Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslušně hlásím, že jsem měl včera čest si zajezdit čety s Biggpetem. Paráda, hra jest úplně o něčem jiném a když mi je ještě někdo ochotný ve hře poradit, případně moje chyby pojmenovat a ukázat, jak se jich vyvarovat, super. Až takhle si jeden uvědomí, kolik toho ještě neví a neumí.

Tím to Biggpetovi věřejně děkuju.

 

P.S. Posilněn dobrým dojmem z čety, navázal jsem ještě úspěšným sólo hraním a večer zakončil v kladných číslech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem hru hrál naposled minulou sobotu (cca 10 dní zpět) a to ještě k tomu pouze 5 her, takže ta pauza bude přes 2 týdny..a světe div se, vůbec mi to nechybí. Žiju si svůj reálný život, chodím do práce, bavím se s přáteli, věnuju se přítelkyni a žádný zásahy za nula a 25% náhody najednou neexistují.:-D to je panečku pohoda.:) a abych měl o zábavu postaráno, chodím sem na fórum a čtu si, jak Vás ta hra vytáčí, neustálý stěžování na kečup, "novinky" v patchi, atd atd. :-D:-P pánové, zkuste si dát taky na chvilku pauzu. :-P mě už dokonce párkrát přepadla myšlenka, že tu hru odinstaluju. :)) zásahům za nula a 25% náhodě zdar. :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zase nepřeháněj . Konika trpí typickým problémem malých ráží . A to , že na delší vzdálenost strácí penetraci. Takže bohužel při snipení ten gold použít musíš, jinak ta úprava ji opravdu pomohla.

Já si tedy včera nějakého ztrácení penetrace fakt nevšimil. :Smile_teethhappy: A ono moc bitev na 500m není.....jsem až překvapen co dokáže ta AP munice s pene 157 prorvat. Mám s čím srovnávat, páč předtím jsem jezdil jen goldy....jasný, že proti osmičkám je láduju taky, ale klasické dingání do pleček jako KV1S, Háček či M18 AP munice moc nezná. Tedy, když samo mířítě kam máte....

Goldy obecně dingají tam kde by vůbec neměly.....a je jedno v jakým stroji je použijete, proto je super, že má kónika i jinou alternativu než gold ammo.

Od patche jsem Háčko pořádně protáhnul až včera. A rozdíl ve vlivu a rozdání dmg je obrovský...z 9 her jsem šel jen jednou pod 1000expů...jinak se vše točilo kolo 1300-1700...přesně jako má KV1S.

Nepřeháním, když řeknu, že je aktuálně háčko král 6 třídy. Minimálně vyrovnalo vliv KV1S a to je heavy. Chtěl jsem M18, ale s tou zatím počkám...páč háčko díky změně navíc neskutečně vydělává.

Fakt super stroj. A jak se to pozná? Tak, že jsem včera jezdil sní a né s PzIV :Smile_teethhappy:

 

EDIT: a Biggpete pozor...jestli malé ráže s AP municí ztrácí na dálku penetraci si nejsem jistý, ale je to logický, tož proč ne. Co si jsem jistý je, že goldy na velkou vzdálenost už vůbec nemá cenu požívat. Je obecně známo(někde tu i někdo dával ty hodnoty), že gold ammo se vzdáleností ztrácí pene po desítkách procent. Takže na dálku jsou to vyhozené peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no svejku myslím, že H mám ted celkem v ruce a o té ztrátě pene s goldy trošku pochybuju, je to jen o zkušenosti, kdy na 300 m AP věž T 29 z boku nepenetruju ani náhodou, ale s goldem bez problémů. Takže ztráta v desítkách procent je nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: a Biggpete pozor...jestli malé ráže s AP municí ztrácí na dálku penetraci si nejsem jistý, ale je to logický, tož proč ne. Co si jsem jistý je, že goldy na velkou vzdálenost už vůbec nemá cenu požívat. Je obecně známo(někde tu i někdo dával ty hodnoty), že gold ammo se vzdáleností ztrácí pene po desítkách procent. Takže na dálku jsou to vyhozené peníze.

Záleží jaký gold ammo - jestli APCR nebo Heat (jaký ztrácí a jaký ne, to ti teď nepovím :-) )

 

// zlatá wiki:

...however APCR also loses much more penetration value over the same distance as AP. Generally speaking, low caliber guns such as a 57mm gun will lose penetration at a much faster rate than high caliber guns such as a 120mm gun.

