Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Jede blondýna autem po dálnici a bouchne do kamionu předním nárazníkem. Nasupenej řidič vystoupí, vytáhne ji ven, nakreslí na zem čtverec a řekne jí:
- Stoupni si do toho čtverce a běda ti, jestli z něj vylezeš!
Blondýna si tedy do něj stoupne a čeká co bude. Kamioňák vytáhne tyč a rozmlátí jí nárazník. Podívá se na ni, ale ona se jen blbě hihňá. - Ty se budeš ještě smát jo?
Tak jí vymlátí přední sklo. A ona zase: 
- Hihihihi. 
Tak se nasere a rozmlátí jí auto úplně na sračky. Okna, karoserii, prostě všechno. A ona záchvat smíchu. Kamioňák křičí: 
- Co se furt směje ty krávo jedna?! To není tvoje auto nebo co?
A ona na to: 
- "Ale jo je, ale pokaždý když jste se nedíval, tak jsem z toho čtverce vystoupila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perfektni :-D

 

Jen se bojim, ze za nejakych 20 let to nejakej krypl napise zcela vazne.

To není legrace! Sám jsem to také absolvoval, tu krabici jsme si ještě sami museli postavit a vedoucí na nás přitom řvali "jak si usteleš, tak si lehneš". Díky tomu jsem v ID, zplodiny z ohně stále vykašlávám s kousky odumřelých plic a v noci mě chodí strašit košík nasbíraného rulíku místo borůvek, když poslali nejmladší oddíl do lesa nasbírat borůvky na koláč. Při pokusu "call to wood" (jiné spojení nebylo) nevyběhl ani hajný, natož aby přijela pohotovost......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mě mrzí, že k tomu není diskuse pod článkem. Bylo by zajímavé sledovat, kolik troubů by to považovalo za seriozní článek a psalo by komenty typu: jo to za nás..., já bych jim ukázal... a to maj z toho sezení u počítače... 

 

Sorry, ona tam diskuse je. Jdu jí prozkoumat.

 

Tak nezklamala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo jen uřezal pružiny  :laugh: Tohle auto je JDM legenda a tuning na něm uznávám, ale co vidím u nás na cestách je děs a hrůza. Tzv. tesco tuning.

 Tak to já znám ještě vrako tuning, aneb jak náš soused šlechtí stařičkou škodovku. :thumbsup:  Na vrakáči očeše cizinu a přidrátuje to na škodovku.

Ukázka jeho tuningu:

 

1403085035.jpeg

 

1403085353.jpeg

 

1403085405.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když jsme u těch automobilů tak jeden najmenší seriově vyráběný vůz na světě. PLP50 se začal se vyrábět v roce 1963 a měl motor z mopedu spotřeba byla 1.5 - 2 litry na sto km. Takže je asi levnější jezdit v tomto vozejtku než chodit pěšky. :biggrin:

 

10464076_793817700651733_712435381801380

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve škole. Paní učitelka: "Tak dnes děti budeme vymýšlet věty na slovo Yetti."
Přihlásí se Maruška: "Yetti je sněžný muž!"
"Správně Maruško. Kdo dál?"
Přihlásí je Honzíček: "Yetti žije v horách!"
"Ano, správně. Další?"
Přihlísí se Pepíček s Frantou. Paní učitelka chvilku váhá, ale pak usoudí, že na tohle slovo snad žádná sprosťárna vymyslet nejde.
"My jsme si tady s Frantou připravili takovej dialog!" řekne Pepíček. "Franto začni!"
F: "Je ty zima?"
P: "Je, ty píčo!" 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...