Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

MK III... bylo to W/L 2:2, prodal jsem VK3001P, koupil tohodle...tanka a jel. Vytáhl jsem to na 8:3... Svejku. Tank je to dobrej, jenom je to celkem náročný za něj hrát :Smile_teethhappy: S T18 je to leháro, ale s tímhle se musí myslet nepřetržitě, abys nezařval a něco zabil...uvidíme.

A to je teprve 77% posádka. Jsem zvědav na 100% + nějaký to maskování čáááásem.

Musíš si vyexpit 100% posádku. Pak je to rychlý sniper jako blázen. Je to jiný styl hraní než s T18, kdy čéék může občas dělat geroje. Ale až si zvykneš tak se ti odmění.

Zezačátku jsem měl v hlavě moc zafixováno, že to je papír a často zbytečně přerušil snip, ze strachu ze zásahu. Teď už vím, že je to blbost. Uhnu jen před automatem a ještě na blízko. Jinak vykouknu jen kouskem palice a trpělivě si je dávám. Oni většinou netrefí. Za to MKIII ano...to je dar rychlého zaměření, páč i stroje s rychlejším reloadem netrefují....plaší...nedoměří a pak minou. Využívej maximálně jeho suprového sklopení kanonu....na Kampánii tě skoro ani nevidí a ty flákáš všechno i ty dole....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to sklopení je ultimátní a na kampánii se využije pěkně, jen musím najít vhodný pozice, zatím moje experimenty tam končí smrtí :Smile_teethhappy: Ale přesnost nevím nevím. možná jo, fakt je, že střílím hodně na dálku. Mám 50%, ale to je tím, že střílím pořád a i do prázdných křoví, kde očekávám enemy a kde občas s T18 dám headshot.

 

Ještě na dolech mi to moc nejde, ale to se poddá. Jen tu posádku budu chvíli cvičit...80% zatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem se zas presvědčil, že hrát 10 nemá smysl. Vzal sem do bitvy JgpzE100. Prvni hra na Karelie. Arty party, ale nas tym měl o 1 artynu min.(měli sme jen 4) Hold počty WG. Hra začala dobře a během chvilky sme vedli 7:1 říkam si parada. Win bude hned na poprvé. No zakřikl sem to. Prohra 8:15. Všechno sem penetroval, ale bohužel celkovy DMG 0. (bulhar no)Tu hru rozhodli artyny. Enemacke měly DMG jako krava, ale naše nic. 3 ze 4 artyn vystrelily za 13 minut jen 2x a každa DMGpod 500. To u 8 artyn rozhodne. Dalši hra byla na Highway a jen 1 artyna a to 6ková. No parada. Vyrazil sem do města. Po chvilce sem zjistitl, že tam jedeme jen 3. Náš Maus se schoval za barak na bazy a tam hral vykukovanou sam ze sebou(42% asi bot těžko říct). Jak to viděli ostatni tak se vratili a jeli se schovat za něj.(5 HT zůstalo na bazy) Samo, že enemaci měli skoro všechno ve městě. Drželi sme to tam ve 3 dlouho, ale proti 8 HT to hold nejde věčně. Za chvilku sem tam zůstal sám. Volal sem o pomoc celou dobu, ale nic. JagpE100 držel pěkně. obdrženych zasahu odhadem 20+. zastřilel sem si taky pěkně. Ale udržet to nešlo. Pak se všichni vrhli na těch 5 tupounu na bazy Maus si vystřelel myslim 2x. Měl sem nejvíc DMG nejvíc expu. Ale to hold nestači. 3 hra byla v podobném duchu.Abbey.5 HT kempilo na bazy, Jen 2 sme jistili jednu starnu. Naše medka prorazli na středu a vlitli na bazy. Tam dělali pěknou paseku. A naše strana potkala 8 HT. Takže nás tam rychle přejeli. Jakmile kempici HT uviděli tu červenou smečku na minimapě. Tak zdrhli na střed. Kdyby jeli kapovat. (naše 1 medko kapovalo samo. Ne zůstali stat, a to na miste kde nebylo možné střilet. Naši kempici tupouni na bazy padli. a Oni začali taky kapovat. Měli sme jestě 2 artyny ktera volali spot. Ale hold tupouni na středu ne aby popojeli o metr bliže. A udělali spot. ne misto toho sami čekali až to někdo spotné. Takže to nakonec byla remiza. Pak sem koukl na statistiky a bylo to jasné všechny HT kolem 43%. Zřejmě slušnej oddíl. 4 hra už byl konečně win, ale vypadalo to taky na remizu. Asi v 9 minutě enemakům zůstal posledni stroj E50(100%). Ktery byl schovany na bazy za nezničitelným barákem. Nám zůstal scout 100HP, a JpzE100 100HP + 3 artyny (8,8,7) 7 minut ta E50 svitila, ale artyny nic. Prý na něj nemužou, vůbec je nenapadlo přejet na pozici kde by za ten barak mohli střilet. 2 min před koncem ho nakonec sejmul JpzE100. Takže nakonec win. Je velká škoda, že hry 10 jsou na urovni 1 tieru. Tak rád bych jezdil 10, ale bohužel to nejde. Heslo. Jeden za všechny a všichni za jednoho. Se začalo chapat trochu jinak. Ty jako jeden chcipneš sam za všechny kteři kempi na bazy. A ti všichni se schovaji za jednoho aby nechcipli jako první. Jinak kromě 10 se hrálo suprově.

