Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera opět jedna velká "bída", tentokrát musím přiznat, že jsem k tomu přispěl i svým dílem.. :-P Ale abych jen nechválil :-P , tak mě poslední dobou hodně vytáčí jasná smrtící střela, která ale jasnou není a nechá soupeři pár HPéčke. Včera se mi to stalo 2x, pokaždé s "devítkou" a pokaždé to byla pod-DMG jako hrom. :Smile_izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a mám za sebou dva dni luxusného hrania vďaka čate - dík chalani :Smile_Default: neviem či som si už zvykol ale už ma demencia ostatných na publicu ani neprekvapuje ani nerozčuluje... :facepalmic: vždy si poviem - mohol som viac a lepšie :Smile-playing: ako s Pz IV proti VK 3002DB kde si maník hovorí jéé aký chutný tančík toho dám na jednu ranu - bim mu jednu za 400 potom ďalšie tri a VK smutne odchádza do garáže :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem zajímavé a jen mi chybí nějaký závěr. Podle jeho přístupu to vypadá na první pohled slušně. Co na to říkají jeho výsledky. Zajímám se jen o jeden a to celkový win. Je pod 50 nebo 50 a víc?

 

Edit: Dotaz na Tailleur

 

Tuším že win má 47%. Ale je jasné že v pěti letech s nějakou taktikou ještě moc počítat nemůžeme. Ale nikam se nežene, počká až mu rychlíci ukážou cíle a pak střílí, když je moc daleko tak nestřílí, protože by se netrefil. Vyhýbá se stromům a baráků, zásadně do nikoho nestrká. Na pět let super. Jak říkám, spousta starších to hraje podle mě hůř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuším že win má 47%. Ale je jasné že v pěti letech s nějakou taktikou ještě moc počítat nemůžeme. Ale nikam se nežene, počká až mu rychlíci ukážou cíle a pak střílí, když je moc daleko tak nestřílí, protože by se netrefil. Vyhýbá se stromům a baráků, zásadně do nikoho nestrká. Na pět let super. Jak říkám, spousta starších to hraje podle mě hůř.

 

Přiznám se, že jsem ve skrytu duše doufal v lepší číslo tak o 1-2%. Zas na druhou stranu sám jsem rád, že si držím win u většiny strojů aspoň na 50% a to mám řidičák na auto, tak co mužů vlastně chtít, že. :). Tak zprávy ze světa nejmladších nějaké máme. Jak jsou na tom asi hráči o dost dříve narození?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že jsem ve skrytu duše doufal v lepší číslo tak o 1-2%. Zas na druhou stranu sám jsem rád, že si držím win u většiny strojů aspoň na 50% a to mám řidičák na auto, tak co mužů vlastně chtít, že. :). Tak zprávy ze světa nejmladších nějaké máme. Jak jsou na tom asi hráči o dost dříve narození?

 

Lepší číslo? Bylo by ti fajn, jasně. Ale připomínám 5 let a tkaničky u bot mu zavazuje máma :-D

 

Jinak já včera stejné jako vždy... Buď jsem tužku zahrál já, nebo zbytek týmu. Ono je to ve finále jedno. 10 bitev, 4 win. Prášky na nervy a jít spát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vám sdělím poznatek ze včerejšího dne, který se vlastně netýká mého hraní. A předem upozorňuju, že různým lidem se to nebude vůbec líbit, takže prosím o trochu tolerance.

Jel jsem s manželkou na kávu k její tetě. Přijeli jsme a děti nikde. Tak se ptám kde mají syna Kubíka (je mu 5 let!!!). A tetička povídá:" Hraje tanky..." Ano, taky jsem se nejdřív zhrozil. Šel jsem se na něj podívat. Stál jsem za ním asi pět minut, než mě zmerčil jak byl zažranej do hry. Dost odborně se mě do té hry snažil zasvětit :-D Ptám se ho do koho tam může střílet, jestli do těch zelených... A on: Ne, ty zelený jsou hodný. Já musím střílet do těch červených, protože ty jsou zlý. A taky můžu střílet do modrých, protože ty jsou taky zlý :-D Hraje si dál. Mezitím se vytočí, protože se dva tanky nechají zabít a kvůli tomu jim obsazují základnu :-D A pozor, perla na konec. Na kampánii jede lemming train jednou stranou na druhou stranu jedou jen dva tanky. A on mi povídá: Vlevo jedou jen dva tanky, tak já musím jet s nima, abych jim pomohl... To nechápou lidi o X let starší :-D Prostě na svůj věk frajer, kterému podle mě dochází víc věcí, než velkému procentu lidí na pobliku.

