Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tak dneska mám nejhorší den v tankách za hodně dlouhou dobu.

vyexpil jsem konečně SU-101 (8. tier) a ono je to horší než přechůdce! tohle je fakt ne hranici hratelnosti, možná pod ní. efektivita asi jak u SU-100 o dva tiery níž. deprese děla nulová, nikdo z toho nemá respekt, málo HP, k ničemu. nevím jestli mě sere víc že je to bez děla nebo ta deprese, jedno s druhým. dostat se na SU-122.54 se zdá jako nehoráznej porod. přemýšlím jestli to za to vůbec stojí

střídám to s Cometem. tank v pohodě, ale ještě jsem s tím neměl dneska dobrou bitvu. bu´d chytnu devítky nebo tým kemperů nebo imbecilů.

hlavně všude idioti v IS-3. nejlíp ti co kempí na bázi nebo za prvním šutrem. to je ta sorta lidí co se dostala z KV-1S nebo z jinýho ruskýho ufa a myslí si že když to dává 400 na ránu tak je to tank destroyer, nebo co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když tě někdo killne tak kamera pak na pár sekund zabere jeho tank. přes zoom to dělo vypadá jak lešenářská trubka. já bych do toho fightu šel i kdyby měl jakýkoliv dělo, rusáci jich maj hrozně moc a nevyznám se v nich, ale vím že KV-1 nemá žádnej troll gun jako třeba KV-2. vidím že to chceš hodně řešit

Už ani ne. Jen jsem se zeptal na něco co mě napadlo a jestli nevíš náhodou něco víc než já. Jak se říká, za zeptání nic nedáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, vy dobytku!!!! :Smile_trollface-3:  Já koupil právě PzIV a to je proti Hetzerovi superultraOP záležitost!!!! Čekám pozvánku do čety a budeme dělat neskutečný bordel!! Hele, první bitva:

 

 Vítězství

Murovanka 8. května 2013 12:42:30

 Pz.Kpfw. IV

Získáno zkušeností:  1 886   (x2 za první vítěznou bitvu dne)  Získáno kreditů  26 751  

 Úspěchy v bitvě Vzorný tankista: II. třídy

 

Celkem:     26 751     

To jsi břídil :Smile_teethhappy: ..veř mi že bitvy mezi 1300 - 2300 expů není nic zvláštního...ale za darmo to není..to zase ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to mám jenom já, ale za dnešek sem odehrál cca 40 bitev, z toho 30 bitev s 8 arty na mapě, o zbylých 10 bitev se dělí po 10ti, po 6ti a po 4 artynách na mapě. Nepamatuju si kdy naposledy sem hrál bez artyn. I přez všechen ten orbitální zmatek sem v plusovým win.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyvoléééééééééééé

já už fakt nevím co mám dělat líp. dneska je to otřesný. asi fakt budu potřebovat najít nějakej klan a začít zase četit, protože už skoro monitor letěl oknem. tahle hra je občas zkouška psychický odolnosti jak prase. stejnak je to tam dneska samej dement, musím dodat. hrál jsem včera předevčírem a rozhodně nebyla taková vyjímka potkat normálního hráče. dneska všichni hrajou jak po lobotomii. hummel čumí pět minut do města a za celu dobu vystřelí dvakrát, přičemž na louce jede AMX 50 100. když mu to píšu do chatu tak furt čumí do toho podělanýho města. chápu že některý lidi nerozumí anglicky, ale když někomu napíšu "hummel shoot AMX" a klikám na mapu, tak to musí pochopit i mongol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 her 9 win průměr exp přes 1000.. jj PzlV je tank pro noobíky, ale mě to tak baví.. :Smile-playing:  a nepotřebuju četu abych vyhrával.. :Smile_harp:

Bez čet jsou nejlepší losy...četa max o dvou lidech je hratelná.

 

Jinak dnes (po vyspání, nepočítám to po půlnoci) jediná bitva s T110E5. Vyřádil jsem se, probíjel jsem, artina mě dala jen jednou splashem, 4,5k dmg, 3 kousky. Dnes mě tahle mrcha velmi mile překvapila.

 

Ale u čeho se teď odreagovávám, to je toto:

 

 

http://ds.hrej.cz/recenze/scribblenauts-2865/

 

To je taková bejkovina, ale člověk se vyblbne. Je to o pomáhání lidem a máte blok, do kterého když něco napíšete, tak se vám to objeví. Je tu spousta kombinací a kolikrát se směju, jaký kombinace jsou možný. Hasič si chce udělat steak, ale nemá ho čím naklepat. Tak mu nakreslíte kladivo a ono to fakt funguje. Tučňák chce ukrást ledový diamant? Já uspal střážníka chloroformem, ale stačí tučňáka udělat neviditelným. Prostě magořina, dobrý na relax od tanků. Podmínkou je znalost angličtiny nebo kvalitní překladač, aby jste porozuměli, co se chce. Ale aspoň základy EN potřebujete. A slyšel jsem něco o torrentu. Ale nemám páru co to je za vymoženost   :Smile_blinky:

 

Jo a včera perfektně zafungoval spoting. Jedu PZ IV městem, najednou PZ 1 C, střela vedle a bum, pásy dole a první kill. Ten borec to na těch 20m nestihl už zatočit a mě natočil krásně předkem k nepřátelům, takže to ještě schytala enemy PZ IV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si děláš kozy, ne?

Jak může být doprdele něco horšího než ruský ekvivalent M3 Lee na tieru 7 (alias SU-100M1)?

