Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Před chvilkou jsem hrál s francouzkou artynou tieru 5 mapu Malý park. Vlezu si uplně dozadu za ten kruhový parčík a koukám zoomem, kde bude trasírka od enemáka. Najednou bác a je po mě. Čumím a nikde nikdo a až po chvilce se ukázal nějaký VK tančík, který se tam klidně motal a ani nevěděl, že tam jsem. Nicméně mě nasvítil a jejich arty mě sundala. Sice jsme měli děsnou převahu v kvalitě hráčů atak se to rychle vyhrávalo. Naštvalo mě to, že jim všem tak blbý tank, kdyby aspoň T-50-2 to byl, ujel až tak daleko do týlu a tak jsem si ulevil anglicky v tom smyslu, že jsou stupid a idiots, když ho nechají projet. Pak jsem ještě napsal česky, že to je neskutečný kreténizmus a že máme kliku, že je enemák taková ******, jinak, že bychom to prohráli. A představte si, že se do mě pustil nějaký Astar z ANV, že co držkuju, když vyhráváme a že proč mu nadávám? Nepodařilo se mi mu vysvětlit, že nenadávám jemu ale celému týmu. Prý jsem dobře věděl, že je tam on a ještě jeden čech a když jsem psal nejprve anglicky a pak česky, tak že se nemám vymlouvat. Tak jsem mu vynadal abych nebyl osočován z něčeho, co jsem neudělal.... :Smile_veryhappy: Jo, a ještě mi napsal, že chcípnout v první minutě může jenom debil.....OMG! :Smile-tongue:

 

 

Je zajímavé proč nenapíšeš, že jsi mu psal zprávy (nadávky) do soukromého okna ve hře. Když řekneš A řekni taky B demagogu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo všichni jsme četli jak Kanar nadaval a když si dotyčný hráč stěžoval u velitele tak najednou Kanar obratil že to psal všem že to nebylo adresovany Asdanovi. Na to kolik ti je kanare tak se chovas jako prase

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten pěknej včerejšek se mi dneska vrátil i s úrokama :( Totální peklo, vyhrál jsem 15x, ale zato 27x prohrál. Abych si to pořádně vychutnal, tak začátek byl průměr, vítězství prohra, vítězství prohra... Nu a teprv nakonec samá prohra. Už jsem to psychicky neunes a šel od toho. Měl jsem radost, že jsem se dostal přes 51% win, konkrétně 51,1%. Normálně se mi stav hejbe v řádu jednotek setin, nu dneska to šlo dolů o víc neř 2 desetiny. A já jsem byl tak rád. No když to pude dobře, tak to budu najíždět 3 dny a to se mi zase nesmí stát něco jako dneska. Ach jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sleduju staty a netrpím, já se u nich bavím. Když se stroji získávám ER kolem 2000-3000, je to krásný. O to lepší, že teď rozjíždím mašiny, který jsem zatratil jako nehratelný :Smile_teethhappy:

Samozřejmě, že zábava je na 1. místě, ale občas je člověku do pláče, když 4x po sobě útočí na Prochorovku... A po posledním patchi jsem si oblíbil 5-6 tiery, když je to už nehází k desítkám, prostě paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se málem při jedný bitvě umlátil smíchem, sice jsme to projeli ale měl jsem tři killy. Popíšu jednu situaci. Mapa Erlenberg, útok, kempím u hradu s SU 152, dal jsem tři kousky, tým prohrává 10:5, tak vyjedu na tu cestu pod hradem a pomalu jedu na ten zalesněný roh že kouknu k bázi, byl jsem tam sám. Najednou přiletí přes ten kopeček vpravo T 50 a Kv 1S, tak si říkám a je konec. Vzali mě mezi sebe a začali to do mě hustit. Jak je to Su placatý tak jim to moc nešlo, já jsem se kroutil jak had a chlapci si to nade mnou dávali navzájem. Nakonec ta T 50 sundala to KV 1S a v té chvíli to přiletělo od jejich arty která chtěla pomoct a sundala vlastní T 50, super, byl jsem volný a tak jsem se smál že mě dostalo VK který se přijelo podívat na tu švandu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se nedá, jestli do dvou minut se nechaji postřílet nejlepší tanky tak to je zbytečne dál hrát. Snad čtyřiákrát dneska jedu s E-75 a za tří minuty jsme neměli ani jednu desítku, pokaždé. To řidí pokažde hovada nebo co? asi si zas dám několik mesíců pauzu bo už nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyprdni se na zbytečné statistiky, které ti stejně k ničemu nebudou a bav se hrou. Většinou čím víc člověk staty sleduje, tím víc jeho hra trpí...

