Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak včera to šlo, spokojenost na low tierech :-D jen ten Jagtiger , tam se trochu trápím, dělo má mít přesný, já však netrefuju, prostě levé pazoury :-))) Potěšila mě KV1s, nastřílel jsem 4000 dmg , dal 7 kousků a přesto prohrál, za to však tank nemůže. Však podruhé mi to vrátil pěkným dvojnásobkem.Asi si jí začnu více všímat a to nemám posádku ani jedním perkem hotovým. Překvapila mě přesnost SU 76 a jeho topového děla, to šídlo střílí na 240 metrů jen vyčnívající poklop jako nic :-) Desítka nehrána ani jedna, koukám na ně , jak na ně sedá prach, ale dokud bude humus balanc TD a WT bez nerfu, hrát je nebudu :-) Za ty nervy mi to nestojí. Zaujal me příspěvek Lipferta , že hraje s čistou verzí hry,uvažuju , že to zkusím, na low tierech xmv nepotřebuju a zaměřovač stačí vždy i ten default. Včera jsem se ještě díval po hře na videa, koukám jak kdo hraje atd, byl tam jeden , recenzoval Pz 35 t a KV1, začátečník tak trochu, ale hrál dobře, jen když jsem viděl jeho posádky., že neměl na KV1 ani rychlonabiják a to já ji mám vyšperkovanou, včetně doplňků, maličko , ale jen maličko jsem se zastyděl, jak su rozmazlenej :-D

 

To se to pak hraje jinak, jenže jsem si uvědomil, že ne každej prostě má premium účet, ne každej má premium tank, ono hrát to bez všech pomůcek atd, pak se nemohu někdy tedy divit i když desítky , tam tomu nevěřím...že nejsou vybavené atd, tam to bude jen a jen rukama....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera vyjel s kámošem, má pár trojokovejch a čtyřkovejch tanků, část z toho artyn, já bral Mardera nebo T40. První tři bytvy naprostej luxus, svělý losy, pak nám MM nadělil naprostý lobotomiky, kdy sme pochcípali na Wideparku. Já stál s TD zakempenej naproti mostu a střílel tanky za ním, najednou koumám a sem jeden z posledních a proti mě vyjela AT2, KV, T1... asi šest enemáckejch tanků. No velice rychle sem zhynul, prohráli sme 15:2.

 

O pár her později, již jako trojčeta, sme zase hráli Widepark, stejná strana, stejná taktika. Stojím v křáku, najednou dostanu brutální štulec zezadu - Kriplík v japonic to do mě navalil. Tři naše Topka (T1, T-34 a ten japonskej šrot) mi kempily za prdelí, takže já byl nenasvícenej a kolem mě to lítalo jak na Verdunu. Chvíli sem uvažoval že se přesunu a ty zmrdy prostě vyndám. Na dotázku proč to takoví debili hrajou mi spoluhráč odpověděl "pro zábavu". Asi má pravdu, ale to nemůžou otravovat na Farmville?

 

No nakonec sme unali jakýstakýs kladný W/L a já rozpálenej doběla to vypnul, aspoň kámoš nemusel poslouchat moje sakrování.

 

Mmch je zajímavý sledovat hráče kterej o hře neví VŮBEC NIC - netusí co je TD, artyně říká tank, nemá šajna kam se s tím postavit (na tom wideparku najel přímo pod koleje - už sem neměl sílu nic říkat)... ale Hetzerovi dal pěknou přes 200.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mmch je zajímavý sledovat hráče kterej o hře neví VŮBEC NIC - netusí co je TD, artyně říká tank, nemá šajna kam se s tím postavit (na tom wideparku najel přímo pod koleje - už sem neměl sílu nic říkat)... ale Hetzerovi dal pěknou přes 200.

No a tady je přesně to, po čem bych volal jako komunita nejvíce. Prostě pořádný intro do hry, kdy ti pojmenují všechno tak, jak má být a ukážou jak s čím hrát. Btw artyna v této hře je tank. Stejně jako Francouzi si říkali vojáci :cool:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný. Nevím jaký používáš XVM, ale když u svýho zmačknu ALT, tak se ten panel kterej ukazuje rozdanej dmg změní na panel kterej ukazuje kolik enemákům zbejvá hp (kolik měli hp při posledním spotnutí). Já jen že jsem si všimnul že se ptáš kolik hp má Jgpz.

