Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já tu akci s 50k využil a dva dny jsem měl premko, ale včera jsme to nestihnul. Dneska to možná dám. Ono, když člověk nejezdí s JgPZE100 nebo s T30 tak to tak rychle nejde. I s Hellcatem to dá cca 35 her.

Co se týká té T49, tak si na ni zvykám, ale .....na Hellcata nemá. Má proti němu velkou nevýhodu ve spotu. Jde o pár desítek metrů, ale je to strašně znát. 350m není nic moc.

Na druhou stranu, když má T49 spot, tak si může střílet jak chce...nikdo ji nevidí...prcek jeden. No uvidím až bude mít nějaké perky...jsem sní na nule. To půjde lépe i ten spot... i když lépe...minulou hru jsem naspotil 2000dmg a ani jsem o tom nevěděl :biggrin: . A pak jsem jen napsal kolegovi," jdu si ulovit tu T14", která měla 109 hp.....T14 odjela s 9hp a já hořel :biggrin: . To je tak, když člověk machruje....jsem vůbec netušil o dalších dvou strojích za ní.... :down: a navíc mi dvakrát dingla....s 9hp...

 

NailNail: zkus T40, kupodivu stále nej TD na 4 tieru. 38T je taky super TD, ale T40 má prostě vše co TD potřebuje. I ten počet nábojů :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po dvou letech tady všimnul, že mám nějaké dva trestné body či co :biggrin: . Jeden ještě z roku 2012 a neni vidět za co, ale ten druhý...Waisik, chlape, člověk by si mohl myslet, že sis na mě zasednul :biggrin: . To jsem tu tedy nadával asi 10000x více než v tom za co jsem bod dostal:

vulgarita http://www.worldofwa...340#entry149132

 

Já tam fakt nic nevidím :biggrin: .....jednou hvězdičky, jinak nic. Sakryš tady to je přísné :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku, Hellcat má 370. Rozdíl 20m. Když vemu, že pětky jsou o něco slepější jak šestky, tak mi přijde, že ten rozdíl je zanedbatelnej. S T49 jsem nikdy neměl problém, že bych si nespotl. Spotnu si, párkrát vystřelím a pak až žárovka, pokud spotnu na dálku.

Já přemýšlel, že bych nasadil 57mm kanon a dal zpět základní věž s 370m dohledem...to by mohlo bý good...ale je mi líto top kanonu...je dobrý.

S tím dohledem...čéčé vem si T40, Mardera, a další tucet trojů s dohledem jak kráva....neříkám, že to nejde. Ale těch 20m je znát. A já rád spotuju aktivně..... chci i střílet, to je pak každý metr dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T49 se tu vychvalovala uz před mnoha mesici, takze kdo by ji chtěl na zaklade tohoto doporuceni, tak uz ji ma ... me nejak nesedla ... mam radeji pomalejsi dela s vetsi dmg ... pokud nejsem videt, tak je to sice jedno, ale ... T49 mi nejak nesedla a navíc sem posadku hodil na Hellcat ... takze pro me je T49 uz asi navždy mrtva :) ..

 

 

ted jedna bitva s Hellcat - osmickova bitva a proti me jeden fialovej Hellcat. vyjel sem na svy kempersky místo a .. on taky. vymenili sme si pozdravy. on me neprobil, ja jeho jo neb sem na ten spot ladoval Goldy neb to byla 8mickova bitva a ... to bylo jediny co ten fialovej Hellcat udelal ... nejak jsem to nepochopil neb sem od nej cekal ze si dame bitvu ... 1 vystrel 0 DMG ... holt každý den není posviceni ...

