Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Zdar všem. Co jsou ty dvojnásobky , tak mi připadá, že se zdvojnásobil i počet pitomců ve hře. Před chvílí nejlepěí zážitek. Letiště, já TD jagdpanzer IV, s tímhle strojem prostě hru nejste schopen ovlivnit. Tak si tak jedu na jednu stranu , něco tam střílím, tým se celkem drží. Najednou koukám, nepřátel je nějak moc a jsou všude. Jak by taky ne, zůstali jsme v týmu dva poslední, zničehonic.

Já s tou svojí plečkou , co není schopna rozdat pořádný dmg, jsem byl v týmovém hodnocení první. Jediný kill z našeho týmu dal hráč, který nám zabil spoluhráče. 

Visací zámek, známka punku : "... ale holky říkaly, no to snad není možný ! "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Neuděláš nic. Odvážný odpor sice potěší, ale furt je to prohra, že...
 

Porážka
Prochorovka 
VK 30.01 (H) 
Získáno zkušeností:1 512    Získáno kreditů 74 024  
Úspěchy v bitvě Velká ráže, Vzorný tankista: "I třídy"
Repairs: -4 004  
Ammunition: -5 022  
Total: 64 998   WN8: 4 140 (100)

shot001crc.jpg
shot002ydy.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

jsem i*d*i*o*t co taky říct víc

 

Vítězství!
Bitva: Fjordy
Vozidlo: Waffenträger auf Pz. IV
Získáno zkušeností: 2 026 (x2 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 39 382
Úspěchy v bitvě: Válečník, Velká ráže, Tankista odstřelovač, Vzorný tankista: "II třídy"

Repairs:    -14 761  
Ammunition:    -18 900  
Total:    5 721      WN8: 5 687 (100)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neúspěch je to jen proto, že jsem netušil, že enemáci zahodí win a já jim nechtěl dát jen tak výhru svým zabitím a proto jsem hrál dost opatrně.

titul.jpg

No, na začátku jsem chtěl bitvu zcela vypustit a cca 8 minut před koncem to vypadalo přesně tak, jak jsem čekal dle techniky.

http://imagelink.cz/images/hraciuou.jpg

Taky jsem nebyl překvapen tím co mi tým odkázal v čase bitvy 7:54

http://imagelink.cz/images/uzsam.jpg

Za nalosování techniky tým nemůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím pánové. Jsem nový, garáž skoro prázdnou ( T-34-85, Hetzer) a cca 4000 bitev. Rozhodl jsem se, že si pořídím něco už pořádného,(nenakupuji za goldy ) tak přes KV-13 hup na IS. Jaké bylo mé rozčarování, když máte pomalé bačkory a 85mm a proti je IS-6,8,  Löwe, Leopard PT A a jiné prototypové nebo poválečné šílenosti. …. a stále neprošla, odrazila se, vystrčíš čumák a jseš v kopru. Tak co zkušení harcovníci, co poradíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové. Jsem nový, garáž skoro prázdnou ( T-34-85, Hetzer) a cca 4000 bitev. Rozhodl jsem se, že si pořídím něco už pořádného,(nenakupuji za goldy ) tak přes KV-13 hup na IS. Jaké bylo mé rozčarování, když máte pomalé bačkory a 85mm a proti je IS-6,8,  Löwe, Leopard PT A a jiné prototypové nebo poválečné šílenosti. …. a stále neprošla, odrazila se, vystrčíš čumák a jseš v kopru. Tak co zkušení harcovníci, co poradíte?

 

Také tě zdravím.

 

Mno... nezbývá než vydržet, až budeš mít ISko v "plné palbě" ;-) můžeš si pomoci goldovými náboji (= snazší penetrace) anebo volnými zkušenostmi (na výzkum neodemčených modulů). Také si můžeš zaplatit Číňana, který ti tank vyexpí do "fullu" :-D

Jinak bych ti doporučil psát do příslušného tématu... když se bavíš o ISku, tak sem.

 

PS: na to, že jsi z Afghánistánu, máš fakt pěknou češtinu ;-):-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také tě zdravím.

 

Mno... nezbývá než vydržet, až budeš mít ISko v "plné palbě" ;-) můžeš si pomoci goldovými náboji (= snazší penetrace) anebo volnými zkušenostmi (na výzkum neodemčených modulů). Také si můžeš zaplatit Číňana, který ti tank vyexpí do "fullu" :-D

Jinak bych ti doporučil psát do příslušného tématu... když se bavíš o ISku, tak sem.

 

PS: na to, že jsi z Afghánistánu, máš fakt pěknou češtinu ;-):-D

 

Chápu. Z mladické nerozvážnosti (++++) jsem to přehlédl. Zjednám nápravu.  :no: Zatím se snažím zorientovat, tak dík za nasměrování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Sice prohra s E75, byla to bitva T11 takže sem tam byl jedinej devítkovej v teamu skončil jsem na druhem místě. Ale největší sranda byla jak si chtěl pro mě Leopard1 dojet a jaksi mu to nevyšlo. :laugh:

 

Porážka
Severozápad
E 75 Získáno zkušeností:772 Získáno kreditů 41 735
Úspěchy v bitvě Kamikadze Celkem: 11 983 WN8: 2 834 (96)


1412545803.jpeg
1412545831.jpeg

http://wotreplays.co...te/1219081#self

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad mě nevyrazíte s Blitzem :-) Tahle prohra byla myslím v desítkový bitvě se ctí :-) Škoda, že jsem jinak měl v týmu gumídky, co v součtu nedali to samý v dmg, jako já sám :-D :-D :-D Nejlepší byla naše IS-7, co si jako správnej "geroj" sjela hned mezi tři enemáky a pak začala pinkat SOS jak divá a samozřejmě proběhl i nějakej ten "noob team", že jsme se tam hned newarpovali jí pomoct :-D

 

ed34801bcba5d15b6a26b661cd6ec9d8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...