Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnes jsem se kousl a i přes nepřejícnost soudruhů jsem nakonec dal násobek s T30, v 15-cté bitvě, očistec :Smile_sad: . Večer jsem si vzal z garáže novotou vonícího Jagtigera a kupodivu to šlo parádně, na Malinovce jsem si dal 8 killů a v zásadě za děkovných ovací spoluhráčů vyhrál hru. A nejlepší na tom bylo, že 2 z těch 8 killů byli artyhyeny tieru 6 :Smile_smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

říkal jsem si, že dnes večer to bude dobrý ..... opak je pravdou .... jezdil jsem s PII ... (chci už konečně vyexpit e50) .... samé bitvy s IX a X tier... 4 arty na každé straně ..... hráči v mém týmu (co jsem se po prohraných hrách vždy díval) měli standardně EFR někde okolo 700 - 800 .... viděl jsem i exota s 320 ...... doprčic to snad není pravda.... jak mohu tu bitvu nějak ovlivnit - když v X hvy tancích sedí taková esa?? :facepalmic: dnešní večer výhry asi 20% ... :Smile_bajan2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woombat: Mě teď zarazila jedna věc... Včera jsem odehrál těch 7 her, jak jsem si tu pobrečel. V 6 hrách jsem ani nevystřelil, nic nespotnul, nikam nedojel. V tý poslední hře (za T21) jsem rozdal 600 dmg a spotnul cca 13 tanků.

 

Takže 7 her, 600 dmg, 13 spot. A celkový denní EFR mi to píše 699. Takže já se ptám, jak může někdo mít 600 a míň EFR? To jako zabíjí vlastní, nebo co dělaj? To prostě neni ani možný, jak špatnej musí člověk bejt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem viděl jednoho s EFR 350 a měl tier 6. Stál na bázi a nehýbal se. Myslel jsem, že je AFK ale když k němu přijel enemák, tak začal točit dělem ale uplně blbě, asi tak o 30 stupňů za cíl a také tam vystřelil. Enemák zastavil a dával mu jednu za druhou a tento "expert" se ani nehnul a točil dělem sem a tam a střílel někam do nebe. Možná bot. Nevím. Ale jistě se takto dá docílit EFR nižší, jak 500 snadno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woombat: Mě teď zarazila jedna věc... Včera jsem odehrál těch 7 her, jak jsem si tu pobrečel. V 6 hrách jsem ani nevystřelil, nic nespotnul, nikam nedojel. V tý poslední hře (za T21) jsem rozdal 600 dmg a spotnul cca 13 tanků.

 

Takže 7 her, 600 dmg, 13 spot. A celkový denní EFR mi to píše 699. Takže já se ptám, jak může někdo mít 600 a míň EFR? To jako zabíjí vlastní, nebo co dělaj? To prostě neni ani možný, jak špatnej musí člověk bejt?

 

 

já myslím, že nikam nejede a zakempí se na bázi.... zrovna ten s tím 320 to tak dělal .... zajel na začátku hry do křoví vedle báze .... občas otočil dělem.... 2x vystřelil... (netrefil se samosebou) ...ale i tak je to záhada... taky mi tak nízké efr přijde divné.....

 

edit: ano přesně jak píše Kanár .... a taky mne napadlo jestli to není nějakej pokročilejší BOT ...když už umí i střílet a zajíždět do křoví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska v noci to celkem slo :)

4cae49237680565.jpg

 

V tiery me ale zacinaji celkem stvat, protoze je tam spousta lamek, ktery maji jejich prvni HT a absolutne netusi, co maji na mape delat.

Hodne me prekvapil Tigžik Vyzlik. Asi mi byl bulhar naklonen, takze jedna radost. Ze nastrilim nejvic v tymu sem si tak nejak uz zvykl, ale ted si zacinam zvykat, ze nastrilim vic, nez vsechny nase IX dohromady :-D

 

f20684237680871.jpg 004c7e237680873.jpg b41d2d237680874.jpg

 

