Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslední tři týdny dostávám naprosto otřesný týmy, to se slovy ani nedá popsat. Už jsem pomalu rezignoval a spíš si pustím war thunder než se trápit s tankama. Zatím jsem v přechodovém stavu "i dont give a ****" a střílím všechny co mě serou. V neděli jsem měl denní ban za 3 teamkilly ve 3 hrách. Dneska jsem dal v jedný hře 5 vlastních a 4 soupeře a ban žádnej...

Taky jsem si udělal osobní rekord s T71.. v osmičkový hře jsem rozdal 3400 dmg a 2000 dmg naspotoval.. prohra o 6 tanků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo pouze upozornění, že není dobré koukat pouze na EFR ale že je potřeba koukat také na průměrný tier. S Mikromausem budu mít EFR jako kráva a na mém účtu Levapking mám jenom výběrové tanky, žádný prémiák, nikdy rota a nikdy ani četa a jak to tam vypadá? Tím nechci nějak snižovat tvoje kvality ale pouze upozornit na to, že existuje nemálo hráčů, kteří na první letmý pohled vypadají mnohem horší, než je skutečnost.

Tak to řeknu hned a nenapíšu to tak neobratně :Smile_teethhappy: ...pochop, že každý chlap je ješita...Švejk není vyjímka :Smile_teethhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska totální porod... Za boha jsem nemohl udělat s E-50 doubla... Když vyšla bitka, kdy jsem napižlal s tím stále ještě "tygřím" 88/L71 kanonem dmg kolem 3000, tak to samozřejmě byla prohra a suchý z nosu, double padl asi až po deseti bitkách a samozřejmě v bitvě s desítkama, kde jsem si pomalu ani neškráb a šel jsem do garáže... No nic, můj XP účet se zastavil 1400 od vytoužené mety pro získání top kanonu na E-50, ale víc už na to dneska fakt nemám :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera odpo s M6 7 killů a vítězství, jinak průměr, večer to šlo do kytek. M6 je tak úžasně podceňovaný tank, že ho začnu točit ještě více. Někteří soudruzi se ani neobtěžují natočit na mne čumák. Včera takhle šla T-150, T29 jiní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem jezdil jen s tou francouzskou pojízdnou koupací vanou S-35. Za mně dobrý strojek, hlavně ode mně nikdo moc nečeká, tak může jenom překvapit. A že občas překvapí. Nejlepší je na něm ten dohled. Krása. Jinak výhry a prohry asi napůl. Potkal jsem proti četu z HUGO na Arktidě, hezky to tam zmasakrovali, nakonec 3:1 remíza, přežil akorát Svejk, asi je věčný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tak 3 den bez tanků a pohodička jen když se nad tím tak zamyslím jak udělali dva evr. servery tak šli bulhaři a týmy neschopný jak na běžícím páse. Snad se to nějak zlepší jinak svojí budoucnost u této hry moc reálně nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tak 3 den bez tanků a pohodička jen když se nad tím tak zamyslím jak udělali dva evr. servery tak šli bulhaři a týmy neschopný jak na běžícím páse. Snad se to nějak zlepší jinak svojí budoucnost u této hry moc reálně nevidím.

no vidíš a já to mám úplně naopak.. konečně mi to zas začíná trochu jít ;-) už 6 herních dnů jsem nespadl pod 50%
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem to na chvíli zapnul, že si odjezdím alespoň dvonásobky. Nejprve s T30 4x za sebou lost, v páté hře mě 2 minuty po startu bitvy zhasla artyna na ránu. Samozřejmě bitva pak dopadla vítězně, dvojnásobek byl luxusních 720 XP. Tak jsem to vypnul a šel raději ven protáhnout kolo po lese a hned byl ten den lepší :Smile_smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem jezdil jen s tou francouzskou pojízdnou koupací vanou S-35. Za mně dobrý strojek, hlavně ode mně nikdo moc nečeká, tak může jenom překvapit. A že občas překvapí. Nejlepší je na něm ten dohled. Krása. Jinak výhry a prohry asi napůl. Potkal jsem proti četu z HUGO na Arktidě, hezky to tam zmasakrovali, nakonec 3:1 remíza, přežil akorát Svejk, asi je věčný....

Ty voeeee to jsi byl ty na tam vrchu :Smile_teethhappy: . Díky tobě to byla remiza, páč tvůj dohled nám znemožňoval capnout base z leva nebo vjet enemákům do zad. Takhle jsem mohli jen defovat base....já i kolega jsme měli pár hp..i díky tobě, páč jsi mi jednu šoupnul. Bohužel jsme měli jedno full KV1 afk...to rozhodlo.

Nejlepší bylo jak jsem se hecovali...vaše M4 a PzIV(taky měly troll gun) nechtěly utočit...páč měly barvičky a děsilo je to....tady je vidět jak jsou někdy barvyčky zavádějící. Oba dva jsme byli na ranku.

Jo a ty jsi měl taky slušný štěstí...s kolegou jsme si rozdělili strany, které jsem bránili.....celou dobu měl kolega houfnici nastavenou na tu stranu odkud jsi pak přijel.....3s před tím než jsi přijel se otočil a jel za mnou...tom use říká z prdele klika :Smile_teethhappy: ..ale pěkná hra.

 

EDIT: v té hře jsem měl 3500dmg...s PZIV...dobrá hra, škoda remizky.

 

Jo a tu ranku ti vrátím :Smile_Default: ...popravdě jsem myslel, že je to můj konec a že mě další ranou dorazíš. Naštěstí jsem stačil hrdinsky zdrhnout :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...