Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Tenhle citát mě vždycky dostane!

 

Dopřej mi Pane, abych v boji, který jde životem, měl odvahu udeřit a riskovat.

Mám - li vyhrát, dej, aby to bylo podle pravidel a aby se přitom má víra a čest udržely hodně vysoko.
A mám - li prohrát, dej mi tolik síly, abych dovedl stát u cesty a pozdravit nepřítele až půjde kolem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rabování Neviditelného psa

 

 

Bůh: Franto, ty víš všechno o zahradách a přírodě, co se to děje tam dole na zemi? Co se to stalo pampeliškám, fialkám, sedmikráskám a těm dalším věcem, které jsem před věky vysázel? Měl jsem perfektní bezúdržbovej zahradní plán. Ty rostliny rostly v jakékoliv půdě, vydržely sucho a hojně se samy množily. Nektar z dlouhotrvajících květů přitahoval motýly, včely a hejna zpěvných ptáků. Očekával jsem tedy, že už uvidím krásné zahrady plné barev a květů. Ale všechno, co vidím, jsou zelené fleky...

Sv. František: To všechno ten kmen, který se tam usadil, Pane. Říkají si Příměšťáci. Začali říkat tvým květinám „plevel“, ze všech sil je hubí a nahrazují trávou.

Bůh: Trávou? Ale to je tak nudné! Není to barevné. Nepřitahuje to včely, motýly, ani ptáky, jenom ponravy a žížaly. Je to citlivé na teplotní změny. Chtějí tihle Příměšťáci opravdu, aby tam rostla tráva?

Sv. František: Očividně, Pane. Podstupují při jejím pěstování velké utrpení. Začnou každé jaro hnojit a hubí všechny ostatní rostliny, které se v trávníku objeví.

Bůh: Jarní deště a teplé počasí pravděpodobně způsobuje, že tráva roste opravdu rychle. To musí být Příměšťáci velice štastní.

Sv. František: Vypadá to, že ne, Pane. Jakmile trochu povyroste, sekají jí někdy i dvakrát do týdne.

Bůh: Oni jí sekají? Suší jí jako seno?

Sv. František: Nikoliv, Pane. Většina z nich jí hrabe a dává do pytlů.

Bůh: Do pytlů? Proč? Je to cenné? Prodávají to?

Sv. František: Ne, Pane, právě naopak. Platí za odvoz.

Bůh: Tak počkej chvilku: Oni to hnojí, aby to rostlo, a když to roste, tak to sekají a platí za to, aby se toho zbavili?

Sv. František: Ano, Pane.

Bůh: Tihle Příměšťáci musí cítit velkou úlevu v létě, když vypínáme déšť a zapínáme horko. To dozajista zpomalí růst trávy a ušetří jim to hodně práce.

Sv. František: Tomu nebudete věřit, Pane! Když tráva přestane růst tak rychle, vytáhnou hadice a platí ještě více peněz za zalévání, aby mohli pokračovat v sekání a odvážení.

Bůh: Děsnej nesmysl! Alespoň že si nechali nějaké stromy. To bylo ode mne geniální, musím se pochválit. Stromům narostou na jaře listy pro krásu a letní stín. Na podzim opadají a vytvoří přirozenou pokrývku, aby zadržely vláhu v půdě a chránily tak stromy a keře. Navíc se rozloží na kompost, aby obohatily půdu. Je to přirozený cyklus života.

Sv. František: Raději si sedněte, Pane. Místo toho je Příměšťáci hrabou na velké hromady a platí za jejich odvoz.

Bůh: To není možné!! A co dělají aby chránili kořeny stromů a keřů před mrazem, a aby udrželi půdu vlhkou a nespečenou?

Sv. František: Po tom, co vyhodí listy, kupují něco v igelitových pytlích., Nazývá se to mulč. Přivážejí to domů a rozsypávají to na místo listů.

Bůh: A odkud tento mulč berou?

Sv. František: Oni kácí stromy a rozemelou je, aby tento mulč vyrobili.

Bůh: Dóóóst!!! Už na to raději nechci myslet. Svatá Kateřino, ty máš na starosti kulturu. Jaký film je na programu dnes večer?

Sv. Kateřina: Blbý a blbější, Pane. Je to opravdu hloupý film o ...

Bůh: To je OK, klidně to pusť. Myslím že jsem o tom už slyšel od Františka.

 

 

Dobrá rada od pamětníka:
Když uvidíš ženu a skutečně po ní velice zatoužíš, uvědom si, prosím, následující:
Nezáleží na tom, jak je krásná...
Nezáleží na tom, jak je sexy...
Nezáleží na tom, jak je svůdná...
Nezáleží na tom, jak má velká prsa...
... sakra, úplně jsem zapomněl, co jsem to vlastně...
... no, hlavně teda zdraví... a aby trochu sprchlo.