Edit: Ten lost s T-54 je ze vcerejska, ale chcu se pochlubit, ze i se stock tankem to jde :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem aktivoval bonus kód a odjezdil 25k expů co jsem chtěl. Pak se značně zhoršilo mé připojení a tím byl přínos plus účtu vyčerpán. Dnes jako pravidelně v prvních pár bitvách předem dost prohraných bitev. V jedné si někdo s Luchs (III) stěžoval na noob tým. Po delší době jsem napsal nějaký svůj názor do chatu, že prohru zařídilo hlavně MM. Dostal jsem vynadáno do nooba. Tak je fakt, že toho můj Leo zahrál málo a po 3 zásazích šel do kytek. Raději jsem se s tím hráčem dál nebavil. Sám nezničil ani KV1 ani BDR G1B. Na konci skončil v tabulce stejně za mnou. Už do chatu nebudu nic psát. Nemá to žádný přínos. Jinak win včera a zatím i dnes pod 50%. Dnešní ještě s větším počtem bitev zvednu z těch 25% co nyní mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem aktivoval bonus kód a odjezdil 25k expů co jsem chtěl. Pak se značně zhoršilo mé připojení a tím byl přínos plus účtu vyčerpán. Dnes jako pravidelně v prvních pár bitvách předem dost prohraných bitev. V jedné si někdo s Luchs (III) stěžoval na noob tým. Po delší době jsem napsal nějaký svůj názor do chatu, že prohru zařídilo hlavně MM. Dostal jsem vynadáno do nooba. Tak je fakt, že toho můj Leo zahrál málo a po 3 zásazích šel do kytek. Raději jsem se s tím hráčem dál nebavil. Sám nezničil ani KV1 ani BDR G1B. Na konci skončil v tabulce stejně za mnou. Už do chatu nebudu nic psát. Nemá to žádný přínos. Jinak win včera a zatím i dnes pod 50%. Dnešní ještě s větším počtem bitev zvednu z těch 25% co nyní mám.

 

Já ti nevím. Jsem přemýšel taky, jestli se víc nevyplatí mlčet. Když ti někdo nadává, tak ho víc naštveš ignorací, než tím, že se s ním budeš hádat. Naopak, když někdo nebo celý tým hraje jak tatar, člověk se akorát rozčílí a stejně nic nezmění. Když někomu napíšeš radu, akorát se dočkáš nadávek. Pokud rupnou nervy tobě, to samé a nic se nezmění... Proto jsem si říkal, zda není nejlepší mlčet, zachovat si důstojnost a zároveň být nad věcí.. Přiznávám, že se to blbě dodržuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevím. Jsem přemýšel taky, jestli se víc nevyplatí mlčet. Když ti někdo nadává, tak ho víc naštveš ignorací, než tím, že se s ním budeš hádat. Naopak, když někdo nebo celý tým hraje jak tatar, člověk se akorát rozčílí a stejně nic nezmění. Když někomu napíšeš radu, akorát se dočkáš nadávek. Pokud rupnou nervy tobě, to samé a nic se nezmění... Proto jsem si říkal, zda není nejlepší mlčet, zachovat si důstojnost a zároveň být nad věcí.. Přiznávám, že se to blbě dodržuje.

 

Já se jen slušně a dle mého oprávněně zastal týmu, který byl označen za noobovský. V bitvě, kde jsou 3xT5+3xT4 a zbytek je jen 3 třída a nepřítel měl na prvních 6 postech značnou převahu v palebné síle pancéřování i dohledu. Že bych hru prožíval v klidu se říci nedá, ale ještě jsem nikdy nenapsal Noob team či idiots. Za 20k bitev jsem jen 3x hráče označil za nooba a bohužel 1x totálně neoprávněně. Jinak na nějaké složitější hádky nemám jazykové znalosti a ani EFR, které se při tom dost používá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já teda zažil takový šok včera, hrál jsem s Marderem na nízkých tierech Prochorovku, měl jsem 5 killů a už jsem měl rozdělanýho válečníka když mě smázla T57 - už to mě stačilo na infarkt, ale to jsem ani zdaleka nevěděl co mě čeká. Oba týmy naprosto neschopné, nakonec zbyl jen ona T57 a na naší straně Marder a SU-76. Marder stál kdesi pryč na kopci, a SU jen tak kroužilo - tak jsem mu napsal at jede capnout, asi po desáté zprávě teda že jo. No capoval, 70% naše, Marder se blížil k základně, když v tom T57 vyjela z poza rohu a začala se ostřelovat se SU, já psal at vyjede a začne jezdit a střílet, místo toho jen stál a bud střílel pánubohu do voken nebo nestřílel. T57 ho sundala, načež marder začal dělat to stejný. Jen tak stál na nepřátelské základně a tu a tam vystřelil na tu T57, která ho taky nebyla schopna pořádně trefit. Nakonec to byl draw a já málem v nemocnici, tolik nadávek jsem už dlouho do chatu nenapsal :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dva dny fajn. V šestkových rotách jsme porazili 1SBP:

bTZvN.th.jpg

Což velmi potěšilo v našem složení hráčů. Potom jsem jezdil Cruisera III a T18, to jsem střídal válečníka se spojencem. Dnešní den se u Hellcata táhl v rytmu ostřelovačů, dal jsem si i 10 kousků, přičemž poslední jsem musel ramovat, když m zbylo z 220 HP 10 HP..to mě naštvalo, mohl jsem mít medajli za poslední vystřelený náboj a kill. Spokojenost. Na JgPanthera jsem ani nešáhl a u BDR mám 8 z 8 her prohru. Žasnu, co mi MM u některých strojů dává za retardéry.

 

A u dvojkových tierů jsem byl mimořádně vulgární. Opravdu nemám rád, když se mě hned na začátku někdo snaží zničit...chvilku jsem byl i modrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...