Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

A není to kluci jedno? Já si myslím,že chybu udělali oba..mě se náhodou tohle stalo tento měsíc asi třikrát. A vždy to byli kluci z čety :biggrin:  Pěkně mířím už mačkám a on mi tam vjede. Jak je člověk ve sniper módu tak je jak slepej...zrcátka nemá. Tak jsem klukům dal čoud a jelo se dál....

Ale ikdyby to nebyl nikdo z čety, tak bych ho nevytlačoval...zanadával bych si do četu, upozornil ho aby se mi tam nesr.....ale ihned ho vytláčet? Tohle byla od fialouše sobeckost...takže v tomto případě je to 1:1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tvoje barvička je jen o trochu zelenější než ta moje, takže o tomhle ty vůbec nemluv, ty bys podle toho jak se hra vyvíjela dávno plaval v Perlové řece a hledal nejhlubší místo. Kromě toho zrovna ty bys mi ještě jednu nepřidal, protože bys byl zalezlej někde na druhé straně mapy ve křoví a celou bitvu by ses ani nehnul.

No myslím,že jsi celou hru zahrál nešťastně.E100 nebyla jediná,kterou si blokoval.Na tu KV 4 si klidně mohl počkat.Než by dojel k tobě,tak by ho dala artyna.

Pokud chceš porovnávat Kanára,tak si s ním zahrej.Já to udělal a změnil sem názor na jeho hru.Určitě by to zahrál jinak než ty.

Ale buď klidnej,to se stává každýmu.Já kolikrát ani nemůžu uvěřit,co v bitvě vyvádím :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude, já to beru od všech ale od Kanára ne. Už pro tu formu jakou zvolil.

Tvoje kvality a moje můžeš srovnávat opravdu jenom ty protože asi špatně vidíš a forma byla pouze upřímná a bez kudrlinek. Nebo jsem neměl pravdu? A pokud hraju tak blbě, že se furt topím a furt někde kempím, tak jak je možné, že tam mám 1494, což je vzhledem k 31k bitev docela zajímavý rozdíl oproti tomu co ukazuje posledních 60 dní ? To fakt nechápu. :smile:  Nehledě na to, že to samé co já napsali i ostatní, takže ode mne to nebereš protože jsem lama a od nich jo protože lamy nejsou a nic na tom nemění fakt, že je to pravda. Srandisto! :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, od tebe to neberu, protože jsi to napsal tak pohrdavě. Co se týče tvého hraní, vidím tvoje statistiky dlouho, takže vím, kdy a za jakých okolností se ti obrátily k lepšímu. Já si taky pořídím T95 a Hellcata, zalezu do křoví a nastřílím milion dmg a staty taky polezou nahoru. Viděl jsem jak to jede rychle na druhém účtu, kdy jsem tři dny jel jenom T110E4 a WN7 naskákal o 140 bodů nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se ale já se tě nechtěl nijak dotknout. Napsal jsem, že jsi si to přivodil svou vlastní hloupostí ale to přece není známka toho, že jsi hlupák, to si jen dosazuješ ty. Každý někdy udělá nějakou hloupost a to i génius, a tohle je ten případ. Ovšem myslet si, že nějakým kempováním v houští si zlepšíš staty, to zavání další ......no, minimálně neinformovaností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo kdysi napsal,že budoucnost předpovíme tak,že si ji stvoříme.Stejně tak si můžeme stvořit dobrou statistiku a hodnocení.Stačí si pořídit dobrý stroj a trochu přemýšlet u hraní.Nejsou v tom žádný čáry.

Mimochodem ty by jsi měl o něco lepší staty,kdyby si třeba na tu KV 4 počkal a dorazil ji.Vyjel si a vyhrál on.Jsou to jen nepatrné drobnosti co ovlivňují kvalitu hráče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se ale já se tě nechtěl nijak dotknout. Napsal jsem, že jsi si to přivodil svou vlastní hloupostí ale to přece není známka toho, že jsi hlupák, to si jen dosazuješ ty. Každý někdy udělá nějakou hloupost a to i génius, a tohle je ten případ. Ovšem myslet si, že nějakým kempováním v houští si zlepšíš staty, to zavání další ......no, minimálně neinformovaností.

Hellcat,T40,MKIII jsou tanky do první linie????já s nimi kempím v křoví a WN leze konečně nahoru,ovšem sráží je moje lamost s Xkami...prostě schovat na dobré místo,nastřílet a naknec dorazit slabé kusy..btw tady řešíte nějaké nechtě střelení..to já měl dnes jiné rodeo..mapu a typ hry vidíte,má taktika,najet nahoru na plošinu,cca 2-3 minutky odstřelovat pravou či levou stranu když chce někdo klukům najet na bok,hlídám s binem střed,poté si přebiju a jedu přez střed k enemy base kde rozsvicuji kempery s TD..tady spot na prave ci leve strane potreba neni,kdo bojuje sviti,takze vetsinou s medkem jezdim jen na stred..no k situaci..tak si tam pozhazuji stromecky abych si udelal bunkrik proti spotu postavim se a cekam..po cca 2 minutach prijede FV a zacne me z niceho nic tlacit dolu ze skaly..snazim se vratit ale stale me tlaci dolu..pisu o co mu jde a on me posila do .......,pisu at toho necha nebo zahajim palbu,no a jelikoz on mel delsi vedeni a ja nedockave prsty,tak jednu zepredu chytil..okamzite prestal,couvl tak si prebijim zasobnik a ze jdudo akce a puc....ta jebka si jen ořebila HEčko..za to co jsem pak vyplodil se i sám stydím,ovšem sem občas nervák a dávám patřičně svůj názor na red army najevo..i když tento k nim nepatřil..tak hlavně že se mu ulevilo..

