Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hm ano, jak jednoduche, opet je to jenom chyba WG. Tak ted si predstav situaci, kdyby WG napalilo opravy za utonuti na treba 150% toho co normalne (aby zatrhla temhle vykukum se zabijet). Sedis si takhle v artine, miris na nepritele, kdyz v tom se ti zacne vrtet mireni, rikas si wtf, a on to nejakej troll te vytlacuje do vody, schodi te do ni a pak se ti zbytek bitvy bude posmivat za to ze budes platit 50k za opravu.

 

Public je plny takovyhle s prominutim imbecilu, kteri budou delat vse pro to aby ti co nejvic zneprijemnili hrani, a tim ze by WG napalilo opravy by jim jen nahralo do karet a vlastne je pobidlo k tomu aby takhle trollovali. Takze ne chyba je opet a pouze jen v lidech a jejich touze skodit ostatnim.

 

Stačila by jen klasická oprava... Celého tanku.

 

Když spadneš ze srázu nebo tě někdo strčí taky si to platíš Ty.......

 

Tohle topení na schvál mi vadí a to dost...

 

EDIT: zajetí do vody neúmyslně? stalo se mi to 3x... Pokaždé moje chyba... Pokud tam někdo zajíždí neúmyslně každý den co hraje... No nevím....

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemsis ty kluku ušatá..a kolikrát se ti stalo, že tě někdo vytlačil do vody? :Smile_teethhappy: mě za dva roky ani jednou....ale za posledních 14 dní jsem viděl tolik dobrovolných plaváčků až hanba...

Takže kde je větší zlo? Třeba by tě jednou za měsíc někdo do té vody opravdu hodil, ok. Ale když by to zamezilo 80% hráčům se utopit, tak proč ne?

No kluku usata, proc by te ted nekdo hazel do vody kdyz ti tim usetri za opravy? Prave naopak, jakmile by zjistili ze te tim muzou ****** a ze te to neco bude stat tak sup tam s tebou. O to se neboj :Smile_Default:

No jo jenomže kdyby to změnili tak by zase to procento lidí kteří se do té vody dostanou opravdu neúmyslně tak by tu zase nadávalo na posr.... fyziku a rozpoutalo to flame zase na úplně jiný téma :-(

Asi tak, duvod nadavat by se vzdy nasel, toho jsme tu byli svedky milionkrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm ano, jak jednoduche, opet je to jenom chyba WG. Tak ted si predstav situaci, kdyby WG napalilo opravy za utonuti na treba 150% toho co normalne (aby zatrhla temhle vykukum se zabijet). Sedis si takhle v artine, miris na nepritele, kdyz v tom se ti zacne vrtet mireni, rikas si wtf, a on to nejakej troll te vytlacuje do vody, schodi te do ni a pak se ti zbytek bitvy bude posmivat za to ze budes platit 50k za opravu.

 

Public je plny takovyhle s prominutim imbecilu, kteri budou delat vse pro to aby ti co nejvic zneprijemnili hrani, a tim ze by WG napalilo opravy by jim jen nahralo do karet a vlastne je pobidlo k tomu aby takhle trollovali. Takze ne chyba je opet a pouze jen v lidech a jejich touze skodit ostatnim.

 

niečo podobné tu už bolo, pamatate si na vybuchujuce tanky? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že těch idiotů, které baví vytlačovat kolegy do vody, je na publicu mnohem, ale mnohem míň než hráčů, kteří se rozhodnou na konci ušetřit 20k za opravy. Od posledního patche se mi stalo jednou, že by mě někdo vytlačit z krytu před nepřátelskou hlaveň, a někdo jiný z týmu ho za to odstřelil. Jo, idioti kazí hru, ale to, že se za opravy utopením platí míň, způsobuje, že ji kazí i celkem normální hráči. Idiotů se nezbavíš, hloupých pravidel snadno. Opravy nemusí být za 150 %, 110 % by stačilo. Nebo i 100 %.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já se klidně zajedu utopit... klasicky bojuju a když vidím, že tým je fakt špatnej a užuž mi hrozí totální obklíčení několika tankama, s tím že nemám šanci ještě něco převratnýho vytvořit, tak si do tej vody klidně zajedu a ušetřím za opravy. svýmu týmu nic nedlužím (lemplové) a dokud WG umožňuje takovou ochcávku, tak bych byl blbec, kdybych ji nevyužil.