p.s. Švejku škoda, že sem tě včera neposlechl a do těch 10 se pustil. jinak k tomu MKIII ješte jednu radu. Jezděte sami, protože četa MkIII vám všechno vyžere.Že Švejku?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší hraní... no jak to napsat ?

 

Předevčírem tohle : http://www.planetwot.com/playerDailyStats/?name=SamuelG&day=2013-01-23&d=eu

 

Včera tohle : http://www.planetwot.com/playerDailyStats/?name=SamuelG&d=eu

 

Z čistě SUBJEKTIVNÍHO hlediska tu můžu napsat, že se mi WG včera večer pomstilo zato, co jsem odehrál předevčírem :) Ale subjektivních komentářů tohoto typu je tohle fórum plné :)

 

Pravidelná jízda tieru 7-8. Pravidelně bity s +2 tierem. Pravidelné velké DMG se mi dařílo prakticky jen s Ferdou a s T29. Jinak u VK4502A jsem jednu bitvu vyloženě málem zhnojil a hebnul na začátku ale aspoň jsem jako jediný dokázal na arktidě nasvítit bázi pro artyny. Holt nikdo další nejel. U Balck Prince jsem na El Halufu dojel až pod kopec. nastřílel co jsem viděl, vydingal strašnou hromadu střel. Ale když už jsem byl na cestě nahoru a mohl jsem svítit, tak jsem zjistil, že náš tým, co byl na druhé straně kopce a mohl to nasvěcet, tak jel směrem na A1 kde enemáci prorazili. Takže naši tam dojeli a zhebli taky. Pak už se ot sypalo ze tří stran. Rejži jsem vytáhnul na Horský průsmyk, abych zjistil, že jsme s Dukem jediné osmy a zbytek je 9 a výše :) T34 něco podobného. No ale pozitivní je, že jsem to vypnul dříve a zase jsem se krásně vyspal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,včera docela povedenej den skončil jsem na +4. A ted nějaké mé postřehy,1. ten nerf artyn jim asi moc neublížil jelikož včera jsem jel na mapě Klidné pobřeží s grillem a sundal jsem churchilla na ránu,2. s AMX40 jak jsem hořekoval že má losy na pytel až to ELC nikdy nevyzkoumám tak se to nějak obrátilo jsem ted furt na topu a taky něco zničim,3. nasadil jsem na JagdPantera tu lepší 88 a hnedka se mi to střílí líp uvidíme až vyzkoumám i tu 105. O víkendu jako vždy hrát nebudu tak snad v nedeli večer nebudu zas v mínusu :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tě varoval Dadyne :Smile_teethhappy: . My s Radasem zkusili devítku a stačilo nám to. Ty jsi hold nepoučitelný. A k tomu MKIII. Malá oprava....téé jediný stroj, který je tak rychlý, že si něco i stihne vyžrat. Ale když vezmu T18 a hlavně FCM36....panové nikdy nejezdit s těmito stroji s Dadynem a Radasem v četě....ani drobečky Vám nenechají. Než se tam došmrdlám, tak tam jen hoří tráva, okolo lítají krkavci a hyeny mrtvým tankistům vykusují střeva z břicha. Když pak přijedu přímo na místo, tak je na trávě krví napsano..."byl jsem zde, Dadyraďas" :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se hodně rozčílil..s Matildou, IV. tier.. 5x po sobě v bitvě se 6.. je super když potkáte KV-1S a uberetu mu zezadu 50 a on si vás na jednu ránu sesmahne, VK3601 na dvě rány, stejně jako M6 nebo Churchil. Tohle mi přijde vážně hodně špatný poslední dobou..Ještě lepší je, když s AMX 40, IV. tier, jdu do bitvy, s tím super 47 mm dělíčkem a potkám tam KV-1..poslední dobou mě tyhle bitvy fakt štvou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dva stejny tanky, stejna dela i munice +- i posadka, 250m celne k sobe, oba vystrel jeden ding druhej vedle, oba plnej zamerovac stejny misto , druha strela ja dmg on ding, na potreti oba dmg..... dalsi mapa podobna situace on dmg 2x ja vedle a ding, tahle hraje je jenom jenda velka nahoda, je jedno kdo jak je dobrej kdyz potkate enemaka a jemu to prochazi a vam ne tak to pak je jasny, je to jen sama nahoda a stesti to me neuveritelne s****

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se hrálo, pěkně...na pátek až podezřele. Mám dva poznatky...