 

...unlike AP and APCR, HEAT does not lose penetration value over distance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, na těch desítkách to bude brzo,jestli to tam spíš už není, teď borec MarvoloPeeves s E-50, jednou vystřelil ani se netrefil a zdechl, zbytek týmu byly stejný ostudy jako on.......

 

Ale tohle je přeci pro WG ideální hráč, takových chce mít pokud možno co nejvíc. Páč těmhle nebude stačit platit si premko,ale ještě k tomu musí koupit i premiový tank, aby to utáhli. Respektive několik premiových tanků.

 

Včera pohoda, po tom, co jsem prodal T30 a JT je elite, tak jsem utekl zpět na tier 6 a nemám si na co ztěžovat. Pořád mě zatím neskutečně baví VK 3601H, takže hlavně proháním jí a posádku má konečně na 100%. Je fajn být v konečném vyúčtování v naprosté většina na špičce tabulky a to i v losech s tiery 7 a 8 :Smile_smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera v četě pohoda win 68% a mohl být ještě lepší ale kolem 22h. se to začalo lámat a přibývalo porážek...jednu bitvu bych zde vypíchnul a to bylo bitva kde byli 2 Matildy a já v Hetzeru a jeli jsme proti 6 a všichni jsme měli po 2 killech a ještě jsme rozhodli bitvu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

venku krásně, čarodějnice k tomu.. a já mám zlomenej palec na noze. tak to dneska vidím na tankovej den no, protože se nikam nedošmajdám.

anyway, dneska zatím samý výhry. třikrát po sobě s 59-16, se kterým se mi jinak moc nedaří. už abych to měl za sebou, nemám tenhle tank rád. Cromwell killer největší a ještě hraju SU-101M, taky mě docela baví a docela se mi s ním daří, i když úplná špica to není, bude to ještě dlouhý expení na SU-122-54

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no přiznejme si, ona zas ta PzlV moc zábavná není.. Taky už jsem si říkal že se tomu Háčku kouknu na zoubek když už má ta kónika pene i bez goldů.. ;-)

Ale tak to já si to s PzIV užívám rád...samo, že to ovšem chce změnu. Nejde hrát s jedním typem 50% her....a to je jedno s čím jedu. To je jasný. Mám tuším dvnáct vybraných strojů a nejraději aktuálně jezdím s MkIII, T40(veterán co snad nikdy neomrzí)PzIV, Háčko, ISU, JT(bohužel po první arty párty jdu níž..nervy mám jen jedny). A nově SU101..to mám ve stocku, ale i tak je to super vozítko. Měl jsem tedy brutální losy, kdy jsem dělal jen komparz, ale má potenciál mrška....snad jen to nulové sklopení kanonu..to je uber porod. Zvláště když předělávají mapy do vlvnovek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, za posledních 24 hodin 0 bitev. Něco mi říká, že za to může zapomenutý zdroják při přesunu. No a aktuálně mě trápí zapomenutá myš tam, kde jsem neměl zdroják... doma 2 volný s PS2 konektorem, který ale do NTB nějako nejde zapasovat a tahat z toho drátky a pak to zapojovat do USB mi přijde složitější, jak koupit novou myš za stovku.

 

Jak tak čtu ty vaše Háčka...dřív mě celkem bavilo, ale nejsou místa na stání. Stejně čekám na T40 a v budoucnu asi i IS-8...doufám, že už konečně bude ta sleva, nechci vyhodit tak těžce vyhádaný goldy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno sem si dal pár super her, te´d sem si chtěl dát nášup, ale přišla doba, kdy hrajou jen kryplové a masochysti. Jako příklad malinovka, já T20, půlka týmů osmičky a na kopec jedu já a hellcat, ostatní kempí na bazi, pro dnešek končím a du se zklidnit na kolo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím, ta hra je absolutně bez náboje.

 

Jediný, co mě poslední dny baví je četa 2. ,5. a 6. tier nebo šestkový roty. Tady jsou ty tanky ještě dobrý a každej si něco najde, v četě se dá ovlivnit hra, je to zábava...

Dnes jsem jel chvíli četu T-43...týmy jezdily absolutně špatně, samý lemming a ještě to vychcípalo...ale pořád.

