Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera mě dojal nějakej hákošskej klan. Jedu s BDR arktidu úplně dole nad leoprdem proti sedmám. Mám lag jak prase, ping 999. Zajedu doprostřed a chci restartovat hru. Načtu ji nazpátek a mám 20%, kolem mě zuřivě lítá leoprd, řítí se na mě JZD4. Rozjedu se a práskne vedle mě rána z našeho Hummera. Jak JZD tak leoprd ječej do chat že jsem AFK fu**ing noob a podobný nesmysly a že mám jet scoutovat a že mám jet doprava a doleva a že tady snipěj oni... bla bla bla. Já je ignoruju, s tím zbytkem HP vykouknu prásku jednu enemy KV1S za 240Hp, když vyjedu podruhý, přilítne předemě to JZD a zezadu mě blokne ten leoprd a dostanu práskanec od našeho Hummela. Všichni tři byli z nějakýho hákošskýho klanu. Našel jsem si je a všichni měli narvaný garáže prémiákama, sem tam nějaká devítka a desítka očividně najetá za free expy, protože ji chyběl postup ve stromu. Pak sem tam nějakej tank. Měli najeto od 500 do 2100 her, win okolo 46%. Je smutný, že s takovým materiálem musíme jezdit. Asi nějaký děcka.

Spravil jsem si chuť s ARL, kde třetí hrou vůbec sem dal válečníka a vyndal jsem top v podobě 2x KV1S, 3001H a M6. To všechno ve stocku s kurníkem a s top dělem z BDR. Slepice byly v kurníku pěkně vyděšený, asi týden neponesou. Ani se neptejte, kolik vajíček se rozbilo, jak do mě šili. Celej tank se jen třásl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost je taková, že když napíšu ping 999, tak většina spoluhráčů snad nemá ani tušení co tím chci říci. Ping 999 v reálu může znamenat i 1800. Několikrát jsem byl označen za Nooba, když jsem se zřítil ze skály, utopil tank nebo se divně motal někde v ulici či střílel totálně vedle. Jedna z nejvtipnějších reakcí bývá od někoho, že ho mám následovat. Při vysokém pingu je člověk hlavně nebezpečný pro týmové stroje co jsou v okolí 100m a on si někdo následováním říká snad o neúmyslné nabourání nebo zásah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvtipější bylo, že já jako nejhorší tank ve hře jsem měl najednou krýt levý, pak pravý křídlo, pak scoutovat a pak bránit základnu. Holt když je člověk v klanu, roste mu sebevědomí. Hlavně když má 500 her, 46% win, 580 EFR a garáž plnou prémiáků. Jestli to takhle vypadá i v desítkách, tak potěš koště. Už vidím, jak malej kluk s desítkou za free expy řídí do chatu celou hru na publicu, protože on je předci v klanu, na plátu má hustý logo s lepkou s hnátama a ví nejlíp, jak to dělat.... Mě to bylo u zadele, protože oprava BDR stojí tři litry, ale oprava desítky kvůli takovýmu tatarovi už bolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvtipější bylo, že já jako nejhorší tank ve hře jsem měl najednou krýt levý, pak pravý křídlo, pak scoutovat a pak bránit základnu. Holt když je člověk v klanu, roste mu sebevědomí. Hlavně když má 500 her, 46% win, 580 EFR a garáž plnou prémiáků. Jestli to takhle vypadá i v desítkách, tak potěš koště. Už vidím, jak malej kluk s desítkou za free expy řídí do chatu celou hru na publicu, protože on je předci v klanu, na plátu má hustý logo s lepkou s hnátama a ví nejlíp, jak to dělat.... Mě to bylo u zadele, protože oprava BDR stojí tři litry, ale oprava desítky kvůli takovýmu tatarovi už bolí.