6aeea95b0cc0948ca3b80c1f05a41855.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nechápu proč na mě reaguješ a už vůbec nevím co mi chceš sdělit a proč vlastně. S Waffentragenem se pochopitelně musí kempovat a s T62A se pochopitelně hraje agresivně. Jeden umí lépe to a druhý ono ale nelze tvrdit, že kdo kempuje má vyšší staty. Do jisté míry to tak fungovat může ale určitě to nebude nárust statů z 1100 na 1400 a pokud bude někdo kempovat s Batchatem, tak mu to asi nevyleze vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo stává se.Mýho parťáka sejmul po odpočtu jeden náš.Napsal sem co vyvádí a on,že testuje dělo.Tak sem otestoval dělo taky.Mimochodem to byl velmi dobrý hráč a navíc to byl klanový náborář.Prostě je to hra velkých čísel a člověk neví co ve hře zažije.Tím je ta hra zajímavá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je ten replay, ještě jsem zapomněl, že mi jí pustil úplně zbytečně zezadu do věže. A velice pochybuji, že to bylo omylem. Schválně si všimni, jakým způsobem hraje, já mám svojí pozici a vy se ******e.

 

http://wotreplays.com/site/415997#pearl_river-heavyboyjoe-t34

Tak jsem si závěr udělal..víc k tomu říkat nebudu, aby nevzniknul další flame. Vše už řekli "kolegové" přede mnou. Jo a za to, co jsi psal na konci do chatu  :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo stává se.Mýho parťáka sejmul po odpočtu jeden náš.Napsal sem co vyvádí a on,že testuje dělo.Tak sem otestoval dělo taky.Mimochodem to byl velmi dobrý hráč a navíc to byl klanový náborář.Prostě je to hra velkých čísel a člověk neví co ve hře zažije.Tím je ta hra zajímavá.

No, je fajn, že se někomu líbí ,že 2+2 se rovná tak nějak 1-7. Já bych možná odcenil, kdyby hra byla míň "zajímavá" a spokojil bych se s tím ,kdyby v ní 2+2 bylo přibližně asi někdo okolo 3,5 :smile:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je fajn, že se někomu líbí ,že 2+2 se rovná tak nějak 1-7. Já bych možná odcenil, kdyby hra byla míň "zajímavá" a spokojil bych se s tím ,kdyby v ní 2+2 bylo přibližně asi někdo okolo 3,5 :smile:.

Mě se líbí když 2+2 je 4.Ale je naivní tuto hodnotu hledat na publicu.Hra je zajímavá tím,že se v ní dějí nepředvídatelné věci.Říká se tomu lidský faktor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes neuvěřitelnej porod. Snažím se vyexpit top dělo na té šílené mr*ce " Pz.Sfl.V (Sturer Emil)" .... veškeré losy totálně na dně. Se stock dělem neprostřelíte skoro nic. A do toho dostáváte týmy ******* který utekly z ústavu pro duševně choré .... to se zkrátka nedá.... to je taková frustrace, že bych tady nejraději házel nábytek z okna.  :sad:  Zahraju obyč průměr!!!! co s tímhle šíleným PEKÁČEM a jeho flusátkem vůbec jde.... a pak se dívám na tyhle výsledky... chce se mi brečet.... jestli dnes nevytáhnu win/lost s touhle šunkou aspon na 50% tak opět uninstall wot ..... na to fakt nemám nervy....   :wacko:

 

 

rkzd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 super je , když to tady čtu,že jsi ho zabil jen kvůli tomu,že jsi měl dojem,že jsi v právu (vytlačoval...no nevím jestli je patrné ze záznamu že tě vytlačoval) a ani nevíš,že tě trefil! Používáš mody,kde je vše,kde ti to ukáže co a jak a tohle přehlídneš a ty nadáváš ještě  tomu a urážíš,jen kvůli vytlačování..... Jo kdyby jsi ho trefil,že tě trefil(měl by jsi dojem že naschvál)dobře tak jsi mu to odvedl,ale tohle?

Nebudu tu někoho obhajovat,ale ještě k tomu zabít tank co rozhodoval bitvu a co to na něm stojí, jsi opravdu sebejistej,sebestřednej člověk,že ti to je vlastně jedno,že rozhodne bitvu, jsem zapomněl ten tvůj byl topovej.

používáš 2 nicky,kterej jsi vlastně ty??? Diego říkal že jsi bezva člověk,ale tady na forku a vlastně i ve hře připadáš člověka,kterej ještě nedostal občanku.(nic proti těm,kteří tu občanku nemají...méně než 15let, ale prostě se to tak říká)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...