Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Ale jenom proto, že jsme měli Landu, kterej už teď ale nikoho vůbec nezajímá. 

A protože Ortel se celkem šikovně trefil do momentální nálady a spousta lidí zase došla k názoru, že tu máme čas na další recesi, tak se holt morální pilířové zaměřili na další boxovací pytel aniž by jim došlo, že se vyšplhal na tenhle "vrchol" jen díky nim.

Zkrátka levičáci nemaj sebereflexi, ale spousta jinejch lidí má smysl pro humor.

 

O srovnání Ortel vs. Landa by se asi dalo polemizovat. Celkem to vystihl Talvi.

 

Co se týče absence sebereflexe u levičáků, s tím se nedá než souhlasit. Mám pár favoritů (Conchita Stropnická je samozřejmě mezi nima) a občas kouknu na ty jejich fejsbůky a pokaždý se velmi dobře pobavím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O srovnání Ortel vs. Landa by se asi dalo polemizovat. Celkem to vystihl Talvi.

 

 

Byl bych hrozně nerad aby si někdo myslel, že je srovnávám po hudební stránce. To bylo spíš na téma jakože "symbolů" do kterých si jedni s nadšením kopnou aby dokázali svůj vysoký morální standart (podle nich) a další se za ně postaví buď z tý recese, nebo proto, že jim fakt mluví z duše - ať už je tím myšleno cokoliv.

 

Na druhou stranu, pořád lepší hádky na téma jestli je tohleto nácek anebo támhleto kreténi a támhleto arogantní hovada, než střelba a zdobený pouliční osvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu, pořád lepší hádky na téma jestli je tohleto nácek anebo támhleto kreténi a támhleto arogantní hovada, než střelba a zdobený pouliční osvětlení.

 

Vzhledem k tom, jak je posledních pár let neomarxistická pakáž agresivní, ať už médiích nebo na ulici, mám pocit, že to nakonec tou střelbou a věšením na lampy skončí.

 

13071871_10153926956401928_9038600769070

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tom, jak je posledních pár let neomarxistická pakáž agresivní, ať už médiích nebo na ulici, mám pocit, že to nakonec tou střelbou a věšením na lampy skončí.

 

Já myslím, že pouličních řvounů není potřeba se tolik obávat - jejich hrdinství obvykle končí ve chvíli, kdy si pro ně do davu adresně "hrábneš". Osobní zkušenost mého kamaráda (cca 45 let, vizáž trošku obtloustlejšího rockera), který si točil video na demošce sluníčkových dětí na Míráku, když tam pořvávali "Say it loud, say it clear, refugees are welcome here!". No a jednomu tomu "děcku" (čti - spratek tak kolem 20-25) se ten mobil v ruce kamaráda nějak nelíbil a tak místo výše uvedeného skandoval "ču-rá-ku-zas-ra-ný" za doprovodu vztyčeného prostředníku. Když si kamarád (který tam mimochodem stál celkem osamocen) pro mladýho do davu sáhnul, přitáhl si ho za límec a ze vzdálenosti asi tak 10 cm mu z očí do očí rázně přednesl žádost, aby mu to ještě jednou zopakoval, mladej se málem ****** a byl najednou jak myška. Kupodivu ani "kámoši z party" nic nedělali...

 

Daleko větší hrozbou jsou podle mě ti, co se na ulicích moc neprojevují, ale masírují to propagandisticky a tahají za nitky... Bez nich budou neomarxistická děcka jen bandou řvounů v ulicích, bez větší společenské nebezpečnosti, stejně jako jejich protějšky v bomberech s vyholenýma palicema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...