 

Více méně jsi popsal situaci, jaká v současné době na tieru X panuje :Smile_smile: . Respektive, je to úplně stejný jako na nižších tierech, jen jsou dražší opravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normální jev. U hráčů co mají málo nahráno je to potřeba brát pokud to jde s nadhledem. Já mám v současnosti stanovenou začátečnickou ochranou lhůtu na 6k bitev. Každý někdy začínal s nějakou představou jak se má hrát. Tato představa se musí časem upravit na základě praktických zkušeností a zvyklostí ve hře. Druhá strana mince jsou esa co zapomínají, že většina hráčů nemá tolik zkušeností, nainstalováno tolik vylepšení a hrají kolikrát z jiných důvodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem nakonec zvolil prezidnetskou debatu místo WOTu....páč jsem předtím ani jednu neviděl. A měl jsem raději jít hrát. Nova z toho udělala ultra bůlvární frašku, kdy se tam jen hrabalo v drbech a pomluvách...NOVA no, co čekat.

Dneska večer zas tančíky protáhnu...ať se zvýší hnedsvětová cena ropy :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Více méně jsi popsal situaci, jaká v současné době na tieru X panuje :Smile_smile: . Respektive, je to úplně stejný jako na nižších tierech, jen jsou dražší opravy.

To bych teda neřekl, když hraju za T28prototypa a hodí mě to mezi desítky tak nadávam jak vzteklej. Ne že by mi vadilo ject proti desítkam, to dělo si s nima dokáže poradit. Ale platí pravidlo, že čím vyšší tier, tím větší debil. A to skutečně platí, E100 "rushující" přes pole na malinovce neni žádná vyjímka, artyny co jedou do první linie taky ne, atd. Prostě nejlíp se hraje na tierech 5-8, pak je to k zblití. Občas se povede pěkná hra, ale to je fakt vyjímka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych teda neřekl, když hraju za T28prototypa a hodí mě to mezi desítky tak nadávam jak vzteklej. Ne že by mi vadilo ject proti desítkam, to dělo si s nima dokáže poradit. Ale platí pravidlo, že čím vyšší tier, tím větší debil. A to skutečně platí, E100 "rushující" přes pole na malinovce neni žádná vyjímka, artyny co jedou do první linie taky ne, atd. Prostě nejlíp se hraje na tierech 5-8, pak je to k zblití. Občas se povede pěkná hra, ale to je fakt vyjímka.

Tak to nemůžeš zas takto odsuzovat šmahem. Já, když jsem získal Mause a to byla má první desítka a v dobách, kdy Mause jsi potkal jednou za 10 bitev, tak jsem také na Malinovce vyrazil přes pole. Chtěl jsem si vyzkoušet ten pocit naprosté dokonalosti a nezranitelnosti.... :Smile-playing: . Dojel jsem až po baráky a jelikož Maus není jenom vidět na kilometr ale také na kilometr vidí, tak naši měli střelnici. Navíc to enemáci psychicky nevydrželi a furt se snažili vyjíždět zpoza baráků aby mi to ukázali, takže jsem tam ještě chvulku žil a to stačilo k tomu, že byla výhra jak kráva... :Smile_trollface-3: Ovšem nelze toto doporučovat jako chytrou taktiku... :Smile_teethhappy: ale pouze jako test odolnosti tanků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem nakonec zvolil prezidnetskou debatu místo WOTu....páč jsem předtím ani jednu neviděl. A měl jsem raději jít hrát. Nova z toho udělala ultra bůlvární frašku, kdy se tam jen hrabalo v drbech a pomluvách...NOVA no, co čekat.

Dneska večer zas tančíky protáhnu...ať se zvýší hnedsvětová cena ropy :Smile_teethhappy:

Nova je Nova....ale víš co na to Dalajláma: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ZMmdfe9HRl4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám sebe naštěstí nepovažuju za nějaké Eso a každý den v klanu se obdivně koukám k těm výšinám, kde u nás sedí švejk, hanouja, bobby a další :) Ale zase si nemyslím, že jsem nějaký *****, co neví jak s tanky jezdit. A v tomhle musím souhlasit s e45. Díky tomu, že mám nahozené EFR, tak mám už na začátku bitvy přehled, co se u nás pohybuje na X tieru. A jsou chvíle, kdy bych opravdu zaplakal.