 

PS: Pro rejpaly podotýkám, že jezdí zásadně a jen s T18.

 

Vem ho do klanu, takovejch je málo, co mají v pěti letech rozum. Mi je 37 a někdy si připadám jako bezmozek :Smile_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepší číslo? Bylo by ti fajn, jasně. Ale připomínám 5 let a tkaničky u bot mu zavazuje máma :-D

 

Máš pravdu bylo by mi fajn. Dobrých a pozitivních natož hodně pozitivních zpráv je kolem této hry málo. Vím co je 5 let. Také jsi uváděl, že hraje low. Tam má velký vliv posádka, tak jsem si myslel, že mu mohla pomoci zvednout nějaké to %. No nebylo by krásné vědět, že je někde nějaký šput co nezvládne zavázání tkaniček, ale uhraje skoro win 50% s vybaveným tankem v nejnižší třídě. Tím neříkám, že má špatné výsledky na svůj věk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač to včera vypadalo špatně a nevěřil jsem že to bude za něco stát, tak se nakonec zadařilo :D

 

Victory ratio: 52.17%

Battles: 23

Efficiencyold: 2041.13

Efficiencyv2: 1844.37

WN6: 1826.26

Average tier: 6.57

Experience: 18327 / 796.83

Capture points: 95 / 4.13

Defense points: 39 / 1.7

Damage: 31618 / 1375

Kills: 35 / 1.52

Spotted: 28 / 1.22

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera to byla hrozna bida....ono to je vlastne cely tyden bida :facepalmic: efr stoupa a %vitezstvi jde stale niz a niz a niz....v tymu same trotly...sance na vyhru v 90% her pod 50% a kdyz nahodou byla pres 50% tak to byl taky lost(dokonce bylo i na muj vkus hodne her s sanci na vitezstvi pod 40%,takze rychla prohra..dalsi bitvu jsem cekal aspon sanci 60% na vit. a bum 25%!!!! no a praskla zilka v oku byla na svete :Smile-tongue: a tak porad dokola) ..s m103 jsem klesl za tyden z 58% vitezstvi na 49% noja myslel ze naucim notebook litat :Smile_mellow: fakt me to prestava bavit, uz to neni o zabave ale spise o pravidelnem procvicovani kardia....zkusim jeste tyden a kdyz to bude stejne tak s publicem koncim (zlate stare casy kdy pri spicce bylo 30 000 lidi na serveru,to bylo o necem jinem nez 160 000 lidi a z toho 158 000 ret....du) a uz vubec nemuzu pochopit lopaty s 5000-10 000 bitvami s efr 400-800 WTF??? vsak i Bot by mel lepsi efr...... :arta:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mezi WN6 hodnocením mezi 2. tiery byli lidé s 1 bodem. Lidi, berte kvalitu publiku jako fakt, já už hraju jen stylem, sám proti 15 lidem, občas se někde mihne spojenec a co sám nezabiju, nezabije nikdo... nejlíp někoho do čety, ať je to 2 vs 15 :Smile_blinky:

 

Kempím, kde bych kempit neměl, jezdím s těžítkama, kam bych jezdit neměl (třeba k majáku na Útesech), ale když to vede k vítězství i přes 10 minut četní Noob, tak proč ne, jeden za všechny, nikdo za jednoho.

A jestliže prohrajem, a já mám nejvyšší dmg, nemám důvod si myslet, že něco dělám špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si tak rásně hrál sám.....všechno PzIV,T28 pckové ...všechno napoprvé....s PzIV 11ks...krásné hry. Pak jdu do čety....4hry brutální losy navíc s brutálně trapnéma topkama.....4 hry 4 losty. Sleduju to dlouhou...a nejen já. Včera jsme se o tom bavili s klukama...škoušeli to na top tierech ...

