Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Low třída se sem moc nehodí, ale bitva celkem zaujala.

Tak takhle dopadla údajná šance na win 70%. Nevím kam na ty předpovědi ten soft chodí.

win70.jpg

Štěstí jsem měl víc než dost a být to výhra, tak mohla být pěkná hromádka expů. K winu mi chyběl jediný výstřel.

Poslední enemák byl frajer a rozhodl bitvu. Na to není potřeba nastřílet hodně DMG nebo naspotovat.

Stačí jen jedinkrát za celou bitvu vystřelit a trefit, když je potřeba. To s jedním výstřelem v této bitvě není obrazně, ale holý fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já se divím že topic "Ulevte si" je prázdnej.. a ony jsou všechny plačky tady.. :-D :-D

99% příspěvků tady není o vašem neúspěchu ale o retardaci vašich týmů :-(

 

Edit: chtěl jsem se pochlubit jak jsem zalamil, ale to bych tu mezi váma byl jak bílá vrána

 

Nestyď se, pochlub se, ukaž nám správný směr ;-)

 

Jinak tou první větou jsi to zabil... a já mám opět poprskaný monitor :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestyď se, pochlub se, ukaž nám správný směr ;-)

Tak asi takhle.. Mapa pouštní řeka, mód útok. Výborná bitva.. Enemáci dobře bránili, měli dva dobrý scouty v četě s Grillem a než se naši probili k základně tak měl ten zmetek na kontě 3 killy.. i můj Hellcat to od něj jednou schytal.

Asi 3 minuty před koncem začala naše KV1 (400hp) capovat a já skoro mrtvej bez řidiče a s motorem na kaši (26hp) jí jistil z hřebenu nad bází.. u enemáků zbyl Stuart a artyna.. Bylo nacapováno asi 50% když se za základnou na duně objevil scout.. KV1 mu v jízdě sundala pás a já ho po doměření lehce sundal.. píšu: NICE! v tom přiletěla popelnice a smázla KV1.. asi ammorack.. to už jsem byl naštvanej, tak si říkám to teda néé panáčku, tohle už jsi přehnal voé! Teď si pro tebe dojedu a rozmáznu tě jak štěnici! KV1 mi napsal do chatu "go kill fu arty" a označil mi místo odkud to přiletělo.. tak jsem mu kliknul F5 a rozjel jsem se.. jen jsem jaksi pozapoměl že stojim na vysoký skále se skoro nulovým hp.. došlo mi to až o vteřinu později když ze mě zbyl kouřící vrak na dně propasti.. borec z KV1 už stačil do chatu napsat jen OMG a bylo po bitvě..

a ten zmetek v Grille se směje určitě ještě teď..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...