 

Včerejší bitva na Stepi s Ferdinandem. Proti X tieru. Náš tom obsahoval čet dvou AXM 50B desítek. Oba v šetě, oba kolem 5-6k bitev, oba EFR v rozmezí 600-750. No nevěřil jsem ale doufal jsem, že by mohli znát weakpointy svého stroje a že se s ním nesmí pouštět do volného prostoru a zvlášť ne proti přesile. Oba se vrhli ze spodní báze nalevo do skal. Říkám si "OK, využijou kryt skal" za skalami je malá pláň a za ní začínakí kopce u druhé báze. Za top tanky vyjely další dvě devítky heavy a jedno 9. tier TD. Z mého pohledu dost. Zbytek týmu jel na druhou stranu do údolí smrti.

 

Proti naší obraně vlevo vyjelo 6 enemáckých heavy 10 a 9 tieru. A co udělaly oba AMX 50B. Jakmile doládovali, vyjeli sami dva ( i když zbytek obránců si našel ideální pozice na bránění ) přímo proti enemákům na volnou pláň a navíc dvoum našim obráncům překryli výhled na střelbu. Oba stihli vystřelit tak 1-2 maximálně a odešli do panceřového nebe. Pak následovalo 10 minut jejich monologu nadávek a výkřiků. Já se v té době postaral o druhého King Tigera na volné pláni, nechal naše jet a probíjet se údolím smrti a šel pomoci obráncům. Údolíčko prorazilo a my jsme enemáky zastavili a s podporu artyn rozebrali na mraky. Luxusně jsem si zastřílel a byl jsem spokojený. A krom XP a stříbra se mi statistiky rozrostly o další dva tupounky v ignore listu

 

A opravdu se častěji setkávám s top tanky, kde majitelé mají najeto do 5k bitev, přičemž 75% mají na nějakém prémiovém tanku. A pak se asi združují do klanů, aby měli to logo na pancíři a text v závorce nicku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nova je Nova....ale víš co na to Dalajláma: https://www.youtube....e&v=ZMmdfe9HRl4

 

Dovětek, Dva výrazy "Politická debata" a "Televize Nova" nikdy nešly, nejdou a nikdy nepůjdou dohromady. Pokud debata alespoň trochu na úrovni, tak jedině ČT 1 s Moravcem.

 

Navíc když jsem viděl na konci zpráv TV Nova, jak mají hotové studio a dali do něj na každou stranu 3 křesla, kde měly sedět známé osobnosti, tak mi bylo jasné o co se bude jednat a na to koukat, tak bych duševně blil a krkal havrany ještě 14 dní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, poslední 4 dny to jsou bitvy nahoru dolu a většinou skončím na 0 či na +1 za den,ale chtěl bych vyzdvihnout jednoho hráče ze včerejška byla to mapa Enks střetnutí já měl Tiger a ten hráč v enemy týmu jel za chaffee a přežil skoro až do konce bitvy a byl to zrovna ten rozdílovej hráč rupli jsme o 2 tanky,ale tak dobrýho scouta jsem již dlouho neviděl nick:banangurka. Mohl to být jeho třeba jen světlý záblesk ale i tak musel jsem pochválit když jsem viděl něco z mého pohledu velmi velmi dobrého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám sebe naštěstí nepovažuju za nějaké Eso a každý den v klanu se obdivně koukám k těm výšinám, kde u nás sedí švejk, hanouja, bobby a další :) Ale zase si nemyslím, že jsem nějaký *****, co neví jak s tanky jezdit. A v tomhle musím souhlasit s e45. Díky tomu, že mám nahozené EFR, tak mám už na začátku bitvy přehled, co se u nás pohybuje na X tieru. A jsou chvíle, kdy bych opravdu zaplakal...

 

Ámen pane.

