Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Hnačka a Alzheimerova choroba je veľmi nepríjemná kombinácia. Utekáš, a nevieš kam...

 

 

Ježiš pri poslednej večeri:

-odlomí chlieb "Toto je moje telo."

-naleje víno "Toto je moja krv."

-otvorí majonézu...

Judáš: "Dobre Ježiš, myslím, že už stačilo...

 

 

Lékařka: Měl někdo z rodiny cukrovku?

Pacient: Jo, brácha. 8 hektarů.

 

POUŽÍVEJ, PROSÍM, EDITACI PŘÍSPĚVKU NAMÍSTO VKLÁDÁNÍ TŘÍ PO SOBĚ. DĚKUJI

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To takhle jednou letí Čech, Rus, Američan a Brit letadlem. Náhle se jim vznítí motor a mají jen tři padáky. Prvního padáku se chytí Rus a vyskakuje se slovy: „Jako příslušník nejinteligentnějšího národa mám právo se zachránit.“ Druhý padák pro sebe uzme Američan. Před skokem prohlásí: „Jako příslušník nejbohatšího národa mám právo na život.“ Brit s klidem Angličana pronese směrem k Čechovi: „Měl bych sice právo skočit, ale jako gentleman vám přenechám zbývající padák“. Čech se ovšem nenechá vyvést z míry a prohlásí: „Můžeme klidně skočit oba, protože příslušník nejinteligentnějšího národa skočil s mým baťohem.“

 

Ztroskotá takhle loď a moře na ostrov tradičně vyvrhne jednoho Čecha, Američana a Rusa. Do půl hodiny se objeví smečka lidojedů a všechny tři odvedou do tábora. Tam jim náčelník říká lámanou francouzštinou, že se bude snažit jim pobyt zpříjemnit zvyklostmi moderní civilizace, takže budou popraveni v abecedním pořadí na moderním přístroji. S těmi slovy strhne velkou plachtu a odhalí zarezlou gilotinu. Američan poklekne, prostrčí hlavu otvorem, cvak, gilotina sjede dolů a zarazí se jen kousíček nad krkem. Tak ho vyndají a náčelník říká, že Bohové se slitovali a on jejich přání respektuje a splní onomu muži tři přání. Američan nelení a požádá o loď, pár veslařů a kufr perel. Je mu vyhověno. Pak přijde na řadu Čech. Taky má štěstí a gilotina se zarazí těsně nad ním. I on má nárok na splnění tří přání. Tak povídá: „Tak za prvé bych taky chtěl loď. Za druhé šest veslařů na ni. Za třetí, nemáte tu desítku klíč? Já bych vám tu gilotinu spravil.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...