Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Teď fakt nerozumím.Co vám teda hlavně vadí. Že hrajete se,nebo proti, slabším hráčům nebo že dostáváte víc na zadek. To musí být pro některé velká potupa,když je sesmahne grupa červených enemáků.Vina se hodí na zbytek týmu a jste happy.Nehraje svou roli vaše přehnaná sebedůvěra v sama sebe?

 

Ale tady nejde o potupu, tady jde o radost ze hry. Třeba včera jsem chtěl hrát s T 28 prot. a než jsem někam dojel, tak v našem týmu jsem zbyl sám a artyna.

A klasika skoro všichni hr doleva a já s tigrem v pravo po chvilce jsme tam už sami a valí se na nás cca 10 tanků, co pak chceš uhrát nebo si zahrát.

Prostě mě totálně štvou hry typu 15.2 atd a opačně.

 

A když někdo zmínil tenis bo co, tak to je jako bys hrál druhou stranou pálky, chápu ten styl u hráče do 2000 her, ale pak už ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle mě dnes dostalo. Na oficiálních stránkách WoT je video RNG - první díl - Přelety tanků. Prezentují v něm "náhodné výskyty štěstí", které jsou výsledkem mechanismu generátoru náhodných čísel, který je ve hře implementován. "Je to mechanismus, který udržuje hru zajímavou a nepředvídatelnou, ..."

Já bych řekl, že je to přesně ten bulharský mechanismus, který nás denně všechny pěkně štve a oni nás ještě budou provokovat tím videem, dokonce ve více dílech. Na to jedna štamprle stačit nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mě to poprvý automaticky připojilo na EU2, doteď jsem hrál jen na jedničce. A nestačil jsem se divit, násobky s celou garáží jsem měl odjetý za hodinu a půl, POKAŽDÝ jako top tank (dokonce i s T71 jsem byl top :-D ). Doufam, že to nebyla jen haluz a že to tak je na EU2 pravidelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to tvrdím stále, že největší kravina je tohle losování protože když hráč není uplný tydýt, tak pozná co a kdy může trefit a hlavně, pozná, kdy hraje jak o život a je mu to platné jak mrtvému hubertus. Přitom opačný pohled na věc, tzn. pohled té lamky, která nic netrefí, nic neví, nic nevidí je naprosto nedůležitý protože ta lamka trefí toho enemáka asi tak často, že vánoce jsou častěji. Díky tomuto systému se veteráni pomalu ale jistě z publicu vytrácejí, což je dobře patrné, stačí, když si vezmete tier 10 a nestačíte se divit co to tam je za "experty". Já sám vezmu desítku jen na CW a nebo do roty. Sólo pouze výjímečně, když je třeba 3 násobek ale i to se snažím odjezdit v četě. Public hraju jenom s Hetzerem na full + 105mm houfnice a goldovky. 67% W/L je zaručený a pak s Hellcatem, kde je to 66% W/L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mě to poprvý automaticky připojilo na EU2, doteď jsem hrál jen na jedničce. A nestačil jsem se divit, násobky s celou garáží jsem měl odjetý za hodinu a půl, POKAŽDÝ jako top tank (dokonce i s T71 jsem byl top :-D ). Doufam, že to nebyla jen haluz a že to tak je na EU2 pravidelně.

Tos měl jenom kliku. Já se tam připojil několikrát a rychle jsem zdrhal zpět na E1. MM katastrofální a jeden lost za druhým i s Hetzerem. Naprosto vyšší koncentrace lamek tam byla. nastříleno 2 až 3 x víc, než kdokoliv v bitvě ale stejně prohry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to free hra. Všechno se losuje.Tým, průstřel, poškození a možná mnohem víc. Není to moc dobře,ale je to tak.Ber ,nebo nech být.

Woombate,chceš říct,že jsi profesionální tankista (jako sportovec). Si děláš legraci.Já jsem profesionální manžel,otec a spoustu dalších drobností,ale ne tankista.

