Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera se mi stala zajímavá věc na malinovce, v bitvě II. tierů. Jeden enemák s PzJgI nás slušně rozdrbal, dal 8 killů a skončil těsně potom co zničil našeho předposledního kterej kapoval, náš poslední jej pak dorazil. Po bitvě jsem se díval na jeho staty a ten človíček měl odehráno dohromady 25 bitev a na tom TD jen 5! Já v této době jsem si o přibližně podobným výsledku mohl nechat jen zdát, fakt jsem čuměl jak péro z gauče. Voni všichni ti nováčci nebudou úplně marný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi stala zajímavá věc na malinovce, v bitvě II. tierů. Jeden enemák s PzJgI nás slušně rozdrbal, dal 8 killů a skončil těsně potom co zničil našeho předposledního kterej kapoval, náš poslední jej pak dorazil. Po bitvě jsem se díval na jeho staty a ten človíček měl odehráno dohromady 25 bitev a na tom TD jen 5! Já v této době jsem si o přibližně podobným výsledku mohl nechat jen zdát, fakt jsem čuměl jak péro z gauče. Voni všichni ti nováčci nebudou úplně marný.

Dovolím si tvrdit, že nováček to nebyl. Po 25 hrách nemůže dát 8 kousků. Neví, jak funguje spotting, nezná mapu, má na výběr víc tanků a že by si vybral zrovna použitelnej? Šance je. Ale 8 kousků je blbost. Nováček určitě ne. Skiller, co jede 2. účet čistě na staty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se táhl v rytmu retardů. Brutus.

 

Jak můžou lidi na 10. tieru udělat Lemming train? Jak se můžou nechat rozsekat 2:15? Dejme tomu i dva vyrovnaný týmy, zelenomodrý, dvě minuty a půlka mrtvá? Co to je? Jezdím WZ 132, jenže pro koho mám skautit? Koho mám dorážet, když jich je furt 15? Jak mám asi hrát, když mi to těch 14 lidí kazí?

Perleťovka. Prosím, LT 8. tier a byl to nejvyšší dmg  :facepalmic:

1uTzr.jpg

 

 

Jedna hra s Kanárem. On v želvě na Murovance. Já jel spotit kouzelnej les, on to protáhl na druhý straně. Krásná výhra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska to šlo, až na poslední čtyři bitvy, kdy jsem ještě s parťákem dostávali do týmu totální vemena + oni ještě do sebe střílí a pak se sobě omlouvají. Nechápu to, že když jsme v topu, tak jsou losy v pohodě, ale jak jsme vespod tabulky je to konec. Jinak se celkem dařilo. Podal jsem si v souboji 1v1  T-44 s T-34-85, no měl asi 900 hp a já byl taky trochu načatej, ale i tak jsem dokázal zhasnout tank o dvě třídy výš. Ještě teď ho vidím chudáka jak kulí voča.  :biggrin: Jo taky jsme zahráli četu s desítkama a je to úplně o něčem jiném, než hrát sám. I na nejvyšším tieru může být  zábava,ovšem nesmí být arty party.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty šílené prohry má na svědomí WG a jejich manipulace. Stačí se po bitvě podívat na staty a je to hned jasné. Jeden tým má nastřílené damage, že by to bylo na dvě bitvy a druhý tým nemá skoro nic a to kolikrát i hráči, kteří jsou zelení a lepší. Když si vezmu Hetzera a nebo PzIV s houfnicí, tak pokud mám šanci na výhru 40 - 45%, tak musím nastřélet neskutečnou damage abych to vyhrál v podstatě sám. Tady je výsledek té bitvy se Zvedákem, kde je jasná převaha vidět a pak bitva s Hetzerem a Hellcatem, kde je vidět o kolik se musí víc nastřílet aby se vyhrálo. Je to prostě děsné, jaké rozdíly už jsou mezi průměrným hráčem a tím zbytkem.