 

Včera se mi podařil s Luchsem na Murovance při střetnutí absolutní rekord. Našel sem celej enemy. Jenže sem si připadal jako umělecký maskér filmu blbý a blbější. Vyprudil jsem skoro celej team, našel jsem všechny, jenže naši zakempili na kopečku v africe na H9 a pod H3 a nikdo nikam nejel. Já to pěkně rozsvítil, potkával jsem jednotlivý lemráčky takže jsem si je vždycky párkrát objel a něco jim nandal do kožicha, jenže celej enemy se hnal zamnou. Sundal jsem z báze enemy kolegu M3, pak sem utnul cap Wolvíkovi. Prudil sem enemy skoro deset minut.

Myslíte že někoho napadlo zmáčknout na klávesnici W a jet do tý rozvrácený obrany, kde se víceméně celej enemy hnal zamnou? NEEEEE. Postupně naše vystříleli. Nakonec z toho nebyl ani průzkumník, ani hlídka, ani spojenec, odstřelovače mi vyžrali, na obránce jsem potřeboval ještě dva body. Na Orlika by se náš team musel alespoň trochu hnout, abych měl otrošku víc času. Já měl 1099 expů a 38000 stříbrnejch. Naše druhá nejlepší KV1 měla 113 expů. Co mě trošku hřálo, že mi poblahopřál enemy team. Přitom tam byly takový krásný kousky jako PZ4, Stug, SU85, KV1, BDR, SU-5.... jen sem si vybíral osamocený lemráčky na poli jak na podnose.... škoda no. Vždycky jsem je objel jednou, dvakrát a kolem mě se to začalo červenat. Holt jejich team byl blbej, náš ještě blbější. Největší fór byl, že průzkumníka dostal ten Stuart, a to mu stačilo vyjet u nás jednou na pole, otočit se a vlítnout zpátky do města a měl vyděláno.

EFR nahozený nemám, protože by mě asi hráblo ještě před hrou. Taky se mi podaří čas od času dokonale zalamit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou se mi zdá, že se lidi bojej capujících tanků. To, že celou hru řvu, aby se vrátili na bázi a ono nic je normálka, ale poslední dny, jakmile někdo začne kapovat, naši jedou co nejdál od naší báze. Jako by tam bouchla atomovka. A takový prohry jsou nejhorší, když vidíte tu "mentální retardaci". Ale všechny do ignore listu hodit nemůžete...

 

Jinak dnes v četě s T49 W/L 7:7 :Smile_confused:

ale T18 13:0 :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešek byl ve znamení dnes poprvé.

Během prvních třech bitev jsem zjistil, že připojení nebude nic moc. Test ho sice vyhodnotil na výbornou viz. výsledek: web odezva: min 23ms 697.7ms max 4558ms=výborná, ale v praxi to znamenalo v každé bitvě aspoň na určitou dobu ping 999. S rizikem, že to nebude to pravé ořechové jsem hrál aspoň 2 třídu. Polovina soubojů prohraná díky pingu, ale to se dalo čekat a tedy nic převratného. To co překvapilo nyní následuje. 3x jsem byl sejmut těsně před koncem vítězné bitvy vlastním spoluhráčem za situace, že to bylo jasně úmyslné. To se mi ještě nikdy během jednoho dne nestalo. Také jsem dnes poprvé využil možnost někoho nahlásit. Asi v polovině bitvy začal likvidovat své spolubojovníky a dostal 4 než byl zničen. Jelikož to nebylo ihned na začátku, tak mi bylo jasné, že je to úmysl. Po bitvě jsem si ověřil, že to není vyloženě začátečník když má 1,9k bitev. Za jménem bylo PL. Nic proti nim obecně nemám. Jen jsem rád, že to nebyl podle všeho čech a že podivnejch týpků máme také dost. Jediné pozitivum dneška byl v low třídě lehce nadprůměrný win.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek pohoda...pěkný hry...tak se vyhecujeme a vezmeme 9 třídu. Chudák JT, než jsem dojel na místo, bylo to 0:7...čéék jim píše aby se kryli, že je mají nechat vyjíždět....co chcete od 2x10 třídy se 47% a s 0,5 killů....další nebyly o nic lepší. Dostali jsme 2:15 a já se šel uklidnit na FCM36, kde se si dal 9ks pak si zahrál krásné hry s MkIII.