naposled o vejkendu s KV4, náš tým za celou bitvu dal dva killy, který jsem dal já a svoji stranu bych si v pohodě udržel, jenomže už nás bylo jenom pět a za půl minuty bych měl několik tanků v zádech. žbluňk, 2:14

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemsis ty kluku ušatá..a kolikrát se ti stalo, že tě někdo vytlačil do vody? :Smile_teethhappy: mě za dva roky ani jednou....ale za posledních 14 dní jsem viděl tolik dobrovolných plaváčků až hanba...

Takže kde je větší zlo? Třeba by tě jednou za měsíc někdo do té vody opravdu hodil, ok. Ale když by to zamezilo 80% hráčům se utopit, tak proč ne?

 

:Smile_Default: :Smile_Default: A kto by ťa do tej vody pred pár mesiacmi hádzal :D Zostal by si visieť z clifu ale nespadol by si nikam.

 

Ale opravy za utopenie jednoznačne treba. Tak ako za dávnych časov, keď bol pre zmenu v móde odhlasovat sa z bitky. Stačilo pridať do hry, že odhlásený stroj sa sám zapáli ( tj platil všetky opravy za zničený stroj aj moduly ) a problém sa zredukoval na zanedbatelné minimum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy se nebudu topit nebo někam schválně skákat.... Raději dám ránu nebo do enemáka narazím a něco mu uberu... a sám se tím zničím....

 

+ Další věc enemák si vydřel 7 zničení a chce 8. Takže kdybych měl být ten osmý budu se mu to snažit znepříjemnit jak jen to půjde.... Když bude lepší... napíšu GG... A jede se další hra.....

 

Včera jsem psal Kanárovy, že je kretén, když na základě xvm hned po startu skáče do vody :facepalmic: .... a za tím si stojím.... :Smile-izmena:

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud je rovny a ferovy boj, tak bych se fragnout nechal, ale vetsinout to jsou situce, kdy je to presila a ja nemam sanci od zacatku nebo 4 kolegove umrou behem minuty a zas je to presila vuci me. Kdyz treba moje t 29 je proti e 75 a is3. Sance na prustel uz neni, kdyz mam 300 hp, ze bych jim dingnul je take skoro sance nula, takze skok to jisti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja se netopim kvuli kreditum, pac vetsinou to HP uz nemam, ale proste proto, abych jim ten frag nedal... takze tim pripravuju hrace o fragy a expy a kredity. A je to spatne:) Ale moznost mam a tak ji vyuziju.

 

To mě ani tak moc nevadí, když se skoro-mrtvoly topí - damage už jsi "věnoval" a frag je mi celkem jedno. Ani když se někdo rozhodne, že se utopí za stavu 14:2, kdy ty dva killy dal on, tu frustraci zná každý a ta hra stejně většinou za moc nestála ani z druhé strany. Vadí mi "módní plavání" a vadí mi to u artyn, které jsou na konci ve full a po docela normální bitvě, kterou si jedna strana vydře a ostatní tanky z týmu bojovaly do posledních sil, prostě skočí, aby ti "noobové na druhé straně" dostali míň zkušeností. Případně, abych ušetřili na opravách. Proti prvnímu WG nic udělat nemůže, proti druhému ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemsis ty kluku ušatá..a kolikrát se ti stalo, že tě někdo vytlačil do vody? :Smile_teethhappy: mě za dva roky ani jednou....ale za posledních 14 dní jsem viděl tolik dobrovolných plaváčků až hanba...

