Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Lord_ice_cube.. chtěl bys replay kdyby něco podobného napsal nějakej místní skiller? Proč by si měl HBJ vymýšlet a proč by to měl někdo ověřovat? Já si myslím že podobný prasárny se dějou napříč celým spektrem hráčů až na to že začátečníci to udělají i neúmyslně.. To že má někdo fajn stats neznamená že se nemůže zachovat jako ...

Řeknu to sám za sebe..

 

O hráči si dělám obrázek podle toho, jak ve hře hraje (pokud ho potkám) a jak se prezentuje a chová na fóru (a ve hře - rady/nadávky v chatu). Nesoudim ho jen podle toho, že támhle o něm někdo něco řekne. To mi přijde celkem povrchní. A je mi jedno, jesli to je "skiller", nebo průměrný či špatný hráč..na všechny stejným metrem.

 

Proto mě zajímal replay. HBJ tu o něm něco napíše, aniž by dodal důkaz. Pak si to tu hráči přečtou a řeknou:" No jo, ten namachrovanej skiller si myslí, že je něco víc a může si dovolit všechno! A je v klanu BIA-2. Tam budou všichni stejný.." A rázem je tu averze. Pokud je pravda na straně HBJ, pak u mě reputace danýho hráče klesla. Takový prasárny se nedělaj. Nemám s tím problém. Už tu kdysi HBJ dával replay, jak do něj nějakej "modrásek" střelil a otravoval na Highway a tak ho sundal. Byl v tom nevinně a replay to ukázal..

 

Taky bych si tu na Tebe moh klidně něco vymyslet, že nadáváš do chatu, střílíš vlastní, vytlačuješ spojence, atd..bez screenu či replaye. A určitě by se někdo našel, kdo by tomu uvěřil, aniž by o tom cokoliv věděl a přiřadil si Tě na blacklist. :Smile_Default:

 

Jak už jsem psal, takhle to mám já. Nejsem na jedný straně, ani na druhý, dokud si o tom závěr neudělám sám. Proto mě zajímal ten replay.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám dojem, že jsem se nějak někde provinil a dostávám odměnu v podobě super hry. Cokoliv udělám je špatně. Jedu dopředu, nastřílím, chcípnu, prohra. Držím se malinko vzadu, nastřílím, chcípnu, prohra. Je jedno co si vemu. respektive co si vememe. Hráli jsme teď dopoledne četu. Je to šumák, věčně leštíte spodek MM, s KVS máte mezi osmičkami nastříleno 2000dmg a je vám to k ničemu, protože top tanky vystřelí jednou a jdou do garáže. Když už jsme s Hellcaty byli top tier, tak jsme během tří minut zůstal sami tři. Naštěstí jsme vyhráli. Jedna z mála výher. Vzali jsme desítky. Dohromady v četě nastříleno 11000dmg a? Prohra!! Člověk už neví co má dělat. Díky tomu, jak člověk pořád chcípá a prohrává, tak se dobře kazí i staty. Ale to je vedlejší, spíše jde o ty nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom takovej drobnej poznatek ze včerejška, hrál jsem 25 her na US serveru (NA East) a co byste řekli? Ping lepší než na EU2 a hra nespadla ani jednou.
Nemaje času nazbyt, odjezdil jsem zase jen misi za 250k kreditů, získal M na T40 a přepnul na EU server. Po odehrání dvou her jsem to zabalil a šel spát. Jsem zvědavej, jak to bude vypadat dnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem měl ammorack den - jedu s E75 a sundám E110E5 - bochla munice, jedu další s D-Max a IS3 z full na 0, Amx13 75 jsem dal IS a tak to pokračovalo - asi ještě 5x a pak se proti mě vyřítí Amx 12 s nabitými goldy a jednou ranou mě sebere full E75... docela jsem hleděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem psal, takhle to mám já. Nejsem na jedný straně, ani na druhý, dokud si o tom závěr neudělám sám. Proto mě zajímal ten replay.

 

Tady je ten replay, ještě jsem zapomněl, že mi jí pustil úplně zbytečně zezadu do věže. A velice pochybuji, že to bylo omylem. Schválně si všimni, jakým způsobem hraje, já mám svojí pozici a vy se ******e.

