Jump to content

Change Mode

RowJack74

Members
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

RowJack74 last won the day on February 9

RowJack74 had the most liked content!

About RowJack74

 • Rank
  Průzkumník

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. RowJack74

  Kingdom Come: Deliverance

  Ahoj! Kingdom Come: Deliverance bude v týdnu od 13.2 do 20.2.2020 zdarma na Epic :) https://www.epicgames.com/store/en-US/product/kingdom-come-deliverance/home https://www.gamebro.cz/epic-store-bude-rozdavat-kingdom-come-deliverance-zcela-zdarma/
 2. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

 3. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, přeju Vám všem ŠŤASTNÉ A VESELÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ
 4. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, to jsem udělal jako první a bez efektu zkusil jsem to víckrát . Tak už mi to funguje, přehodil jsem několikrát různý klávesy na sniper mod + restart hry + restart kompu , ale netuším co z toho pomohlo , jinak hra začala o dost víc lagovat, asi to bude tím spuštěným eventem ...?
 5. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, chci se zeptat taky vám blbne přepínání munice u MBT s kulometem ? Když se přepnu mezi normál a sniper pohledem hodí mi to kulomet , je to dost otravný. Musím pokaždý znovu zmáčknout klávesu munice při přechodu v pohledech Máte někdo stejný problém?
 6. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  ???????????? ?ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2019? ????????????
 7. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Šťastně a veselé svátky vánoční
 8. RowJack74

  AW - Armored Warfare Slovenčina

  Ahoj, narazil jsem na drobnost u okna zpravy po bitvě nezobrazují se mi kredity ;), tak jestli to dělá ještě někomu nebo je to problém jen u mě. :
 9. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Čus, pravdu máš. Dneska jsem si připadal jak na hranici s tím hořením to asi zase trochu přeladili ... a obzvlášť kulomety mě zapalovali, tu zpropadenou Merkavu, snad každou střelou, to není možný tenhle tank expit
 10. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, mě se vítězná bitva ani nazapočetla, chvilku před koncem megalag a pak jsem byl zpět v garáži a nic jsem nedostal ... Opravdu povedená aktualizace, asi mnogo vodky ... opět Jinak se mi zdá že si hra nějak často plete normální střely s raketama nebo co se to děje ... těch sežranejch zásahů je abnormálně mnoho nebo na to mam jen štěstí. A navíc se mi zbláznilo osvětlení hry některý mapy září jak šílený.
 11. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, mě se hra ani nespustí skončím u tý autorizace píše to že " servry nejsou připraveny" po chvilce se spustí AUTORIZACE a hra začne ověřovat a tím končím ... :( Tak jsem pohledal info od SS na ofiforu:) Server Issues - December 1 Hello everyone, we are currently experiencing server issues, which will result in several more hours of downtime. We expect to have a solution later today, but for now, the servers will stay disabled at least until 20:00 CET. We will keep you informed of the status in this thread. Once the server is up, we will discuss appropriate compensat
 12. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, odkdy jsou v GLOPS artyny ? Teď jsem hrál bitvu a na každý straně 6x arty .... doslova hnus. GLOPS jsem do teď využíval k expení, PVE mě nějak nebaví, ale s těma artynama je to konec, úplně mi naskočily vzpomínky z WoTka jak to prasily arty v každý bitvě. A když jsou úkoly GLOPS i PVP tak to bude tedy zábava něco splnit.
 13. RowJack74

  AW - Armored Warfare Slovenčina

  Také prosím o novou EU verzi. Děkuji
 14. RowJack74

  AW - Armored Warfare Slovenčina

  Naprosto souhlasím, taky se snažím něco najít a nedaří se
 15. RowJack74

  AW - Armored Warfare Slovenčina

  Ahoj , taky poprosím o češtinu na EU. Díky a čest Vaší překladatelské práci chlapi
×
×
 • Create New...