Takže kde je větší zlo? Třeba by tě jednou za měsíc někdo do té vody opravdu hodil, ok. Ale když by to zamezilo 80% hráčům se utopit, tak proč ne?

 

A to já se přiznám, já už jsem jednoho dovedu do rokle úmyslně natlačil. Budiž mi ke cti, že už to byla rozhodnutá bitva a ten mládenec mi pár momentů před tím házel pásy dolů jako kdyby se nechumelilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud je rovny a ferovy boj, tak bych se fragnout nechal, ale vetsinout to jsou situce, kdy je to presila a ja nemam sanci od zacatku nebo 4 kolegove umrou behem minuty a zas je to presila vuci me. Kdyz treba moje t 29 je proti e 75 a is3. Sance na prustel uz neni, kdyz mam 300 hp, ze bych jim dingnul je take skoro sance nula, takze skok to jisti :)

 

Kdo nic nezkusí nic nezíská....

 

100x se nepovede 1x ano...

 

Doteď mam sucho v krku a pot na čele :Smile-playing: , když si vzpomenu na bitvu kdy jsem s Tigrem P zbyl proti 3 tankům a 1 arty. Klika jak blázen... Podařilo se mi to... S obrovským štěstím ( jeden tank byl na ránu a chytl jsem ho bokem, celou IS-8 jsem ustřílel u rohu na kolečko.... tak dlouho mě lákala a dělala že vyjíždí až to přehnala a já jí to kolečko na pásu trefil... poslední tank byl KV13 a ten zepředu Tigra P moc nezlobí... a arty netrefila...)

 

+ mé Kolabonovy medaile.... Stejný případ... Luxus zábava.... + obrovská dávka štěstí....

 

Proto to hraju.... Proto, když se mi podaří něco co jiným ne. Proto, když vím, že jsem si to vyhrál sám.....

 

Nebudu si to kazit utopením abych ušetřil pár stříbrňáků...

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, vy tady šijete do Kanára, že se dobrovolně utápí na začátku hry. Inu nedělá dobře, o tom žádná.

 

 

Ale je to jen reakce na to, že WG neřeší situaci s bezmozky, kteří kazí hru zkušeným hráčům. Tohle je kořenová příčina. :excl: Poslední dobou jsem měl taky párkrát chuť skočit si do vodičky umýt tančík, jen co se načetla hra a jí viděl tu rudou spoušť kolem sebe.

Vždy to bylo po nějaké delší séri porážek vinou tupounů v týmu, ale shodou náhody, jsem byl vždy v četě a nechtěl jsem kazit hru kolegovi/ům v četě. Být tam sám, tak jsem tam hupsnul.

Jako jediná možná forma prostestu proti těmto podmínkám. Proč se trápit 5-10 min. v bitvě, když mohu jet okamžitě jinou, kde snad los spoluhráčů bude lepší.

 

Já Kanárovi rozumím, i když to víceméně neschvaluji resp. vím, že to není dobře. Ale těch předem prohraných bitev je poslední měsíce příliš mnoho. Hlavně prosím nepište, že za to může XVM a ať si ho odinstaluji. To fakt prosím ne. XVM jen ukazuje, s čím denně jsme nuceni hrát.

 

 

Je frustrující hrát s čím dál horší směsí lam, začátečníků, bezmozků, trotlů a provokatérů, kteří denně hru zkušeným hráčů znechucují. A naštvaný člověk udělá leccos, co by jindy neudělal - soudím dle sebe.