 

http://wotreplays.com/site/415997#pearl_river-heavyboyjoe-t34

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám dojem, že jsem se nějak někde provinil a dostávám odměnu v podobě super hry. Cokoliv udělám je špatně. Jedu dopředu, nastřílím, chcípnu, prohra. Držím se malinko vzadu, nastřílím, chcípnu, prohra. Je jedno co si vemu. respektive co si vememe. Hráli jsme teď dopoledne četu. Je to šumák, věčně leštíte spodek MM, s KVS máte mezi osmičkami nastříleno 2000dmg a je vám to k ničemu, protože top tanky vystřelí jednou a jdou do garáže. Když už jsme s Hellcaty byli top tier, tak jsme během tří minut zůstal sami tři. Naštěstí jsme vyhráli. Jedna z mála výher. Vzali jsme desítky. Dohromady v četě nastříleno 11000dmg a? Prohra!! Člověk už neví co má dělat. Díky tomu, jak člověk pořád chcípá a prohrává, tak se dobře kazí i staty. Ale to je vedlejší, spíše jde o ty nervy.

vítej v klubu.. já jsem si říkal kdy to na tebe přijde, když jsem viděl tvá denní hlášení.. :teehee:  nic ve zlém.. přesně tohle jsem teď zažíval cca měsíc.. :sick: ale po posledním herním dnu mám pocit, že se to snad zase obrací k dobrému..

spojoval jsem si to s vypršením prémka, ale spíš to bude něčím jiným, akorát nevím čím.. možná mnou.. možná je to náhoda.. ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vítej v klubu.. já jsem si říkal kdy to na tebe přijde, když jsem viděl tvá denní hlášení.. :teehee:  nic ve zlém.. přesně tohle jsem teď zažíval cca měsíc.. :sick: ale po posledním herním dnu mám pocit, že se to snad zase obrací k dobrému..

spojoval jsem si to s vypršením prémka, ale spíš to bude něčím jiným, akorát nevím čím.. možná mnou.. možná je to náhoda.. ????

Tak ti díky no  :tongue:. Teda pokud to bude nicméně pokračovat, tak jim na to fakt taky kašlu. Jinak kolegovi z klanu se hra hrozně lagovala. Tak napsal na Support s tím, že pokud s tím nic neudělají, tak na ně podá žalobu. Poslal jim konfiguraci kompu, ping a pong  :smile:. Za půl hodiny dostal odpověď, kde mu napsali link, ze kterého si má stáhnout hotfix. Od té doby mu jede hra stabilně bez lagu, fps 40-60. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nastrilite a Vam se bitva povede tak jediny co se muze zhorsovat je WR a to je ten nejmi dulezitej udaj ze vsech statu

 

No to si říkám také. Ale jak je potom možné, že když nastřílím s M103 2500dmg, mám jeden kill, nic spotnuté nebo detracknuté a je výhra,  zvedne se mi WN o +-30 bodů. A pak je bitva, kdy s IS7 nastřílím 4800dmg, dva kill, 600 detrackem, prohra a spadne mi WN o 50???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nastrilite a Vam se bitva povede tak jediny co se muze zhorsovat je WR a to je ten nejmi dulezitej udaj ze vsech statu

jistě, ale to platí pouze pro hráče tvého skillu...

 

slabší hráč (já) se bez podpory týmu (alespoň minimální) prostě neobejde.. jasně u některých strojů si to můžu vydřít z většiny sám (Hellcat v šestkách a sedmách aj.) ale třeba s Nashornem proti osmám bez kvalitního spotu neuděláš nic (teda já).. a umíráš hned po spotnutí bez dmg, bez exp... a stats letí dolů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, až budete komentovat ten replay, držte se jedné věci a to je úhel pohledu (u mě z pohledu lamy). Já to vidím ze svojí strany průměrného hráče, vy to asi uvidíte jinak ale rozhodně se kvůli tomu nebudu s nikým hádat. To jenom dopředu aby tady nevznikl další nesmyslný flame. Nestojím o žádný další trest, ta pakárna s cenzurou příspěvků mi bohatě stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jistě, ale to platí pouze pro hráče tvého skillu...

 

slabší hráč (já) se bez podpory týmu (alespoň minimální) prostě neobejde.. jasně u některých strojů si to můžu vydřít z většiny sám (Hellcat v šestkách a sedmách aj.) ale třeba s Nashornem proti osmám bez kvalitního spotu neuděláš nic (teda já).. a umíráš hned po spotnutí bez dmg, bez exp... a stats letí dolů..

