Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Chlop še doma strašne hada zo svoju staru .. Nasraty urve z calej sily po stole a zreve:
- A dojsc !!! Kto je hlava tejtu rodziny ???!!!
Naraz chopi od starej taku .. ale taku delovku po pysku až ho vyvraci zo stolka. Jak stava, trime še za lico a s plačom hutori:
- Joj Marienko, to še už nemožem ani opytac ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši hoši, když už tu rozjíždíte ty soft videa... Máte na svých zbraních (halogenový koliminátor? :-D

 

 

Koliminátor je super, nicméně "apgrejtovat" taky nemá chybu. Holt není nad odborníky.

 

 

Bohužel je blbý, že tihle "hustoklučinové" si občas někde vystřelí oko, zbraní, která by se jim dle zákona ani neměla dostat do ruky a pak se vždycky spustí povyk "fuuuj airsoft", mrzačí to chudáky děti! Mělo by se to zakázat!"

 

Takhle se příroda snaží eliminovat idioty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Airsofťáci všech zemí, spojte se  :pinch:

 

https://www.youtube.com/watch?v=8s-oW1rm4ZY#t=106

 

.... má to vadně udělaný, přeskočí mu to hned o minutu dále... ale, co by jsme chtěli za tu cenu  :biggrin:

 

 

Vadny neni video, ale tvuj odkaz. Ten krizekt=106 znamena, ze to video se zacne prehravat od 106. sekundy videa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Takhle se příroda snaží eliminovat idioty...

No, v tomto případě moc ne. Vystřelením oka se idiot nelikviduje a stále disponuje možností šířit svůj genetický potenciál. Příroda likviduje idioty buď jejich sterilizací a nebo „inhumací“*) a v dokonalost je to dovedeno tím, že si to úspěšní laureáti „Darwinovy ceny“ provedou sami… :-)

 

 

*) inhumace = terminus technikus z Pratchettova Cechu vrahů a znamená to opak „exhumace“…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koliminátor je super, nicméně "apgrejtovat" taky nemá chybu. Holt není nad odborníky.

 

Takhle se příroda snaží eliminovat idioty...

 

Jenže vystřelením oka nikoho neeliminuješ, podobní idioti akorát pak ztíží situaci těm, co soft hrají tak nějak "normálně", nestřílí se do hlavy ze dvou metrů pružinou M150, nosí ochranné brýle a vůbec to berou víceméně jen jako zábavu a ne jako egomasturbaci na kámoše... Bohužel stačí na sto rozumnejch sofťáků jeden dva kreténi a už to divákům TV H@vna je předkládáno jako zdraví a život ohrožující nebezpečná zábava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D

 

 Hrozně mi vadí, že při milování mají moji partneři zavřené oči. Nevím potom, zda jsou se mnou spokojeni a jestli z toho mají stejně nádherný pocit.    Magda (38)

 

 

Ahoj Magdi, my už se přece známe. Pracovala jsem na klinice ve stejné době, kdy ty jsi se tam léčila ze svých nekrofilních sklonů. Jak vidím, nepříliš úspěšně. Budeš se muset smířit s tím, že tví milenci mají oči jednou provždy zavřené. Strašně ráda bych ti pomohla, ale já jsem pouze doktorka psychiatrie. U mě své štěstí nenajdeš. To budeš muset u nějakého chirurga či patologa. Přeji hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože to je zas strachu! Vloni mi u dveří spinkala zmyjka asi jako žížala a tak jsem ji chtěl nějak dostat o kus dál k potoku. Sousedka to viděla a hned, že co tam dělám? Povídám jí, že tam mám mladou zmyji a že ji potřebuju dostat od baráku. Její reakce mě odrovnala. Prý, to mi chceš jako tvrdit, že ty slepýše, které tady už tři dni nosím v kýblu ze zahrady k potoku jsou jako zmyje ?! :biggrin: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři oříšky pro modelku

Ponuré drama o světě modelingu a řízené anorexie.

Sedmero krkanců

Veselá taškařice z hospodského prostředí.

Zadoláska

U tohoto nezvykle otevřeného dokumentu se budou červenat i ti nejotrlejší diváci.

x2014_03_blog_zprznene-pohadky-zadolaska

Zadoláska

 

Malá norská vila

Mrazivý severský thriller vám dovolí nahlédnout do tajemných zákoutí lidské duše. Co se skrývá ve sklepě idylického stavení v malé norské vsi?

Panna a otvor

Cudná a nevinná dívka skončí řízením krutého osudu ve vykřičeném domě u glory hole. Film je rozdělen do dvou částí. Po Panna a otvor následuje:

x2014_03_blog_zprznene-pohadky-panna-otv

Panna a otvor

Třecí princ

Sice nedorazí na bílém koni a z počátku cudnou a nevinnou dívku vlastně ani nespatří, ale o to romantičtější závěr na ně oba čeká. 

Šíleně chutná princezna

Kanibalský horor, který vás vyděsí k smrti a rozhoupe vám žaludek na celé týdny.

x2014_03_blog_zprznene-pohadky-smutna-pr

Šíleně chutná princezna

Nesmrtelná Eta

Otázka, zda někdo dokáže natočit dojemný a přitom pravdivý a silný příběh o vysavači, je konečně zodpovězena.

Čertův bagr

Každý splněný sen něco stojí. Co všechno bude muset Jan Čert obětovat, aby si mohl pořídit vysněný stroj.

x2014_03_blog_zprznene-pohadky-certuv-ba

Čertův bagr

Létající klystýr

Komedie z lékařského prostředí, která se neštítí ničeho.

Tři vegetariáni

Je to sice trochu neslané a nemastné, ale zároveň to je poučné a netrpělo u toho žádné zvíře.

x2014_03_blog_zprznene-pohadky-3vegetari

Tři vegetariáni

Princové jsou na Dakkar

Prach, písek, vedro a silné motory. Kdo z princů se stane králem Rallye Paříž Dakkar.

Spritz a Počernice

Oblíbený alkoholický koktejl Aperol Spritz dokáže jednomu pěkně zamotat hlavu. Zvlášť v Dolních Počernicích.

Sekla pěstí

Že je ženský box nuda? Tohle strhující sportovní drama vám vyrazí dech!

Jak se nudí princezny

Pod lákavým pozlátkem života královské rodiny se skrývá smrtící a plíživá nuda, která rozleptá všechno jako kyselina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...