To ti uloží jeho HP, ale musí být ve vykreslovacím čtverci. A uloží ti to poslední známou hodnotu HP, kdy jsi ho viděl v tom vykreslovacím čtverci. A jelikož já ho za celou hru neviděl (ač jsem věděl, kde je), tak jsem nemohl znát jeho HP.

 

Jo a po tisíci bitvách s T34 jsem zjistil, že má dohled 360, ne 400m... to všechno mění  :pinch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dle doporučení včera přestal řešit týmy a nějaký statistiky.

Na začátku jsem se ani nedíval co kdo má v týmu za stroje a hrál si jen na sebe většinou kemp ve 3-4 lajně. Jelikož nejsem zvyklej takto hrát, tak jsem zjistil, že mám v tomto ohledu určité nedostatky ve znalosti map a dobrých míst.

 

Ze včerejška si vzpomínám jen a jednu bitvu co trochu zaujala. Zakempil jsem u základny nedaleko našich tří artyn. Tým dostával dost na ***** a první přijížděli rychlejší poškozený stroje. To jsem měl jako top stroj snažší a taky se první palba vedla na naše arty. Pak tu pohodičku enemáci zničili. Přijeli najednou všechny v tu dobu zbylé 3 z 5 enemácký top strojů. To už bylo blbý. Měli podporu 3 arty a několika slabších strojů. No, ono už nebylo u nás na co jiného střílet. Prohra sice celkem výrazná, ale z týmu jsem měl 2x víc DMG než druhý. Výsledek mohl být ještě lepší, kdyby tým víc poškodil enemácký topky nebo přijeli podle pravidel po jednom na férovku  :smile:.

 

Včera jsem si chtěl vyjezdit 8k expů a to se povedlo. Takže den ve WoT dobrý.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně 6:15

Na XWM bacha.....včera nám nějaký spoluhráč napsal..jupííí máme 95%.....a pukli jsem. Ono to je logický...naše fialová četa dá týmu procenta...jenže my měli 5 třídu mezi 7 třídou. Naše topky rajčata....ISko mou zakempenou T49 předjelo a hrnulo se spotovat. Byla z čistě z žesnký čety.! :yucky::woot: . Mé varování nebrala vážně....běhěm 20s jsme jednu z 7 heavy neměli....

Naše četa pak bitvu málem urvala.....stačilo aby 7 japončík sundal KV1 s 400hp....jenže to by v tom nesměla sedět další rusá kůže.

Těsní lost.....a takových 95% "winů" je.....

Ještě dodám, že ta ženská četa byla hubatá až hanba. Prý když jsme zakempení tak musí někdo jet spotovat....Na mou otázku, jestli si myslí, že ISKo je k tomu to pravé ořechové odpověděla, že jsem noob.....jestli už mám taky 7 třídu :thumbsup::laugh: .

Hold public no :woot: .

To mi připomělo hlášku jednoho "skillera" včera do chatu, když už jsem skončil bitvu. Já taky nadávám, ale to co předváděl on a jak arogantě....na všechny okolo....a hlavně ve 3 třídě! To už jsem nevydržel a zastal se jich....no noob jsem byl během 10s asi desetinásobný... Pak když skončila hra a on kouknul do garáže na mí staty....nic jiného nenapsla než" Ty máš jen tři desítky, to jsi tedy noob!" :woot: :woot: :woot:  A to napíše hráč co má 20k bitev.....public no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dle doporučení včera přestal řešit týmy a nějaký statistiky.

Na začátku jsem se ani nedíval co kdo má v týmu za stroje a hrál si jen na sebe většinou kemp ve 3-4 lajně. Jelikož nejsem zvyklej takto hrát, tak jsem zjistil, že mám v tomto ohledu určité nedostatky ve znalosti map a dobrých míst.

 

Ze včerejška si vzpomínám jen a jednu bitvu co trochu zaujala. Zakempil jsem u základny nedaleko našich tří artyn. Tým dostával dost na ***** a první přijížděli rychlejší poškozený stroje. To jsem měl jako top stroj snažší a taky se první palba vedla na naše arty. Pak tu pohodičku enemáci zničili. Přijeli najednou všechny v tu dobu zbylé 3 z 5 enemácký top strojů. To už bylo blbý. Měli podporu 3 arty a několika slabších strojů. No, ono už nebylo u nás na co jiného střílet. Prohra sice celkem výrazná, ale z týmu jsem měl 2x víc DMG než druhý. Výsledek mohl být ještě lepší, kdyby tým víc poškodil enemácký topky nebo přijeli podle pravidel po jednom na férovku  :smile:.