 

nějak nechápu jakou má souvislost Tvůj post s tím co jsem napsal??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tak. Tohle byla chyba HBJ, nic ve zlým, ale ten eSubák byl na 99.9% ve sniper módu a v momentě kdy mačkal levý myšítko jsi mu vjel do rány...navíc on byl v tý nejlepší možný pozici pro E-100 na daným místě a HBJ se mu tam dost nešikovně nacpal....

 

toď vše

 

BTW: nic osobního HBJ, pouze hodnotím situaci z replaye

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je ten replay, ještě jsem zapomněl, že mi jí pustil úplně zbytečně zezadu do věže. A velice pochybuji, že to bylo omylem. Schválně si všimni, jakým způsobem hraje, já mám svojí pozici a vy se ******e.

 

http://wotreplays.com/site/415997#pearl_river-heavyboyjoe-t34

Chyba byla rozhodně na tvojí straně. Říká ti něco sidescrap ?

A nediv se, že ti jí pustil do věže, když mu vjedeš před lauf.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je ten replay, ještě jsem zapomněl, že mi jí pustil úplně zbytečně zezadu do věže. A velice pochybuji, že to bylo omylem. Schválně si všimni, jakým způsobem hraje, já mám svojí pozici a vy se ******e.

 

http://wotreplays.com/site/415997#pearl_river-heavyboyjoe-t34

Vjedes mu primo pred kanon v momente, kdy strili a divis se, ze te trefi. Navic ho blokujes, takze se s E100 nemuze po strele oprit cumakem o zed a chranit si tak LFP. Tvuj fail jak prase a jeste mu nadavas.  :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud jezdil tam a zpátky tak jsem tam nejel, pak stál dobu na místě, tak jsem jel, kdyby bylo místo za ním, jel bych za ním. Co se týče té rány, viděl, že tam jedu, trvalo to dost dlouho, když vystřelil, už jsem byl před ním, takže klidně mohl zajet, nepřekážel jsem mu, jenomže radši couvl a tím mě tam podržel. Takže, jak jsem psal výše, je to o úhlu pohledu. Já to vidím jinak než vy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud jezdil tam a zpátky tak jsem tam nejel, pak stál dobu na místě, tak jsem jel, kdyby bylo místo za ním, jel bych za ním. Co se týče té rány, viděl, že tam jedu, trvalo to dost dlouho, když vystřelil, už jsem byl před ním, takže klidně mohl zajet, nepřekážel jsem mu, jenomže radši couvl a tím mě tam podržel. Takže, jak jsem psal výše, je to o úhlu pohledu. Já to vidím jinak než vy.

 

myslím, že neměl tušení, že tam jedeš, jak jsem psal, na 99% byl ve sniper módu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je ten replay, ještě jsem zapomněl, že mi jí pustil úplně zbytečně zezadu do věže. A velice pochybuji, že to bylo omylem. Schválně si všimni, jakým způsobem hraje, já mám svojí pozici a vy se ******e.

 

http://wotreplays.com/site/415997#pearl_river-heavyboyjoe-t34

Replay vidět bohužel nemůžu, ač bych rád. Nebudu kvůli tomu instalovat Wot znovu. Ale jenom řeknu, že chování hráčů byl jeden z faktorů, co mě přiměl k tomu, že jsem přestal hrát. Po svých zkušenostech z poslední doby si dovoluju tvrdit, že je těžko odhadnout, co kdo udělá. V době soutěží na množství killů jsem zaznamenal běžnou praxi, že hráč se špatnou pozicí se snaží dostat zubynechty na lepší a to ať tam už někdo je nebo ne, netýmově a sobecky. S tím pak souvisí strkání a vytlačování. Ač jsem typ dost zdrženlivej, nakonec jsem čerstvě po minulém patči dostal ban za ustřílení podobnýho trotla, kterej se hodlal chovat jako sobecký hovado. A udělal bych to zase, ptz to jinak nejde, ale oni si z toho stejně bohužel nic nevezmou. Hra na publiku má s týmovou hrou společného akorát to, že proti sobě hrají dva týmy po 15 individuích z nichž většina je šílených :smile: . Takže pokud stál na pozici a uvažoval podobným způsobem, mohl se nasštvat, že mu zase někdo leze do zaměřovače, což mě většinou taky vytočilo a žádnej borec jsem nebyl. A asi taky nemohl odhadnout jestli jseš nakaženej šílenou krávou nebo rozumná palebná podpora :smile: která se po výstřelu stáhne. Tím nikoho neobhajuju, jenom sděluju jeden svůj pocit ze hry!!!

