Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hraní v četě už přestává být zábava. Nebo co si myslet o tom, že v každé osmičkové četě máte 3-5 desítek?! Včera dokonce byla hra, kde bylo 5 desítek, artyny, 3 heavy osmičky a zbytek scoutů. Co jako chcete v takové hře s Carnarvorem dělat? Maximálně soupeřům dělem "čistit" pásy.... :-D  
Včera mě zachránila až rota, to bylo jiný kafe. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V čera na arktidě super hra s Lowe jsme bránily zatáčku proti 4 HT a 1x prototyp( je nějak neprůstřelnej) a najednou Lowe fuč a mě to někdo pere do zadku. Jak mohl tým vychcípat proti půlce tanků to opravdu nechápu, když jsme nepřátelský HT vázaly na sebe. Jinak to byla nádherná ding dong hra,

Nechápu co to bylo proti nám za dementy T 32, prototyp, lowe, T 34, IS 3 a  Jgpanther. Stačilo aby jeli dopředu a převálcovli by nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslušně hlásím, že jsem toho včera moc nenahrál. Ale zato jsem najel asi 3 km kolem baráku. Ty brusle jezdí jako drak a i celkem dobře zatáčí. A teď mě omluvte musím si opět jít přiložit obkladeček na místo kde záda ztrácejí své slušné jméno. Bohužel nemám chrániče na všechno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslušně hlásím, že jsem toho včera moc nenahrál. Ale zato jsem najel asi 3 km kolem baráku. Ty brusle jezdí jako drak a i celkem dobře zatáčí. A teď mě omluvte musím si opět jít přiložit obkladeček na místo kde záda ztrácejí své slušné jméno. Bohužel nemám chrániče na všechno :-)

Nesmíš honit na bruslích ty mladý holky.  :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všichni si kupte Pz IV a jděte kosit všechno na ránu. někdo řekne že je to blbuvzdornej tank a tím je okecaný. že se stím neprohrává, super. to je důvod. za chvíli všichni budou jezdit Pz IV nebo Sherman a kdo si náhodou vezme něco jinýho, ten tam bude k čemu? je mi docela jedno jestli je to vina hráčů co s tím hrajou nebo WG, protože vysvětlujte to mý T-25 kterou ten 105mm gold právě sesmahl. už jsem v týhle hře zažil hromadu mamrdovin, jako KV-1S, artyny, záseky v terénu, bezdůvodný nerfy, padání hry, ale tyhle vaše star trek gold ammo tanky všechno tohle zmrdstvo ještě o třídu překonávaj. čekám nějaký svatouškovský reakce "to my ne, za to může zlý WG". lamy. prej balzám na duši..

 

každopádně lidi co mě s něčím takovým killnou si dávám do ignoru. myslete si o tom co chcete. když se někdo z ignoru objeví v mým týmu, kašlu na něj. i kdybysme zbyli poslední dva na mapě, je pro mě vzduch, žádná spolupráce, až mu poteče do bot, nechám ho chcípnout. že pozdravuje moje T-25 a T49

 

Copak..si se špatně vyspal? :Smile_teethhappy:  ..... mě je jedno co si myslíš..a ty "lamy" si nech....já vždy projeedu celou garáž což je bez desítky cca 12 strojů....a pak se du bavit....dám si ISUnku, Ferdíka, Oblíbené Háčko. PzIV a skončím u MKIII....se vším to rozmrdávám, takže tyhle keci si nech. Tahle hra je tak brutálně rebalancovaná, že nějaké houfnice M4 či PzIV už jen bohužel krásně zapadají....zásobníkový UFO obludy, Grillošové v lose se čtyřkama, čety v lose s odvě třídy vyššími stroji, Hetzer s houfnicí.......a mohl bych tu popsat celou A4....

A že bys ho nechal chcípnout v případě, že by jste zůstali poslední? Jen proto že má medko z houfnicí? Zoltare naprosto upřímně....nechtěj mě dostat nejen jako nenemáka....tímhle příspěvkem si ukázal v právem světle.....zakomplexovaný chudáček. Jednou tě smahne PzIV s tvou T25 a ty se vybarvíš.....

A jen dodám....prémiová T25 co má o třetinu víc HPček je v dobrých rukou stejný zabiják jako PzIV....je mi tě líto ...

 

EDIT: jo a T49 taky nechám pozdravovat...včera šly tři na ránu ...mám je rád :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ti nevím švejku :))) já už znám dvě kategorie tankistů, které moc nemusím :)))

 

První jsou pedotankeři ( loví nováčky na nízkých tierech) a druzí prasotankeři ( jezdí s houfnicema)

Tak to jsem v obou kategoriích....no jo, ale nesedí že jezdím i 6,4,8,9 třídu...to se budu muset polepšit :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem v obou kategoriích....no jo, ale nesedí že jezdím i 6,4,8,9 třídu...to se budu muset polepšit :Smile_teethhappy:

Jo a jen dodám, vždycky se mi líbí jak tu někteří moralizují, ale sami by stěmi OP tanky zahráli stejnou tužku jako se vším.....

