Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

 Nevím jak z toho vytáhnout jenom video, ale pro porovnání: Instruktážní video vs realita.

 

http://www.jenpromuze.cz/video/17206-jak-se-branit-proti-nozi-fikce-vs-realita

 

No tak samozřejmě, že realita je pak někde trošku jinde, nicméně bych tyhle ukázky ve zpomaleným provedení nezatracoval... Ta technika sama o sobě funguje, ale musíš ji mít najetou a umět reagovat na vývoj situace... A samozřejmě to celý dělat daleko rychlejc, netrénovat to s tím, že útočník tam tu ruku nechává, ale že ji musíš dostat pod kontrolu atd. atd.... Ale samotné srovnání toho cos postoval nedokazuje nic... asi jako kdybys postnul zpomalený video, jak má v tenisu ideálně vypadat forhend a pak ukazoval, že v zápasu to tak stejně dost často není a hráč to tam "nějak napálí, hlavně že to trefí"...

 

@HBJ: Jojo... já to vydržel celý... a v šestý minutě je, jak si týpek háže s nožem a čumí na něj... a on prej "tak musíte koukat jak si s ním háže, odhadnout, ve který ruce to bude mít"... Já když toho agresora s kudlou viděl rozkročenýho, jak si háže s kudlou sem a tam a je v dosahu kopu, tak mi automaticky naskočilo "ty vole proč, je to KM, narvi ho kopačkou do koulí!!!" :-D :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou ty internety, každý jelito má svůj kanál. Nejlepší na tom celým tyjátru je ta krásná řeč a fungující Darwinův zákon přirozeného výběru, když to ten mentál zkusí použít v reálu, bude pokoj.. O " trenérovi " nemluvím, ten je na prkně za pár let s infarktem jak malovaným. 

 

Doporučuju i jeho další videa :-D Docela jsme se tím včera v kanclu bavili :-D

 

Jako boreček má asi něco odcvičeno, namakáno docela má, to zase jo... ale bohužel se obávám, že nedostatek jiné hmoty při budování ku*evskejch bicáků byl vyřešen použitím hmoty mozkové :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju i jeho další videa :-D Docela jsme se tím včera v kanclu bavili :-D

 

Jako boreček má asi něco odcvičeno, namakáno docela má, to zase jo... ale bohužel se obávám, že nedostatek jiné hmoty při budování ku*evskejch bicáků byl vyřešen použitím hmoty mozkové :-D

 

 

Jo, to je vidět, že hodně cvičil. Též je znát, že jak usilovně zatínal svaly, utrpěl trvalou křeč tý věci mezi ušima. Nebo je to jednodušší a je to prostě a jednoduše blbeček od přírody, o čemž svědčí tá retiazka a kérky z Tesca :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad mě za to nikdo nezkamenuje, kdyby se to rozjelo moc, tak prosím o přesun, ale když už jste tu nové Star Wars a jejich trailer nakousli, co na to říkáte? Za mě tedy trailer docela slabotka, rozhodně to není takovej ten správnej  "Star Wars feeling", jako nezaujatému divákovi by mi to asi nic moc neřeklo (testoval jsem včera na přítelkyni) a jako fanouškovi Star Wars... no... je to takové rozpačité... Ale doufám, že v tomhle případě bude trailer jen takový malý předkrm a film bude daleko lepší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...