 

Samozřejmě vinen je zde WG, protože odmítají dělit či nasazovat hráče dle jejich kvalit se stupidní výmluvou, že by to bylo ponižování a urážlivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je úžasné, jak se hned vyrojí množství "férových frajerů", kteří namísto toho, aby se zamýšleli nad tím proč se to děje, tak se bijí v prsa a jiným nadávají do kreténů. Ještě před rokem by mě ani nenapadlo, že bych střelil do vlastního a nerad jsem to i viděl. Uplynul rok a působení neustálého a stále většího tlaku stovek kreténů v publicu naprosto přehodnotilo můj názor a dnes, jak vidím v četě desítek tier 2, tak jde na ránu hned po startu a když mi někdo blokuje zadek a ani na třetí prosbu nereaguje, tak jde také. Za rok a půl jsem taktéž dospěl k názoru, že nikomu nic nedlužím a že se nechat hrdinně rozsekat jenom proto, že mám v týmu 14 ignorantů a ztratit několik desítek tisíc kreditů jenom proto abych před zdejšími "férovými frajery" vypadal přijatelně, že to mi za to fakt nestojí. Mohl bych o tom pomlčet, že jsem utopil tank protože to není žádné pravidelné dění a stane se to výjímečně ale chtěl jsem to sdělit ze dvou důvodů. Prvním je fakt, že ta prohra týmu, který je obsazený samými elitními hráči a navíc jednou super četou byla dílem těch blbých náhod, kterých je už oprvadu ve hře hodně, když dokáží znemožnit výhru při 95% přesile. A druhým důvodem byla snaha navést diskuzi nad tím, co s námi ta hra za ten rok a půl udělala. Ano, dělám prasárnu, jsem si toho vědom ale o co je to horší, než palba do vlastních a nebo rozstřílení nějakého chudáka, který ani neví, jak otočit tank?! Žádný třetí důvod, který by někomu nahrával na to aby si mohl zamachrovat a kopnout do Kanára v tom nebyl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč si myslíš že do tebe někdo kope ? Prostě tak či tak přeci tým hlavně oslabuješ a i když nemá tým šanci na výhru co je fér ? Porvat se , nebo jako zbabělec jen abych ušetřil utéct z boje.Je to barde přece týmová hra, právě tým byt ignorantů, nobíků atd prostě to hraje proti dalšímu, že nemá šanci ? Platí to vždy že je tým bez šance ? Mě osobně vadí a je mi jedno zda to budeš ty nebo Jarda s Horní Dolní, to že prostě koukáš na sebe a ne na tým...protože právě tyhle hráče a hlavně mám pocit až schválně AFK tanky ve hře potkávám a častěji než je mi milé..

 

Uznal jsi že je to prasárna už jsmem se lekl že to považuješ za košer, fajn, ještě že tak , barde je to týmová hra, ne singl player....i když to tak mnohdy vypadá ....já chápu že Vás mazáky to sere, ale tohle Kanáre....není přeci řešení, velikost člověka je jít i do beznadějného boje, proto chlapi umírali a umírat budou, zlo vítězí na neochotě dobrých s ním bojovat , jsi-li bez víry ve vítězství....nehraj tuhle hru.... :Smile_smile:

 

 

Vždy chci vyhrát , je to přeci opojné ta chuť vítězství :-) a když zdechnout jak říká Chytilová, tak se ctí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já nechci vyhrát ale mě stačí si slušně zahrát a to co ty plkáš je nesmysl. Tady o žádnou týmovou hru nejde pokud nemáš četu a nebo rotu. Proto jsem měl před rokem horší výsledky protože jsem furt někde něco a někoho zachraňoval. Časem jsem přišel na to, že je třeba se starat o sebe a na nikoho nespoléhat a EFR šel nahoru docela svižně. No a dnes už nechci ani zbytečně prodělávat. Nemám pro koho se obětovat, chápeš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že jsem sejmul vlastního spoluhráče se mi stalo 2x. Vzhledem tomu že to hraju týden se není čemu divit. Jednou to bylo T57 při odstřelu se postavil blízko toho kterého jsem odstřeloval a podruhé když jsem tank zahamtl mezerníkem a an mi stál před kanonem :Smile-hiding: . 2x jsem se též utopil :Smile_trollface-3: . No ale učím se :Smile_teethhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