Včera jsem rozhodnul bitku v poslední vteřině...sundal jsem KV3, sejmul 6ks z toho dvě sedmičky a zbytek šestky....naše topky byly ultra noobíci...tohle už nejde vyhrát jen tankem.....ať je PzIV OP jak chce....to už to chce umět....páč většina těchto tříd si PzIV dá na ranku, čelně i goldy dingají.....vy tu moralizujete, ale podstatný fakt jste opoměli..tým mi poděkoval, páč jsem jim vyhrál bitvu....

Řeknu to na plnou hubu: tady to smrdí brutální závistí.....(nemyšleno konkrétně na někoho...ale obecně)

 

EDIT: jo ještě taková technická....mě medko s houfnicí nesmahlo jak je rok dlouhý...prostě kouknu co enemák má a kde jsou, vždy si na ně dám pozor a když je potkám tak to je primární cíl...počkám až vystřelí a přes reload je smahnu...mě prostě houfnice neděsí.....pokud nepodcením Hetzera jako včera a ten mě nedá na ránu :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím včera to šlo. K diskusi výše jen tolik, správně to řekl Drak, at si každej hraje jak chce pokud to nemrví vlastnímu týmu a i to se prostě stává :-) Je to jen hra a pokud mi z našeho týmu PZIV nebo M4 pomůže k winu je to dobře. Udělal co měl, zahrál jak měl. Blbovi stejně nepomůže žádnej tank, tyhle blbečky potkávám dosti často s houfničkama ale ta je smrtelná   jen v rukou zkušeného hráče,zbytek dostane  MOŽNÁ jeden max dva tanky a stejně končí.....Mrknu na rozdělení týmu, vidím M4, PZiv, dám si jak dobře píše Švejk pozor.Dávat si někoho do ignorace jen proto s čím jezdí a nedejbože mě tím dostane ? Já bych spíš potřeboval ignoraci vysypat jak ji mám plnou :-D Snad to jde jinak než postupným odebíráním....to je na dlouho :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všichni si kupte Pz IV a jděte kosit všechno na ránu. někdo řekne že je to blbuvzdornej tank a tím je okecaný. že se stím neprohrává, super. to je důvod. za chvíli všichni budou jezdit Pz IV nebo Sherman a kdo si náhodou vezme něco jinýho, ten tam bude k čemu? je mi docela jedno jestli je to vina hráčů co s tím hrajou nebo WG, protože vysvětlujte to mý T-25 kterou ten 105mm gold právě sesmahl. už jsem v týhle hře zažil hromadu mamrdovin, jako KV-1S, artyny, záseky v terénu, bezdůvodný nerfy, padání hry, ale tyhle vaše star trek gold ammo tanky všechno tohle zmrdstvo ještě o třídu překonávaj. čekám nějaký svatouškovský reakce "to my ne, za to může zlý WG". lamy. prej balzám na duši..

 

každopádně lidi co mě s něčím takovým killnou si dávám do ignoru. myslete si o tom co chcete. když se někdo z ignoru objeví v mým týmu, kašlu na něj. i kdybysme zbyli poslední dva na mapě, je pro mě vzduch, žádná spolupráce, až mu poteče do bot, nechám ho chcípnout. že pozdravuje moje T-25 a T49

 

Přijde mi, že z houfnic začínáš mít podobnou fóbii jako Kanar z artyn :-D

 

Jinak tvé paušalizování typu "jede s houfnicí - je to vůl" se mi vůbec nelíbí - a to s houfnicí moc nejezdím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi, že z houfnic začínáš mít podobnou fóbii jako Kanar z artyn :-D

 

Jinak tvé paušalizování typu "jede s houfnicí - je to vůl" se mi vůbec nelíbí - a to s houfnicí moc nejezdím...

Eh, ... Ne, kdo jezdí s houfnicí není vůl, ... jen je to člověk až moc soutěživej. Pardon, zdejší ikona tady sice píše, že se s houfnicí musí něco zahrát, ale, ... stačí někdo s půlkou mozku, posádkou aspoň 100%, nasaď houfnici a jsi nejvlivnější tier 5 na bojišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak..si se špatně vyspal? :Smile_teethhappy:  ..... mě je jedno co si myslíš..a ty "lamy" si nech....já vždy projeedu celou garáž což je bez desítky cca 12 strojů....a pak se du bavit....dám si ISUnku, Ferdíka, Oblíbené Háčko. PzIV a skončím u MKIII....se vším to rozmrdávám, takže tyhle keci si nech. Tahle hra je tak brutálně rebalancovaná, že nějaké houfnice M4 či PzIV už jen bohužel krásně zapadají....zásobníkový UFO obludy, Grillošové v lose se čtyřkama, čety v lose s odvě třídy vyššími stroji, Hetzer s houfnicí.......a mohl bych tu popsat celou A4....