Téé porod na těch topkách...zlaté 5,6,7 a 8 třídy.

Jo k té MkIII....už mě baví víc jak T18. Většího řezníka jsem nikdy ve WOTu nevlastnil. Už mám na něm lepší staty, jak na Minimausovi a to jsem si říkal, že není a nebude stroje co by to dokázal. Ten stroj je tak krásně vyvážený a zábavný....ale přitom si nemyslím, že ho čeká nerf jako v budoucnu T18. Nováčci si sním moc nezahrajou. Je to papír a navíc dlouhý.

Ale zkušenější hráč ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku, já ho snad budu muset koupit...až udělám místo v garáži.

 

Jinak dnešek luxus. Četa 2x T18, 13 her, z toho 13 výher. Pak 2 sólo, 2 výhry. Bomba. Až na T49, chudák skončil 7:7... to byly týmy a losy. S těma KV-1S po 10 kouscích se hrát nedá. To si člověk musí dávat sebemenší pozor, protože každá chyba je smrtící. Pak jsem udělal recenzi na FR arty III. třídy. To mi připomnělo toho GW Panthera, co jsem koupil po dlouhý době, dal s ním 3 bitvy a zas ho nechal reznout...artiny mě asi fakt neba. Krom SU-26 :Smile_teethhappy: To je jiný kafe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zapnul před hodinou, první hra, T28prot. proti desítkam. Koukam náš top tank je Wombat s 10kovým objectem, tak si říkám že musím něco zahrát abych udělal dojem. Ujedu 100 metrů spadne hra... reset PC, zapnout tanky, načíst mapu... omluvím se, že jsem nehrál, ujedu 40 metrů, spadne hra... prostě paráda :Smile_teethhappy: Kluci vyhráli, takže násobek za 700exp.

 

Ale pak jsem se málem smíchy umlátil, aneb jak a hlavně s jakým dělem se dá ammoracknout 8kový medko. Je to prakticky hned na začátku replaye, mířil jsem na první kolo, abych shazoval pásy...

f8f6cd69c4cffeac657b4c6c56d589d0.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MK III... bylo to W/L 2:2, prodal jsem VK3001P, koupil tohodle...tanka a jel. Vytáhl jsem to na 8:3... Svejku. Tank je to dobrej, jenom je to celkem náročný za něj hrát :Smile_teethhappy: S T18 je to leháro, ale s tímhle se musí myslet nepřetržitě, abys nezařval a něco zabil...uvidíme.

A to je teprve 77% posádka. Jsem zvědav na 100% + nějaký to maskování čáááásem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomenuté denní hlášení z 26.5.1942 - nalezeno v poloutopeném tanku T-37

 

Výňatek ze zbytků deníku nalezeného v poloutopeném tanku T-37

 

26/05/1942

 

Dnes ráno vyrazila naše četa znovu na průzkum. Déšť ustal před třemi dny, takže snad nebudeme trávit celý den vzájemným vyprošťováním z bláta, jako včera. Ve zpocených rukách svírám řídící páky a modlím se, aby náš velitel v prvním tanku zvolil co nejpřímější cestu. Řízení má někdy nálady jako naše kráva Bělka . Tu ale stačí přetáhnout bičem, aby přišla k rozumu. Myslím si, že je zřejmě chyba v nás řidičích, protože konstruktéři z továrny se jménem Stalinova revolučního soudruha se přece nemohou zmýlit.

 

Napravo u lesa vidím nějakou skupinku a zavírám přední dvířka. Sám sebe se ptám proč, když pancíř nás stejně kryje jen proti zvědavým pohledům a ostrému slunci. Za to mám teď zajímavý výhled průzorem – obloha, stromy, tráva, stromy, obloha, stromy, bláto. O tom kam jedu, mám jen mlhavou představu.

