Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Mládež nemládež, lempl nelempl, debil nedebil, zálohovaný to mít měli... Krade se v jakémkoliv "zasraném státě"... Někde víc, někde míň, ale mohlo se to stát kdekoliv na zeměkouli... Mít celou práci v jednom jediným batohu je mírně řečeno o držku... Stejně tak se mohl někdo vybourat, notebook a disky shořet a všechno mohlo být taky v kelu... Holt poučení propříště... Bohužel důležitost backupování nenahraditelných dat si člověk obvykle pořádně uvědomí, až když o něco fakt nenahraditelného přijde :-(

Víš, to jsou všechno studenti. Bez peněz. Každá věc navíc je problém. Ale určitě je zálohování podceňované, to je jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se nedavno poucil, ze je potreba 2x zaloha. Vse jsem mel na externim disku a zacal blbnout, tak jsem ho asi 3 hodiny ozivoval a pak naskocil a ja vse dulezite ( fotky apod ) pretahl na jiny disk. Bohuzel par veci jsem zapomnel a ruzny videa z oslav apod jsou fuc, pac disk uz nenaskoci. A pretazeni 750GB dat z nefunkcniho HDD je palka :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se nedavno poucil, ze je potreba 2x zaloha. Vse jsem mel na externim disku a zacal blbnout, tak jsem ho asi 3 hodiny ozivoval a pak naskocil a ja vse dulezite ( fotky apod ) pretahl na jiny disk. Bohuzel par veci jsem zapomnel a ruzny videa z oslav apod jsou fuc, pac disk uz nenaskoci. A pretazeni 750GB dat z nefunkcniho HDD je palka :(

Teď jsem se dozvěděl, že ten kameraman měl mít den předem záložní disk. Žádný nepřinesl a vymlouval se. Myslím, že mu synek udělá dobrou reklamu aby si už nikdy a nikde ani neškrtnul. Idiot jeden nezodpovědný!!! Já sám mám veškeré fotky na 3 disky zálohované a to je jenom moje rodinná záložitost a nikoliv práce tolika lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vážení.

Mám to zasebou.

Nedávno tady někdo psal, že byl někým sundán bez upozornění za to, že stál asi na jeho místě. Já psal, že jsem to štěstí zatím neměl.  Dnes bitva v topu 10 třídy. Nevím co  mám hrát a tak si zalezu na kopeček do křoví. Objeví se první enemáci a začíná bitva. Najednou flák a 2/3 HP včudu a šlo to zezadu. Koukám přesně střed zadku a tak raději mizím. Bohužel skoro první lajna. Blikne žárovka a další při nedokončeném obratu do boku od enemáka = garáž. Ten náš frajer co to do mě z cca 30 m napálil se nějakou dobu (30-45 sek) marně snažil vyškrábat na moje původní místo. Potom to vzdal a někam odjel.

 

Jinak denní win 40%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

! ! ! FILMAŘI HLEDAJÍ UKRADENÝ DISK ! ! !

! ! ! ODMĚNA 5.000,- ! ! !

 

23. října se stala v Brně neskutečná krádež! Z auta u kaple matky boží u hradu Veveří byl odcizen MacBookPro, expozimetr, Z-Finder (kamerový hledáček), peněženka... ale HLAVNĚ EXTERNÍ DISK BOX EVOLVE (černá barva), na kterém byly všechny záběry nově vznikajícího filmu Vrba (to je balada z Kytice). Na filmu se podílelo spoustu lidí a skvělých herců (Jiří Dvořák, Klára Issová...), disk nemá pro zloděje prakticky žádnou hodnotu, ale pro nás nevyčíslitelnou a nenahraditelnou :-(

 

PROSÍME O JAKOUKOLIV POMOC!!! ZKONTROLUJTE VŠECHNY DISKY V BRNĚ A OKOLÍ, ZASTAVÁRNY ATD. NIC AŤ NIKDO HLAVNĚ NEMAŽE NEBO JSME ZKRÁTKA V PRDELI :-( :-( :-(