..tak tu poslední, ale poslední větu ti věřím na 115% :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že dnes to bylo zase jako na houpačce. Výhra následovala prohrou stále dokola. Takže výsledek večerního snažení cca 50%. A takto je to již několik dní. Už mám pocit, že hraji v nějaké virtuální realitě a vlastně se jen dívám na nějaké předem aranžované video. Ještě že to jde vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes hodně rozhodnutých bitev při odpočtu a bohužel vlivné stroje měl až na výjimky nepřátelský tým. Denní win tedy dost pod 50%. U jedné rozhodnuté prohrané bitvy byl vývoj neočekávaně dobrý skončilo to 11:15. Před koncem bitvy byla záhada objasněna. Enemáci měli jeden z klíčových strojů AFK. Celkem se těším až doexpím některé stroje co mám v garáži a dám si od expení pauzu v 2 třídě. Tam snad tolik rozhodnutých bitev předem není. Aspoň v to pevně doufám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem se blbec vykašlal na můj plán jít na pivo .... a snažil hrát s Cromwellem... skoro samá prohra... (naštěstí to trochu dorovnaly jiné tanky) ....

... uf... jdu si otevřít lahev vína na urovnání neuronové aktivity.. Takže zítra na to fakt už nesáhnu...... :Smile-angry: jenže když já "mám silně vyvinutou slabou vůli" .... :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva dny jsem nadával jak špaček....dementi, nulové zásahy, dingání tanků z novin Mladá fronta dnes....a hlavně šílný MM, který jen doplňovaly totální lamy na top tierech...tak jsem si řekl dost, hra má bavit.....prodal jsem Chi - ha a Jumbíka. Z Jumba vzal posádku a nasadil jí na M4....z 10 her 9 winů a totální masakr. Už jsem si na ní zvyknul....je to o třídu snažší hraní než s PzIV,páč ta deprese děla je neuskutečná. Nemusím tak jako vůl vyjíždět tělem a krásně si lupu atomovky z poza dun a nerovností....**** na nějako férovost a podobný keci. Ten 45% dobytek je třeba sfouknout z plání WOTu...nic jiného si nezaslouží.

Hodně mě pobavil jedem blb s PzC....byl to náš a začal mi radit, abych rychle capnul base(převaha enemy HT jela na naší base)...my s kolegou v četě si vymlátili cestu skrz jednu stranu a místo capování jsme přepadli enemáky z týla...totální jataka...a on naspal, aby mě všichni reportovali, že nehraju fér!! Že místo capování si jedu lovit enemáky...že enemáků bylo dost a byly to pětkové HT, to už ho nezajímalo....kouknu pak na jeho staty a má 7500 her 2800 killů .....hlavně, že chce reportovat a navíc svého....

Tohle mě jen utvrdilo....zmasakrovat ten dobytek, nic víc si nezaslouží.

Je mi krásně ...jdu spinkat :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, když dáš 7 kousků a už tě hlásí jako čítera, tak co po nich chceš? Právě teď jsem dal 9 kousků a tak doufám, že mě zas někdo nenahlásil

Vítězství!

Bitva: Redshire 8. dubna 2013 23:00:29

Vozidlo: AT 15

Získáno zkušeností: 1 813

Získáno kreditů: 52 357

Úspěchy v bitvě: Radley-Waltersova medaile, Válečník, Vzorný tankista: II. třídy

:Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svým způsobem tě švejku chápu, ale pochybuju teda že sfoukneš lamy ze hry, spíš je přesvědčíš k tomu aby si za free expy udělali víc desítek do garáže :D dneska jsem potkat jednoho v T34 s efektivitou 170, pak jednoho v IS-7 s podobným číslem a 2k bitev.. takový lidi buď většinou zůstanou AFK, nebo maj připojení že se jim tank pohybuje jak zombie nebo prostě nic nehrajou.. jen mi nejde do hlavy, že když takovej člověk dokáže vymyslet způsob jak se dá prémiovou cestou dosáhnout X tier za 2000 bitev, tak jaktože nemá šajnung jak střílet z děla..

 

no to je jedno, dneska jsem zkusil Cromwell a musím říct že oproti Crusaderovi to není jak skok o jeden tier, ale tak o tři, ty tanky se efektivitou nehorázně liší. jen ukázka toho jak nevybalancovaný nový stromy tanků jsou, místo vyladění jedný větve WG přidá dvě nový. každopádně Cromwell OK, myslím že si ho nechám a na Comet se dost těším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle mě dnes dostalo. Na oficiálních stránkách WoT je video RNG - první díl - Přelety tanků. Prezentují v něm "náhodné výskyty štěstí", které jsou výsledkem mechanismu generátoru náhodných čísel, který je ve hře implementován. "Je to mechanismus, který udržuje hru zajímavou a nepředvídatelnou, ..."