Když já jsem takovej statistickej typ :D Ale snažim se od toho oprostit a povýšit se nad to, ale prostě neni to tak jednoduchý :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se málem při jedný bitvě umlátil smíchem, sice jsme to projeli ale měl jsem tři killy. Popíšu jednu situaci. Mapa Erlenberg, útok, kempím u hradu s SU 152, dal jsem tři kousky, tým prohrává 10:5, tak vyjedu na tu cestu pod hradem a pomalu jedu na ten zalesněný roh že kouknu k bázi, byl jsem tam sám. Najednou přiletí přes ten kopeček vpravo T 50 a Kv 1S, tak si říkám a je konec. Vzali mě mezi sebe a začali to do mě hustit. Jak je to Su placatý tak jim to moc nešlo, já jsem se kroutil jak had a chlapci si to nade mnou dávali navzájem. Nakonec ta T 50 sundala to KV 1S a v té chvíli to přiletělo od jejich arty která chtěla pomoct a sundala vlastní T 50, super, byl jsem volný a tak jsem se smál že mě dostalo VK který se přijelo podívat na tu švandu.

 

REPLAY REPLAY!!! :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajímavé proč nenapíšeš, že jsi mu psal zprávy (nadávky) do soukromého okna ve hře. Když řekneš A řekni taky B demagogu..

Hele, co se dělo po bitvě, to není věcí stejnou a už vůbec ne potřebnou. Ale když už do toho vrtáš, tak když mi někdo napíše na konci bitvy nadávky, tak na to reaguju po bitvě v garáži protože v bitvě to už nešlo. Demagogu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo všichni jsme četli jak Kanar nadaval a když si dotyčný hráč stěžoval u velitele tak najednou Kanar obratil že to psal všem že to nebylo adresovany Asdanovi. Na to kolik ti je kanare tak se chovas jako prase

Mě žádný velitel vůbec nic nesdělil, takže já nemůžu ani vědět, že někdo někomu něco nahlásil a tudíž jsem se nemohl ani vymllouvat. A jestli se chovám jako prase, tak to není pro Asdana omluva aby se choval stejně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vůl...přes víkend normálně nehraju...jsem si říkal..jsou prázdniny tak to horší nemůže být....může. Totální peklo...puknul jsem asi 5:6....ani top guny čééka pak netěší.

O víkendu...nikdy víc. Páč to pak hrozí odinstalováním hry.

Normálně se hraje s prckama dobře...hold jsem chytil víkend a obzvláště vypečené kreteny do týmu. Ale...

utekl jsem z top tříd hlavně pro velký počet artyn...bohužel jich začíná být hafo i u prcků. Nejde o mě..s prckem se čéék schová či ujede dobře, ale ostatní padají jak hrušky.

WG tím rozdělením artyn udělalo zásadní chybu. Běžně k třetím třídám dají 3xartynu 3třídy! To dříve nebylo. Tyhle artyny mají pak hody....dávají vše na jednu ránu.