 

Mírné stoupání vyvolalo moje zběsilé řazení, a kvílení motoru (politruk nám říkal, že je to silné ocelové srdce našich skvělých strojů – možná to měl říct i tomu motoru), který si asi s naší mašinou neví rady, chvílemi přehlušují Vasjovy sprosté nadávky. Podle toho, že se pokouší všemožně zapřít nohama, kope mě do řadící páky a do ruky, se zřejmě snaží zachytit ty chlapy u lesa do miřidel kulometu. Je to hodný kluk odkudsi od Donu, ale myslím si, že se mu to nepovede. Doufám jenom, že si nenatrhne ucho, nevyrazí zuby a nepozvrací panel s přístroji jako před měsícem. Ještě teď je na teploměru nalepených několik zrníček jáhel.

 

Najednou rána, skřípění plechu a koukám na oblohu. Asi jsem se zasnil. Na pancíři přede mnou bude určitě vypouklina od mého čela. Motor se zadusil a já se pokouším s hvězdičkami před očima vylézt ven ze stroje. Proč se té divné čepici, ve které je v zimě zima a v létě horko, říká protinárazová kukla, to opravdu nechápu. Vasja se vysoukal také a podle krvavého úsměvu asi zastavil obličejem o zásobník DéTéčka. Už mu chybí čtyři zuby, co tomu asi řekne jeho Valentina? Naše třicetsedmička krásně najela na záď tanku jedoucího před námi.

 

Tanky vypadají jako pářící se želvy, které nám ukazovali ve škole v časopisu. Podle smradu a kouře, který se line ze všech otvorů nad motorem prvního tanku, mu ocelové srdce náhle dotlouklo. Podle pohledu do tváří jeho osádky se jim zřejmě ulevilo. My jsme vyvázli jen s pár promáčklinami na pancíři a ulomeným hnacím kolem, takže jsme pro dnešek dojeli také. Ostatní tři tanky se kolébají a poskakují dál, ale mám pocit, že nám jejich osádky trošku závidí.

 

Chlapi u lesa už nejsou vidět, možná že umřeli smíchem. Už se těším, jak nám v dílnách opraví tank a vyjedeme spolu znovu do boje.

 

 

 

Může se Vám to líbit nebo nelíbit, možná se to opravdu stalo...

 

 

 

Převzato z www.valka.cz

 

Jinak já hlásím že ráno v 7 jsem dle rozkazu na bitevním poli a se svým TOGem dělám scouta tak jak to po mě chtěl tým při včerejším hraní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera dobrý. Jel sem s Matildou Ensk jen se čtyřkama, a bral sem to závratnou rychlostí továrnou u pole. Tak se nám to podařilo pěkně postřílet, ale enemáci jeli zajímavou taktiku. Vždycky vystřelili a ustoupili. Neb to bylo střetnutí, tak pak ve městě bylo pěkně husto. Jenže Matilda je Matilda. Ona se ze všech strah opravdu hodně špatně prostřeluje. Náš team víceméně lehl. Vlítlo na mě nejdřív M3Lee, pak PZnA, A20, pak jsem vyndal oba Hetzery na capu a potom jsem se asi pět minut honil po městě s tím čínským M3. Zbyl jsem jen já, naše arty a ten číňan. Nakonec jsem ho dostal taky a ani jednou mě neprostřelil. A to to na mě zkoušel ze všech stran. Nakonec se jeden z těch Hetzerů začal do chatu rozčilovat, prej "F*****g noobs, mám střelený čtyři tanky a stejně je to porážka, co mám udělat abysme vyhráli" Odepsal sem mu "musíte mít Matildu". Asi mě hodně nenáviděl. Rozhodně jsem teamu vyhrál naprosto projetou bitvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem měl jeden z nejhorších dnů ve WoT co si pomatuju. Skončil jsem za stavu 3/14 W/L. A boužel nemůžu za to vinit jen WG. Prvních cca 6 bitev vcelku dobrý hrál jsem solidně, ale to jsem měl smůlu na zbytek týmu, ale pak se mi nějak porouchal mozek či co a už jsem byl týmu spíš přítěží :Smile-hiding: . Měl jsem to vypnout a nesnažit se prolomit smůlu. Mám takovou zkušenost, že čím delší šňůra proher tím hůž hraju. Příště v takovým stavu du SPÁT! :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...