Edit: Než jsem to dopsal, bylo to tu řečeno jednodušeji, takže omluva za slohovku :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tak. Tohle byla chyba HBJ, nic ve zlým, ale ten eSubák byl na 99.9% ve sniper módu a v momentě kdy mačkal levý myšítko jsi mu vjel do rány...navíc on byl v tý nejlepší možný pozici pro E-100 na daným místě a HBJ se mu tam dost nešikovně nacpal....

 

toď vše

 

BTW: nic osobního HBJ, pouze hodnotím situaci z replaye

 

Jj, tu ránu jsem mu taky nezazlíval, koneckonců, všiml jsem si jí až dnes, kdy jsem si to pouštěl znovu, mě vytočilo, že mě tam podržel, proto jsem mu jí pustil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HBJ proste nepochopil situaci. Sidescrapnuta E-100 ceka ve sniperzoomu na nasviceni M103 (ta jedina ho muze aktualne ohrozit) a kdyz se rozne, tak vystreli. Jen nevidi, ze mu lama zrovna najizdi pred delo. Normalni situace. E-100 samozrejme nastvana. Lama netusi, ze udelala neco spatne, tak chyta na prvni naslapnuti a E-100 vrazdi.

 

HBJ? Kdyz vidis, ze tank takhle u rohu popojizdi sem a tam, opravdu je blbost najet pred nej a jeste tak abys ho zablokoval, ze dopredu nemuze vubec. Navic: takhle vyjizdet abys strilel na tu T95 nebo KV-4?? Ukazat jim celej bok? NIc jinyho nebylo spotnuty, kdyz ses tam tak cpal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je naprosto jasné. WooDooZ čumí do zaměřovače a nemá ani páru o tom, že se nějaký blázen hrne před něho a vystřelí ve stejný okamžik, kdy se mu tam HBJ nacpe..... :biggrin: . Když koukáte do zoomu, tak nemůžete vidět co se děje kolem a za vámi. Takže HBJ do něj nejenom drcnul ale ještě mu zkazil ránu tím, že ji schytal sám. Zde nešlo o žádný úmysl. Normální náhoda, kterou ale HBJ svou hloupostí vytvořil. Ono je vůbec šílený nápad vyjíždět před E100 s takovou plečkou. Každý by se raději za tu E100 schovával. WooDooZ se potom přirozeně pořádně nas..,štval a jestli mu HBJ namísto omluvy ještě něco vypiskoval, tak já bych mu asi přidal ještě jednu. Je vidět, že rozdíl mezi barvičkami nedělají jenom killy a damage ale i pohyb po mapě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je naprosto jasné. WooDooZ čumí do zaměřovače a nemá ani páru o tom, že se nějaký blázen hrne před něho a vystřelí ve stejný okamžik, kdy se mu tam HBJ nacpe..... :biggrin: . Když koukáte do zoomu, tak nemůžete vidět co se děje kolem a za vámi. Takže HBJ do něj nejenom drcnul ale ještě mu zkazil ránu tím, že ji schytal sám. Zde nešlo o žádný úmysl. Normální náhoda, kterou ale HBJ svou hloupostí vytvořil. Ono je vůbec šílený nápad vyjíždět před E100 s takovou plečkou. Každý by se raději za tu E100 schovával. WooDooZ se potom přirozeně pořádně nas..,štval a jestli mu HBJ namísto omluvy ještě něco vypiskoval, tak já bych mu asi přidal ještě jednu. Je vidět, že rozdíl mezi barvičkami nedělají jenom killy a damage ale i pohyb po mapě.

 

No, tvoje barvička je jen o trochu zelenější než ta moje, takže o tomhle ty vůbec nemluv, ty bys podle toho jak se hra vyvíjela dávno plaval v Perlové řece a hledal nejhlubší místo. Kromě toho zrovna ty bys mi ještě jednu nepřidal, protože bys byl zalezlej někde na druhé straně mapy ve křoví a celou bitvu by ses ani nehnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...