Přejít na obsah

AW - Přidej se k nám!!! Iniciativa pro podporu EU serveru.


Ashadak

Recommended Posts

Jo kdyby lidi používali mozek a ne chytré telofony, tak se nemusí dělat žádná záchranná akce. 80% pablbů se vrhlo z PVP na akci do GLOPS a teď brečí, že nemají kde jezdit s tančíkem, který jim za to dali. Vůbec si neuvědomily, že je tímto neschopenci z My.Comu uplatily, aby jim hráli mod, který si obhajovali u Mail.Ru. Samozřejmě ti lidé, kteří to pochopily a nešli jim to hrát a chtěli dále hrát PVP, tak jim nezbylo nic jiného, než se přesunout na RU server. Teď jedinné co by EU serveru pomohlo, by bylo aby všichni odešli a Mail.Ru by to musel řešit(bud přesun účtů, nebo nové vedení My.Com) Na RU se dá hrát v EN(ta hra pak vypadá stejně), už je tam spousta klanů co hráli na EU. Jsem z toho strašně smutný, 2 roky jsem budoval batalion, snažil se hráče udržet při hře aby v PVP bylo co nejvíce hráčů a pak banda Idio... s vidinou tančíku uteče do GLOPS a vše je v řiti. A teď brečí, že se nedá hrát.ASHADAKU-EU má jen 2 varianty, buď změní vedení a to se pokusí dobrým marketingem přitáhnout hráče, anebo sloučit vše pod jednu verzi hry. Umělé udržování hry vede pouze k podpoře jejich teplých místeček v My.Comu a nepřímo i SS, který je zodpovědný za spoustu failů.(PS-kdo by měl problém s vytvořením účtu na RU, rád pomohu, ping cca 50-60ms)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak malá vsuvka, kdyby před 2 rokama vydali hru jen jednu(RU) s více jazykovými mutacemi, tak by to nikomu divné nepřišlo hrát na RU, takhle si někteří myslí, že je to jiná hra(není, to se vám snažil nakecat Silentstallker aby jste mu neutekli-jen má dříve patche a lepší vedení)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Ujos :)

Ja to vidím tak že teď ten patch ukáže jak to bude. 

Můžu přejít, účet tam mám to víš, ale pokud to tak dopadne... tak raději hru jako takovou úplně opustím.

Nebudu znovu investovat peníze a čas abych se dostal do toho co už mám...

Možná časem zněním názor uvidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 8. 2017 at 16:17, RoboZilina napsal:

No Grad-ovi normálne zmazali podpis s ruskými statmi :-/ myslím. Alebo odkaz na Garrthov blog?! nepamätám.

 

 Jo, ta termoska přihřátá mi skutečně hrábla do podpisu a smázla mi link na Garrth "underground" fórum, pár hodin poté, co zrušil celou ČS sekci.

A dokud tam tenhle "Čurda" bude, tak mu nepřispěju na jeho výplatu ani pětníkem, klidně ať jde celý EU server do kytek i s ním.

 

Citovat

Čech je cyklistou, jenž se nahoře hrbí, dole však šlape… (A. Hitler)

Dost charity pro duševní mrzáky, ohýbání hřbetu a šlapání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Vám kluci za názory a pohledy na věc. Vážím si toho.

 

Vyvracet Vám to nebudu, protože je to svým způsobem pravda. Nikdy jsem nepovažoval lidi co šli hrát nebo hrají na RU serveru za špatné, naopak spousty z nich si vážím, včetně Vás co jste přispěli do tohoto tématu. Já osobně beru RU server jako zajímavou alternativu pro ty, které to na EU už nebaví.

 

Nemůžu mluvit za ostatní, ale mě se moc přecházet na jiný server nechce. Všechno znovu expit a vrážet další peníze do stejného obsahu, který už mám...nezlobte se na mě, na to prostě nemám. A teď jaké mám možnosti? Přestat hrát? Nebo dál hrát EU a být terčem pomluv, že lezu Silentovi do zadele atd atd. Vždycky když člověk pročítá některé komentáře, tak má opravdu chuť se na všechno vykašlat a jít hrát jinou hru...

 

Hra však za to nemůže kdo jí řídí, a co se takhle setkávám, tak většina lidí ani neví kdo ten Silentstalker je, co dělá a celou tu historii konfliktu mezi CZSK komunitou a jím. Je jim to buřt, chtějí si jen a pouze zahrát. Co je na tom špatného? 

