Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Porážka
Bitva: Posvátné údolí 23.12.2013 13:31:52
Vozidlo: Type 59
Získáno zkušeností: 994
Získáno kreditů: 98 223
Úspěchy v bitvě: Chladnokrevný

 

shot_017YfAa4.jpg

shot_018uqoVL.jpg

shot_019EbVAn.jpgshot_01612kBT.jpg

 

Podělal sem si to sám, vidina lehkýho killu v podobě Tigera mě ukolíbala a zůstal sem stát na místě, což pro artynu bylo jednoduchý. Ale krásně jsem dingal :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:biggrin:

2r2rp1e.jpg

 

10ková žabí artyna mě dala na ránu 30 sec po začátku hry :biggrin: (nebyl to ammorack), ještě se mi omlouval. Ale sledovat ten match, to byla chyba. T54E1 jela na kopec a jela našim do zad. Nevím jak ty dem*** s IQ tykve upozornit že jim jede do zad... Tohle jsem dělal minutu v kuse, nezabralo to. Lowe točil věží jak mánička až když ho střílel do zad. To samý potom E75, IS, když ho střílel do zad tak začil kroutil věží jak dement... škoda slov. T54E1 odjel s 6k dmg (a to na kopci nepotkal nikoho, všechno to nastřílel našim blbcum do zad).

 

15zm6pc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

0ková žabí artyna mě dala na ránu 30 sec po začátku hry :biggrin: (nebyl to ammorack), ještě se mi omlouval. Ale sledovat ten match, to byla chyba. T54E1 jela na kopec a jela našim do zad. Nevím jak ty dem*** s IQ tykve upozornit že jim jede do zad... Tohle jsem dělal minutu v kuse, nezabralo to. Lowe točil věží jak mánička až když ho střílel do zad. To samý potom E75, IS, když ho střílel do zad tak začil kroutil věží jak dement... škoda slov. T54E1 odjel s 6k dmg (a to na kopci nepotkal nikoho, všechno to nastřílel našim blbcum do zad).

Aspon má enemák nějakou epickou bitvu do nějaký chlubárny. :smile:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predevcirem super den, dal jsem jen 5 her na publicu, 5x kruta prohra, ale jaka! 4x 0 dmg, jednou jsem neco malo trefil a nedingl.

Mel jsem sice smulu (vsechno hry o dva tiery vys a vetsinou jsem lehl na ranu), ale na smulu vsehno hodit nejde:). Vcera se to nastesti otocilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pocit když s typem 59  hrajete parádní hru, vystřílíte všechny náboje, rozdáte 4,6k dmg. Pak se kouknete kolem a zjistíte že soupeřům pořád žije 5 T8 heavy tanků a vy nemáte náboje a jste naživu už jen vy a jedno další mekdo. Nedal jsem se lehce, alespoň jsi si dalších 100 dmg naramoval :biggrin:

10nyjww.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Encounter na Lakeville, žádné artyny, každá strana má dost devítek. Všechny naše devítky se rozjeli do města. Říkám si, dobře, beze mě se tam obejdou, můžou si zajet do údolí zastřílet v hulldown pozici... Se mnou jela 1 osmička, proti nám bylo 5 tanků včetně 2 devítek, dopadlo to takhle.. to je prostě smutné, umírali jak loltraktory když do nich střílí waffentrager E100. Dokud mě nenajeli do zad a nemusel jsem ject dopředu, tak jsem nepřišel ani o 1 hp.

 

2luwhmp.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle si budu vyčítat hodně dlouho takhle zalamit. A přitom jsem dal 12 kousků v jedničkové bitvě. Kvůli mé chybě jsme o 6 s nestihli capnout - remíza. To je tak když stařešina  píše do chatu a ve strachu o vítězství zapomene odentrovat a pak se diví, že nemůže zastavit a přejede cap. Prostě LAMA, LAMA a zase LAMA !!! Takže pro poučení všem, co to mají obdobně a těm zdatnějším něco pro zasmání :-D .

Vickers Medium Mk I - Kampánie - Remíza

12 kilů, 934 DMG

http://wotreplays.com/site/597745#province-plukcz-medium_mark_i

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...