 

Včera jsem si chtěl vyjezdit 8k expů a to se povedlo. Takže den ve WoT dobrý.   

miluju lidi co s top tankama kempi na zakladne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas jsem od nepřítele v závěru bitvy označen za kempera v HT, oni ale neví, že jsem se vrátil z druhé strany bránit a sotva jsem to stihl do nějaké rozumně bránitelné pozice. 

"Honič" statů (čti dobrý hráč :smile: ) kempí na začátku na nějaké strategické pozici tak do 1/3 vzdálenosti od báze a pak reaguje na aktuální vývoj bitvy - když na to má železo a nesedí zrovna v LT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas jsem od nepřítele v závěru bitvy označen za kempera v HT, oni ale neví, že jsem se vrátil z druhé strany bránit a sotva jsem to stihl do nějaké rozumně bránitelné pozice. 

"Honič" statů (čti dobrý hráč :smile: ) kempí na začátku na nějaké strategické pozici tak do 1/3 vzdálenosti od báze a pak reaguje na aktuální vývoj bitvy - když na to má železo a nesedí zrovna v LT.

 takhle obecne se to rict neda... medka maj byt ve predu, na urcitych mapach je vyhodne kdyz to HT trosku potlaci.. nektere TD jsou taky vhodne na prorazeni kridla.. nektery HT naopak na snipe.. dobryho hrace dela to ze zna mapy a vi jak to zahrat... ne to ze se drzi zpatky nebo naopak to furt tlaci dopredu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se v pondělí zapoměl "pochlubit" že mám ban na chat.. a to díky dvěma uplakaným četám od EXNOM.. potkal jsem je 2x jako enemáky během 5ti her (poslední dobou na ně mám opravdu štěstí) a když začali prohrávat, tak spustili že v mém týmu jsme samí campernoobové a bezmozci a že tak se to nehraje atd.. tak jsem jim poslal pár nevybíravých odpovědí že se nemaj cpát na public ať si hrajou CW a "cry more *****" a s jedním uplakánkem jsem ještě pokračovali v garáži.. skončilo to vyhrožováním reportem, tak jsem se mu vysmál a napsal mu ať mi políbí zadel.. no druhej den jsem se dočkal nemilého překvapení v podobě 3denního BANu na chat.. :-( vem to čert alespoň si public odpočine od mých "fu noobs" a "idiot kids", ale pěkně mě štve, že nemůžu kliknout na mapu při nebezpečí, ani používat F5,6,7 klávesy.. tohle by mohli pánové z WG z banu vyjmout..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono na některých, hlavně nových mapách, bezvěžová TD bez pancíře dost trpí tím, že boj se odehrává v jednom koridoru u jednoho rohu, kde jsou ještě ke všemu všude mírné kopečky, které nesvědčí nulové depresi kanónu. Taky jsem se přistihl s tím, že se SU-100 nebo ISU-152 prostě kempím a čekám, protože vůbec netuším, co udělat jinak. Do první linie nemůžu, tam by mě totálně rozsekali. V druhé linii vidím prd. Takže se ke střele dostanu buď tak, že vyjedu, celý se odkryju, vystřelím, za to jednu schytám, zajedu a nedělám nic (druhou už si nemůžu dovolit), nebo čekám, jestli protivník prorazí, protože ta tímhle koridorem se vždycky, ale vždycky nachází naprosto ideální TD kemp spot, kde má TD křoví, výhled a kamen, za který zajede při přejíždění. Seriously, WG?

 

Bitvy jsou z toho na prd, protože se v půlce případů boj odehraje beze mě a já si za celou hru vystřelím 3x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bitvy jsou z toho na prd, protože se v půlce případů boj odehraje beze mě a já si za celou hru vystřelím 3x.