Desítku vlastnit je zbytečný..dneska dvě hry...vždy4x artyny a hry o ničem. To na devítkách už je situace jiná, opět pěkný dvojnásobek s JT.

Projel jse mcelou garáž, ale to co dokáže Ta poblázněná PzIV s houfnicí...píšu to tu denně, ale to se fakt nedá. Před pěti minutami jsem si dal JP na dvě rány čelně....VŠECHNY hry až na jednu jsem byl vždy v hodnocení nahoře. 1600dmg není problém. Hrozný OP zvíře...

Ale den jsme zakončili stylově...enemák neměl ani jednu 5 třídu, když nepočítám scouty. Naše četa se skládala jen z 5třídy. Jeli jsme hlavně proti 7.

Naše heavy ultra noobové....my každý v četě přes 1500dmg, ale samo, že lost. Suveréně jsme okupovali první tři místa v hodnocení. Neskutečný....to byl signál, že to mám vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes večer byl plán dát na všech strojích násobky.... a pohoda pohoda.... jen jedna prohra....

a dvě hry se Stugem nádhera.... vydřené ... napínavé.... zábavné do poslední minuty .... souboj nervů .... krása....

pak jsem musel ještě pracovat... takže byl důvod hraní ukončit a udělal jsem asi dobře... žádné nervy a teď jdu spokojeně do hajan. :-)

 

A zase musím pochválit T82 ... vždy se na tier III vracím pro zábavu a je to s ní ohromná švanda.... je mi vlastně enemáků často líto... s binem a maskovačkou nasvítí půlku mapy ... a když chce tak sfoukne tier IV na jednu ránu. Ani do toho nedávám goldy ... to jsem zkusil jen jednou a když T82 louskala KV na dvě rány, připadal jsem si fakt už blbě.... takže teď už jen se stříbrňákama... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě se včera hrálo velmi pekně. Ze začátku jsem sám vytáhl na public svého nového miláčka E-50 Ausf. M a dal 11 her, z toho jsem vyhrál 8 a i ty 3 prohraný stáli za to. Vydělal jsem na něm snad 200k advě bitvy byly za 80k hrubýho.....

ASi jsem měl fakt štěstí, že jsem i X. tierem dokázal pěkně hrát.

 

Poté jsem nahodil četu s kolegy z klanu a tam se také pěkně dařilo, takže za mě byl pátek opravdu povedený.... :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslušně hlásím, že dnes jsem se na tanky ****** neboť za chvíli jdeme na vojenský ples (musím zbírat kladné body) :Smile_honoring:

 

a sakra.... :Smile_teethhappy: neříkej že budeš muset tančit..... :facepalmic: ....... a já si říkal, že jsem na tom špatně když musím o víkendu pracovat..... teď vidím, že to tak hrozné není..... :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dvou dnech jsem se jel projet s Cruiser Mk III. Tank je to excelentní, ale dnešek je katastrofální. První 3 mapy doly. Špatná mapa pro tenhle tank. Navíc ty týmy. To byl extrém. Buďto jsme začinali se dvěma mrtvýma na začátku bitvy, nebo najížděli před děla jedn za druhým, pak byla spousta lidí AFK...já rozdával dmg kolem 600, navíc spousta střel šla mimo enemy v zaměřovači nebo do pásů. Taky jsem měl mnoho hitů za 0 dmg, cinkal jsem čelně T18, který jsem měl probít...opravdu na zvracení. Nechápu Svejka, jak s tím může mít takový W/L, snad má štěstí na lidi, kteří dokážou přežít víc jak 3 minuty.

 

Dalších pár bitev to zachránilo...ale, prostě to nejde pochopit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední cca 4 dny se mi daří takovym zvláštním způsbem, winrate každý den kolem 70-80%, celkovej winrate jsem zvedal o 0,1% denně. Ale přesto jsem z těch her nebyl moc nadšenej, žádný extra hry, buď jsem zahrál nějak průměrně, nebo enemy rupli tak rychle že jsem nestihl vůbec nic. Každopádně jsem zvědavej kdy přijde šňůra proher. :Smile_sad:

Ale za poslední 2 dny jsem přecejen zažil 2 bitvy, který stojí za to je tu vzpomenout. První byla T8 bitka, střetnutí na Stepi. Já měl typa a všichni (ano, všichni - všech 30 hráčů) jelo směr skály a tam následovala opravdu epická 9 minutová tanková bitva. Opravdu směr cap nejel od nás ani 1 tank, od enemy taky nikdo necapoval celých 9 minut kdy se to řezalo u skal. Já jsem sice chcípnul docela rychle, ale naspocenej dmg a 2000 rozdanýho dmg stačili na třetí místo v exp.

 

A dneska: Když jsem to viděl, tak mě napadlo: This is madness! Madness? This is Sparta! Výsledkem byla luxusní tanková bitva, ale prostě tygříci proti hulldown T29ce nemají šanci a enemy měli 2 scouty, který se tu nechytali = o dvě děla míň.

jkanpj.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...