Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Někdy v 80. letech se kdesi v Rusku dožil báťuška Timofej Ivanovič 100 let.

Navštívila ho delegace místních pionýrů s dárky, kulturním programem a květinami. Na závěr proběhla obvyklá beseda.

Děduško, prý jste se osobně setkal s Vladimírem Iljičem Leninem. Jaký byl?

Tak, tak, setkal jsem se s ním. Byl moc, moc hodný.

Prý jste s ním i hovořil. Děduško, o čem jste hovořili?

Já jsem mu řekl, co si myslím o něm, o bolševicích a o celé té revoluci. No a on mi nafackoval.

Taky mě mohl nechat zastřelit a neudělal to. Jak říkám hodný, moc hodný člověk to byl.

 

 

 

V Rusku dědkovi umírá babka.

Děda povolá lékaře, ten koukne na babku a konstatuje že do rána je po ní. No ale co budu dělat, sám bez babky? brečí děda.

No zkuste ještě lidového léčitele, radí doktor. Tak děda povolá léčitele. Ten babku prohlédne a říká: dědo, jediný co babku vyléčí je naposled jí pořádně přefiknout. Co ty šarlatáne! Já poznám jak vypadá umírající člověk! Na těhle rukách zemřel Vladimir Iljič Lenin, zlobí se děda.

Nakonec mu to nedá a udělá jak léčitel poradil.

Ráno se probudí, babka vaří čaj, dělá palačinky...

Dědek si sedne na postel, hlavu dá do dlaní, rozbrečí se a říká: Já kozel starej, já toho Lenina mohl zachránit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horňácký čaj
5 g třezalky tečkované, 5 g jitrocele kopinatého, 5 g podražce křovištního,5g prvosenky jarní neboli petrklíče, 3 g zeměžluče lékařské.
Užití: Byliny je nejlépe sbírat osobně, ale lze je koupit i ve specializovanýchprodejnách zdravé výživy.
Směs bylin nasypeme do hrnku, zalijeme 0,5 l vody a důkladně promícháme.Necháme přejít varem a okamžitě odstavíme. Necháme 15 minut odstát apoté velmi, ale velmi opatrně, nejlépe přes plátýnko scedíme do půllitrovéhohrnku. Nedoslazujeme, a to ani medem.

Nakonec.....

 

Otevřeme okno, čaj s odporem vychrstneme na dvůr či na ulici a prázdný hrnek doplníme až po okraj slivovicí.Pijeme táhlými doušky súlevou a blaženým úsměvem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...