S goldovou 122mm to má aspoň dobry DPMko, když už nic.. Ne, nemůže to být horší než tohle flusátko bez pene, alfy a DPM, nemůže, nevěřím tomu.

Já SU101 mám..zatím v základu a dobrý...používám 122..někdy s goldy, páč pene 175mm je na osmičku směšný, ale hraje se sní pěkně. Realod je fantastický.....jen to sklopení kanonu....to je fakt výsměch. Ale v topu to bude killer.

Dneska se hrálo pěkně.....a prožil jsem malý orgasmus :Smile_teethhappy: . Prodal jsem tu mrchu T49 a koupil M18.....hned v první hře jsem se zamiloval.....a udělal to co jsem nikdy ještě neudělal. Z milované T40 jsem do hellcata hodil nadupanou posádku..T40 stačí 170%....

M18 je bůh....naprostý bůh. Tenhle stroj nemá slabých stránek....až bude posádka na 100%, to bude masakr....né že by nebyl už teď :Smile_teethhappy: . Kam se hrabe Háčko....to je s kóniše tak miláček....ale M18...to je moje krevní skupina. ***** to je stroj....super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Congratulation.

 

PS: Že ti to trvalo  :Smile_teethhappy:

Půlku expů jsem naškudlil z jiných tanků a použil tak volňásky.....T49 byl pro mě očistec....asi i pro hnus losy, ale hlavně ten levý kanon...jestli něco TD neodpustím tak nepřesný " vývrtka kanon". M18 ..první hras 80% posádkou...šup a odtřelovač...hned si mě získal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si děláš kozy, ne?

Jak může být doprdele něco horšího než ruský ekvivalent M3 Lee na tieru 7 (alias SU-100M1)?

S goldovou 122mm to má aspoň dobry DPMko, když už nic.. Ne, nemůže to být horší než tohle flusátko bez pene, alfy a DPM, nemůže, nevěřím tomu.

 ta goldová 122 je sice občas OK, musí k tomu ale bejt vhodná situace. furt tam je kombinace nulový deprese, penetrace 217 (což na osmej tier TD není žádnej zázrak) a ruskýho haluz faktoru, což mě prostě štve. to předtím bylo taky hrozný, neber mě prosimtě uplně doslova. když tu něco napíšu nasranej, musíš mi věřit každý třetí slovo, chápeš. nevím kterej z nich je horší, ona to jsou krámy, nechci to moc řešit. já chci prostě SU-122-54 (přemýšlím o Objektu 263 ale nevím) a to předtím beru jako nutný zlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dneska velmi povedený den, win kolem 66%. Nejvtipnější bylo když já jel v Amx12t a dinglo mě T28, docela jsem se zasmál když ho pak na ránu vyčoudila artyna :-), jinak doela slušná sbírka odstřelovačů a to celkem 6, a vrátila se mi efektivita střelby zpět na 62%. A také new rekord s nejvíc expy nyní to drží Tiger P s 1791 ex.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já SU101 mám..zatím v základu a dobrý...používám 122..někdy s goldy, páč pene 175mm je na osmičku směšný, ale hraje se sní pěkně. Realod je fantastický.....jen to sklopení kanonu....to je fakt výsměch. Ale v topu to bude killer.

Dneska se hrálo pěkně.....a prožil jsem malý orgasmus :Smile_teethhappy: . Prodal jsem tu mrchu T49 a koupil M18.....hned v první hře jsem se zamiloval.....a udělal to co jsem nikdy ještě neudělal. Z milované T40 jsem do hellcata hodil nadupanou posádku..T40 stačí 170%....

M18 je bůh....naprostý bůh. Tenhle stroj nemá slabých stránek....až bude posádka na 100%, to bude masakr....né že by nebyl už teď :Smile_teethhappy: . Kam se hrabe Háčko....to je s kóniše tak miláček....ale M18...to je moje krevní skupina. ***** to je stroj....super.

 

 

Hellcata jo ? Ty a ten stroj mi nějak nepasuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je síla co jsou ti redaktoři schopný napsat.. Vypovídá to i o "úrovni" našich médií.. někdo něco někde vyblil tak to převezmu aniž bych si ověřil pravdivost článku.. Hlavně že to něco hodí.. A možná něco kápne i od WG za reklamu.. Fujtajbl..

Koukal jsem že do diskuze 2x přispěl i Kanár :-) dělá nám tam reklamu na fórko.. :-D Dal bych mu "like" ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem narazil na záplavu E-100 s červeným ratingem. Vyrojily se jako houby po dešti. V jedné bitvě, kde jsme měl devítkový tank a všechny naše tři desítky měly win 46% a horší, jsem si na začátku hry nad tím posteskl. To byla chyba, protože E-100 se toho chytla a začala mi nadávat, zatímco E-50 se ho snažila rozumně přesvědčit, proč by to ostatním na tom tieru mohlo vadit. Problémem bylo, že z pěti, co jsme jeli na jednu stranu, se E-50 kvůli psaní zastavila po pár metrech, E-100 po sto 200 metrech a vzápětí ještě někdo začal odstřelovat barák přes půl mapy, takže na místo střetu jsme dorazili ve dvou. Proti nám byly sice jen čtyři tanky (tedy teoreticky 5:4 přesila), ale ty si nás v čele s CerVusem z BIA zkušeně vyndaly. Jednou jsem penetroval, prostě trapas. Výsledek včerejšího večera je win 27 % za 11 her. Snažil jsem se to vylepšit i Chaffeem, ale ačkoli mě to hodilo na Prokhorovku, náš snipovací tým byl poněkud mdlé mysli.  :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...