Pak sólo, hned o něco lepší, ale taky žádná hitparáda. JP jsem po dvou z mé strany dobře zahraných her s katastrofálním výsledkem vzdal... Vždyť to je jen snůška jezdících krabiček co se otáčej a dělaj pif paf, lidi absolutně neví, kam zajet, co je blbě a co dobře, hlavně že někam jedou a když chcípnou, tak tam jedou znovu, protože tam tehdá jednou někoho probili...možná to je pro ně zábava, ale zdá se mi, že co tak lidi poslouchám, tak že to je "potenciální zábava za kterou se všichni hrnou", ale ve skutečnosti je to hnaní se dál a dál (jak je to ve všech hrách), jenže tady ten koncept je jedině nasírací. Zase se opakuju...je tu velký potenciál, ale čím dál se jde, tím víc je to ******** (do 6-7 tieru je to celkem OK). Pak už nastává jen chaos, který umožňují artiny a absolutní sjednocení Heavyn, TD, medek...medka s větší pene než těžáky a snad i vyšší dpm...

 

Když to píšu jsem znechucenej čím dál víc...to přirození hnaní se za lepšími stroji, když člověk ví, že ho tam čekaj artiny, lamy a kreténi...a že ani tady si nezahraje týmovou hru a jakmile se pohne, je to otázka jednoho TDčka s otočnou věží a jedním výstřelem arty a konec. Navíc postupem času, jak WG přidává nový tanky, každej novej tank je v něčem lepší než ty předchozí. Honba za penězi...chápu. Ale nechápu ... spoustu věcí...

Tohle je snad jediná hra, kde absolutně nemám motivaci "expit dál" a bohužel ježdění pořád toho stejnýho není ono a já chci jet dál s něčím jiným. Ale když vidím s jakými lidmi "musím" hrát. 2 si jen tak zůstanou afk, tam si někdo vezme jedničku do čety...ale to je pořád dokolečka. Všichni doufáme, že si zahrejem nějakou týmovou hru a ono prd...

 

Já si dneska musel ulevit...jel jsem sedmičky a mám absolutně dost. Mě ty výhry ani netěší, je to většinou s velkým rozdílem, nebo prostě vidím, jak mizerně ti lidi hrajou a mě jich je už vážně líto, protože vidět opakovaně výjevy, že jsem dal dmg jako půlka týmu co vůbec někoho trefila...

Hellcat je bomba, T49 taky, Cruiser nezklame. A na vyšší tiery můžu zapomenout, fajn. Teda ach jo.

 

Instaluju Diablo II, to je stejnak dobrá hra. Tam je hit jasnej, jen mě štve, jak se jeho cena drží pořád ve stejný výšce, origo CD už jaksi sešlo stářím, stejně jako další srdcovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to nezakřiknu..

ale skoro po měsíci utrpení se teď hraje líp. Možná je to tím, že času je míň, sotva stíhám odject násobky na 3-4 tancích co expím. A nebo taky tím, že už nemám premium účet, tak už můžu dostávat normálnější týmy :-D

Ale potěšila mě ta sleva na ruský heavy tanky, akorát budu kupovat IS3 a ušetřený peníze se hodí, zbyde i na ARL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se dneska snažil odjezdit nějaký expy na 59-16, nebo jak se ta věc jmenuje. uplně napíču tank! šestej tier scout si představuju uplně jinak. tohle je bez dohledu, bez akcelerace, bez děla. pravej opak Chafeeho. je s tím akorát sranda v dog fightu proti ostatním light tankům (většina hráčů nestíhá), ale jinak... no doufám že WZ-131 bude lepší, jinak to prodám a vyfláknu se na light tanky made in china

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoltar: Potom ty tanky jsou sakra o něčem jiným, já byl na testu unešen. Jen je tu ta barikáda jménem expení.

Danny: Budem s Bobíkem šikanovat nováčky na 5. a 6. tieru. Tam je to prostě pořád zábava.

 

Mmj, koukal jsem na fotky, s kým to vlastně jezdíme a cítím se jako miminko.

Jéžiš. Jestli je to v klanu podobný...na rotách na ně ještě tlačím a posílám je na smrt :Smile_ohmy:

 

Jinak pánové, na tanky jedině s pozitivní náladou, jinak se to pak kurví úplně samo. Otestováno :Smile_great:

A poslední věc: Až se naštvete, pusťe si toto. V tu osudnou chvíli to není zas tak špatná hra :Smile_teethhappy:

http://www.superhry.cz/games/636/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..........................., tam si někdo vezme jedničku do čety...ale to je pořád dokolečka. ...........