waltare: Nedělám to, co dělá Kanár.... Ale ty apely na "týmovou hru" mi přijdou občas trochu laciné... Já si pod pojmem TÝM představuju něco krapet jiného, než kolikrát potkávám... Půlka lidií to hraje stylem "rambo" a nechaj se rozšmelcovat v prvních dvou minutách boje. Další část na pokusy o týmovou koordinaci nereaguje... protože prostě oni vědí všechno nejlíp a tím, že by jeli vpravo, když někdo jinej řekl "Pepíku, Frantíku, jedte pls vpravo a braňte tam ten most", je prostě hrozná rána pro jejich ego a just radši pojedou vlevou, kde budou k hounu a failnou, ale "prosadí si svou"...

 

A když vidíš občas podobnej "tým", kterej rozhodně není hodnej toho, aby ses za něj "porval", tak není lepší se jít radši v klidu utopit a zahrát si s jiným tankem, než se tam snažit o něco, co je předem odsouzeno k neúspěchu?

 

Protože jestli něco WoT ve velké většině případů neodpouští, je neschopnost hrát týmově... xxx-krát jsem viděl, že tým složený (dle XVM) z průměrných hráčů vyhrál, protože táhli za jeden provaz, zatímco ti druzí, kteří měli ve svém středu pár "fialovejch frajerů",dostali pěkně na hubu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já nechci vyhrát ale mě stačí si slušně zahrát a to co ty plkáš je nesmysl. Tady o žádnou týmovou hru nejde pokud nemáš četu a nebo rotu. Proto jsem měl před rokem horší výsledky protože jsem furt někde něco a někoho zachraňoval. Časem jsem přišel na to, že je třeba se starat o sebe a na nikoho nespoléhat a EFR šel nahoru docela svižně. No a dnes už nechci ani zbytečně prodělávat. Nemám pro koho se obětovat, chápeš?

Nevím jsem tu novej ale když začneš hrát tak máš 14 spoluhráčů (s tebou 15) proti 15 nepřítelům. Podle mě už by to měla být týmová práce, ale každej na to samozřejmě kouká jinak. Nejde o to někomu zachraňovat ***** jde o podporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je to jen reakce na to, že WG neřeší situaci s bezmozky, kteří kazí hru zkušeným hráčům. Tohle je kořenová příčina. :excl:

Je frustrující hrát s čím dál horší směsí lam, začátečníků, bezmozků, trotlů a provokatérů, kteří denně hru zkušeným hráčů znechucují. A naštvaný člověk udělá leccos, co by jindy neudělal - soudím dle sebe.

 

Samozřejmě vinen je zde WG, protože odmítají dělit či nasazovat hráče dle jejich kvalit se stupidní výmluvou, že by to bylo ponižování a urážlivé.

 

Já už fakt nevím ze které planety jste,vy si snad opravdu myslíte,že někde existují tabulky na to, aby někdo o někom rozhodl ty jsi bezmozek a ty ne?Proboha proberte se zpět do reality.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, vy tady šijete do Kanára, že se dobrovolně utápí na začátku hry. Inu nedělá dobře, o tom žádná.

 

 

Ale je to jen reakce na to, že WG neřeší situaci s bezmozky, kteří kazí hru zkušeným hráčům. Tohle je kořenová příčina. Poslední dobou jsem měl taky párkrát chuť skočit si do vodičky umýt tančík, jen co se načetla hra a jí viděl tu rudou spoušť kolem sebe.

Vždy to bylo po nějaké delší séri porážek vinou tupounů v týmu, ale shodou náhody, jsem byl vždy v četě a nechtěl jsem kazit hru kolegovi/ům v četě. Být tam sám, tak jsem tam hupsnul.