 

V PŘÍPADĚ NÁLEZU NEBO DOBRÉHO TIPU VOLEJTE IHNED NA ČÍSLO: 776 836 280 !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera hrány desítky a bylo dost tristní sledovat nejdříve win chanci kolem 38%, aby se posléze potvrdila a téměř stále dokola... Vážené WG , nejsem skilla, tak prosím lepší spoluhráče pro nobíka !!! Ne ty , kteří nevědí co je to vůbec decap......, kdy prohrajem bitvu díky tomu že se bojí někdo resetnout.......ano, 3k bitev 700 rating ale má ten jeliman  zásobníkovou devítku ( !!!!! ) Třešničkou bylo díky dmg panelu, který ukazuje kdo a čím po mě střílí, že renomované klany neznají snad jinou munici než premium. Bylo doslova úsměvné, když mi do AMX 50B střílí Object 140 premium ammo, to jsou věru skilleři :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš, to jsou všechno studenti. Bez peněz. Každá věc navíc je problém. Ale určitě je zálohování podceňované, to je jasné.

 

To je mi jasný, nicméně když jsem bez peněz a do něčeho dám 30 klacků, tak bych si to sakra hlídal, abych o to nepřišel takhle blbým způsobem a snažil se půjčit si nějaká zálohovací média (stačilo by klidně pár nepoužívaných desktop disků - nějakou 320ku vyštrachá doma leckdo - a k tomu externí box) třebas po známých a kamarádech.

 

Ale to už teď klukům nepomůže, holt dostali lekci do života, příště si dají bacha a budou opatrnější. Teď jim jen držme pěsti, aby se aspoň ten materiál povedlo najít...

 

Jenže ve státě, kde je relativně spokojenost se takto všude a všechno nekrade !!! Byls někdy v Norsku a Švédsku například ?!

 

Jak jsem psal, někde je pravděpodobnost větší, někde je menší, ale jak popisuješ ten přístup, tak tohle se nedá vyloučit nikde... Lemply okradou všude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre je mi líto že tvůj syn utrpěl finanční ztrátu a že díky nezodpovědnosti jedince je ohrožena práce celého filmařského kolektivu. Chápu, že je to pro tebe důležitá věc a proto to dáváš do nejnavštěvovanějšího topicu, ALE Denní hlášení je v sekci Pokec o WoT tak si na to založ vlastní vlákno a nezasí.ej to tady prosím.

Děkuji.

 

Edit: ve vlastním topicu o tom pak můžete s PictusCZ, Medařem, CharliemV a Šotkem dál debatovat a třeba ti tam někdo pošle i něco co ti opravdu pomůže ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre je mi líto že tvůj syn utrpěl finanční ztrátu a že díky nezodpovědnosti jedince je ohrožena práce celého filmařského kolektivu. Chápu, že je to pro tebe důležitá věc a proto to dáváš do nejnavštěvovanějšího topicu, ALE Denní hlášení je v sekci Pokec o WoT tak si na to založ vlastní vlákno a nezasí.ej to tady prosím.

Děkuji.

 

Edit: ve vlastním topicu o tom pak můžete s PictusCZ, Medařem, CharliemV a Šotkem dál debatovat a třeba ti tam někdo pošle i něco co ti opravdu pomůže ;-)

 

Kvůli mně teda rozhodně už netřeba nic zakládat, co jsem chtěl říct jsem řekl a sorry, že  jsem i svou troškou přispěl k zasvinění vlákna totálním OTčkem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Třešničkou bylo díky dmg panelu, který ukazuje kdo a čím po mě střílí, že renomované klany neznají snad jinou munici než premium. Bylo doslova úsměvné, když mi do AMX 50B střílí Object 140 premium ammo, to jsou věru skilleři :-)))

 

Potvrzuju, goldy nabíjí kdejakej jouda - armor je v týhle hře už uplně na bačkoru (pokud se teda nejedná o uberarmored mostra typu AT-2, KV-4 nebo T110).