To rozdělení artyn Wg nezvládlo....obecně se artynářům daleko lépe hraje, páč ty losy jsou často až k smíchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak...dnes som už mal plne zuby hlupakov dorazili ma 2 Poliaci,najrpv na začiatku ma blokovala IS-3 upozornil som ho lenže on si z toho robil srandu tak schytal ranu za 0DMG a diera bola velka ako hlava(uvidite sami na replay)nakoniec ma prekvapily ked campily na tom ostrovčeku vravím im že nech pomôžu v predu lenže oni stale ignore,nakoniec ten DEBIL v IS-3 zvalcoval predomnou stromy čím ma niekto spotol a ja som to schytal od IS-7 a vravím ok napisal som im lenže ten v IS-3 šiel dozadu a varovne vystrelil no a to bol posledny klinec do rakvy schytal odomňa 1 ranu nakoniec ma dorazily,tak som nahlasil ich pozicie čím ich zabily vtom sa domňa pustil dalši demetný POLIAK čo mal artynu a to som už neuniesol a vynadal aj jemu nikdy ma takto tato hra nerozčulila ako dnes....Ved posudte sami22eaee75848fca9e5c8390609ac11c01.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno..stačí nehrát přes víken a jde to krásně...16:4..pohoda.

Stále mě prckové dokážou překvapit....3x jsem klukům poradil a oni 3x poslechli...tři super winy. Pak ještě poděkovalio za good plan.To není jak ta banda namachrovanců v top třídách kde Vás blb pošlě někam páč má přece king JS6....

Večer dám topíky....to budou zas nervy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se posledních pár dní hraje fajn. musím teda říct, že se mi nepovedlo udělat ani jednu část tý soutěže za 500 goldů, ač jsem se fakt snažil - nevím jestli jsem to víc lamil nebo matchmaking stál tak moc za lejno... ale jinak pohoda. koupil jsem jeden novej stroj (Lorraine 39 L AM) a jeden staronovej (GW Panther) a oba jsou super. jinak točím scouty a X tier medka a furt tak nějak objevuju, co se s nima dá po mapě dělat. a docela mě to baví. jo a včera Boelter + Fadin s Hellcatem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závidim ti toho fadina s hellcatem, M18 je moje oblíbená mašina, ale ten Fadin ne a ne. A to se o něj snažím :Smile-angry:

Jinak se mi taky hraje dobře poslední dny, dneska opět série cca 15 výher v řadě, pak jsem sáhnul na KV-1 a dostali jsme hrozně, ve stocku je to pomalu nehratelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska to docela šlo, takovej normální den, celkem pohodička, občas se vyhrálo, občas prohrálo, leč se ctí, párkrát se to i prosralo uplně totálně... Každopádně JPII mám už pomalu v elitě, JTiger volá... Jen jsem dneska dotahoval druhej perk... MM i lidi v týmech docela OK, celej den...

 

ALE... pak jsem dostal zběsilej nápad typu "tak dám pár bitek ještě před spaním"... Já nevím, ale zrovna jsem trefil tři bitky po sobě týmy takovejch č**ků, že jsem to naprosto nasranej vypnul... a čekám banán na chat, protože jedna bitva byla tak vyfailovaná, že jsem se už neudržel... když tam na jedný straně Ensku nechali jen mě s T-150 a ostatní se šli omrdávat do města, kde stejně rupli v poměru asi 2:10, přičemž my tam s tou T-150 bránili pozici proti asi pěti heavy tankům... tak už mi fakt ruply nervy a začal jsem to tam do toho chatu solit... česky... kolega v T-150 se ukázal býti krajanem a přizvukoval... myslím, že "vypatlanej č**ák" bylo jedno z nejslušnějších spojení... Ne, už fakt nikdy radši ne "dvě tři bitvy a jdu spát".... :Smile-izmena: :Smile-izmena:

 

EDIT:

 

TNT1: Drsný, tvoje replay... Ale zvláštní člověče, jak jsem tam viděl ty dva blbce kempovat, tak aniž bych koukal na nicky, než začali něco pindat, došlo mi, co je to za národnost... pšonci se prostě nezapřou... A to jak shodili ty stromy... to fakt nemělo chybu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...