Vliv čet WG snižilo moc razantně....přehnali to. Vzali jsem 8 třídu, šup k 10, vzali jsem 9 třídu, šup k destíkám k artypárty a ajko bunus ultra noob tým...

ok, jdeme na prověřenou pětku......šup hafo šestek...nevadí to PzIV to dá....ned, protože všechny naše šestky nemají víc, jak 48% win a 0,5 killu....

Čety jsou mrtvé....mám stejný néli větší vlív jako sólo než v četě....díky MM a přiděleným hráčům je to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si tak rásně hrál sám.....všechno PzIV,T28 pckové ...všechno napoprvé....s PzIV 11ks...krásné hry. Pak jdu do čety....4hry brutální losy navíc s brutálně trapnéma topkama.....4 hry 4 losty. Sleduju to dlouhou...a nejen já. Včera jsme se o tom bavili s klukama...škoušeli to na top tierech ...

Vliv čet WG snižilo moc razantně....přehnali to. Vzali jsem 8 třídu, šup k 10, vzali jsem 9 třídu, šup k destíkám k artypárty a ajko bunus ultra noob tým...

ok, jdeme na prověřenou pětku......šup hafo šestek...nevadí to PzIV to dá....ned, protože všechny naše šestky nemají víc, jak 48% win a 0,5 killu....

Čety jsou mrtvé....mám stejný néli větší vlív jako sólo než v četě....díky MM a přiděleným hráčům je to tak.

 

Nezdá se ti public lepší, protože jedeš převážně v PzIV? Já jezdím jen a jen public a občas mám teda takové spoluhráče, že nestačím zírat. A pokud nemám stroj co by dával ostatní na ránu, mam smůlu. A to z mého vozového parku zvládá bohužel jen T82 - která je ovšem strašný papír a s nástupem nových ultrarychlých němců s kulometama výrazně její vliv klesl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš, že teď má Svejk nasazený žůžový brýle. Já skoro taky, když jezdím Hellcata. Jen s tím rozdílem, že moje čety jsou normální a bože, že nás to jednou za čas hodí k osmám, i tam se uplatníme, sedmičky jsou v klidu. Nevím, proč má Svejk tak brutální čety, když nepočítám kvalitu hráčů (a to se dnes nesmí počítat), tak je vše v pohodě :Smile_smile: Hold si užíváme, protože jsme přestali expit a jezdíme s vymazlenými mazlíky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si tak rásně hrál sám.....všechno PzIV,T28 pckové ...všechno napoprvé....s PzIV 11ks...krásné hry. Pak jdu do čety....4hry brutální losy navíc s brutálně trapnéma topkama.....4 hry 4 losty. Sleduju to dlouhou...a nejen já. Včera jsme se o tom bavili s klukama...škoušeli to na top tierech ...

Vliv čet WG snižilo moc razantně....přehnali to. Vzali jsem 8 třídu, šup k 10, vzali jsem 9 třídu, šup k destíkám k artypárty a ajko bunus ultra noob tým...

ok, jdeme na prověřenou pětku......šup hafo šestek...nevadí to PzIV to dá....ned, protože všechny naše šestky nemají víc, jak 48% win a 0,5 killu....

Čety jsou mrtvé....mám stejný néli větší vlív jako sólo než v četě....díky MM a přiděleným hráčům je to tak.

plne stebou souhlasim,dneska jsem jel cetu s drettem a losy hruza s m103 same losty....2 min a uz to bylo 2:9 a konec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska je to hrůza.

3 hry s T1E6, při první mám 5 killů a máme cap na 70%, dva týpci odjedou z kruhu.. prohra, oni capli dřív. Druhá hra, 4 killy, vedeme o 4, najednou všem rupne v bedně a pojednom se rozjedou přes pole na smrt. Zůstal jsem sám, bez goldů jsem nedokázal penetrovat capující PzII, takže druhá prohra. Třetí hra, 4 killy, tým viděl že držím kopec, tak vyjel ke mě, ale totální lemmingtrain. Ale moc nechybělo a soupeři by capli.

 

Pak vezmu prototypa... max. 8ky ve hře, my máme cca 5 osmiček. Soupeř jich má 9 - ANO, o 4 osmy víc! Co to jako je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...