Já bych řekl, že je to přesně ten bulharský mechanismus, který nás denně všechny pěkně štve a oni nás ještě budou provokovat tím videem, dokonce ve více dílech. Na to jedna štamprle stačit nebude...

 

Tak si z těch hráčů fakt už dělají pr..... Tohle není na štamprle, tohle je rovnou na sedmičku dobrého vína. Prý to udržuje hru zajímavou, ježíši kriste :facepalmic: :facepalmic: :facepalmic: .

 

Edit: ještě k těm lamám. Tak nějak dokážu pochopit, že člověk,co má najeto 2000 bitev nedokáže moc zahrát,i když má třeba tier X. Ale proč tuhle hru hraje např. člověk, co má 19 000 bitev a efektivitu cca 600, WIN 46%, tak to mi už hlava nebere. Včera jsem jednoho potkal v bitvě,ani po 19k hrách neznal mapu, nevěděl vůbec co má dělat a během 3 minut byl zpět v garáži. Tohle ať mi někdo vysvětlí....... Vždyť i on sám ze svého výkonu musí být flustrovaný a opakovat ho 19k her, to už chce fakt silnou náturu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si z těch hráčů fakt už dělají pr..... Tohle není na štamprle, tohle je rovnou na sedmičku dobrého vína. Prý to udržuje hru zajímavou, ježíši kriste :facepalmic: :facepalmic: :facepalmic: .

No a ne? Kolikrát denně si řekneš, sakra, jak to? Wow, tak tohle jsem ještě neviděl. Střelba z BL-10 do MS-1: Hele díra, proč mi pak dal blow up?

No není tohle to, o čem mluví? Já třebas včera s AT2 udělal 3 díry do poklopu M4A3E2 za 0 dmg. Zajímavější to už být nemůže :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle ať mi někdo vysvětlí....... Vždyť i on sám ze svého výkonu musí být flustrovaný a opakovat ho 19k her, to už chce fakt silnou náturu

 

To je přece jednoduché. To, že si někdo myslí, že musí být flustrovaný přece nemusí být pravda. Nějaký statistiky asi neřeší a tak je v pohodě a proto hraje dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přece jednoduché. To, že si někdo myslí, že musí být flustrovaný přece nemusí být pravda. Nějaký statistiky asi neřeší a tak je v pohodě a proto hraje dál.

 

ano, přístupů jke tolik kolik je hráčů....ale i selskej rozum velí, že po tolika bitvách něco snad umí, nemůže se chtít po hráči s minimem bitev toliko co po hráči jehož počet bitev opravňuje k názvu " matador "...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přece jednoduché. To, že si někdo myslí, že musí být flustrovaný přece nemusí být pravda. Nějaký statistiky asi neřeší a tak je v pohodě a proto hraje dál.

 

Nerozumím tomu. Jak mě může bavit hrát hru, kdy si 1x vystřelím za bitvu a jsem zničem, po 3 minutách? Vzhledem k jeho statům tohle nebyla vyjímečná bitva, bohužel....Ale pokud ho to baví, proč ne, nakonec. Hlavně, že si platí PU, má v garáži 4 premiové tanky a o to hlavně WG jde, že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera celkem v pohodě, páč po třech prohrách v řadě nám vypadla kabelovka, zrovna když to bylo, dle manželky, nejnapínavější. Takže jsem musel přerušit hraní a jít řešit problém.... :-P To mě vysvobodilo z bludného kruhu proher a po cca 40 min přestávce jsem skončil lehce nad 50-ti procenty. Na finále jsem si užil krásnou bitvu s M103, po které jsem byl pozván asi do tří PL klanů. K jejich překvapení, jsem s díky odmítl... :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, přístupů jke tolik kolik je hráčů....ale i selskej rozum velí, že po tolika bitvách něco snad umí, nemůže se chtít po hráči s minimem bitev toliko co po hráči jehož počet bitev opravňuje k názvu " matador "...

 

Já jeho špatné výsledky nehájím, jen jsem odpověděl na to, proč toho hraní asi stále ještě nenechal. Taky odhaduju, že je při hraní ve větší pohodě než jsem já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...