 

Včera to stálo za bačkoru, zahrál sem uplnou tužku, akorát se nas... a tak sem to radši vypnul. Proběhl sem se Locustem, nacapoval a pak šel zalítat do WT, abych se konečně dostal na německý bitevníky. WoWp šlo, odbombardoval sem si svejch 10 pozemních cílů, zničil tři enemáky a vyhrál tři bytvy - zlatý doma a do plný bych měl mít na měsíc prémka.

 

Klucí v četě sorry za to držkování :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já potvrzuju..všiml jsem si, že to nejen od fialových borců jenom hvízdá/sviští zlativem..

smutný je, že zlato střílej už i na VI. rotách do mýho Hellcata (asi aby jim nedingnul můj ultra pancíř). pochopim, že to lidi nabíjí ve chvíli, kdy jsou proti o 2. tiery vyšším tankům, nebo v tancích, kde to bez goldů jde těžko (T69 a další). ale tohle už je moc. je to krásně vidět díky módu, jak psal Waltare. teď už je aspoň důkaz k označení hráče jako gold ammo noob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera docela bída. Sice jsem dostal s JPII jednu Kolobanovku, ale jinak to stálo za bombarďáky starý Blažkový. Přijde mi, že si u mne WG na tenhle tank nějak zasedlo. :-) Anebo je to zkrátka jen tím, že je to papírové TD co je silně závislé na hře týmu... ?

 

A pak se mi povedla věc... s JPII jsem přicmrndával v bitvě IX a X tier ... v Himmesldorfu... a naše T62A tam hned na začátku krásně rozebrala Focha 155 ... hráč kterého byla radost sledovat. A já vůl sem mu pak o několik minut později - ve sniper módu - jednu našil za 520 (mihl se mi před dělem) ... a asi i díky tomu jsme prohráli neb kdybych mu těch 520 nesebral, asi by udolal i ten poslední tank..... njn.... někdy je třeba přiznat vlastní vinu (ač samosebou neúmyslnou).

 

Poté jsme to raději vypl... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

smutný je, že zlato střílej už i na VI. rotách do mýho Hellcata (asi aby jim nedingnul můj ultra pancíř). pochopim, že to lidi nabíjí ve chvíli, kdy jsou proti o 2. tiery vyšším tankům, nebo v tancích, kde to bez goldů jde těžko (T69 a další). ale tohle už je moc. je to krásně vidět díky módu, jak psal Waltare. teď už je aspoň důkaz k označení hráče jako gold ammo noob.

Pokud má 1ska na VI rotách nabitou zlatku,přece kvůli hellcatovi nebude dalšíh 12s přebíjet ne???btw,jediný tank u kterého přebíjík gold zpět na klasiku je T62 diky reloadu..je to prostě risk,viz batchat,člověk nabije full gold zasobnik a misto ocekavane T62 či E50m mu tam vyjede nejak maly scout,to je pak radost platit..ocas gold ano,ale jezdit full gold je prasarna..radši se snažím expit tanky,co mají na svém tieru dostatečnou pene abych se těm účtům za zlaté vyhnul :Smile_trollface-3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud má 1ska na VI rotách nabitou zlatku,přece kvůli hellcatovi nebude dalšíh 12s přebíjet ne???btw,jediný tank u kterého přebíjík gold zpět na klasiku je T62 diky reloadu..je to prostě risk,viz batchat,člověk nabije full gold zasobnik a misto ocekavane T62 či E50m mu tam vyjede nejak maly scout,to je pak radost platit..ocas gold ano,ale jezdit full gold je prasarna..radši se snažím expit tanky,co mají na svém tieru dostatečnou pene abych se těm účtům za zlaté vyhnul :Smile_trollface-3:

Je spousta situací, kdy enemy ví, že mu tam před dělo vjede Hellcat, protože zbytek KV-1S mu jede do zad... lidi prostě nemyslí. Gold = lepší být nemůžu a to mi stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...