Jump to content

RowJack74

Members
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

RowJack74 last won the day on October 23

RowJack74 had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

RowJack74's Achievements

 1. RowJack74

  AW - Upozornění

  Ahoj a děkuji, co dodat ... poklona mistře
 2. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj vespolek, ŠŤASTNÉ A VESELÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ
 3. RowJack74

  Kingdom Come: Deliverance

  Ahoj! Kingdom Come: Deliverance bude v týdnu od 13.2 do 20.2.2020 zdarma na Epic :) https://www.epicgames.com/store/en-US/product/kingdom-come-deliverance/home https://www.gamebro.cz/epic-store-bude-rozdavat-kingdom-come-deliverance-zcela-zdarma/
 4. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

 5. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, přeju Vám všem ŠŤASTNÉ A VESELÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ
 6. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, to jsem udělal jako první a bez efektu zkusil jsem to víckrát . Tak už mi to funguje, přehodil jsem několikrát různý klávesy na sniper mod + restart hry + restart kompu , ale netuším co z toho pomohlo , jinak hra začala o dost víc lagovat, asi to bude tím spuštěným eventem ...?
 7. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, chci se zeptat taky vám blbne přepínání munice u MBT s kulometem ? Když se přepnu mezi normál a sniper pohledem hodí mi to kulomet , je to dost otravný. Musím pokaždý znovu zmáčknout klávesu munice při přechodu v pohledech Máte někdo stejný problém?
 8. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  ???????????? ?ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2019? ????????????
 9. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Šťastně a veselé svátky vánoční
 10. RowJack74

  AW - Armored Warfare Slovenčina

  Ahoj, narazil jsem na drobnost u okna zpravy po bitvě nezobrazují se mi kredity ;), tak jestli to dělá ještě někomu nebo je to problém jen u mě. :
 11. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Čus, pravdu máš. Dneska jsem si připadal jak na hranici s tím hořením to asi zase trochu přeladili ... a obzvlášť kulomety mě zapalovali, tu zpropadenou Merkavu, snad každou střelou, to není možný tenhle tank expit
 12. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, mě se vítězná bitva ani nazapočetla, chvilku před koncem megalag a pak jsem byl zpět v garáži a nic jsem nedostal ... Opravdu povedená aktualizace, asi mnogo vodky ... opět Jinak se mi zdá že si hra nějak často plete normální střely s raketama nebo co se to děje ... těch sežranejch zásahů je abnormálně mnoho nebo na to mam jen štěstí. A navíc se mi zbláznilo osvětlení hry některý mapy září jak šílený.
 13. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, mě se hra ani nespustí skončím u tý autorizace píše to že " servry nejsou připraveny" po chvilce se spustí AUTORIZACE a hra začne ověřovat a tím končím ... :( Tak jsem pohledal info od SS na ofiforu:) Server Issues - December 1 Hello everyone, we are currently experiencing server issues, which will result in several more hours of downtime. We expect to have a solution later today, but for now, the servers will stay disabled at least until 20:00 CET. We will keep you informed of the status in this thread. Once the server is up, we will discuss appropriate compensations. Status: The developers were called to the office and are working on a fix Fix ETA: 20:00 CET Volný googl překlad: Problémy se serverem - 1. prosince Ahoj všichni, v současné době dochází k problémům se serverem, což bude mít za následek několik hodin nečinnosti. Očekáváme, že budeme mít řešení později, ale zatím servery zůstanou aktivní alespoň do 20:00 SEČ. Budeme Vás informovat o stavu tohoto vlákna. Jakmile server nastane, budeme diskutovat o vhodných kompenzacích. Stav: Vývojáři byli povoláni do kanceláře a pracují na opravě Fix ETA: 20:00 CET
 14. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, odkdy jsou v GLOPS artyny ? Teď jsem hrál bitvu a na každý straně 6x arty .... doslova hnus. GLOPS jsem do teď využíval k expení, PVE mě nějak nebaví, ale s těma artynama je to konec, úplně mi naskočily vzpomínky z WoTka jak to prasily arty v každý bitvě. A když jsou úkoly GLOPS i PVP tak to bude tedy zábava něco splnit.
 15. RowJack74

  AW - Armored Warfare Slovenčina

  Také prosím o novou EU verzi. Děkuji
×
×
 • Create New...