Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Potkají se dva kamarádi z války a vzpomínají na svého kamaráda, který je zachránil před tankem.
„Hele, pamatuješ, jak skočil pod ten tank s granátem a přitom řval Za stranu a za lidi?”
„Ale Pepo, on neřval Za stranu a za lidi, ale Zasrané náledí!”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojáci jdou do války a velitel jim povídá: „Jdete do války. Buď zůstanete naživu, nebo v boji padnete.

Když zůstanete naživu, to je dobrý. Když v boji padnete, budete mít dvě možnosti:

Buď vás pochovají a nebo z vás cosi uvaří. Když vás pochovají, to je dobrý. Když z vás cosi uvaří, budete mít zase dvě možnosti:

Buď to bude mýdlo a nebo papír. Když to bude mýdlo, to je dobrý. Když to bude papír, máte zase dvě možnosti:

Buď to bude papír kancelářský a nebo toaletní. Když to bude papír kancelářský, to je dobrý. Když to bude papír toaletní, máte zase dvě možnosti:

Buď vás dají do ženského WC a nebo do mužského. Když vás dají do ženského, to je dobrý, ale když do mužského, pak jste definitivně v pr...”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde policajt do obchodu a ptá se: "Co to je za
váleček?"
"To je termoska."
"Termoska? A k čemu je dobrá?"
"No teplý v ní zůstane teplý a studený, studený."
"To je dobrý, to si koupím." Přenese si to do práce a kolega se ptá, co je to za
váleček.
"No termoska."
"A k čemu je to dobrý?"
"Studený v ní zůstane studený a teplý zůstane
teplý." "To je dobrý. Co v tom máš?"
"Půl litru kafe a dva nanuky."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chodí smrt po špitále a jak se tak blíží k oddělení seniorů, jeden děda jí zahlídne, vystřelí z pokoje a běží do dětského. Tam skočí do prázdné postýlky a přikryje se peřinkou až po uši. Po chvíli tam smrt dorazí, letmo koukne a chce jít dál.

Pak se ale zarazí, koukne na dědu a povídá: "Co to tu děláš?" 

Děda strachy bez sebe ze sebe dětským hláskem vyloudí: "Já tady pinkám..."

Smrt pokývne hlavou a říká: "Tak hezky pinkej! Já zítra zase pídu a pudeme pááá.... "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D

 

Sedí takhle chlap v obýváku. Nohy na stole, v ruce ovladač a v druhý lahváče. Jak tak sedí,slyší takový tichý ťukání. Rozhlíží se a jde ke dveřím. Otevře a u podlahy vidí malinkatou smrtku. Malá kápě,malá kosa... a říká tenoučkým hláskem:
"..brý den, já jsem si přišla pro vašeho křečka."
Chlap jí odkopne a zavře dveře.
Tak zase sedí a za chvíli slyší zase to ťukání.
Tak vstane a jde otevřít. Za dveřma vidí tu malou smrtku a vedle normální, velkou a ta malá na něj ukáže a tim tenoučkým hláskem říká:
"Tak to je von mami!"

 

Na babičku přijdou dny a tak říká dědovi, aby si udělal dobře. Tak děda zajde k ledničce, otevře ji, vezme pivo a vypije ho. Babičce to nedá a tak mu znovu říká, aby si udělal dobře. Děda zase jde k ledničce a zase vypije pivo. Babička už to nevydrží, svlékne se, klekne na všechny čtyři a řekne: "Dědo, udělej si dobře." Dědek jí sedne na hřbet, plácne ji přes zadek a volá: "K ledničce!"

 

Student dutý jak bambus, propadá u zkoušky z logiky a organizace.
Student: Vy mě tady dusíte a rozumíte vůbec tomu oboru?
Profesor: Jistě, jinak bych nebyl profesor!
Student: Mohu Vám tedy dát jednu otázku? Když mi na ni správně
odpovíte, Dejte mi nedostatečnou a já odejdu. Když ale nebudete znát odpověď, dáte mi za jedna
Profesor: Souhlasím.
Student: Co je současně legální, ale nelogické, logické ale nelegální a co není ani logické ani legální?

Profesor po dlouhém přemýšlení nezná správnou odpověď, a tak dá
studentovi výbornou. Ihned poté volá svému nejlepšímu studentovi a položí mu tu samou otázku.

Nejlepší student mu okamžitě odpoví: Vám je 63 let a jste ženatý s 35-ti letou ženou, což je legální ale nelogické. Vaše žena má 25-ti letého milence, což je logické ale nelegální. Vy dáte tomu milenci své ženy za jedna ze zkoušky, přestože by měl vyletět a to není ani logické ani legální...

Z čehož se dá logicky vyvodit:
Je legální, že sedíme v práci, ale nelogické, že při tom pracujeme.
Je logické, že si posíláme soukromé e-maily, ale není to legální. A
ani legální, natož pak logické není, že jsme za to ještě placeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:Smile_trollface-3:

 

Jeden chlap má vdanou milenku. Když opět spolu vášnivě souloží, uvidí chlap jak u postele leze šváb.
Už se ho chystá zabít, když tu šváb promluví lidským hlasem:
"Nezabíjej mě, ještě ti budu užitečný!"
Tak ho teda nezabil a pokračoval v "práci". V tom zazvoní zvonek!
"Proboha, to je manžel! Kde se schováš?"
Chlap už začal zmatkovat, ale tu zase vylezl šváb a promluvil lidským hlasem:
"Zatahej se jedenkrát za ptáka a změníš se na švába. Až nebezpečí pomine, zataháš se dvakrát za ptáka a přeměníš se zase na člověka."
Tak se i stalo. Chlap se zatahal za svého ptáka, změnil se na švába, ukryl se pod postel a vyčkal dokud milenčin manžel neusne. Potom se dvakrát zatahal za ptáka a nic. Byl pořád švábem. Začal si zuřivě škubat ptákem, ale nic nepomáhalo.
Potom zaslechl nad sebou ostrý hlas:
"Kolego, vy nejen že spíte na poradě, ale ještě tady onanujete!!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...