Ve 8 tierech to je rychlý.....nám se dneska dařilo a o to je člověk méně obezřetný....Kanár by ti mohl vyprávět. Kam jedem...zeptal se. Middel... napsal jsem do chatu aby to viděl i kolega. My tam byli první, jenže tam byl i enemák...AMX100 s full zásobníkem. K tomu mu pomohla záloha....oba s Kanárem jsme dali 400dmg....Ale nakonec dobrá výměna ..dvě 6 za 8 ...byl win. Člověk je zvyklý na nějakou agresivitu, ale ta s v těchto losech musí krotit......jenže člověk je tvor chybující....Já když prohraju s Hellcatem, tak je to vždy takto....nějaký průser..někam se nahrnu a pak čumím na dva laufy od IS3 a ISU v záloze....plíšek z Hellcata se odpaří dřív než stihnu podepsat parte... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve 8 tierech to je rychlý.....nám se dneska dařilo a o to je člověk méně obezřetný....Kanár by ti mohl vyprávět. Kam jedem...zeptal se. Middel... napsal jsem do chatu aby to viděl i kolega. My tam byli první, jenže tam byl i enemák...AMX100 s full zásobníkem. K tomu mu pomohla záloha....oba s Kanárem jsme dali 400dmg....Ale nakonec dobrá výměna ..dvě 6 za 8 ...byl win. Člověk je zvyklý na nějakou agresivitu, ale ta s v těchto losech musí krotit......jenže člověk je tvor chybující....Já když prohraju s Hellcatem, tak je to vždy takto....nějaký průser..někam se nahrnu a pak čumím na dva laufy od IS3 a ISU v záloze....plíšek z Hellcata se odpaří dřív než stihnu podepsat parte... :biggrin:

 

 

to je fakt, ze ja ihned po stretu s tou fialkou zmenil pozici a sel spotovat trochu jinam, ale porad jsem se otacel kdy na me vybafne ... a on byl davno v panu ... taky jsem se nechal ke konci zbytecne zabit neb to vypadalo na jasny win ... ale potom sem trnul, kdyz jejich Borsig krute branil a nebyl videt ... jasne vetsinu svych chyb vidim az sekundu po bitve ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pred nekolika dny jsem musel mladsimu synatorovi zakazat pritup na tohle forum neb kdyz jsem mu koukal pres rameno, tak jsem videl viz. obr. 

nehodlam porad chodit do skoly vysvetlovat ze u nas doma se sproste nemluvi, ale holt to decka pochyti kdovi kde ... :)

taky mam varovani za zbytecnosti a nebo tu ten novy nymad neustale neco maze  - ze pry OT. ma patent na rozum ze pozna jestli je to OT nebo proste nevi ...? :)

"dej blbci funkci ... "

 

To mu rovnou zakaž celý internet a nepouštěj ho z domu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ty ses rodic nebo jen tupy oslik, který zde placa další a další nesmysly?

 

 

Jsem tupý oslík co vychoval dvě děti a z vlastní zkušenosti vím, že nejvíc si toho přinesou ze školy a od kamarádů. Jeden Paramelův výlev tady na fóru neznamená, že se tady tak mluví, tak nepřeháněj a klidně ho sem pusť, Paramel se tu objeví jednou za tři měsíce, takže duševní újma tvému potomkovi nehrozí, kromě toho, že již patrně tohle všechno zná.

Co se týče té "nejhorší" výchovy tak jsi totálně mimo mísu a vypadá to, že jsi v životě nevytáhl paty z toho drnohryzova, kde nejspíš podle svých názorů bydlíš.

 

P.S. Mně laskavě vynech neznáš mně a nic o mně nevíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pred nekolika dny jsem musel mladsimu synatorovi zakazat pritup na tohle forum neb kdyz jsem mu koukal pres rameno, tak jsem videl viz. obr. 

nehodlam porad chodit do skoly vysvetlovat ze u nas doma se sproste nemluvi, ale holt to decka pochyti kdovi kde ... :)

taky mam varovani za zbytecnosti a nebo tu ten novy nymad neustale neco maze  - ze pry OT. ma patent na rozum ze pozna jestli je to OT nebo proste nevi ...? :)

"dej blbci funkci ... "

Promiň za to, ale kde si myslíš, že získá slovní zásobičku? Správná odpověď je škola. Za mě to byla cca pátá třída? Možná šestá, kdy jsme tímto jazykem mluvili celkem plynule (a to jsem v "slušný" křesťanský rodině). Teď to vidím na 4. třídu , ale spíš už dřív, podle toho, jak ty malý parchanty střetávám a slýchávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby na každý strance celt slova na který ma ještě cas ... a ano, kdyby to slo, tak ho v CR z domu nepustim.