Jako jediná možná forma prostestu proti těmto podmínkám. Proč se trápit 5-10 min. v bitvě, když mohu jet okamžitě jinou, kde snad los spoluhráčů bude lepší.

 

Já Kanárovi rozumím, i když to víceméně neschvaluji resp. vím, že to není dobře. Ale těch předem prohraných bitev je poslední měsíce příliš mnoho. Hlavně prosím nepište, že za to může XVM a ať si ho odinstaluji. To fakt prosím ne. XVM jen ukazuje, s čím denně jsme nuceni hrát.

 

 

Je frustrující hrát s čím dál horší směsí lam, začátečníků, bezmozků, trotlů a provokatérů, kteří denně hru zkušeným hráčů znechucují. A naštvaný člověk udělá leccos, co by jindy neudělal - soudím dle sebe.

 

Samozřejmě vinen je zde WG, protože odmítají dělit či nasazovat hráče dle jejich kvalit se stupidní výmluvou, že by to bylo ponižování a urážlivé.

 

Otázka je potom koho považovat za lamu, začátečníka, trotla aj.

 

Třeba mě by se moc nelíbilo, kdyby mě to začlo házet do her s czNemesisem, Armatomenosem, VooDoozem a pod.. Tyhle hráči by si řekli je hele Marty89 easy kill.... Postupem by mě to znižovalo "nějaké hodnoty" a octnul bych se ve společností gumídků..... kde bych si zase mohl dělat co chtěl.....

 

V dlouhodobém měřítku, by se rozptyl kvalit, snižoval na 50:50. (Pokud proti sobě pustíš 100x stejný tým oba budou mít +-50%)

 

Další věc, spousta lidí má moc vysoké mínění o svých kvalitách.

 

Když prohraji, kouknu co jsem zahrál, kolik jsem nasvítil, spotnul, poškodil atd... Když hraju v X tieru a dám DMG ve hře 2000 řeknu moje chyba. To je prostě málo. Když dám 3500 DMG ve hře a prohraji řeknu si tahle hra nebyla o mě, nezvládl to tým. Jedu dál....

 

+ jakto, že někdo má v 10 000 bitvách win 50% a někdo 60%? Je to stejná hra, stejné podmínky. Je to v hlavě a v rukách, tím se zase dostanu k tomu co jsem napsal, že spousta hráčů má moc vysoké mínění o svých kvalitách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké plkání , plkají staré báby, ty jsi Kanáre zapomněl že všude...všude se máš chovat jako chlap, i v tý přiblblý hře....já neříkám nic o oběti...., prostě hrát a zkusit to, proděláš ? Vyděláš snad jinde, je to sinusoida. Že koukáš jen sám na sebe a tím ti EFR roste je pro mě důkazem vypovídající hodnoty EFR....v týmové hře budeme mít 15 sobečků, každej pojede sám na sebe ...a budeme mít EFR ??? Chjo...

Já většinou hraji public, čety až poslední dobou, fajn tým prohrál, pokud jsem udělal co sjem mohl jsme spokojenej, pokud jsem zahrál jako vemeno jsme nasranej sám na sebe a to mi vydrží rozhodně déle než to že mi to nějaké vemeno zkazí.....

 

Ne, tohle já nedávám, mazáci jsou pro mě jinde, snad nebudu mít za rok stejnej názor....mám pocit že to přlíš žereme všichni, taky jsme do toho dal peníze a ne málo, taky mě to mnohdy sere, taky mě serou prestože jsme nováček lamy horší než já a co ?

 

Proto mám zahodit jednu z mála věcí co si za žádné goldíky , peníze nekoupím....čest ?

 

 

Kurnik šopa je to hra a přitom se i tady ukazuje , že ji hrají lidé, já chci boty !!!

 

Jen maličkost, mé příspěvky s týkají pouze a jen topení tanku po startu na základě nějakého propočtu Win + složení enemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...