 

A pro tyhle lidi, kteří mají techniku a hru samotnou rádi, tu chci být...a jelikož hraji na EU serveru, chci podporovat lidi s kterými si můžu zahrát, když o to budou mít zájem. Ok, pokud jsem skutečně tak naivní a tyhle akce nikoho neosloví, tak to vzdám a budu jen normálním hráčem. Ok, pokud EU skončí, půjdu někam jinam...War Thunder. Ok, pokud se hra sloučí, budu hrát Projekt Armata. Ale nevidím nic špatného na tom, snažit se i pro tu hrstku hráčů co tu ještě na EU zůstala.

 

Ano Silent je jaký je, ano zamrzelo mě když zrušil CZ/SK sekci a možná je pro některé i ztělesněním všeho nejhoršího na planetě, ale vést pořád tyhle války dokola si myslím, že ničemu neprospívá. Nebo žiji v bludu a má to nějaký efekt?  Naopak nové hráče to odradí a ty staré znechutí. To může být také důvodem pádu CZSK sekce na oficiálním fóru.

 

Ano neříkám být vždycky pozitivní za každou cenu a je důležité říkat i to co jiní nechtějí slyšet, ale je velký rozdíl mezi konstruktivní kritikou a bezhlavým hejtováním.

 

Tak a teď budu tím nejhorším na planetě já. :ermm: Ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mike nám udělal topic na ofiku 

 

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?126234-Join-us!-EU-Server-quot-Support-Initiative-quot&p=1570541#post1570541

 

Možná dorazí i nějakej Tureckej 

 

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?126243-Bize-Katılın!-AB-Sunucu-Destek-Girişimi

 

A psalo se i Polákům prej  ;)

Slušně rozjeto řekl bych  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, to si děláš srandu :-D To je super.

 

 

 

Opět  edit:

Pánové, držte se  tématu. Pokud máte mezi sebou nějaký problém, řešte to prosím přes PM a netahejte to do vlákna. Na hejty tady nikdo není zvědavý. ;-)Děkuji

Upraveno uživatelem kvetule
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Amina-opice napsal:

I když souhlasím s důvody, proč se někteří možná nezůčastní, tak chci podpořit jednotu CZ/SK komunity, takže Amina a Opice se zůčatstní. Aneb jak prohlásil Švejk: "Zabili ste nám Strejčka, tak tady máte přes držku".

Díky,  určitě  budeme rádi :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Přes držku by zasloužili 

Luky, to je každého věc a my nikoho nenutíme. Kdo přijde, budeme rádi. Třeba se to bude opakovat a zrovna to může pomoci tomu, že lidi začnou hrát. Kdo ví, co ta akce přinese. Mělo to být jen CZ/SK, ale už to mají u sebe turci, v anglické sekci  je to díky Mikovi, takže by nás mohlo být  dost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kvetule napsal:

Luky, to je každého věc a my nikoho nenutíme. Kdo přijde, budeme rádi. Třeba se to bude opakovat a zrovna to může pomoci tomu, že lidi začnou hrát. Kdo ví, co ta akce přinese. Mělo to být jen CZ/SK, ale už to mají u sebe turci, v anglické sekci  je to díky Mikovi, takže by nás mohlo být  dost :-)

Já bych i hrál.Koupil jsem si vilka vlezu do fronty.Čekám jako ****** veme mě to do bitvy a najednou *** jsem v garáži a tank v bitvě.Tohle už prostě není normální.Hovada neschopné se ještě diví,když jsou hráči naštvaní.

 

 

 Luy prosím ty vulgarity a nadávky ne.

Ale já už ani nejsem naštvaný,ale přímo víš co.Bohužel nejsem blbuvzdorný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Chvíli už jsem byl dnes nalomenej, že se snad stavím, jen abych potkal pár starých známých xichtů a nechal je po sobě střílet :smile: ale pak se stavila švagrová a už se nestavím, jdeme zítra na Anabelle 2:Zrození zla. :pinch:

Tak možná příští friday, rtepův ČS marathon jsem taky odjel, než to zabili měsíčním eventem v GLOPSu. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Grad napsal:

 Chvíli už jsem byl dnes nalomenej, že se snad stavím, jen abych potkal pár starých známých xichtů a nechal je po sobě střílet :smile: ale pak se stavila švagrová a už se nestavím, jdeme zítra na Anabelle 2:Zrození zla. :pinch:

Tak možná příští friday, rtepův ČS marathon jsem taky odjel, než to zabili měsíčním eventem v GLOPSu. <_<

njn ... švagrová :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...