No zase se na to podívej z té lepší stránky. Vystřelíš si 3-4x. Máš s Su100 1500dmg a k tomu nějaký ten kill. Kdežto ti mamlasové co byly ve předu mají 500 a kill žádný. Tak jsi potom vlastně hrdina  :cool:. Já to mám velice podobné, takže vím, přesně o čem mluvíš. Ale snažím se tanky střídat. Jedu si svou lajnu a občas něco vemu 2x za sebou, třeba po zkažené hře, kdy ta následující je ještě horší :biggrin:. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoledne pohoda. Pozval mě nějaký dobrý hráč do čety, tak sem přijal. Pěkné hry. S M18 ve dvou a jen jeden lost. Hned první hra.....co k ní dodat? Vlastně všichni mimo nás dva si vystřelili jednou.....zláště u 6 tříd to je ostuda.....

 

1389795083.jpeg

 

 

 

Ovšem pak se dařilo pořád...přesně jako tady v té bitvě. Kolega se ani nehnul a spotil na Prochorovce. Měl přes 4000 dmg spotem. A já si zastřílel. Pěkně do osmiček. Nutno dodat, že enemák byl hrozně špatný. Celá četa KV1S normálně na Prochorovce přejela přes ten kopec a kousíček za ním se zastavily!! No větší kuřátka jsem dlouho neviděl...20s a bylo po nich. A pak útok 8 tříd na nás...výsledek už vidíte. Dobrej hráč co semnou hrál.......

 

1389795481.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ale nepsal, že trefí... Jen že vystřelí ;-)

 

Přesně. Všichni známe ruská děla.  :Smile_trollface-3:

 

Holt jsem hráč, který hraje nejradši agresivně, jenže s těmahle TDčkama se musím hrozně krotit. Většinou to po dvou minutách vzdám a jedu se na ten roh přestřelovat taky (bojím se, že mi postřílí všechny nepřátele), což vyústí v mou dezintegraci.

 

Ale ono je to taky mnou, musím se ty dobrá místa pro bezvěžová TD naučit. Jen mě to naučilo koukat na kempící TDčka trochu z jiného úhlu (pro kempící medka a heavy stále nemám většinou moc pochopení).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera jsem měl takové to ospalé odpoledne, kdy se nechce nic seriózního dělat a ani přemýšlet. Takže po několika měsíční pauze jsem nainstaloval opět WoT, k němu přidal Zvedákův skvělý balíček modifikací (tímto mu za jeho práci děkuji) a koukl se, co je nového. Mám nový počítač, tak jsem se chvíli kochal vánoční garáží v nejvyšší kvalitě zobrazení a pak jsem si všiml, že mě v ní přibylo pár nových špuntů. A hele, japonec v tanku! Chvíli jsem nechápal, protože mám silně zakořeněné spojení japonec v díře v zemi, ale rychle mě přemohla zvědavost a vlítl jsem s ním do první bitvy. Po pár minutách totálního chaosu na Himmelsdofru jsme získali zcela nezasloužené vítězství, což mě umožnilo okamžitý přesun na druhý tier. Zvolil jsem si lehké kung-pao (vlastně mělo v názvu něco jako "Go"), za volné expy koupil hned 37 mm kanón a banzááái. Fakt mě to moc bavilo. Ty bitvy na druhém tieru mají celkem spád, není třeba dlouze přemýšlet, kde mají nepřátelské tanky slabá místa, vždy se najde nějaký snadný cíl pro dosažení potřebné damage a ani jsem nezaznamenal žádné vulgarity v chatu. Ten japončík se ukázal jako vynikající strojek, kterým se dá ovlivňovat průběh bitvy (tankové eso za 8 killů už s ním mám). Zejména jeho dělo je poměrně přesné, s rychlou kadencí a proti 2. a 3. tieru účinné. Užil jsem si celkem 25 bitev s úspěšností 65% a zřejmě si to brzy zopakuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to zase odinstaloval.... nějak mne to přestalo opět bavit, v kombinaci s tím, že jsem si uvědomil kolik mi to žere strašně času. Dávám si pauzu.

Měl jsem pár šílených her ..poslední kdy jsem nemohl s E50m prostřelit Indien Pz ... kdežto on mne dával čelně do věže (co rána to prošla - jestli měl goldy nevím ale nevypadalo to podle velkých děr)..... a když jsem tuhle hru dohrál okolo 01h v noci.... a uvědomil si, že budu druhý den do práce opět nevyspalý.... a pochopil, že nemam tak silnou vůli abych dal denně jen 2-3 hry ...a vypnul to....  tak dočasný uninstall byl jediným rozumným řešením... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...