 

 

Muž nakoukne do holičství:
„Jak dlouho budu čekat na ostříhání?“
Holič se rozhlédne po místnosti plné zákazníků:
„Asi tak dvě hodiny.“
Muž odejde a už se nevrátí.
Za pár dní tentýž muž nahlédne do holičství:
„Jak dlouho budu čekat na ostříhání?“
Holič se rozhlédne po místnosti:
„Tři hodinky nejmíň.“
Muž opět odejde.
O týden později tentýž muž strčí hlavu do dveří holičství a opět s dotazem:
„Jak dlouho budu čekat na ostříhání?“
Holič se koukne po místnosti a odhaduje:
„Asi tak půldruhý hodiny.“
Muž opět odchází.
Holič se obrátí na svého učeníka:
"Pepíku, prosím tě, mrkni se, kam ten chlap chodí. Furt se ptá, jak dlouho bude čekat a už se nevrací."
Pepík se za chvíli vrátí a ze všech sil dusí smích.
Holič se ptá:
„Tak ksakru, kam ten chlap chodí, když odsud odejde?“
„K vám domů, šéfe!“

 

 

Přijde blondýna do kasina a zeptá se, jestli si může hodit kostkou.
Dva krupiéři naráz odpoví: „Samozřejmě.“
Blondýna: „A nevadilo by vám, kdybych u toho byla nahá? Nosí mi to totiž štěstí."
Krupiéři: „Ale vůbec ne, madam.“
Blondýna se tedy svlékne, hodí hrací kostkou a za chvíli radostně poskakuje a volá: „Já jsem vyhrála, vyhrála!“
Vezme výhru, obleče se a odejde.
Krupiér druhému krupiérovi: „A díval ses, co padlo?“
„Ne, myslel jsem, že se díváš ty.“
„No, já si myslel to stejný...“
Poučení:
Všechny blondýny nejsou blbé, ale všichni chlapi jsou stejní.

 

 

A mý dva oblíbenci pro tento večer:

 

 

Návštěvník podniku k majiteli:
„Jak to, že se všichni zaměstnanci tak usmívají?"
Majitel:
„Ále... zbláznil se nám počítač, a tak dostali namísto výplaty daně."

 

Pokud je pravda, že na každou svini se někde vaří voda, pak už víme, co je příčinou globálního oteplování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaparkoval jsem auto u supermarketu a stáhl okénko, aby můj mladý labrador měl dost čerstvého vzduchu. 
Byl roztažený na zadním sedadle a já chtěl mít jistotu, že tam tak i zůstane. 
Ustupoval jsem od auta a s namířeným prstem jsem přísně opakoval: 
"Zůstaň, slyšíš? Zůstaň!" 
Kousek ode mne zaparkovalo jiné auto, řidičkou byla blondýna. Podívala se na mě jako na idiota a řekla: 
"Proč si nezatáhnete ruční brzdu?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po kalifornské pláži se prochází muž zamyšlený do svých úvah. 

Nad hlavou se mu zjeví mohutné temné mračno a zaburácí hlas boží. "Celý život se snažíš být přímý a čestný, splním ti tvé jedno přání".

Chlapík povídá: "Postav mi most na Hawaj, abych se tam mohl kdykoliv dostat autem."

 

Bůh na to: "Tvoje přání je velmi materialistické! Jen si představ s jakými problémy se takové přání spojuje: pilíře až na dno Pacifiku, všechen ten beton a ocel, co by to stálo!!! Dokážu tvoje přání splnit, ale těžko se mi akceptuje tvoje orientace na světské věci. Zkus ještě chvilku uvažovat a vyslovit přání, které by pro mě bylo poctou!"

 

Chlapík se ztěžka zamyslel a po dlouhé chvíli nakonec povídá: "Pane, přál bych si rozumět ženám. Chci vědět, jak se cítí v hloubce svého srdce, co mají na mysli, když mě ignorují, proč pláčou, co chtějí povědět když říkají NE a co znamená jejich ASI".

 

Bůh odpoví: "A............na tom mostě chceš mít dva anebo čtyři jízdní pruhy?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Káťa rozbalila první dárek - a v něm čokoláda na vaření. Usmála se. Rozbalila druhý - a v něm lískové oříšky. Rozbalila třetí - a v něm dvě kila brambor. Rozbalila čtvrtý - a v něm kostka másla. Rozbalila pátý - a v něm kilo cukru. Smála se, vrtěla hlavou a sahala po dalším:

"Co to má být? To proto, že tak nesnáším nakupování?"

"Všechno, co sis přála." - odvětil jsem a podával jí zmuchlaný lísteček. Podávala se na něj a zmateně vyhrkla:

"Nákup, co jsem ti psala snad před měsícem a nakonec jsem si pro něj musela dojít sama?"

A doprdele. "Takže to nebyl dopis Ježíškovi?"

 

Řeknu to takhle: tři dny po štědrém dni a pořád ještě se začne řehtat, kdykoli se na mne podívá...

 


(se svolením autora)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...