Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hlásím, že potom co jsem již po čtvrté koupil T 44, neboť jsem na ni před cca rokem neměl nervy, si hraní s ní doslova užívám. Tentokrát tu lajnu dojedu až k T 62, cítím to v kostech :-) Další stroj který mě aktuálně neskutečně baví je Bat 25t, mám s ním sice jen 50 bitek ale každou hru je to lepší. Celkově ted víc hraju vyšší tiery, nějak mě ty 5-7. tiery nebaví. Mám pocit že těch lamek s KV apod. je strašně moc a zdaleka ne všechny to dotáhnou až na X. tier. Většinou přesedlají na nějakou hopsačku, když zjistí že u tanků se musí i přemýšlet. Sice mezi X. tier tam taky člověk potká exoty ale mám poslední dobou pocit, že je to lepší. Ani ty artyny mě už tak nes..ou, když mě teda neshodí pásy 5x po sobě. Jsem zvědav kolik jich bude až jim nerfnou tu přesnost. Je fakt, že někdy dobrá arty zachrání hru. Včera jsem s Batem nastřílel 4k dmg a naspotoval 5k dmg a když jsem kouknul po bitvě na naši Lorry arty tak měl rozdáno přes 7k dmg, šikovnej chlapec, tan by tam stačil sám a ne další tři k němu.

Tak jsem se vykecal, ať se Vám daří :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo! právě jsem potkal asi největšího skillera na serveru :pirate:

Robb3nIl

5297 bitek, 770 killů, to je 0.15 killu na bitvu! efr neskutečnejch 203!

přiznejme si, že na tak vysokou metu nikdy nikdo z nás nedosáhne

 

teď si přiznejme že většina publicu je na tom podobně nebo o maličko lépe. Jen pro srandu jsem ho přidal na mywotstats a uvidíme jak se ten neumětel bude zlepšovat :o)

 

http://www.mywotstats.com/Player/View/510265889/EU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

lehce na pohled mé staty: poslední týden win 64,22% zničeno tanků 1,40 :-) bitev 147. Jinak k té nové mapě já se těšil že nám daj zpátky Bažinu i ten Komarin a oni tam hoděj další tuctovku, kdyby nám tam radši dali třebas Ardeny ale to oni neeee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ach jo  hrdinské medaile je ostřelovač, spojenec, průzmuník atd, atd , nejenom hrdina se strojem

Hele, teďko se dívám ve hře na popis medaile a stojí tam: "Uděluje se za získání titulu Hrdina bitvy."

 

Pro mě jasný závěr, že je to prostě za "hrdinu" :-) jelikož - pokud by se počítaly tebou vyjmenované medaile, tak těch "Hrdinů bitvy" by v jedné bitvě mohlo být několik... ale čert ví, jak to vlastně je :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, teďko se dívám ve hře na popis medaile a stojí tam: "Uděluje se za získání titulu Hrdina bitvy."

 

Pro mě jasný závěr, že je to prostě za "hrdinu" :-) jelikož - pokud by se počítaly tebou vyjmenované medaile, tak těch "Hrdinů bitvy" by v jedné bitvě mohlo být několik... ale čert ví, jak to vlastně je :-)

Biggpete ti to snad napsal jasně, ne? Co v tom pořád hledáte za kouzla???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle hra je fakt zábavná a nepředvídatelná, jak tvrdí WG. Právě jsem stál půl bitvy na Malém parku s Tortilou na těch příčných kolejích a marně čekal, že se ke mě někdo připojí. Na kopečku přede mnou nebyla žádná artyna i když jich bylo v bitvě po 5-ti, což je běžné. Zato jsem měl před nosem 3 x IS-7. Měli jsme převahu děsnou 61% a jenom samé fialové, modré a zelené hráče. Enemácké artyny zlikvidovaly 8 tanků a 2 artyny !!!! Může mi někdo vysvětlit, jak se na tak blbé mapě, kde artyna nemá šanci dělat skoro vůbec nic může nechat 8 elitních hráčů odkurvit těma hyenama, které se jen tak vesele červenaly?! Já to prostě nechápu...... :pinch:

Když už jsem viděl, že mi tam nikdo nepomůže a jedna ta IS-7 už byla načatá, tak jsem tam najel a dorazil ji a ještě jednu skoro dostal, než mě dala ta třetí. Samozřejmě, že mi celý ten náš hvězdný tým nadával do nobů. Že je ale dostaly artyny na mapě, kde je to skoro nemožné, to jim nevadilo. Noob je ten, kdo sám drží celou stranu mapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak mě MM losů definitivně zlomilo. Přišel jsem o jeden z hlavních důvodů proč WoT hraju. Hra má stále ještě nějaké pozitiva, proč jí dál hrát, ale už asi ne s takovým nasazením. Dnes jsem doexpil další dva stroje v 5-6 třídě. Už toho tedy v garáži moc na exppení nemám a to budu řešit jen přes násobky. Ostatní bitvy, pokud na ně bude ještě vůbec chuť budu hrát ve druhé třídě. Jediné co by mě přimělo opět k většímu expení a tedy posunu do vyšších tříd by byla 50% sleva na stroje v 6-7 třídě, které nemám odježděný. Na 30% slevu se zlákat nenechám.

Dnešní bitvy? Na nic co by stálo za pár slov si nevzpomínám. Win a lost se střídal celkem pravidelně, až strojově a žádný nečekaný výsledek se nekonal. Často jasná věc kolem 15:4 nebo obráceně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marně u sebe hledám nějakou motivaci proč hrát tuto hru.Nedávno mě zase vytočil jeden borec s IS7 co v dubovém lesíku projede do města kde je vše vystřílené a pak se vrací k enmáckému capu kde stojí jeden náš a capuje.On si v klidu projede na čáře a jede nevím kam.Jestli to byl BOT nebo IDIOT tak to fakt nevím.Každopádně jasně vyhraná bitva skončila prohrou kvůli tomuto frajerovi co měl 3000 bitev a s IS7 měl jich 43.A já si budu u toho nějak dráždit nervy??To radši si huntuju tělo na kole někde v lese pak si dám někde pivko :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

četa 2x WZ 131...4 výhry, 6 proher v řadě, výhra... četa...jedině s něčím těžkým...tohle nejde.  nás topky oranžový, u enemy zeleno...takhle 6 her. Mapy otevřený, jenže co střílet, když tanky jsou plný a ve skupinkách, když naši jen ochotně umírají. 12k XP do WZ-132, to zítra půjde samo. Bez čet to vidím na 15-17 her. A pak jen prodat AMX 13 90 a vytáhnout tuhle srandu. Místo bina stabík, no, to mi bude chybět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera hra předvedla několik veletočů, v losech, v počtu bulharů, záhadných střel, abych to nakonec v půlnočních hodinách nějak uklohnil na celkově plusový Win díky dobré četě. Jde to, ale dřeto. 

 

P.S. Rozdíl mezi stockovou a Top věží u T32 je, alespoň pro mne, neskutečný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[dquote name=LucSulla" post="186864" timestamp="1369173349]

Tak součet umím, přinejhorším mám kalkulačku, ale jaké čísla mám sečíst?

počet získaných Válečníků, obránců, ocelovek, útočníků, spojenců, odstřelovačů, scoutů, hlídek a dle wiky tam patří taky cbratři ve zbrani a zásadní přínos..

 

Edit: ty poslední dvě ocenění mi chybí.. asi si budu muset nějakou tu četičku zahrát ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera se na mně WG vyřádilo, ať jsem vzal cokoliv vždy téměř na spodku tabulky včetně T30, FCM jsem si vzal 3x a pokaždé proti sobě KV-1 a Church, což prostě s tímhle extra přesným dělem neprostřelím, maximálně když se trubec otočil bokem, T2 LT jsem dvakrát dostal proti Pz 1G nebo jak se ten šmejd jmenuje a dvakrát proti plnýmu týmu T18, takže také nechytačka. Cometu jsem vzal do bitvy proti E-75 a podobným zmetkům a naše heavy se z nějakého důvodu rozhodli se za můj tank schovávat :o) T30 mi dvakrát smahla arty a jednou 1/2 enemy teamu protože jsem hrál s trubcema, jediným světlým okamžikem bylo vypnutí Panthera II mojí T-34/85 kde se povedly tuším 3 bitvy za sebou Součtem jsem se téměř dostal na 50% win ale jen o prsa korejský plavkyně. Po půl hodině jsem měl chuť to vypnout, vydržel jsem to potom celou hodinu a půl než došla trpělivost. Krásně jsem si včerejším dnem rozhodil staty a teď budu doufat, že se pan WG konečně na mou maličkostí trochu zamyslí a začnu dostávat lepší MM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera jsem v jedný hře dingnul arcku 261, hit 0dmg a hru potom bata arcku opet hit a 0dmg, oboje z jgpzE100, asi jsem je prostrelil skrz naskrz :turned:

no ale jinak musim rici, ze s timhle mnou odepisovanym strojem se neco stalo a da se s nim ted jezdit, nevim jestli byl zase nejaky re-re-buf ci co, uz to nestiham sledovat, dokonce mi prijde lepsi nez obyc E100, ale tam mam asi smulu na spoluhrace...

 

abych to vyjadril cisly tak u jgpzE100 mam odehrano k 900 bitvam.

predtim jsem mel dlouho win/lost 41%

pak jsem to prestal hrat a zase zacal nekdy z kraje roku a dotah to na 44%

ted po 40? bitvach s tim srotem jsem na 46%

proste se neco divnyho stalo :ohmy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera jsem v jedný hře dingnul arcku 261, hit 0dmg a hru potom bata arcku opet hit a 0dmg, oboje z jgpzE100, asi jsem je prostrelil skrz naskrz :turned:

no ale jinak musim rici, ze s timhle mnou odepisovanym strojem se neco stalo a da se s nim ted jezdit, nevim jestli byl zase nejaky re-re-buf ci co, uz to nestiham sledovat, dokonce mi prijde lepsi nez obyc E100, ale tam mam asi smulu na spoluhrace...

 

Pchá... já předevčírem s IS-8 s top dělem dingnul 2x BatChata :-) a 2x z boku IS-7 :-)

 

Také jsem si nemohl nepovšimnout, že jsem byl dáván do "horšího" týmu - např. 3členná enemy top četa fialovozelená, u nás oranžová... a tak pořád dokola, víceméně BEZ ohledu na tank a tier...

 

Co mě dostalo do kolen, byla situace na jedné mapě, kdy jsem s PzIV asi na 100 metrů nasvítil enemácké KV-1S s top dělem tak, že jsem byl vyjetý na kopečku nad ním. Enemák měl dělo natočené úplně jinam a já nepočítal, že pod kopečkem někdo bude. Jak jsem ho zmerčil, začal jsem couvat a enemák současně začal natáčet dělo na mě... no a abych nezdržoval :-) tak já mizel za horizontem kopce, zbývala mi viditelná pidičást věže, enemák dotočil dělo a vystřelil a KUPODIVU mě trefil naprosto dokolane, pěkný "oneshot" :-) Po bitvě jsem se díval na jeho online staty a byl v červenooranžových číslech...

Závěr: štěstí přeje připraveným... anebo - v rámci WoTka - vyvoleným noobíkům?? :-D

 

EDIT: včera ježděna četa ve třech na EU2, tiery 5 až 7 hlavně heavy, částečně medium tanky, cca 15 bitev... POKAŽDÉ jsme byli na topu (v rámci tierů)... luxusní MM :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera jsem v jedný hře dingnul arcku 261, hit 0dmg a hru potom bata arcku opet hit a 0dmg, oboje z jgpzE100, asi jsem je prostrelil skrz naskrz :turned:

no ale jinak musim rici, ze s timhle mnou odepisovanym strojem se neco stalo a da se s nim ted jezdit, nevim jestli byl zase nejaky re-re-buf ci co, uz to nestiham sledovat, dokonce mi prijde lepsi nez obyc E100, ale tam mam asi smulu na spoluhrace...

 

abych to vyjadril cisly tak u jgpzE100 mam odehrano k 900 bitvam.

predtim jsem mel dlouho win/lost 41%

pak jsem to prestal hrat a zase zacal nekdy z kraje roku a dotah to na 44%

ted po 40? bitvach s tim srotem jsem na 46%

proste se neco divnyho stalo :ohmy:

Nic divného se nestalo. Když máš velkou šňůru proher, tak potom následuje kompenzace a zase vyhráváš. Je to popsané v tom patentu na MM, který si WG zaregistrovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...