ó ty svatá prostoto :facepalmic:

PS doufám, že jsem se mohl vyjádřit když jsem vychoval (no ještě vychovávám) dva syny (17 a 21) skoro nevlastní dceru (23) a skoro nevlastního syna (27) :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nikdy své děti od ničeho nechránil a myslím si, že se to povedlo. Ono to je také o tom, jak je děcko inteligentní, jaké má vzory a jak je silná osobnost. Vychovat silnou osobnost ale asi dost dobře nejde. Takže pokud se dítě cítí v kolektivu méněcenné a zapálené cigárko mu tenhle pocit vykompenzuje, tak se může táta s mámou i roztrhat a nenadělají nic !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda lidi mám to tak jenom já nebo je to úplně normální.  Jsem jediný v týmu co má win nad 50% a u enemáků je takových borců mnohem víc. V mojí poslední bitvě i 8 a ještě měli jako na potvoru technologickou převahu. Expím dvě páté třídy a ty mají díky tomu za poslední dny win 30-40%. Moc nehraju, protože časté prohry víceméně jasné na začátku chuť do hry nepodporují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda lidi mám to tak jenom já nebo je to úplně normální.  Jsem jediný v týmu co má win nad 50% a u enemáků je takových borců mnohem víc. V mojí poslední bitvě i 8 a ještě měli jako na potvoru technologickou převahu. Expím dvě páté třídy a ty mají díky tomu za poslední dny win 30-40%. Moc nehraju, protože časté prohry víceméně jasné na začátku chuť do hry nepodporují.

neboj nemáš to jen ty, myslím že občas to zažije každej z nás.. dovolím si ale zapochybovat že ten mizernej w/l máš jen kvůli tomu.. a už vůbec nechápu proč si to XVM neodinstaluješ když ti to bere chuť do hraní už na začátku bitvy..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si myslel, že mi večerní hraní zkazí krásné polední hry.....dokonce kluci ihned začali s devátou třídou. Tož jsem vzal T30...s tou jsem hrál pár bitev a z 50% sám, což je na publiku sebevražda. I tak se sní hrálo pěkně, ale win mi klesnul na 51%....

Obavy byly zbytečné....Během večera jsem to vytáhnul na 58%....ale co win...ty hry! To byla taková lahoda. Ten tank za 55 bitev předběhl mého Objecta s 910 bitvama v dmg. A to to půjde ještě nahoru. Pro mě jasně nejlepší TD 9 tieru a to mám JT hodně rád. Snad 50% her jsem měl přes 5000dmg...a při heavy stylu a využití palice jako u T29 to zastaví všechno. Mám screen, jenže nevím jak to sem dát....předemnou hřbitov desítek a devítek....všechny mé ztracené hp dala jen artyna. Za celou dobu jsem nepoužil gold....neskutečný stroj.

Ale to vše jde jen díky četě....člověk ví, že se na něj nevyhrne deset tanků jako v sólo hře, nebo že dostane podporu když potřebuje realodnout. Takhle jsem si už dlouho nezahrál...

Jen ukázka z té "hřbitovní" hry(a byly i lepší).. bez prémka:

 

Vítězství!
Bitva: El Halluf 5.12.2013 21:03:47
Vozidlo: T30
Získáno zkušeností: 1 500
Získáno kreditů: 52 318
Úspěchy v bitvě: Odstřelovač, Vzorný tankista: "Hrdina"

 

Tu palici a sklon kanonu nic nenahradí.....(dnešní win ...36:5) ... ale opravdu plné hry..hafo soubojů a dmg..super den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem zvan uz od skolky, neustale podavat vysvetleni a dostavam kazani, ze takto se hovorit nema. holt mladej nekde neco slysi a nenapadne ho nic jinyho nez to vsude nahlas vykrikovat ... cist se deti uci v prvni tride, takze v tech cca 7-8mi letech uz zvladnou precist ty Paramelovy vylevy ... ale kdyz to vsem prijde tak normalni a nikomu nevadi, ok ...

Prijde mi divna spis ta skola, resp. pristup kantoru, kteri si Te zvou "k podani vysvetleni" (hraji si na policii? :smile: ), jeste bych to pochopil u katolicke skoly, ale to asi nebude Tvuj pripad. Mi synove (dnes 20 a 17) nebyli zadni svatouskove a nikdy jsem ve skole neslysel nejake stiznosti na mluvu, nanejvys tak mezi reci postezovani si jako jeden rodic rodic druhemu. Normalni (ve smyslu bezne) bohuzel dnes je, ze i druhaci uz mluvi jak dlazdici a holky jsou mnohdy horsi (leta jsem jezdil MHD, do nedavna, takze vim o cem mluvim). Tomuhle nijak nezabranis a takovymito zakazy uz vubec ne.....ve skole a od kamaradu se dovedi stokrat vic nez zde.

 

P.S. Sorry, ale nemuzeme zde byt permanentne a ohlidat vse okamzite...a filtr slov nefunguje dokonale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...