Přejít na obsah

akymcz76

Members
 • Počet příspěvků

  302
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  4
 • TS3 Server

  Never Logged On

akymcz76 last won the day on Srpen 10

akymcz76 had the most liked content!

O uživateli akymcz76

 • Hodnost
  Veterán

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  Přesně tak, proč házet flintu do žita. Stačí se tady zeptat. Také jsme začínali
 2. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  přesně tak, slabá místa tanků si můžete projít v garáži, nebo se případně domluvit a dát cvičnou bitvu. stačí hledat, nebo se zeptat.
 3. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  Tady si protiřečíš. Prostřelit jde krásně a pak že je OP. Pravdou je, že s ním jsou větší trable, nebo větší zábava, když ho hraješ. Bohužel zbylá MBT na těchto tierech jsem papíry. Ale hvězda smrti to není a i ta měl slabinu
 4. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak pokud zůstaneš v PVE bude jenom dobře. Podobní, kteří neví ani neumějí prostřelit tank, to je pak radost mít v týmu.Tím neurážím hráče PVE. Mnohdy jsou o moc více znalí, kam co střílet. A bot trefí skoro pokaždé. Ale pak se nedivím, když jeden takový object vystřílí naše 4 poslední hráče. PS: právě průstřelnost MBT je to, co hru kazí. MBT by měla být pevnost, kterou musíš přelstít. Chápu, bot se ti časem natočí bokem, nebo zezadu. Object je konečně pořádné MBT.
 5. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  OK upravuji dotaz, co nefungoval
 6. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  Co vlastně nejde, Globál, nebo EU, respektive RU servery.??? Nejsem doma u PC.
 7. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  Jen nápad založit tu nové téma věnované PTS, případně pak Global serveru. Myslím, že časem bude tohle téma dost zajímavé. Díky
 8. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  Při stahování PTS mi před koncem vyskočil antivirový program. Pak už hra nešla dotáhnout. Zhruba posledních 10%. Po tom, co jsem dal pokračovat ve stahování to napsalo něco o otevření složky v počítači a tam něco spustit. Bylo to rusky a neměl jsem už na to náladu. Mrknu na to zítra.
 9. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak snad ti moc práce nepřidělají
 10. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  Díky za postup. Oni nám taky tvrdili, že Armored Warfare a AW Project Armata jsou dvě úplně jiné hry.
 11. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  PTS jsem hrál už na EU. Vím že jde o jakoby novou hru i s instalací. Ale hledám na RU forech i ofiko stránkách a jsem z toho voloaký zmatený. Děkuji, myslel jsem RU.
 12. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  Prosím, jak se dostanu na PTS ??? díky
 13. akymcz76

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  Mycum má ještě patolízaly ????
 14. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  Bohužel z mého pohledu bych do toho raději dál nešťoural. Když se zvedla vlna odporu, jejíž jsem byl sám účastníkem, vyřešlili to smazáním ofika sekce CZ/SK fora. Někdo se za to zasadil. Někdo se také může zasadit, aby si nikdo všimnul " MODU" překladu do češtiny. Věta, že nám milostivě dovolili vytvořit si česko/slovenskou sekci, vedle anglické, ruské, polské,německé,maďardské atd. To jsme fakt takové NIC na poli MM her.......???? Díky Pítte, děláš podle mě víc pro hru, než celý MY com dohromady. nebo jim české eura, co jim posíláte smrdí.
 15. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  Ale ono se to poslední dobou zhoršuje. Základní věci, jako kapovat, když enemy zůstal poslední stroj, i když to časově nemůžou stihnout. Hra kde jsem nastřílel 4,5k a nasvítil to sámé. jsem zabit a koukám jak naše tři vyndá jejich poslední. STŘÍLENÍ DO VLASTNÍCH BEZ POTRESTÁNÍ. BREČEL BYCH.
×