 

tohle povazuji za chybu ze strany WG - predpokladam, ze jsou schopni vyresit to, ze ceta nesmi mit vic nez urcity rozsah tieru ... proste aby nekdo napr. devitkou nevytahnul nizky tier mezi desitky .. MM to sice casto kompenzuje tim, ze "postizene" strane da o jeden top tier navic.... ale to je jen zaplata, kterou MM dohani chybu, kterou WG asi nikdy neresilo ... nebo jo? od prviho dne co cety byli, se tam mohlo seskupit co chtelo ... nebo tomu bylo i jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle povazuji za chybu ze strany WG - predpokladam, ze jsou schopni vyresit to, ze ceta nesmi mit vic nez urcity rozsah tieru ... proste aby nekdo napr. devitkou nevytahnul nizky tier mezi desitky .. MM to sice casto kompenzuje tim, ze "postizene" strane da o jeden top tier navic.... ale to je jen zaplata, kterou MM dohani chybu, kterou WG asi nikdy neresilo ... nebo jo? od prviho dne co cety byli, se tam mohlo seskupit co chtelo ... nebo tomu bylo i jinak?

 

Nikdy se s tím nic neudělalo, lidi mají přeci rozum. Každopádně když už se to objeví, je blbost to ničit. Může to dostat něčí ránu nebo něco spotnout. Ale spíš ho vyřídí někdo jinej a hned je to skóre -2/-3. Já se taky jednou uklikl. Kámoš pětku, já MS-1. Nehali mě žít a končil jsem se dvěma killy a jednu pětku jsem stáhl napůlku :Smile_teethhappy: Takže i proto je blbost to ničit. Ale tohle už je to menší zlo, protože 1 tank většinou nic neovlivní. A když jo, tak je to právě ten AFK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,pánové,jak vás tady čtu,tak mi z vás začíná být nanic.Vy ,když jste začínali,tak jste zřejmě byli takoví grandi,že jste mohli hned zfleku jezdit 10 tiery,že?Proto se teď taky divíte těm nováčkům,co to začínaj hrát a neuměj to.To vy jste přeci byli jiní borci,že?Vy jste to přeci uměli hned od první jízdy,že?Proto si teď také chodíte léčit svůj "Weltkomplex" na první čtyři tiery,že,když to na těch vyšších,jak usuzuju z vašich nářků,tak dobře nezvládáte.Prostě se snažíte,to těm začínajícím znechutit a vyštvat je ze hry.Když tedy jste takoví borci,proč si nezůstáváte na těch vašich vysokých tierech a cpete se mezi ty neznalé začátečníky.Tím je od hry jen odrazujete!Já to vidím u svého 15letého syna,nebo spíš u jeho kámošů.Už 13 se jich na WoT vyfláklo a odinstalovalo ho.Abyste pak v celé hře nezůstali sami.Kde si pak budete své bolístky a komplexy léčit?!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako sorry, pokud někdo hraje desítku a o tý hře vůbec nic neví, tak je někde chyba a není to u mě. Lidi co vůbec netuší jak hra funguje, neznaj mapy, neumí spolupracovat s týmem, hned po startu rushujou atd.. ti nemaj na vysokejch tierech co dělat.

K tomu si přičti spoustu artilérií, ufo tanky co střílí trilion dmg na ránu a velký prodělky a máš to co máš.. totálně nezábavný vysoký tiery. Dobrym hráčum se pak nemůžeš divit, že jsou z toho frustrovaný a jdou na nižší tiery, kde potkávaj nováčky a drtí je stylem 12 killů na 1 vlastní smrt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože jelita co mají pár bitev letí směr tier X. Nainstaluj si XVM a bude ti vše jasné. Pro mne skončila hratelnost na t VI. Dál nelezu, nemá to smysl.

 

http://forum.worldof...chopni-hraci/ tam se člověk dozví věcí

 

edit// ono by nováčky mohlo zajímat, proč jejich tank tVII vyndá tV nebo tVIII pošle do garáže tVI. Tedy začít se učit. Ale to chce něco dělat víc, než tak, čmrdl Bitva, bum, bum a další tank a tak dokola. Na ofiku toho pro nováčky dělají hodně, ale příjde mi to jako ono pověstné házení hrachu o zeď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,pánové,jak vás tady čtu,tak mi z vás začíná být nanic.Vy ,když jste začínali,tak jste zřejmě byli takoví grandi,že jste mohli hned zfleku jezdit 10 tiery,že?

já když začínal jezdit tak jsem byl vyplesklej ze svýho prvního 5 tieru (Pz III/IV), měl jsem typicky lamáckej 500 rating (což jsem se dozvěděl až teď, díky garážovým statům) a na desítky jsem ještě vůbec nemyslel. nikdo tady nemůže za to, že u lamek je všeobecně rozšířenej názor, že čím vyšší tank, tím budou mít asi lepší výsledky. oni si myslí že když si s prémiákem vyexpí desítku, tak budou v bitvě válet, to je omyl. nejdřív je potřeba se naučit hrát a až potom lízt na vysoký tiery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...