 

">http://di-ZQYO.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám někdy pocit, že s tím něco WG provádí, aby jsme to za každou cenu prohráli, protože když my jsme v četě a jsme vespod tabulky ( já modrý, spoluhráč zelený ), tak máme samozřejmě v topu kečupy, ale enemy tým má četu v topu ( eff mají většinou nadprůměr) + ještě mají třeba o dvě 7čky víc pokud jezdíme 6 tier. Ty bitvy dopadají hodně podobně, jak tady Kanárovi screenshoty, top tanky nenastřílí vůbec nic a plno hráčů má za 0 damage a my zůstaneme jako přeživší, proti ani mnohdy nedotčeným enemáckým tankům. Tak jsem si zajel sám odpočinkovou troll bitvu s pz 4 na uklidnění a zbavení toho hnusného pocitu s tak okatých proher.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři dny jsem vyhrával, dostal jsem se na win 76%. Jenomže to WG nedopustí aby se jim balance na publicu vymkla z průměru. Tak teď fasuju takový MM a takové týmy, že se to za chvíli srovná. Jsou to dementi.

 

shot075kok.jpg

 

shot074.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva dny mě bolí hlava, zřejmě furt ty změny počasí, takže v úterý jsem nehrál skoro vůbec a včera jen asi hoďku. Koupil jsme si totiž novej tank, takže hlava nehlava, chvilku jsem musel... :biggrin:  Nějak moc mě začalo bavit hrát za medka, takže jsem se včera dostal na Cromwella. Velice nerad bych to zakřikl, ale zdá se, že to je neskutečně zábavnej tank.... :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera děs a běs, jezdil jsem pro peníze s Rejží a T34, s Typen 28,6% a s T34 33,3%. Síla.  :ohmy:

 

Naštěstí už koupen dříve doexpený M103, naspořené free expy využity ke koupi 9. kanónu. Naštěstí tento tank nevyžaduje lepší pásy pro doplnění vybavením, takže jej začínám expit a potom cesta k vytoužené T110E5.

 

Prvotní dojmy takové nijaké, ale to asi tak s každým tankem ve stocku. Osádku mám na 2. skillu, ale jen na 90%, nepříjemná daň přecvičení z T32.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera se to konečně zlomilo! T1HT 15 bitev.. jen 2x jsem měl 7tier a 7x byly šestky (ale jen 2-3)... WR 73%, avg.DMG 984, avg.EXP 928, EFF 3328, VN7 2391 získána Poolova mejdajle, 3 válečníci, 2ocelovky, 2obránci, 1spojenec, 1odstřelovač.. Bohužel bylo na hraní málo času..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak dnes už jsem se dokopal k tomu, abych odehrál aspoň násobky. Už třetí bitvu jsem měl super úlet. Kdybych měl víc času nebo štěstí, tak jsem toho našeho campera i vyndal. Ve výsledkové tabulce byl v topu udělený DMG, když nastřílel 2x tolik co náš druhý. Strašně jsem litoval toho, že jsem ho za tak žalostný výsledek nestihl sesmahnout, protože v první lajně bylo moc práce. Skoro nám prohrál bitvu šmudla jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlásím že mě dneska přijali do klanu 1CSTR, ale když jsem na ofiko stránkách klanu klikl na "join clan", tak to nemůžou potvrdit, mají to buglý chlapci z WG. tak se asi zejtra obrátím na podporu :pirate:

kadopádně, dali sme aspoň nějaký čety a hlavně roty, a musím říct že naprostá paráda! jaká změna po tom co jsem hrál sólo, skoro samý výhry, skvělý velení, sehraná parta, spokojenost

 

OT: zkusil jsem Call of Juarez Gunslinger, zatím jen pirátsky, protože 15 eur se mi za to nechtělo dávat, ani jsem nevěděl jestli to nezprasili jak předchozí díl. ale ono je to hodně hratelný! snad první FPS u kterýho mi nevadí že se při míření zpomaluje hra... celý je to provedený dost arkádově, ale zábavně, střílení má ten spávnej náboj, všechny ty kolty, pušky a brokovnice střílí fakt precizně (nejradši mám dvojtý kolty), celý je to podaný docela vtipnou cestou a grafika je trochu komiksová :) mám slabost pro komiksovou grafiku, například Borderlands miluju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...