Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Uvádění pohádek na pravou míru, dnes ta o Sněhurce. Děj je původní, až k otrávenému jablku a uložení Sněhurky do rakve. Pak se ale vše odehrálo jinak:

Přiřítil se princ, ve světnici porazil stůl i s trpaslíky a rovnou do pokoje, kde ležela nebožka v rakvi. A zamknul! Trpaslíci se nahrnuli ke dveřím za Šmudlou, který šmíroval přes klíčovou dírku. Ostatní trpaslíci obsadili schůdky, které vedli ke dveřím do pokoje a dožadovali se od Šmudly informací:

"Co tam dělá?" Šmudla kouknul a za sebe přes rameno sděluje: "On se svléká..." Kejchal předává dál a tak to postupně putovalo až nakonec. "A co dělá teď?"..."Teď svléká Sněhurku!?" Mezi trpaslíky se rozšiřuje neklid, začínají poskakovat: "Co se to tam děje?"

"Teď jí líbá!" Informace se řetězově šířila frontou až na konec: On jí líbá, on jí líbá....!" Šmudlo, co to dělají?"....."On si na ní lehá!!" "Že prej si na ní lehá, že prej si na ní lehá...." Neklid ve frontě rostl: "A co teďka, a co teďka.......?" Šmudla s vyděšeným obličejem sděluje frontě: "Už de do ní :ohmy: " Ve frontě to vře: "Co dělá?" Šmudla na to s podivným výrazem ve tváři: "Už se udělal."   "Já taky, já taky, já taky, já taky, já taky, já taky, já taky............................... :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cikorky jsou v drogerii. Eržika: "Ty Dežo tamhle mají voňavý primerosky, kup je." Dežo: "A jáký chceš? Banánový, jahodový, malinový", Eržika:"Kup všechny a doma až si ji natáhneš budu hádat, co je to za vůni". Doma na to vlítnou, Eržika si ho vrazí do pusy a zvolá "Romadur". Dežo: " Co děláš ty dylini, eště sem si nanasadil".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to ještě nečetl; každopádně díky za odpověď. Pokud je to jakoželegrace, tak upřímně: nic moc. Kdybys tam měl fotku Hitlera, tak to IMHO vyjde nastejno...

 

On tam nedávno l fotku Lenina, přečti si jeho pár příspěvků o Ukrajině a pochopíš sám jak je to s tím příbuzenstvím... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U holiče
 

Chlápek strčil hlavu mezi dveře holičství a zeptal se,
'Jak dlouho budu čekat na ostříhání?'

Holič se rozhlédl po místnosti plné zákazníků řekl,
'Asi tak dvě hodiny.'

Chlápek odešel, toho dne se ale již nevrátil.
O několik dní později, stejný chlápek strčil hlavu mezi dveře a zeptal se,
'Jak dlouho budu čekat na ostříhání?'
Holič se rozhlédl po místnosti a řekl,
'Asi tak tři hodiny.'
Chlápek opět odešel, a zase se toho dne již nevrátil.
O týden později, stejný chlápek strčil hlavu mezi dveře a zeptal se,
'Jak dlouho budu čekat na ostříhání?'
Holič se rozhlédl po místnosti a řekl,
'Asi tak půldruhé hodiny.'
Chlápek odešel.
Holič se obrátil na svého kamaráda,
'Hej, Bobe, mohl bys pro mě něco udělat? Běž za ním a zjisti kam jde.
Stále se ptá jak dlouho musí čekat na ostříhání, nikdy se ale nevrátí.'
Bob se za chvíli vrátí do holičství a hystericky se směje.
Holič se jej zeptá, 'Tak kam jde když odsud odejde?'
Bob se na něj podívá, utře si slzy a řekne,
'K tobě domů!'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...