A že bys ho nechal chcípnout v případě, že by jste zůstali poslední? Jen proto že má medko z houfnicí? Zoltare naprosto upřímně....nechtěj mě dostat nejen jako nenemáka....tímhle příspěvkem si ukázal v právem světle.....zakomplexovaný chudáček. Jednou tě smahne PzIV s tvou T25 a ty se vybarvíš.....

A jen dodám....prémiová T25 co má o třetinu víc HPček je v dobrých rukou stejný zabiják jako PzIV....je mi tě líto ...

 

EDIT: jo a T49 taky nechám pozdravovat...včera šly tři na ránu ...mám je rád :Smile_teethhappy:

 

no kdyby ti bylo jedno co si myslím, tak na mě takhle nereaguješ. píšeš že "mě jednou smahne Pz IV". kdyby jen jednou. víš co švejku, mě zrovna teď moc nezajímá že jsi skilla, nebo že tě tu lidi mají za nějakýho guru, pro mě je podstatný stát si za svým názorem a můj názor je, že bitky na 5. tieru stojí za vyližprdel kvůli lidem v Pz 105 a shermanovi. píšeš že jsem zakomplexovanej chudák a že je mi tě líto :) okej. jen proto že jsem se dovolil napsat jinej názor než máš ty :D ale dobrý vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem na tom stejně jako Zoltar.. nesnášel jsem ty zprasený houfnice když mi vypínaly na ránu moje Alecto a mojí zlatou Matildu s klovátkem.. pohádal jsem se o tom s Kanárem kterej obhajoval Hetzera.. a teď? Teď mám PzlV a BAVÍ MĚ TO! Dát si Kv1s která mě může smahnout na ránu, KV2, Hellcata nebo nějakou sedmu to je prostě pocit k nezaplacení.. Matilda i Alecto odpočívají v garáži a čekají až tahle šílená houfnicová doba pomine.. Do tý doby bude mít PzlV místo v mý garáži.. Opět se u hry bavím a proto jsem to vlastně začínal hrát..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem na tom stejně jako Zoltar.. nesnášel jsem ty zprasený houfnice když mi vypínaly na ránu moje Alecto a mojí zlatou Matildu s klovátkem.. pohádal jsem se o tom s Kanárem kterej obhajoval Hetzera.. a teď? Teď mám PzlV a BAVÍ MĚ TO! Dát si Kv1s která mě může smahnout na ránu, KV2, Hellcata nebo nějakou sedmu to je prostě pocit k nezaplacení.. Matilda i Alecto odpočívají v garáži a čekají až tahle šílená houfnicová doba pomine.. Do tý doby bude mít PzlV místo v mý garáži.. Opět se u hry bavím a proto jsem to vlastně začínal hrát..

To už j asi o nátuře, ... jediná houfnice, co mě baví je KV-2, která je natolik pomalá, že se o nějakým OP mluvit nedá. A ne, nejsem člověr ražení: "když je neporazím, přidám se k nim". Nějak neshledávám nic, co houfnice nabízejí zábavným. Ale je to dobrý na staty  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eh, ... Ne, kdo jezdí s houfnicí není vůl, ... jen je to člověk až moc soutěživej. Pardon, zdejší ikona tady sice píše, že se s houfnicí musí něco zahrát, ale, ... stačí někdo s půlkou mozku, posádkou aspoň 100%, nasaď houfnici a jsi nejvlivnější tier 5 na bojišti.

 

on je vždycky nějakej stroj na daým tieru nejvlivnější ;-) ale já se v KV1 goldovejch PzlV (pokud nejsou v četě)moc nebojím ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on je vždycky nějakej stroj na daým tieru nejvlivnější ;-) ale já se v KV1 goldovejch PzlV (pokud nejsou v četě)moc nebojím ;-)

Taky jsi oproti mojí maličkosti skiller  :Smile_teethhappy: Navíc, ... já je potkávám buď v četě, nebo jezdící pohromadě. To je asi takový, jako lidi instinktivně tvořící wolfpacky s typama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice jo, takový haluze se stávaj, ale ty střeďáky maj prostě tu velkou výhodu pohyblivosti a KV je takovej hromotluk, že pokud není v nějakým těsným prostoru tak ho vyndávám. Celkově sem teď zanevřel na heavyny a přešel na střeďáky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...