ale když jsem chtěl zapnout soukromý kanál, psalo mi to, že Nelze založit soukromý kanál, uživatel byl odpojen. že by dostal BAN? :Smile_teethhappy: bylo to ihned po bitvě, takže pochybuju, že by to tak rychle vypnul.

se včerejškem spokojenost.

yzt7.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG nikdy už goldy za kredity neodstraní.

 

Jednak je tam vliv, který popisuje Švejk - hra je nyní "vybalancovaná" na goldovou munici.

A za druhé - a to je IMHO rozhodující - ekonomické zájmy, tedy prirorita WG.

 

Vidím to na sobě, samozřejmě že goldy používám, protože jinak nelze.

 

V dobách goldů za reálné peníze, jsem měl na účtě vždy přebytek kreditů +-10M trvale a tak "málo"  protože jsem měl v garáži 70 tanků, všechy osazené vybavením, sklad plný lékarniček a dalších spotřebních doplňků, prostě jsem vyježděné kredity rozforovával.

 

Nyní mé příjmy poklesly a to dost citelně. S Rejží jsem neměl vydělat za večer 1M, ale pokud budu střílet premium munici, tak vydělám místo 70k za bitvu jen 15K a to je prodejná žena rozdíl!! 

 

Jsem průměrný hráč, ale v rámci obecné úrovně WoT hráčů spíše ten lepší, takže drtivá většina hráčů WoT musí mít stejný problém - čím platit střelbu goldy. Ve hře vidím, že goldy střílejí i krvavě červení hráči, kteří musejí být v mnohem větší ztrátě po hře než já. A přesto pálí goldy, tudíž si na ně nějak vydělají.

 

Výsledkem - je tlak mít premium účet, premium tanky, trávit více času u hry, to vše zajistí vydělek na goldovou munici. A o to WG přece jde. 

 

Tím více mne iritují snahy WG goldovou munici nerfnout,chtějí zmenšit jejich dmg oproti klasické munci, jak se objevuječas od času v odpovědích vývojářů, to je dle mého soudu neskutečná prasárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On každý nejezdí v četě o třech lidech, víš?

ja v 90% taky ne.. zacal sem to praktikovat ve vetsim az v posledni dobe. Ted me nejvic ba, kdyz chcipnu a pozoruju svoje kolegy z cety jak hrajou, ze se spouste veci priucim.. Clovek si zajizdi svoje stereotypy a taktiky a lidi se kteryma hraju proste hrajou jinak, casto drzeji, jezdej jinudy atd.. Sem starej pes a novy kousky se naucim jedine takhle... pozorovat kolegy v akci je parada..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě s tebou souhlasím, jenomže, pak bys potkával jenom stroje, které jsou na daném tieru OP a nic jiného. Při mm +-2 si nedovedu dost dobře představit, jak bojuje například Sherman se sedmými tiery bez goldů. Ano, najdou se masochisti ale s goldy, ač je výsledek nejistý, je šance větší. Museli by snížit battletier na +-1, pak by mohli goldy úplně zrušit.

 

Tak to nevim co bys děla v Betě - tam si měl MM s třítierovým rozdílem. A stejně se hrálo líp, protože si věděl že osmičky si obstarají svoje a ty s pětkou je musíš dobře podpořit.

 

Tím více mne iritují snahy WG goldovou munici nerfnout,chtějí zmenšit jejich dmg oproti klasické munci, jak se objevuječas od času v odpovědích vývojářů, to je dle mého soudu neskutečná prasárna.

 

 

Nevím proč, ať jim klidně dají DMG 1/2 normální munice, bude to alespoň něco za něco - penetrace za damage. PzIV s přeboostovanejma goldama (teda goldama nastavenejma na zlatý prachy) byla tak brutálně OP, že si to WG nemůže dovolit ani u prémiovejch tanků (viz opakované nerfování Typa).

 

Mimochodem, pamatuje si tu někdo ještě na starej systém počítání HEček? Jak dávaly houfnice na KV nebo SU-152 za 900, když to dobře sedlo? To i s pětkou člověk složil osmičkovou hevynu takovým způsobem, že si z toho sedla na zadek. Pak to předělaly na "věrnější systém", dneska si skoro myslím, že to byl jeden z mnoha kroků vedoucích k donucení hráčů k nákupům prémka a gold munice, jakoby už tehdy WG počítalo s tím, že se ta hra ocitne tam kde je dnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...